PDA

View Full Version : Кой е най-бруталния филм на ужасите,който сте гледали?



Страници : [1] 2

the_fallen_angel
12-26-2005, 00:08
Кой е най-гадния,най-бруталния,най-зловещия хорър,който сте гледали и за кво се разказва?

PY_MACKA
12-26-2005, 00:25
предизвестена смърт 1
о6те имам параноя от онова гадното -самара :?

hamilcar
12-26-2005, 06:53
Няма такъв.

LunaTriCk
12-26-2005, 08:06
Dr.Giggles

*DeaTHri-BacK*
12-26-2005, 08:20
предизвестена смърт 1
о6те имам параноя от онова гадното -самара :?
ахаха и аз не му се изкефих много на филма,а за тая самара ми казват на личната карта на снимката,че приличам на нея :зловещо:
иначе аз въобще не обичам такива филми,така че дори на най-малко страшния аз умирам и си затварям очите през сцена... все пак
Предизвестена смърт 1
и Гняв

rusalkata_
12-26-2005, 09:10
ъъъъ... :? ами ако може да се каже че съм го гледала... :? бяхме почнали да гледаме с братчедка ми миналото лято "Предизвествна смърт 1" ама нещо веднага като я видях се разпищях(е баси гадното е да й видиш лицето на 10см от компа...)Умрях от страх и така и не го довършихме филма а няколко дни подред имах кошмари заради тая Самара... :( :? :(

P.S:има едно момиче от форума кото си е сложила като аватар снимката на Самара-мила обръщам се към тебе "Моля ти се махни я таз снимка че кат я видях умрях от страх"!!!!

sherry
12-26-2005, 10:37
"Zadynena ulica"

Murderdoll
12-26-2005, 10:49
SAW i SAW2

XePouH
12-26-2005, 11:38
ми Тексаско клане беше як и брутален ма не е кой знай колко страшен,Saw u Saw2 не са ми страшни,вчера гледах Дяволът в Емили Роуз казаха,че е страшен ма не беше страшен,аз само такива гледам и затуй можеби не ма е шубе нз

SeXyTo_f
12-26-2005, 11:39
тексаско клане и предизвестена смърт 1 и 2...

SeXyTo_f
12-26-2005, 11:40
после сънувах кошмари
:D

JoInTcHe
12-26-2005, 12:12
The Exorcist(1973)
The Texas Chain Saw Massacre(1974)
и ... :roll: май за тия двата,другите не са толкоз брутални!

Murderdoll
12-26-2005, 12:18
oooo da!teksasko klane ot '74 rulira
otfsqkude prosto
kakto i House of Wax..ama toq stariq
s Vincent Price

aBeP4eTo
12-26-2005, 13:25
SAW i SAW2

+ Гняв :wink: :P
И като дете се плашех от "Кошмарът на Елм Стриит" и "Децата на царевицата" както и онзи гадния палячо "То" :x

the_fallen_angel
12-26-2005, 13:32
Една приятелка много ми хвали "Децата на царевицата". Яко ли е?

bad4e
12-26-2005, 14:02
яко е да, ама не е толкова фрапиращо. лично за мен най-страшни са предизвестена смърт и двете части, и восъчната къща :roll:

xDON CORLEONEx
12-26-2005, 16:31
Ringu, Ju-On, House By The Cemetery, The Fog, The Beyond, Shutter, Children Of The Corn (най-първите части), The Texas Chainsaw Massacre (1974), Suspiria, Profondo Rosso, The Eye, Night Of The Living Dead (1968) и абсолютно всички филми на Лучо Фулчи и Такаши Миике.

XePouH
12-26-2005, 16:53
Кошмарът на Елм Стриит е як,fredy vs Jason и Знам кво направи миналото лято

VAMP_GIRL
12-26-2005, 17:46
A Nightmare On Elm Street!

teenkopele
12-26-2005, 17:48
SAW i SAW2

А така! :wink:

VAMP_GIRL
12-26-2005, 17:48
Една приятелка много ми хвали "Децата на царевицата". Яко ли е? Na men mi e malko elementaren,no ne e i mnogo lo6...

ProstoAz
01-03-2006, 13:07
Една приятелка много ми хвали "Децата на царевицата". Яко ли е?

Ужасно тъп филм...на мен въобще не ми хареса... :roll:
Иначе хубави филми са:
"Предизвестена смърт"
"Предизвестена смърт 2"
"Последен изход"
"Последен изход 2"
"Фреди"
"Джейсън"
"Фреди срещу Джейсън"
"Стъклената къща"
А "Криеница" не го препоръчвам на никой, който още не го е гледал - не си заслужава!
"Ужасът в Амитивил" не е зле, става.
Малко класика - "Писък" и "Писък 2" - много хубави.
"Тексаското клане" е абсолютно тъп филм според мен.
"Шесто чувство" - велик е! Препоръчвам на всеки да го гледа...много е хубав наистина!

Ммм..ако се сетя други пак ще пиша. :wink:

xDON CORLEONEx
01-03-2006, 15:01
"Фреди"
"Джейсън"
Аз за тия филми не съм чувал, знам обаче "Кошмари на Елм Стрийт" и "Петък 13-ти."

CuNki pO MuCuNki
01-03-2006, 15:44
SaW SaW2 predizvestena smyrt 1 i 2..gnqv,ky6tata na vosyka stra6en film malko kato teksasko klane ama pak stava...zlo ot otvydnoto stava:) i efektyt na peperudata -ne e stra6en no e mnogo HARD:))

korn___
01-03-2006, 19:12
do sega ne sum se pla6il ot filmi nit sum sanuval ko6mari no sa mi haresali do sega dosta slednite filmi

:arrow: Final Destination 2
:arrow: Identity (preporu4vam go na si4ki za da razberat kakvo se vika ujas :!:
:arrow: The Gift (prosto klasika :!: )
:arrow: The Thing (ne klasika ami ne6to pove4e :!: )
:arrow: The Amityville Horror
:arrow: THE TEXAS CHAINSAW MASSACRE (filma e hubav no kolko smeh sum odaril na iskazvaniq 4e e bil stra6en toq film .... to men da me snimat sus edno moi drehi i s motorna reza4ka 6te izglejdam po stra6no be :lol: )

Boot
01-03-2006, 21:41
А "Криеница" не го препоръчвам на никой, който още не го е гледал - не си заслужава!
Пффффф тфа Криеница е по-як филм от половината, които си изброила. Нищо не разбираш. Факт.



"Шесто чувство" - велик е! Препоръчвам на всеки да го гледа...много е хубав наистина!
А Шесто чувство определено е перфектен филм. Но на мен лично не ми беше страшен, а тук май става въпрос за наистина СТРАШНИ филми.

The-WishmasteR
01-03-2006, 23:49
"klasnata s maika mi "samo ot toq film sanyvam ko6mari...:)

anastacia89
01-04-2006, 12:19
Teksasko klane i pisak 1 i 2.Teksasko klane ne be6e ba6 stra6en a po-skoro gnusen i brutalen.Pisatzite biaha po-skoro fantasmagorii.V pisatzite se razkazva za edin otka4en serien ubietz s mazka.A v teksasko klane za bratia ubiitzi i t.n.

ProstoAz
01-04-2006, 13:41
А "Криеница" не го препоръчвам на никой, който още не го е гледал - не си заслужава!
Пффффф тфа Криеница е по-як филм от половината, които си изброила. Нищо не разбираш. Факт.



"Шесто чувство" - велик е! Препоръчвам на всеки да го гледа...много е хубав наистина!
А Шесто чувство определено е перфектен филм. Но на мен лично не ми беше страшен, а тук май става въпрос за наистина СТРАШНИ филми.

И кое му е якото на "Криеница"? На мен въобще не ми хареса! (вкл. и на брат ми и сестра ми, че го гледахме заедно) Факт! :wink:

Иначе за "Шесто чувство"...той е малко психо, а границата със ужасите не е много далечна.

А и да ти кажа аз не мога да преценя кой филм е страшен, защото за мен никой не е.

Иначе сега се сещам и малко класика - "Страх.ком" и "13 призрак".

Ейми
01-04-2006, 14:08
Saw само първата част обаче,.. голямо напрежение и всякакви извратени работи.. най ме стресна ей тая кулата...дето тоя говореше чрез нея, много беше неприятна.
Final Destination ...смех смех тоя филм е комедия, не хорър :) супер посредствен и тъп :)
Къщата на восъка .. филма до средата е пълна скука ама накрая е добре направено:) и пак не е страшно:)
Тексаското клане не ми хареса. Кървища разни и тъпотии, няма психария няма напрежение.
Хайд енд сиик беше тъп филм определено а сега скоро гледах някакъв нов..Тамара .. тъпооо лелеее няма вече хубави хоръри, очаквам сега Saw 3 да излезе :)

beB_
01-04-2006, 16:17
saw (ubiistven puzel) mislq 4e taka go prevejdat

Boot
01-04-2006, 17:18
И кое му е якото на "Криеница"? На мен въобще не ми хареса! (вкл. и на брат ми и сестра ми, че го гледахме заедно) Факт! :wink:

Иначе за "Шесто чувство"...той е малко психо, а границата със ужасите не е много далечна.

А и да ти кажа аз не мога да преценя кой филм е страшен, защото за мен никой не е.

Иначе сега се сещам и малко класика - "Страх.ком" и "13 призрак".

Лууууда ли сииии ?! Тфа малкото момиченце от Криеница играе толкова шизофренично-зарибяващо. Нечовешко е. Освен това идейката малко напомня Шесто Чувство. Иначе брат ти и сестра ти не разбират също. Факт. Не ме цитирай.

Иначе.... границата между психо и ужаси си е доста далечна, ако Шесто Чувство го смяташ за психо. НЕ Е СТРАШЕН ФИЛМА. КАКТО SAW и SAW 2 НЕ СА СТРАШНИ.

LunaTriCk
01-04-2006, 17:53
Ае "Криеница" си е баш много скучен. Гледал съм поне 3 филма като него със същия сюжет. Нищо ново. Истинските извращения са в Cannibal Holocaust. Има сега една серия Masters of Horror. Има ги в аренабг. Тях гледайте, особенно епизод 8. Няма връзка м/у епизодите. Всеки отделен епизод е екранизация на известен хорор разказ. A must see !

ProstoAz
01-04-2006, 18:28
Единствено момиченцето от "Криеница" го признавам, то направи филма що-годе за гледане! На нея трябва да и се признае, че перфектно си е изиграла ролята. Но самият филм беше ужасно тъп, въобще не ми хареса замисъла.
Между другото същото момиченце участва и в "Ужасът в Амитивил", но ролята и е доста по-малка. :wink:

Ааа и някой спомена "Тамара" - на мен преди няколко дни ми го хвалеха и скоро и аз ще го гледам, казват хубав бил... :roll:

JoInTcHe
01-04-2006, 18:47
Единствено момиченцето от "Криеница" го признавам, то направи филма що-годе за гледане! На нея трябва да и се признае, че перфектно си е изиграла ролята. Но самият филм беше ужасно тъп, въобще не ми хареса замисъла.
Наистина много тъп филм!Преди няколко дни гледах някъф Dark Water също става въпрос за призрак-приятел на едно малко момиченце същата тъпотия ... Честно казано няма изобщо нови брутални филми

01-04-2006, 18:51
Ringu, Ju-On, House By The Cemetery, The Fog, The Beyond, Shutter, Children Of The Corn (най-първите части), The Texas Chainsaw Massacre (1974), Suspiria, Profondo Rosso, The Eye, Night Of The Living Dead (1968) и абсолютно всички филми на Лучо Фулчи и Такаши Миике.
Ето това е истината. Няма слаб филм, измежду изброените.

ЛУЧО ФУЛЧИ е сила, а Миике е просто класикът на ултра насилието и извращението в модерното японско общество.
Ако искате нещо наистина болно гледайте нещо от Za Guinipigu сериите или Naked Blood, едни от малкото филми където можете да видите как жена си изяжда вагината с вилица!

01-04-2006, 19:13
как се превежда на английски филма Предизвестена смърт?

rusalkata_
01-04-2006, 19:39
"The ring"... :| :| :|

Atika
01-04-2006, 23:10
Teksasko klane .. prosto e po istinski sluchai .. ako ima neshto po brutalno ot tva ..

NSрi4
01-04-2006, 23:12
Американска нинджа 10 с майкъл дудиков !Голем въргал голем ужас !

Tedka-Medka
01-04-2006, 23:21
Кървавата Мери , SAW2 , Мълчането на агнетата ,
може би :shock: :lol:

Tedka-Medka
01-04-2006, 23:22
"The ring"... :| :| :|

Пфхааааа да тва го забрайх..
ужас ;) то по него е направен страшен филм 3 нали?:Р
аа и тексаското кланее

avril4ever
01-06-2006, 12:33
po princip ne me e strax da gledam nqkav xoror film...no tozi koito nay-mnogo me e vpe4etlil e ubiystvo v amitivil...tova momi4e naistina e dosta stra6no! :? A i osven tozi mnogo me izkefi kuklata dolly mnogo e qk film edin ot lubimite mi kato sa6to i teksasko klane mnogo me kefi kak onaq se samoubiva :twisted:

snooppy_f
01-06-2006, 12:46
Teksasko klane! :shock: Yjasen be6e prosto...kato se ima na predvid 4e go gledah sam sama i to na tumno...UJAS!

NeverForgiveNeverForget
01-06-2006, 14:43
Абе я хванете всички и изгледайте - Сальо Или 120 Дни В Содом по мотиви от едноименния роман на Маркиз Дьо Сад. По-брутален и болен филм никъде няма да видите.

NeverForgiveNeverForget
01-06-2006, 16:44
120 Дни В Содом по мотиви от едноименния роман на Маркиз Дьо Сад...


Хубаво филмче е...Много даже
Да разбирам, че си го гледал/а?

dragonika
01-06-2006, 17:06
Saw
Saw 2
Final destination
Final destination 2
Hide and seek (но той по-скоро е трилър според мен)
The ring
The ring 2
13 ghosts (бива го, но не е особено страшен)
The skeleton key

NeverForgiveNeverForget
01-06-2006, 18:25
120 Дни В Содом по мотиви от едноименния роман на Маркиз Дьо Сад...


Хубаво филмче е...Много даже
Да разбирам, че си го гледал/а?

Разбирай :)
Maлко ми е трудно да ти повярвам. Ако ми кажеш каква националност е филма и кой е режисьора, ще ме убедиш.

Excuse_me
01-06-2006, 19:41
ami predi kato bqh na 9-10 godinki se plasheh mnogo ot "TO" ama sq ni6to ne me trogva taka...

aBnOrMaL_BaBy
01-07-2006, 09:52
То ! Ей тфа е филма просто .. сега, който го гледа няма да му е особено страшен, но за времето си беше уникален( от 1990 година е).. аз бях на 2-3 годинки като го гледах с нашите .. и просто от тази ми възраст нищо не помня .. помня единствено филма "ТО". Представете си кфи ужаси ми е докарал :? Беше ме страх да ходя сама до тоалетната(шото нали излиза от каналите) и ме е било страх от баща ми щото съм го оприличавала на клоуна!(нищо общо нямат със сигурност) Но и сега като го гледам филма ми е страшно заинтригуващ .. все пак Стивън Кинг е велик! Жалко че вече не пише..
Иначе и 13th ghost определено ми беше страшен.. но само докато го гледах 8) Понеже гледам почти само такива филми и просто няма как да ме хващат параноите..
Иначе си спомням като бях малка имаше един филм дето някфо извънземно пускаше някфи мании и те се лепяха по хората и им смучеха кръвта.. ясно ми е останал в съзнанието но не мога да се сетя как се казваше..

xDON CORLEONEx
01-07-2006, 11:40
Пазолини е сила, определено. Жалко, че не е доживял да си види филма :).

Just_One_Girl
01-07-2006, 23:18
Хахахах The Ring страшен. Хахаха :lol: :lol: :lol: Втората част пък съвсем. Комедии :twisted: И двата ги гледах сама, на тъмно, в 3 сутринта, а дано се уплаша, ама нямаааа :)
Пробвайте Scary Movie 3 като толкова ви харесва The Ring (за който не е разбрал това е Предизвестена Смърт). Това е лудата ебавка с Ринга, попилях се от смях с него :lol: :lol: :lol:

the_viki
01-12-2006, 13:18
SAW,SAW2,Candyman,The Grudge-3-te 4asti mn bolni filmi sa tva, sigurno ima i po-stra6ni no tezi sam gledala

santRi
01-15-2006, 14:08
Восъчната къща

Kypa©
01-15-2006, 14:22
Много, но повечето съм ги забравил... Последните беха "трион" и "къщата на восъка".

Dr. Kazimbutt
01-15-2006, 15:42
"Ужасите на Елм стрийт" - това е филмът. В него се разказва за Фреди Крюгер, някакъв психопат, който на едната ръка има скалпели вместо пръсти. Тоя тип влиза в сънищата на хората и ги убива, само че не само в съня им...

Absconding
01-15-2006, 17:55
Night Of The Living Dead На този филм повече се смях от колкото да се плаша.. Супер предсказуем и много много тъп!

party_girl
01-15-2006, 19:07
saw 1 ne e tolkova brutalen no ne e kato nqkoi bezsmislen horar film kadeto si4kite otivat v nqkva ka6ta i tam mnogo "stra6no" pukvat si4kite :shock:
predizvestena smart 1,a 2rata 4ast ima 1 mnoogo strqska6t moment :shock:
teksasko klane e mnoogooo brutalen..tva ne e film za izpuskane :shock: 8)
a zlo ot otvadnoto me stresna mnogo kogato edin sliza6e po stalbite i nastapi 1 plastmasovo 6i6e :shock: :lol: :lol: :lol:
taka izpi6tqh 4e sabudih baba mi :lol: :lol: [/b]

xDON CORLEONEx
01-15-2006, 19:18
Night Of The Living Dead На този филм повече се смях от колкото да се плаша.. Супер предсказуем и много много тъп!
Мой човек, да си имаме уважението. Найт Ъф Дъ Ливинг дед е ПЪРВИЯТ Зомби хорър въобще, а режисьорът му е Джордж А Ромеро - ВЕЛИК ЧОВЕК, 80% от съвременните ужаси нямаше да ги има ако не беше тоя филм. Макар да е от 68-ма година филма носи злокобна атмосфера на обреченост а самия факт че е черно бял допълва за страха. Да не говорим че е признат за един от най-великите филми на всички времена. Просто говориш тъпотии.

Absconding
01-16-2006, 12:30
Night Of The Living Dead На този филм повече се смях от колкото да се плаша.. Супер предсказуем и много много тъп!
Мой човек, да си имаме уважението. Найт Ъф Дъ Ливинг дед е ПЪРВИЯТ Зомби хорър въобще, а режисьорът му е Джордж А Ромеро - ВЕЛИК ЧОВЕК, 80% от съвременните ужаси нямаше да ги има ако не беше тоя филм. Макар да е от 68-ма година филма носи злокобна атмосфера на обреченост а самия факт че е черно бял допълва за страха. Да не говорим че е признат за един от най-великите филми на всички времена. Просто говориш тъпотии.
Извинявам се искрено:) Грешката е моя. Ти говориш за този от 68ма.. а аз за цветния от 90-та:) Не съм те разбрала, съжалявам.

Roxy
01-16-2006, 15:21
ооо тоя a nightmare on elm street не беше ли с ония фреди крюгер?!?готин беше ама не чак толкоз страшен.saw едно много ми хареса ама saw2 нещо само кървища..стреснах се само на оная сцена с прасето..(прасе маска на прасе защо прасе?!?) обаче края хич не ме изкефи беше някъф ебаси измисления абе супер тъп някъв...и кво оная му била наследничката егати простотията...разочарова ме.винаги първите филми са най-яки :)

party_girl
01-16-2006, 16:15
То ! Ей тфа е филма просто .. сега, който го гледа няма да му е особено страшен, но за времето си беше уникален( от 1990 година е).. аз бях на 2-3 годинки като го гледах с нашите .. и просто от тази ми възраст нищо не помня .. помня единствено филма "ТО". Представете си кфи ужаси ми е докарал :? Беше ме страх да ходя сама до тоалетната(шото нали излиза от каналите) и ме е било страх от баща ми щото съм го оприличавала на клоуна!(нищо общо нямат със сигурност) Но и сега като го гледам филма ми е страшно заинтригуващ .. все пак Стивън Кинг е велик! Жалко че вече не пише..
o daaaa
kak zabravih :!:
to sas sigurnost vliza v klasaciite
mn e qk :!: /vareki 4e i az sam go gledala otdavna imam nqkakvi roblqsaci :D /
ne e stra6en/do kolkoto si spomnqm/ noe intr

IdontGiveaFuck
01-16-2006, 18:52
Преди доста време имаше един и ако не се лъжа се казваше Децата на царевицата http://phpbb.fhhost.com/images/smiles/753.gif

seksi_kote_f
01-17-2006, 08:58
Teksasko klane

Nai gadniq film koito nqkoga sum gledala :shock:

01-18-2006, 20:34
ами не се сещам за по-брутален филм от Saw...i 1-вата и 2-рата част...

egrgergetge
01-18-2006, 20:39
бе горе бях аз...а уж се логнах.... :roll:

e4o
01-19-2006, 12:38
Dr.Giggles
gaden e toq naistina a kakto i zubolekarq 1 i 2 :shock:

midnight...
01-19-2006, 12:47
"тексаско клане" за мен е доста бруталничък...

mi6i^^
01-21-2006, 10:36
Saw1,Saw2,Boo & Madhouse :twisted:

ComiX
01-22-2006, 14:31
Много рядко ми се случва да се плаша вече от филми,но Gothika,Madhouse,The Descent,Shutter,The Amityville Horror.. не са лоши,но не са и от най-страшните!

01-22-2006, 14:34
Бързи И Яростни.

BeHuTo_91
01-25-2006, 21:08
emi opredeloeno Teksasko klane i SAW 1 i SAW 2 :twisted: Obojavam ujasi i tiq 3 filma moga da gi gledam po sqko vreme na denono6tieto :twisted:

^Black_Dove^
01-26-2006, 06:53
Ми оня ден гледах Тамара и направооо....ужасен беше...и го гледах точно преди да отида на даскало и цял ден треперих :shock:

gia_bs
01-26-2006, 08:33
Аууу аз по принцип избягвам такива филми, не мога да ги гледам, но все пак се е случвало с приятели да гледам и най-изродските са SAW (гледах само 1, 2 не можах) и "Трион" уникално ужасен филм...

^Black_Dove^
01-26-2006, 18:38
Ми оня ден гледах Тамара и направооо....ужасен беше...и го гледах точно преди да отида на даскало и цял ден треперих :shock:

Кой е тоя филм?Не мога да се сетя.....за какво се разказва? Ми за едно момиче,което е пълна аутсайдерка и се занимава с магий и едни искат да й направят номер...и го правят и тя се разбеснява и се сбиват там и умира...и те я погребават,но на другия ден тя идва на даскало но вече не е мърла а некфа готина и така започва да ги избива сичките...кара един да си отреже езика и ухото със скалпел и после да си го забие в окото...или пък една да си изяде пръстите.....аве ужасен е...

DimmuBorgir
01-26-2006, 19:19
Saw, Saw II и... може би... Final Destination I/II и... Blair Witch, той не е хорор баш, ама филм е :lol:

deidiy
01-26-2006, 19:35
ubiistven pazel 1 i 2
strah.com
predizvestena smart1
turbalan

i o6te mnogo (po4ti vsi4kite deto sam gi gledala)
hahahahah :lol:

FiveStar
01-26-2006, 19:36
Кубът на страха
Убийствен пъзел 1 и 2
Тексаско клане - №1

bulgarche
01-16-2008, 19:47
oooo da!teksasko klane ot '74 rulira
otfsqkude prosto
kakto i House of Wax..ama toq stariq
s Vincent Price
Не беше ли каза че не си гледала Восъчната къща? :-|

eclipseee
01-16-2008, 20:53
:lol: Предизвестена смърт-Опит за стряскане
Тексаското-само мисълта, че е по истински случай е страшничка
Dr.Giggles-чиста комедия особ. оня като се смее...
Мм нз, чак брутални... Ама айде Evil Dead, House of 1000 corpses, Event Horizont, Live feed, Freddy vs. Jason е хубав, A Nightmare On Elm Street ест.

blqqqqqqqqqqqq
01-20-2008, 13:31
SAW2

elitoo``
01-20-2008, 14:28
Егати 90% от филмите които споменахте съм си гледала и не са никакви ужаси..ебаси тоя филм страх.ком е направо като приспивно филмче, или пък Тамара или Madhouse,The Descent,...ник'ви ужаси не са. На The Descent кое му е ужасното-оная като пада и си чупи коляното и и излиза костта ли?Пфф..още не съм попаднала на истински брутален и ужасен филм и не мисля, че скоро ще открия такъв.Особено тези които ги правят последните години.

~TeEnAgE_GiRl~
02-01-2008, 18:31
Stay Alive, The Grudge 1,2 и The Ring 1,2 :)

lsd43
02-01-2008, 18:36
Stigmata и Doom -не че бяха фрашкани с кръв,но все пак ми се сториха страшнички,въпреки това бяха два много хубави филма.

faster_pr
02-02-2008, 13:55
Абе вие въобще четете ли че пише "филм на ужасите"?

"То" е банален, тъп и нескопосан. И като изпълнение и като сюжет. Няма почти нищо общо с книгата. ("То" ми е любимата книга)

За мен единствените качествени филми с чудовища са: Пришълец, Пришълци, Пришълец 3, Хищникът и Хищникът 2. Те не са точно ужаси, имат и екшън, но са невероятни филми.

А иначе и тези кратките сериалчета, екранизации по Кинг, също са приятни, но не са страшни.
Също така "Тихият хълм" ("Silent Hill") е много хубав филм, много може да се разсъждава върху идеята която носи (и която е взета от игрите). Този филм е единственият, който ме ужасява, и то заради самата идея.[/u]

DaemonBoy
02-02-2008, 17:23
Естествено, че SAW и четирите части.

nikaksi
02-02-2008, 18:19
Gledah edin film kakzva6e se cannibals ili canibals nz to4no kak se pi6e toi e zabranen v nad 25 durjavi i e predi 25 godini star e .. nz dali moje da se kaje 4e e film no po deistvitelen slu4ai pred kamerata canibali qdat jurnalisti koito otivat na takuv ostrov da snimat jivota im...nz dali o6te su6testvuva filma.. tai 4e tez bozi4ki det ste gi gledali sa yspokoite 6tot sum gledal real

zvezdichkaaa
02-03-2008, 18:05
Ами не си падам много по ужасите,но това мнението преди мен за тези канибали ме заинтригува ще го потърся.

Mastodont
02-04-2008, 17:32
Cannibal Holocaust се казва тоя филм за който говорите. Наистина няма кой знае какъв сюжет, но като го гледате, имайте едно наум, че не гледате постановка а реални кадри. То филма затова е забранен в сума ти страни както някой каза, примерна причина: в него РЕАЛНО са убити 6 животни (включително маймуната от сцената където й резват половината мутра с нож). За избитите хора няма смисъл да се говори..

st1ka
02-04-2008, 19:44
"Предизвестена смърт" 1...най-отвратителното нещо,което съм гледала,умрях си от страх!

sabaku_no_gaara
02-05-2008, 18:26
Като гледам само Whisskas и двама които споменаха разбират от филми на ужасите,другите сте гледали
тексаско клане,предизвестена смърт,убийствен пъзел и къщата от восък.Това ли са ви ужасите?Cannibal Holocaust е документален филм едва ли не,по-брутален няма,ето ви резюмето да добиете представа:
## Резюме : Годината е 1979. Експедиция от трима мъже и една жена тръгва към джунглите на Южна Африка, за да стигне там, където “времето е спряло преди две-три хиляди години”. Това се превръща в третата експедиция до там въобще и третата, от която никой не се връща. Спасителен екип предвождан от проф.Монро тръгва да ти търси. Е, той разбира съдбата им и успява да се завърне със изсниманите от експедицията филмови ленти. Точно тези ленти разкриват съдбата на екипа и причините за нея. В IMDb филмът е вписан с жанр “Ужаси”, но това е меко казано. Жестокост, канибализъм… Бих казал “не е човешко просто”, но точно там е работата - уви, това е човешко. Да, след този филм се замислих над смисъла на тази дума. По-невероятното е, че всичко това не е постановка, а реални кадри. Още не мога да го осъзная. Именно затова филмът е забранен в над 30 страни. Мисля, че още не мога да осъзная какво съм видял… А това горе е финалната реплика на филма…

истински хоръри са
The Descent,The Amytiville Horror,A Nightmare On Elm Street и Cannibal Holocaust
мисля да погледна какво представлява този 120 дни в содом

п.п.
В САЩ вече втора година се организира някаква промоция или там каквото е,публикуват по 8 филма на година (вече са излезнали 16),за които в рекламата на тази промоция се казва,че всяка година има филми,които публиката никога не разбира за тях защото съдържанието им е сметнато за "твърде графично,твърде шокиращо за главната публика"
ако се интересувате напишете в гугъл
8 films to die 4/8 films 2 die 4/8 films to die for или нещо подобно и ще ви излезне сайта в който има списък с имената на филмите,повечето от които ги има вече в замунда или аренабг или предстоят да бъдат качени.
А,да да добавя филмът Unrest(един от тях) е първият филм,сниман с истински трупове и го има го в замунда (:

Addictive
12-07-2008, 14:13
"Zadynena ulica"

ААаа много гаден филм...

cunt
12-07-2008, 14:39
Cannibal Holocaust е най-гнусния филм,който съм гледал,за страшен не знам.

jghgh
12-07-2008, 16:31
"Предизвестена смърт" 1...най-отвратителното нещо,което съм гледала,умрях си от страх!
филма е трагедия 8-)

misinceto2808
12-07-2008, 17:23
добре дошли в Царството на Ужаса и Страха 8)

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=184873&start=0


http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=184873&start=0


http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=184873&start=0


http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=184873&start=0


И аз съм на това мнение...

Има много такива теми, незнам защо пускате още???

И м/у др пише "филм на ужасите" кфо ми се нааквате всички на

предизвестена смърт... аз да ви кажа изобщо не е страшен...

filltheblank
12-07-2008, 18:32
Не знаех, че Unrest е сниман с истински трупове. Филмът не ми направи кой знае какво впечетление. Само дето преди да го гледам някак си ми се озова в плейлиста на Winamp-a и докато си слушам някъв имокор почват некви странни звуци и докато се усетя, че се е пуснал някъв филм си изкарах ангелите. И както чувам тия звуци, излизам от интернет и пред лицето ми някви мъртви хора в аквариум. Кофти.
Иначе аз не съм намирала филм, който да ми изкара ангелите, а повярвайте мнгоо съм гледала. Като бях по-малка и гледах "Кошмарът на Елм стрийт" малко се пооплаших, но нищо повече.
Стресирала съм се най-вече от едно клипче по филма "Предизвестена смърт", в което Самара все ендо ще излезе от екрана... Беше много стресиращо, въпреки че бяхма 7 момичета в стая и в същото време получих смс.

beiho
12-07-2008, 19:01
Hatchet!!!!!!! :razz: :razz: Простотия отвсякъде!!!

MegabytE
12-07-2008, 19:18
SAW i Incubus

kuklichka_bg
12-08-2008, 20:44
Ami se po4vam da gledam predizvestena smart i se sam s nqkoi i se ne moga da go izlgedam 8-)
Ina4e sam gledala dosta filmi ama ne sa tolkova brutelni saw 1 2 3 4 teksaskoto neznam ne moga da kaja brutalen nito stra6en aaa i mai tunela na smarta
Abe trq izgledam predizvestena smart i togava shte moga da kaja ama nqma da se slu4i skoro :oops:

jeni92_abc
12-09-2008, 07:18
The Butcher ( Касапинът ) :shock:

puhen0to
12-09-2008, 16:34
The Butcher ( Касапинът ) :shock:
тос филм е копие на погрешен завой.. нищо инт..

puhen0to
12-09-2008, 16:35
Ami se po4vam da gledam predizvestena smart i se sam s nqkoi i se ne moga da go izlgedam 8-)
Ina4e sam gledala dosta filmi ama ne sa tolkova brutelni saw 1 2 3 4 teksaskoto neznam ne moga da kaja brutalen nito stra6en aaa i mai tunela na smarta
Abe trq izgledam predizvestena smart i togava shte moga da kaja ama nqma da se slu4i skoro :oops:

предизвестена смърт не е брутален ...той е типична психария

puhen0to
12-09-2008, 16:43
бруталии ... the Ruins,The mist,House of wax,final destination,Общежитието 1 2,Frontiers, ..пф не ми са мисли почти сичко добро кат ужас съм го гледала...

zWezdichkaaa
12-09-2008, 17:51
Погрешен завой и Огледала :-o

machine_shot
12-09-2008, 18:40
The exorcist

baby_inloff
02-20-2009, 20:22
Rest Stop :shock: :shock: :shock:

Adwokat
02-20-2009, 21:43
The Butcher ( Касапинът ) :shock:
тос филм е копие на погрешен завой.. нищо инт..
i dvata sa mnogo hubavi... i teksasko klane..

My6mYLka
02-20-2009, 21:53
Cannibal Holocaust аз пък зн че е наистина 8-) това което гледах беше брутално има още един койте се казваше нещо от сорта "Погрешен завой" той беше брутален

Nam3less3
02-20-2009, 22:14
Най-бруталната сцена е в Hostel 1 или 2 забравих кой.

SiegHeil
02-21-2009, 00:37
The Butcher ( Касапинът ) :shock:
тос филм е копие на погрешен завой.. нищо инт..
i dvata sa mnogo hubavi... i teksasko klane..
Истиснки филми за ценители...и са страшни ! oO

По темата: Shutter

My6mYLka
02-21-2009, 13:15
http://img.zamunda.net/bitbucket/chaosposter.JPG

най-извратената психария просто 8)


оле тфа го гледах към 1ч тази нощ мн е гаден :shock: :lol:

x3eme
02-21-2009, 13:18
Boogeyman

aka6a_vamp
02-21-2009, 14:08
Cannibal Holocaust се казва тоя филм за който говорите. Наистина няма кой знае какъв сюжет, но като го гледате, имайте едно наум, че не гледате постановка а реални кадри. То филма затова е забранен в сума ти страни както някой каза, примерна причина: в него РЕАЛНО са убити 6 животни (включително маймуната от сцената където й резват половината мутра с нож). За избитите хора няма смисъл да се говори..
Имам чувството,че тоя филм ми остави белег просто...толкова ме потресе..особено имаше една сцена май,дето на неква и завряха камък в оная работа...брутален е,имам го на диск

JUSTDNB
02-21-2009, 16:20
Frontiers,High Tension,Chaos i ima i dr..

P.S:Mn gadno be6e tva sas kostenurkata v Cannibal Holocaust..

kuklichka_bg
02-21-2009, 18:40
мн страшни филми съм гледала ама имаше за един тунел нз как се казва ОТКАЧИхххххххх :shock можеби щот го гледах като бях сама ли нз иначе повечето нови страшни филми ни ги бива .Последните който гледах бяха Огледала и Петък 13 пълна пародияя

colymoly
02-21-2009, 19:13
единствения филм уплашил ме някога е Тексаско клане 1 и 2, но вече няма хоръри както преди сега всичко е романтична крими драма

Zarrie
02-22-2009, 07:52
"Saw" 1,2,3 и 4!Ужасен е! :shock:

scyLLa
02-22-2009, 07:58
The hills have eyes 2 & Cannibal holocaust

PLuScHeTo
02-22-2009, 08:30
Cradle of Fear

b0Nb0n
02-22-2009, 08:40
nai brutalniq koito sym gledal e guinea pig nqkolko 4asti 6 mai ne pomnq toi ne e stra6en toi si brutalen

puhen0to
02-22-2009, 09:18
хм... бе мн са ме плашили... била съм психирана от гняв (the grudge) мм преизвестена смърт... ама след като ги изгледам и ако си го пусна пка нищо ми няма... само за момента ми е цялата работа.А незнам дали вие правите разлика между психиращо и брутално/отвратително. Примерно има филми които са уж страшни ма те са само брутални (коления и т.н.) Затова мен ме плашат само психота от другите ми е само отвращение и изненада за жестокоста за момента

а тоя канибалски холокост... пуснах го за 20 мин и се отказах да го гледам сама.... щях да си върна вечерята

scyLLa
02-22-2009, 09:22
Ти си пусни the hills have eyes да видиш няма да можеш да отидеш до тоалетната от страх

colymoly
02-22-2009, 09:36
Ти си пусни the hills have eyes да видиш няма да можеш да отидеш до тоалетната от страх
серизно ли аз за тоя съм чувала, че е голяма боза :shock:

puhen0to
02-22-2009, 09:43
еми гледала съм го... мога да отида до тоалетната 8-)

Di
02-22-2009, 09:51
"Saw" 1,2,3 и 4!Ужасен е! :shock:
и 5 8) 8)

scyLLa
02-22-2009, 10:09
"Saw" 1,2,3 и 4!Ужасен е! :shock:
и 5 8) 8)
Saw изобщо не е ужасен не е толквоа страшен колкото кървав и гнусен има филми който няма и капка кръв обаче ти въздействат много здраво на психиката.Гледай Pet sematary старичък е обаче си заслужава

scyLLa
02-22-2009, 10:17
еми гледала съм го... мога да отида до тоалетната 8-)
Тогава за теб е hellraiser те са 8 филма, но който и да си свалиш секи е много брутален и ако ги гледаш сичките и кажеш че са бози значи не си ги гледала

FlammeNoir
02-23-2009, 10:41
Ami Hostel i The Orphelina ili neshto takova prevejda se sirupitalishteto :shock: super gadnite filmi sled orphelina me beshe strah dva meseca da sedq sam v kushti :(

shmatka888
02-23-2009, 11:46
Немога да кажа кой е пил най-брутания ама сега си изтеглих Петък 13 ...не съм го гледала още ама мисля че той се очертава като най брутален :D

puhen0to
02-23-2009, 13:59
е добре hostel е пак бруталия тва не е страшно а гнусно и брутално...
аз лично съм гледала двойката на hostel ма не вярвам 1-вата част да е мн по различно

puhen0to
02-23-2009, 13:59
еми гледала съм го... мога да отида до тоалетната 8-)
Тогава за теб е hellraiser те са 8 филма, но който и да си свалиш секи е много брутален и ако ги гледаш сичките и кажеш че са бози значи не си ги гледала

хмм запали ми фитила .. да видим :-o

Adwokat
02-23-2009, 15:12
Teksasko klane i The Grudge :)

JUSTDNB
02-23-2009, 19:23
nai brutalniq koito sym gledal e guinea pig nqkolko 4asti 6 mai ne pomnq toi ne e stra6en toi si brutalen

знам го,но не съм го гледал. азиатски е. казват,че е адски извратен филм :)

Dam,opredeleno na nqkolko puti sam popadala na nego i samo ot 4etene na reziumeto si misleh da go drapna,ama mene me upla6i tva 4e ima adski mn 4asti,sigurno pove4e otkolkoto 6e me upla6i samiq film..

b0Nb0n
02-24-2009, 00:42
mi filma nqma da te upla6i 6ti sa povdiga pyrvata 4ast nai mi haresa nqkva jena i praqt nqkvi my4eniq kolko 6te izdarji na silna muzika na gore6tina zalivaha mai s olio i sqkvi e takiva s muzikata be6e golqma maniq s nqkvi slu6alki i sede6e ne pomna kolko vreme ama pqna i te4e ot ustata brutalna rabota

teenems
02-24-2009, 16:39
Rest stop ,Audition[края] ..

DollDaggaBuzzBuzz
04-06-2009, 07:26
Art of the devil 1,2,3 - страхотни филми

The Blair Witch 2 - няма такъв филм батка

The exorcism of Emily Rose - по истински случай

Тhe exorcist - Старичък е,но все пак брутален

за сега за тези се сетих :)

LittlePrincess
04-06-2009, 07:32
предизвестена смърт 1
о6те имам параноя от онова гадното -самара :?

А аз на Самара толко много й се кефя :D Обожавам ги тия уродливки в Предизвестена смърт и Гняв..

viki_beb4ety
04-06-2009, 08:24
Еми моите любими филми са: Wrong turn 1 , Vacancy 1 и The strangers . Не ,че са толкова страшни особено Vacancy просто мн. ме кефят , а тоя The strangers , като клопаха на вратата беше ебати зловещото чукане :D ...ако мога така да се изразя

balon4eee
04-06-2009, 10:28
The grudghe ... не знам как се пише но на бг е гняв и е брутален 8-)

youRprincesS
04-06-2009, 10:29
Hostel
Hostel 2

CeLyVka
04-06-2009, 10:33
Philosophy of a knife ....

ThisIsMe
04-06-2009, 10:40
Final Destination

po0oli
04-06-2009, 12:58
мхм гледала съм тези филми и за мен неса страшни :-P ако знаете наистина страшен филм от които да ти се разтреперат гаштите ще се радвам да го гледам.... :P [/b]

devilsown
04-06-2009, 13:27
За сега не съм гледала такъв филм..

nebrejnata
04-08-2009, 18:36
нямам страх от такива филми смея им се 8-)

BlueDream16
04-08-2009, 19:26
Candyman ..

Lucksy
02-13-2010, 16:45
Преди малко гледах Колекционерът. Малко прилича на Saw, а краят е.. гаден. Иначее.. имаше един филм по действителен случай за едни канибали. Той беше ужасно брутален. :(

H2O
02-13-2010, 18:41
Няма такъв.

bathory
02-13-2010, 19:21
Няма такъв.

SoStarstruck
02-13-2010, 22:25
Много филми сте изписали,малко стойностни. Човек,който е депресиран от Rest stop или Wrong Turn не знае значението на думата 'хорър' според мен.. Истинските филми на ужасите за азиатските,японските. Shutter (най-любим,ако може така да се каже),Dark Water (японската версия!!) , Alone и etc.

Lucksy
02-14-2010, 07:32
Какъв няма? Колекционерът ли? Провери в nanoset.net 8)

SoStarstruck
02-14-2010, 09:02
^^ Мисля,че искат да кажат,че няма 'най-брутален страшен филм',който да са гледали. :wink:

pwnage
02-15-2010, 04:41
Ей забравил съм му името...не беше нито тия триони нито американски. Беше един японски где психопат си затвори мъж и жена и яко humiliation.

Iveta90
02-15-2010, 07:51
Grindhouse и Saw всичките части! :booooomb:

angel4eto966
02-15-2010, 08:49
аз по принцип не обичам такива филми щот мисла че са много страшни. ама кат ви чета мненията че предизвестена смърт е най- страшния щях да падна от смях на земята.в тоя филм няма нищо страшно и мрачна вода и подобен пак за едно умряло момиче дет иска майка. и то май по ваще мнения аз съм гледала най страшния значи няма да имам проблеми с като реша да гледам тоя за канибалите например

teenems
02-15-2010, 08:59
Няма такъв.

Подкрепям с 2 ръце и 2 крака.

- Вие кво се вживявате като тва не е истина ?

-Аз хорърчета гледам сама ,че много се дразня като има някой до мен и почне "ВЪЙ страх ме е ! " - пък иначе ме кара да гледаме заедно - тц

-Като ви е страх после защо ги гледате ? :smt108

s3nsual
02-15-2010, 17:48
http://zamunda.net/details.php?id=70698&hit=1 - гледала съм тая гадост 2 пъти :-&

teenems
02-15-2010, 17:59
Ей забравил съм му името...не беше нито тия триони нито американски. Беше един японски где психопат си затвори мъж и жена и яко humiliation.

Да не би дето се възбуждаше докато ги режеше ?
Мисля ,че е : Гротеска :-o

6okolad4ety95
02-15-2010, 18:15
Easearhead мисля,че така се казваше

SoStarstruck
02-16-2010, 09:56
Easearhead мисля,че така се казвашеЯ ми разкажи малко за тоя филм,please,'щото като четох коменатите за него в замундата и някои казваха че нямал смисъл,а други,че бил много интересен но просто трябвало да се замислиш. :) Ти разбра ли го,мн ли е омотан?

beautifullslayer
02-16-2010, 11:09
фермата на албино

осбено тоя филм ми остави травма гледах го сама на тъмно

гледала съм също предизвестена смърт 2

и обитание в кънектикът
(също ми остави травма и го гледах сама на тъмно)

ScarletBite
02-16-2010, 19:12
"Задънена улица"
Аррргггххх... :-# Още повече, че го гледах посред нощ на системата за домашно кино и бях самичка... :-#

Също имаше един ужасен... "Чистилище" :-#

Pamtyy
02-16-2010, 20:12
Предизвестена смърт 1 и 2. Много обичам тая Самара.... :D Била е сладка,преди да се превърне в гниещ труп :-D Но най брутални за мен си остават частите на Убийствен пъзел.

megilicious
02-17-2010, 06:38
Ами гледала съм много хоръри, но като че ли Проклятието Блеър и Paranormal Activity са най стряскащи... Де да знам тези с кървищата са по скоро смешни и в никакъв случей не могат да ме изплашат

DaemonBoy
02-17-2010, 06:40
Гледайте Wrestlemaniac и тогава ми говорете

Maniacc
02-18-2010, 12:09
The Grudge
The Grudge 2
The Grudge 3

За мене това са 3те най-стряскащи филма :shock:

explorer
02-18-2010, 12:33
Easearhead мисля,че така се казвашеЯ ми разкажи малко за тоя филм,please,'щото като четох коменатите за него в замундата и някои казваха че нямал смисъл,а други,че бил много интересен но просто трябвало да се замислиш. :) Ти разбра ли го,мн ли е омотан?

Филмът е може би най-странния, който е правен някога. Аз лично не успях да го разбера съвсем, т.е. не открих голям смисъл. Но това все пак е Линч. Абе гледай го, ще е нещо напълно ново за теб.

EsteticLoff
03-09-2010, 08:01
"Задънена улица"
Аррргггххх... :-# Още повече, че го гледах посред нощ на системата за домашно кино и бях самичка... :-#

;-)

psych0
03-09-2010, 08:58
тексаско класне 74
cannibal holocaust 1во гледане ми баше много гаден ама сега ми е любим

Ssimonka
03-11-2010, 19:03
Задънена улица .и.. Предизвестена смърт 1 и 2... :-# :smt087 Аз попринцип не могa да гледам страшни филми сама..но тея двaта филма много ми ги хвалеха и ги гледах сама..после 1 месец имах страх от тъмното...да не земе Самара да излезе от някъде.. :-D

brokeninside13
03-11-2010, 19:15
Тая "Задънена улица" къде да я намеряя?!

Tempest
03-11-2010, 19:51
филм на ужасите, психо или филм-месокомбинат? Щото от психотата любим ми остава Paranormal Activity... за месата и карантиите - [REC], Hostel 1 и 2, а за ужаси.. нз, то не знам какво остана за ужаси... може би спада към кланиците - 30 days of night...

PlamitOo
03-21-2010, 19:23
Препоръчвам ви Final destination 1,2,3,4,5 , който всъщност не е страшен, има само кървави сцени но ми беше много интересно да гледам и 5те части. :)

PlamitOo
03-21-2010, 19:24
Препоръчвам ви Final destination 1,2,3,4,5 , който всъщност не е страшен, има само кървави сцени но ми беше много интересно да гледам и 5те части. :)

PlamitOo
03-21-2010, 19:25
Препоръчвам ви Final destination 1,2,3,4,5 , който всъщност не е страшен, има само кървави сцени но ми беше много интересно да гледам и 5те части. :)

BulletForMyValentine1
03-22-2010, 17:55
Saw vsichkite chast :grin: :grin: i i Silent Hill.Sushto 10 ghosts s tozi deto igraeshe Monk :D :smt002

BulletForMyValentine1
03-22-2010, 17:56
ops 13 ghosts *

xxph0biaxx
03-22-2010, 19:27
Амии колебая се м/у Убийствен Пъзел (SAW) и Мъченици (Martyrs). Много са брутални тези филми и просто не мога да си избера, пък и двата са ми любими. ^^

ri41
03-23-2010, 05:50
тексаско клане от 2003 и тоя от 2006 още изтъпвам като се сетя 8-)

Alex4o0o
03-24-2010, 14:33
Ако ви се гледа нещо наистина страшно гледайте тези на Дж.А.Ромеро особено Survival Of The Dead, Diary of the Dead и The Crazies.
Хубави са още и Drag me to hell и A Nightmare on Elm Street
:)

Nithael
03-24-2010, 15:56
grotesque.. :D

addicted2y0u
03-25-2010, 06:57
най - страшните са Предизвестена смърт и Призрачна бленда..но попринцип не гледам много ужаси 8-)

nestea95
03-25-2010, 07:00
"Предизвестена смърт", "Убийствен пъзел"

SoStarstruck
03-25-2010, 08:07
Ако ви се гледа нещо наистина страшно гледайте тези на Дж.А.Ромеро особено Survival Of The Dead, Diary of the Dead и The Crazies.
Хубави са още и Drag me to hell и A Nightmare on Elm Street
:)Специално поради това,че препоръча 'Кошмарите' смятам да изгледам и останалите филми,които ти харесват. :)

December
03-26-2010, 15:34
grotesque.. :Dтва японското е бахти извратеното.на онея им отрязаха зърната с ножица о.0
А междодругото вие гледате ли филмите по Диема 2 след 12 часа?Тая събота и неделя ще дават първа и втора част на ТО, а после ще дават и Сиянието. На мене досега от филмите по диема ми хареса Вълчи залив(по действителен случай е о.о).Не че е много брутален(поне за мене) но пак става

SoStarstruck
03-27-2010, 07:29
grotesque.. :Dтва японското е бахти извратеното.на онея им отрязаха зърната с ножица о.0
А междодругото вие гледате ли филмите по Диема 2 след 12 часа?Тая събота и неделя ще дават първа и втора част на ТО, а после ще дават и Сиянието. На мене досега от филмите по диема ми хареса Вълчи залив(по действителен случай е о.о).Не че е много брутален(поне за мене) но пак ставаБлагословена да си,че каза за филмите! :-) :-) :D

BrainlessROCKBABY
03-27-2010, 19:50
"Предизвестена смърт", "Убийствен пъзел"

iretyy
04-18-2010, 09:28
Moga da kaja 4e REC 1 i 2 sa prosto :shock: :shock: :shock: :shock:
ynikalni yjasi a TEXASKO KLANE si ostava klasika za brutalnite filmi
no ako ne ste gledali REC 1 i 2 gledaite go nqma da sajalqvate

sifon4o
04-18-2010, 09:42
grotesque.. :Dтва японското е бахти извратеното.на онея им отрязаха зърната с ножица о.0
А междодругото вие гледате ли филмите по Диема 2 след 12 часа?Тая събота и неделя ще дават първа и втора част на ТО, а после ще дават и Сиянието. На мене досега от филмите по диема ми хареса Вълчи залив(по действителен случай е о.о).Не че е много брутален(поне за мене) но пак става

Аз гледах там тексаско клане, дето е най-старото май от 70 и някоя година.
Иначе за страшни филми - paranormal activity и наскоро гледах филма Death Tunnel, който по история си е банален, ама е направен много добре :)

britzy
04-18-2010, 10:03
Friday The 13th

не ми се смейте-ама аз хорори не гледам,за тва този

за кво се разказва-един психопат в един изоставен лагер коли и убива на посоки а и е безсмъртен :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

teenems
04-18-2010, 10:41
Имаше един филм нещо в името му имаше "road"

Разказва се за момиче и момче.
Спират ,за да отиде момичето до тоалетната и излиза вече от нея ,но навън няма никой.
Тя остава само в някаква пустош ..
Има някакъв извратеняк ,който я преследва непрекъснато с някакъв джип мисля ..
Отрязваше им пръстите ,гризеше ги ..
Някой да се сеща ?
Филма има 2 части ..

Искам да си го изтегля пак да го гледам ,а и като цяло е готин филм.

По темата: аз непрекъснато гледам ужаси и вече съм им свикнала .. не са ми толкова брутални и страшни

Moonstalker
04-18-2010, 11:09
The Guinea Pig

ValLoveYa
04-18-2010, 18:06
wrong turn

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-18-2010, 23:44
worng turn

:smt023 + Rest Stop си беше малко гнусен .. :shock:

banica7
04-19-2010, 20:06
Guinea Pig Series 2: Flowers of Flesh and Blood
черпя каса бира ако ми намерите по брутален от този

danibebi
04-19-2010, 20:20
The Grudge
The Grudge 2
The Grudge 3

За мене това са 3те най-стряскащи филма :shock:

:grin: ее тва е най-якия филм..любимият ми :-) макар,че откакто гледах гняв,вече имам страх от тъмното,а преди нямах изобщо. 8-)

FuckLife
04-24-2010, 19:15
за най брутален ся не са сещам ама най готиния който няма да забравя никога е Wrong Turn 1,2,3 (Погрешен завой) :)

GunSnSteelflowers
04-24-2010, 21:19
фермата на албино

осбено тоя филм ми остави травма гледах го сама на тъмно

гледала съм също предизвестена смърт 2

и обитание в кънектикът
(също ми остави травма и го гледах сама на тъмно)

обитание в кънектикът го препоръчвам с две ръце, по-брутално нещо не съм гледала... просто... вече месец, след като го гледах не мога да се съвзема и се оглеждам :д също стая 1408 е добър

teenems
04-25-2010, 09:10
a[N]D[i]T[k]a]
worng turn

:smt023 + Rest Stop си беше малко гнусен .. :shock:

аа то4но rest stop търсех

kris4ety14
04-25-2010, 09:57
Не гледам изобщо такива филми, защото ми действат зле 8-) . Вчера така брат ми ме подведе да гледам Frozen и началото беше добро, ама като дадоха как единият скочи и му се изпочупиха краката, не понесох гледката и веднага спрях филма. Брат ми след това рече, че този го изяждали вълците, а и аз се сетих за постера на филма - как и другият мъж се е провесил от лифта и се зарадвах, че не съм гледала по-натам :-# .

Mar7i
04-25-2010, 15:54
Paranormal Activity ме накара да подскоча на места :D

parkour4ety
04-28-2010, 07:20
freddy vs. jason :D

Barbie47
05-01-2010, 20:53
мии когато настъпи мрак, погрешен завой, то, моят кървав свети валентин, петък 13, влак за месо, тексаско клане, восъчната къща а от хотелът на ужасите още сънувам кошмари :D

anonymous682486
05-02-2010, 06:06
Гледаите това и тя ще ви се обади http://www.youtube.com/watch?v=IlhZCDlEmh0 :D :D :D :D

sifon4o
05-02-2010, 08:48
Paranormal Activity ме накара да подскоча на места :D

мдаа paranormal activity и death tunnel ги препоръчвам много

иначе 1408 не е страшен. просто показва колко слаби са хората психически

patilanka7
05-02-2010, 14:17
Всичките части на Saw 8) По-принцип филмите на ужасите са голяма боза, обаче този наистина си има смисъл и не е просто кървища и "ужаси", които никого не плашат....

SilverRain
05-02-2010, 14:21
Paranormal Activity :D :)

mimssss
05-03-2010, 19:05
Saw 1-6,The Final Destianiton :grin:

AlesandeR
05-03-2010, 20:29
the hils run red

hrisikelly
05-05-2010, 10:05
Засега ми е Писък 1... нз що ама направо после едвам заспах :D Решихме с една фр да гледаме втората серия ама ни достраша още в началото и я спряхме :D

noproblembitch
05-05-2010, 11:18
Всички хоръри за мен са като комедия.... Назад в коментарите прочетох за Предизвестена смърт.... Това е най-смешния филм, който съм гледал!
Но все пак като най-брутален мога да кажа SAW IV и SAW V. Пак не са страшни и на моменти голям смях става, но са много брутални.

Nefarian
05-05-2010, 21:10
Пфхах на SAW,Предизвестена смърт и другите тъпотии от тоя род бих си преспивал децата. Як е Еxorcist, Guinea Pig и Cannibal Holocoust са ми леко тъповати, иначе Nightmare on Elm Street, като умисъл най-много ми се нрави, въпреки че няма почти нищо общо с хорърите

BlackyBerry
05-06-2010, 13:22
Всичките части на Saw 8) По-принцип филмите на ужасите са голяма боза, обаче този наистина си има смисъл и не е просто кървища и "ужаси", които никого не плашат....
Смисъла,който е казан директно още в първата част,не е никакъв смисъл според мен... И все пак аз съм на същото мнение,че Убийствен пъзел и следващите част са доста ужасяващи!

MishaBabyy
05-06-2010, 15:21
Nightmare on Elm Street,не е плашещ,но пък си е доста брутален...всички убииства са направени доста добре.

n0ne
05-06-2010, 15:42
Няма такъв.Всички са ми някак смешни а обожавам ужаси... :o

SilverRain
05-06-2010, 15:46
Няма такъв.Всички са ми някак смешни а обожавам ужаси... :o
ти шот всички сиг. си ги гледала ...

n0ne
05-06-2010, 15:52
Няма такъв.Всички са ми някак смешни а обожавам ужаси... :o
ти шот всички сиг. си ги гледала ...

Ми доста съм гледала и за сега никой не ми е направил особено впечатление :)

SilverRain
05-06-2010, 16:26
Няма такъв.Всички са ми някак смешни а обожавам ужаси... :o
ти шот всички сиг. си ги гледала ...

Ми доста съм гледала и за сега никой не ми е направил особено впечатление :)

и защо тогава обожаваш ужаси ?

VALady
05-28-2010, 14:37
Сега се сещам само за Границата, много добър филм. Гледайте го. ;)

elito0o0o0
05-28-2010, 16:06
Paranormal Activity :D :)boooooooriiing... Това си е чиста боза и пълно губене на време.. :? Мислех,че ще е някой по-така,но.. уви.. разочарована съм от този филм.. Ако не бяха пуканките можеше и да заспя.. 8-)

Иначе по темата.. хм.. Еми.. Всъщност няма определен филм,който да държи 1-вото място в класацията за най-добър хорър филм... :-o

selenasky
05-28-2010, 17:16
Evil Aliens :grin:

razores
05-29-2010, 07:24
Rec

BlackMeow
05-29-2010, 07:33
Имаше една поредица Masters of Horror - имаше някой друг хубав епизод.
Бяха интересни.

BlackEyedPeas
05-31-2010, 23:06
Не знам как се казваше,но преди мноооооого време нашите си бяха взели на ДВД един филм.Там се разказваше как някакъв ги следи (Май смъртта ги гони) и се опитваше да ги убие.Те бяха няколко момчета и момичета и всеки един по един ги намираше и убиваше на различни места.Спомням си само,че на една от сцените смъртта хвана един,като той си стоеше и изведнъж подът се счупи и онзи падна и повече не го видяха.Или най-бруталното беше,когато две от момичетата бяха отишли във тоалетните (Май на някакво заведение) и едната се гримираше пред огледалата,а другата беше по нужда в тоалетните.(Тая дето се гримираше май беше негърка,а другата бяла)И изведнъж едната от тоалетните започна да пищи и онази веднага хвърли червилата и хукна към тоалетната й, и само тази вече замлъкна и онази само погледна от долу под вратата(Нали ги знаете там тоалетните-кабинките) и вижда и краката и как се счита порой от кръв и само бързо става и отваря вратата и вижда как онази цялата на гърнето седнала и цялата в кръв и беше разкъсана,абе беше ужасна гледка,но не си спомням как се казваше,но мисля,че не беше филма "Знам какво направи миналото лято"..

Ahhhhh
06-01-2010, 09:05
Nekromantik :-o

xHARDCANDYx
06-01-2010, 15:02
CANNIBAL HOLOCAUST
SAW

ecstazy
06-01-2010, 15:05
ммммм saw <3 много са яки сичките части.. а най-гадния филм евър който съм гледала е Четвъртия вид -.- ужс 8-)

Neutral
06-01-2010, 15:33
Предизвестена смърт,Пулс,Запис [Rec] , Убийствен пъзел всички части,Отведи ме в ада (имах фобия от баби няколко дни :D )

_InSaNe_
06-01-2010, 15:34
Midnight meat train

ecstazy
06-01-2010, 15:43
Отведи ме в ада (имах фобия от баби няколко дни :D )[/quote] :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol:

Luidgie
07-13-2011, 16:04
Silent Hill, From Hell, Death Silence, Hellraiser, Candyman и т.н.

П.П. Отведи ме в ада е най-глупавия и безсмислен филм, който съм гледала, наскоро. Толкова дебилен и смешен... Объркали са му жанровете.

DieselBlood
07-13-2011, 17:27
Не знам как се казваше,но преди мноооооого време нашите си бяха взели на ДВД един филм.Там се разказваше как някакъв ги следи (Май смъртта ги гони) и се опитваше да ги убие.Те бяха няколко момчета и момичета и всеки един по един ги намираше и убиваше на различни места.Спомням си само,че на една от сцените смъртта хвана един,като той си стоеше и изведнъж подът се счупи и онзи падна и повече не го видяха.Или най-бруталното беше,когато две от момичетата бяха отишли във тоалетните (Май на някакво заведение) и едната се гримираше пред огледалата,а другата беше по нужда в тоалетните.(Тая дето се гримираше май беше негърка,а другата бяла)И изведнъж едната от тоалетните започна да пищи и онази веднага хвърли червилата и хукна към тоалетната й, и само тази вече замлъкна и онази само погледна от долу под вратата(Нали ги знаете там тоалетните-кабинките) и вижда и краката и как се счита порой от кръв и само бързо става и отваря вратата и вижда как онази цялата на гърнето седнала и цялата в кръв и беше разкъсана,абе беше ужасна гледка,но не си спомням как се казваше,но мисля,че не беше филма "Знам какво направи миналото лято"..

Единствения филм с такова описание може би е Final Destination.

filmmaker
07-13-2011, 17:53
Аре ако ми кажете за какво я ъпнахте тая тема като има почти същата важна ?!?!?!?!

Extremescream
07-13-2011, 19:56
Phobia и Phobia 2
Бива си ги азиатците в хорърите, не мога да отрека.

kuklichka_bg
07-14-2011, 07:02
grudge

yeeee
07-14-2011, 08:00
Човешка стоножка...ужасен е ..много брутален филм :o :?

Nikolcheto24
07-14-2011, 17:05
Гняв.Още ме е страх, а го гледах преди две, три години. :(

Yankee
07-14-2011, 17:27
Saw-може да не е толкова брутелен но все пак... :)

FuckIt
07-14-2011, 20:01
няма такъв

filmmaker
07-14-2011, 20:04
Има важна тема за обсъждане на филмите на ужасите бе злета..стига писахте тука .

MrMakeItRain
07-16-2011, 14:45
Най- бруталния?Може би е Гняв 3!По-страшен не съм виждал, а относно Предизвестена смърт.. нещо не ми хвана окото на страх :D Дори с един приятел се посмяхме малко 8-)

WesCraven
07-16-2011, 14:52
Толкова сте прости ,че не ми се коментира.

Concussion
07-16-2011, 14:54
То :D по романа на Стивън Кинг

ValLoveYa
07-17-2011, 15:18
Отведи ме в ада (имах фобия от баби няколко дни :D ) :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol:

Аз също се наплаших от този филм :razz: както и от I Spit On Your Grave

pamii_dimitrova
04-01-2014, 19:09
gledaite "The woman in black" i "Nothing left to fear"- jestoki sa!!!

Evjenq
04-02-2014, 12:08
„Човешка стоножка“ и „Сръбски филм“.

Ivaaaaa
04-02-2014, 17:34
пхахахаха, бахти... the woman in black :D

ако под 'бутален' имате предвид кървища, то тогава единственият, който ме отврати май е the hills have eyes 2. ма може да е заради това, че съм била малка, когато съм го гледала

а, и human centipede

филм, който може да ви изплаши (в 2-3 момента, ма пак е по-добре от нищо) е insidious. най-якото е, че продължението не съква.

one
04-04-2014, 19:11
Заклинанието.
Всъщност е добър филм, а не някоя малоумна гнусотия...

gabrielaa369
09-27-2014, 13:05
Здравейте,от много време търся един страшен филм и като видях темата,реших да попитам,дали някой не го знае.Филма е от 2006 надолу и беше за някакво семейство,което се мести в къща,обитавана от духове и буквите по хладилника се местеха и ставаха странни неща.Една вечер едно от децата стана,за да отиде до банята и когато пусна чешмата,започна да тече кръв.Детето се обърна и видя НЕЩОТО :Д Не помня много от филма,ама тогава бях малка и сега много искам да го гледам.

DeinStern
10-05-2014, 12:04
Човешка стоножка...ужасен е ..много брутален филм :o :?

Точно