PDA

View Full Version : Not Pron Пъзел



scorpiass
12-26-2005, 16:22
Така това е един интернет пъзел,който предполагам повечето са го виждали,но ето


http://deathball.net/notpron/notpron.htm
има 81 нива


Предупреждение: Играта е доста трудна и не случайно се играе в браузър - използвайте компютърни, html и като цяло всякакви познания, които имате. Пробвайте всичко - и вероятни и невероятни решения, ровете се в Google за отговори на някои въпроси. Аз подсказки няма да давам, но спокойно споделяйте откритията си тук - сам едва ли някой ще успее да стигне до края така или иначе.

Само не пишете паролите директно ако е сравнително лесна загадката - само начина да я откриеш. На по-трудните, където може да потрябват и допълнителни програми и т.н., или когато хората наистина имат проблем при откриването на паролата, дори след като знаят как да я открият, е донякъде оправдано пускането и на директни отговори, но пак ще трябва да напишете и начина, по който сте ги открили.

scorpiass
12-27-2005, 00:44
аре ве никой ли не играе този пъзел аре ако имате проблеми казвайте баси..

lainagovna
12-27-2005, 02:23
2рас аз също бях пуснал темата, видях я във фен, нивата май са 100 и кусур 170 май... така четох в чуждестранен сайт, но е много губене на време... аз на 20-то някъде спрях. просто едните нива ми се струваха много лесно докато други невъзможни. и така просто нямаше трудни нива и за тва се отказах

hamilcar
12-27-2005, 07:09
Не ме кефи.