PDA

View Full Version : izpozlvaite HUMA za raztej i podhranvane na kosata....



blood_sucker_
12-26-2005, 17:00
izpolzvam q ve4e 2-ra sedmica...mngoo e efikasna...ima si opitvane daje za maska za lice i kosa...struva samo 50 stotinki...6te ostanete dlovolni..nqma NIKAKVA HIMIQ...

fti4ka
12-26-2005, 17:25
ama bqla ili kakva? i kakva ti e stanala kosata? 6te probvam.mersi:)

blood_sucker_
12-26-2005, 18:16
emi kafqva e na cvqt...kato pqsuk e...kosata mi se odulji s nqkolko santimetra i vijdam raztej na nova kosa

12-26-2005, 18:43
a kak se izpolzva?

BroKeN^DreAmZ`f
12-26-2005, 20:17
колко 4есто се използва? :)

FlowerinesS
12-26-2005, 21:06
emi kafqva e na cvqt...kato pqsuk e...kosata mi se odulji s nqkolko santimetra i vijdam raztej na nova kosa
С няколко см за къв период от време?

love_delight
12-26-2005, 21:09
izpolzvam q ve4e 2-ra sedmica...mngoo e efikasna...ima si opitvane daje za maska za lice i kosa...struva samo 50 stotinki...6te ostanete dlovolni..nqma NIKAKVA HIMIQ...
Знам, че хумата е много подходяща за мазна кожа (както и лимоновият сок.) Но съм чувала, че е малко трудно да отмиеш маска с хума от по-дълга коса.
blood_sucker_, твоята коса колко е дълга?

12-26-2005, 21:32
dokolkoto znam humata ne uduljava rasteja????
a i moje bi ne e podhodq6ta za boqdisani kosi 6toto izsu6ava i ne promenq li cveta?

Florimel
12-26-2005, 23:17
Хах...дайте и аз да се включа...
Зачи има сума ти видове хума и няма толкова значение каква ще предпочетеш.Бяла,кафява,зе ена,керемидена,всякаква съм виждала,то си пише коя за каква коса е най-подходяща.Да,много е добра
1.няма химия.това е подобно на къната-скали,минерали,глини и тем подобни,не ъм толкова запозната,но наистина си е естествена
2.можеш да я ползваш колкото често реши,само внимавайте да не си пресушите косата,защото по принцип действа подсушаващо
3.идеална е за мазна коса...както горе казах...
4.ами може само да ви подсили разтежа,да ви направи косата по-здрава,по-гъста,да ви махне пърхота,няма да ви навреди
5.ползва се не само за коса,но и за лице,тяло и прочее.
Лошото е че
1.ако сте със суха коса не може да се ползва мн често
2.трябва да киснеш с маска на косата 1-2 часа,вече не помня,не съм си слагала отдавна...
3.ами всеки естествен продукт не може да подейства така бързо като някои химикали и едва ли ще видите кой знае какъв резултат от първия път,ако косата ви е по-здрава и т.н.
Извод:Абе я почвайте да се клепата,само оже да ви помогне!!!

blood_sucker_
12-26-2005, 23:32
moqta koqto q kupih be6e 50 stotinki i e kafqva....15 min stoi6 sus maskata...tq se sustoi ot 150 ml.ocet i 3-4 supeni lujici huma...humatane miri6e...pose q piete obilno...i e gotovo...do 2 sedmici vi garantiram nov rastej na okapala kosa...:)

fti4ka
12-27-2005, 12:35
az znam 4e ne trqbva da se burka s metalni pribori za6toto i bili otnemali blagopriqtnite svoistva..

Florimel
12-27-2005, 16:56
Да,това важи и за къната.

svetla_88
01-14-2006, 10:09
и има ли ефект или не?
как точно се ползва?

baby_beautiful
01-14-2006, 14:41
хахах от хумата да ти расте косата първо изобщо не е вярно защото аз самата съм я ползвала и единствения ефект от нея беше че ми изсуши много косата,да не кажа че ми я съсипа тотално накъса ми се това беше преди 1 година ако искате растеж само едно ще ви препоръчам себорал форте,а за подхранване-хининова тя става и за растеж.Аз ги ползвам вече година и ако ви кажа че с тях вече имам здрава,дълга коса и даже нямам цъфнали крайща както преди нищо не ви пречи да пробвате :wink:

baby_one
01-14-2006, 17:45
ami az sma olzvala i efekta ne ekoi znaq kakav daje pri men nqmashe nikakav

vilcho_89
06-14-2007, 12:15
Zdraveite na vsichki!Macki stanala sam super maniqchka na tema : "raztej na kosa",mnogo ikam da mi porasni kosata obache nqmam dostatachno vreme da se zanimavam s maski i da stoq po 1-2 chasa.Ot izvestno vreme polzvam hininova voda,no ne moga da zabeleja nqkakav efekt.Bihte li mi preporachali neshto kachestveno?Blagodarq vi predvaritelno,vsichko dobro vi jelaq!!!

black_mamba
06-14-2007, 20:39
baby_beautiful .... предназначението на Себорала е да премахне пърхота..ако нямаш такъв не е препоръчително да го използваш,защото ще ти се появи...чувала съм за мн добри маски с газ..някой знае ли нещо по въпроса :?: 8)