PDA

View Full Version : От къде си купувате дрехи?



Just`a`loser
12-26-2005, 17:23
Интересно ми е откъде си купувате дрехи? Става дума за мъжки дрехи, но и момичетата с удоволствие ще изслушам;)

Аз лично последно от Rip curl ръкавици си зех, пък и една жилетка си харесах ма много пари ми се видя... някакви съвети къде да си търся жилетка?:)

TSecret
12-26-2005, 17:38
ami az sam momi4e ama 6te otgovorq-vzimam si drehi predimno ot edin magazin v pld 6toto sa ni poznati i ni pazqt razni interesni dre6ki .... i na centara ako otsko4a do Enitata... obi4am da hodq v sf po vito6ka makar 4e ne si zaslujava-vsimam si tuk tam ot terranova i mango,obojavam pimkie i bershka i kato skokvam do ispaniq si nakupvam ot tam 6toto sa mi lubimi...

miloto_girl_4e
12-26-2005, 18:17
нямам определен магазин,от който да пазарувам :wink: :wink:
макарче често си взимам дрешки от Terranova,аммм има един много готин магазин в квартала,та и оттам :wink:
а кецове си взимам от Boarshopa,Insomnia,BAC и сички други магазини,дето се сетите :D

Murderdoll
12-26-2005, 18:48
ми пазарувам....къде...в софия като съм
задължително ходя ф на тъмно, пласибо, мухоморка,
обикалям няколко втори употреби дето си знам и т.н.
в монтана пък са само някфи супер обикновени
магазинчета гадни и фешънски, затова и
рядко си намирам нещо тук.ако си намеря нещо готино си го купувам, иначе и тука ходя из вторите употреби-намират се супер готини неща понякога, за
панталони и дънки говоря щото блузи от такива магазини избягвам да си купувам:)

Face_off
12-26-2005, 20:23
Bate otiva6 v fcuk - tova e na popa sre6tu MacDonalds tam ima 50-60 % namalenie ... drehite sa Xtra jilektite sa po 70-100 lv ako ti e skupo .... terrnova... ina4e masons e za tarikatite ako ima6 kintii tva te savetvam ..... ako ne i kenvelo 6ti svar6i rabota

12-26-2005, 20:30
a be miss sixty mn me kefqt vupreki 4e sa nestandartni ama imam samo 1 bluza ottam 6toto sa super skupi a moito daskalo e takova 4e si4ki(po4ti) sa nekvi super ogati e ponqkoga e malko kompleksira6to(amerikanski kolej) nekvo drehite po teh sa 1000lv ama tva spored men sa izklu4eniq a i jiveqt polovinata v dragalevci i podobni v nekvi ku6ti na 3 etaja i s baseini no neka da ima i takiva hora hubavo e :)

Roxy
12-27-2005, 00:37
ами в пловдив тука няма хубави магазини харесвам един на replay дето има неща и tally wejl.иначе любими марки са ми replay,rifle,roxy,mango,benetton,esprit,pepe jeans.ахах който каза там за pimkie тва е най-долнопробната марка в германия.

Oyama
12-27-2005, 00:51
Минавам по витошка и вече съм фърлил хиляда кинта, затва избягвам напоследък щото се охарчих да стягам автомобилите ми за зимата, иначе последните ми придобивки са трейнъри пума - модела е "Ferrari M. Schumacher Future cat low"
:P :P :P http://o-images.puma.com/motorsports/db/362.jpg
http://www.salonautolyon.com/2005/exposants/photos/404040722801_1.jpg
http://www.warm-upf1.com/catalog/images/futurecatms4.jpg

lainagovna
12-27-2005, 01:00
само аз ли пазарувам от Илиенци?

Oyama
12-27-2005, 01:02
Ее le boutique ilyen не е за пренебрегване, и оттам си зимам разни работи ама само след много внимателно подбиране (ако намеря нещо едно към едно с нещо дет съм го видел в цум :lol: :oops: ).

mil4eto_
12-27-2005, 06:43
ми предимно пазарувам от"oneill","board shop" ,но имам страшно много дрешки и от "benetton","roxy","replay","play life/killer loop". :P

Bimper-ska
12-27-2005, 14:49
a be miss sixty mn me kefqt vupreki 4e sa nestandartni ama imam samo 1 bluza ottam 6toto sa super skupi a moito daskalo e takova 4e si4ki(po4ti) sa nekvi super ogati e ponqkoga e malko kompleksira6to(amerikanski kolej) nekvo drehite po teh sa 1000lv ama tva spored men sa izklu4eniq a i jiveqt polovinata v dragalevci i podobni v nekvi ku6ti na 3 etaja i s baseini no neka da ima i takiva hora hubavo e :)
Разбирам те... Аз сега, с тия новите колеги, дето са от цялата Европа направо се комплексирах. Най-гадните им дрехи са Lacoste. Ужас!!! Иначе аз най-много да си позволя да си напазаря от Kenvelo или New Yorker. Иначе от България дрехи не купувам, щото първо, че са адски скъпи(без да броим арабските и китайски магазинчета) и второ, купуваш си ги от хубави магазини, уж оригинал, а после разбираш, че са те прекарали много здраво (на Кенвело магазина в ЦУМ хич не си мислете, че е истински. Кенвело официално няма договор за франчайзинг в България и там цените са с голямата резачка). Само обувки от БГ си вземам, щото понякога намирам доста хубавки на ниски цени (щото са български, хехе).

aHyC
12-27-2005, 14:55
benetton,replay,nike,adidas...i ima razni v Sf magazini za nekfi drehi qki sa :)

NeNo_pz
12-28-2005, 17:14
benetton,replay,nike,adidas...i ima razni v Sf magazini za nekfi drehi qki sa :)
Съгласен.А също така много готин подпис имаш :D

dragonika
12-29-2005, 18:00
Няма определени магазини, в които ходя задължително, нито пък марки, които задължително са ми в гардероба...просто като имам нужда (или каприз) от нещо - излизам, обикалям навсякъде и купувам каквото и откъдето ми хареса ;)

Paris_Hilton
01-04-2006, 10:30
Някои беше писал дрешки на Енита...даа мен лично много ми харесват.Особено последната колекция за Руската зима.Понякога платовете им не струват но това се случва рядко..тази зима са много добри.

Akivasha
01-04-2006, 14:56
Допадат ми дрехите от Mango,Rila Style,Morgan i Kenvelo.Но като обикалям насам натам има и доста добри не маркови дрехи.

~*~Chanel~*~
02-11-2006, 01:03
ами в пловдив тука няма хубави магазини
Вярвай ми за човек като мен от Стара Загора Пловдив и Витошка рай ми се явяват....В нащо село СтЗ само един магазин "Beauty", "Enita" и "Evia" съм си нарочила...Иначе аз не се застъпвам само а една марка, понеже нося разнообразни стилове дрешки, но все пак си падам по уникатите...[/b]

Jamalska
02-11-2006, 09:21
само аз ли пазарувам от Илиенци?
Ми и аз ама като майка се навие да дойде с мен с колата че иначе супер далече ми е...
Иначе Пласибо..На тъмно...има ендо магазинче м/у Пласибо и Джими'с дето имааа девероятни дрешки...
Някой ако знае готина 2ра употреба в сф да казва...Като Маниа-та...кат ходя в добрич там има некфи яки си зимам...
Само за кецове мога да прежаля наще и да дам повечко пари

kissorankata
02-11-2006, 09:39
Ами аз съм от Шумен... :roll: И както казва ~*~Chanel~*~ Пловдив и Витошка са рай.Така де аз лично нямам определена марка или определен магазин от който си купувам дрехи.Като ми потрябва нещо излизам из село и си го намирам не държа да е някоя маркова дрешка.

stel4eto__
02-11-2006, 10:12
emi grada v koito jiveq e malak i nqma mnogo markovi magazini ta zatva se zadovolqvam s drehi koito ne sa markovi,no na men mi stiga da mi haresvat,markata ne e ot zna4enie,ina4e imam 1-2 bluzki na miss sixty,edno qke na terranova i nekvi danki i o6te nqkolko bluzki i tva e

kaka_lara
02-11-2006, 11:56
от където си харесам :D

Sayid
02-18-2006, 21:26
само аз ли пазарувам от Илиенци?
Аз па пазарувам от Красно Село 8)

ckeuT4eTo_f
03-03-2006, 23:36
Az otkadeti si haresam ne6to :D No principno.. Muhomorka, BAS... tam si haresvam ina4e v corporide, sabotaj,insomnia,placebo i break point ima su6to mn qki ne6ta :D

kami_345
03-04-2006, 19:22
Hora plsss kajete kude e magazina na rip curl.6te sum vi mn balgodarna ako mi kajete.10x predvaritelno :D

i'm so excited!
03-04-2006, 19:52
rip curl на патриарха там към френската...

GoHardeR
03-05-2006, 11:46
mi imam si niakfi lubimi magazin4eta,v koito znam 4e kogato i da otida se she si haresam neshto...stava vupros za board shop,corporide,insomnia/naposleduk ne tolkova/,roxy i nekfi takiva...
ina4e imam ebasi maniata kum sekond hand shopovete...tam mojesh da namerish ebasi neshata...i po princip ako vliaza v niakluv magazin i si haresam neshto,niama da mi puka ako primerno e naikvo super markovo...

GoHardeR
03-05-2006, 12:56
Hora plsss kajete kude e magazina na rip curl.6te sum vi mn balgodarna ako mi kajete.10x predvaritelno :D
da,sreshty frenskata no malko po-nagore,posoka popa, a ina4e na ripcurl neshta ima v roxy,toi e na vitoshka...i sushto taka na bul.cherni vruh v nordikata tia e predi malkia sls kato idvash ot hladilnika...

Jamalska
03-05-2006, 16:14
А и La fiesta на ндк:)

i'm so excited!
03-05-2006, 16:23
в la fiesta наистина има невероятни парцалки, особено като ги мина след тва с ножичката и иглата стават перфектни. абе втори употреби рулз

chestra_f
03-05-2006, 16:40
samo ot enita katerina i eden mn mi haresvat tezi butici
p.p eden ne e butik beriga magazini :smt006

Loshotia
03-05-2006, 17:08
От 4you основно са ми блузките, иначе панталони откъдето си харесам, ама да са прави и изчистени с ниска талия. Кецовете са ми на Мания, сегашните. Иначе единствено давам повече пари за шапка. По някой път си зимам и неща от Paloma ама много рядко, щото не е за всеки ден и даскало такива дрехи според мен де.....

03-09-2007, 18:13
Ееи хора ако знаете само колко ще съм ви благодарна , ако ми кажете за Бога в Пловдив има ли магазин на Terranova или Mango !??!? Ако някои знае моляяяя да пише щото издивявам вече !!! Мерсии предварително #-o #-o #-o #-o

03-09-2007, 18:45
аз си купувам дрехи от Mango,Terranova,Adidas,Nike,Tally Weijl,Kenvelo,S.Oliver,Duppe,Kiki & Riki,Havana ,но също така си купувам дрехи от разни бутици, ако ме грабне нещo-u от по-евтинете магаз.

Glezanka
03-09-2007, 18:53
Shto za tup wupros ... sega wsichki wuw foruma trqbwa da pokajat kolko sa im "markowi" drehite li?
Kupuwam si drehi,koito mi hareswat i koito sa mi udobni.Bez znachenie dali sa ot Terranowa ili Kenwelo,ili ot kwartalniq magazin ... wajnoto e az da se chuwstwam komfortno s tqh :P

My_Infernal_Majesty
03-09-2007, 18:59
Да голяма глупост е тва- с тия маркови глупости... пфф
мойте дрехи не са маркови и пак изглеждам добре в тях! ебаси гграндоманията- кви са тия!?!??!?!!?

ThePainIsReaL
03-10-2007, 08:07
БлаБлаБлаБла .. колко много обичаме старите теми . :::

Иначе напоследък любим магазин ми е Fashion Victims в Плд :) Адски сладурски неща имат . :P
Но никога не се ограничавам само с един магазин или една марка , и без тва и да искам не мога , щото супер трудно се намират малки дрешки O:)

korinka_
03-10-2007, 08:20
mi az nai ve4e si pazaruravam ot tally weijl ponqkogai ot terranova no pak ima i malko po obiknovenni magazin4eta v koito sa6to ima qki dre6ki,e da nqma da sa s koi znae kakvo ka4estvo ama vse pak drexite ne se nosqt ve4no tai 4e nqma problem;))

abstraction
03-10-2007, 08:43
от магазини за втора употреба - хем дрехите са качествени, хем са евтини.

Swinkenhoffer
03-10-2007, 09:02
от магазини за втора употреба - хем дрехите са качествени, хем са евтини.

мдаа. и от магазините за дрехи с някви незабележими дефекти. оферта си е.

Cheesy
03-10-2007, 12:46
Няма определени магазини, в които ходя задължително, нито пък марки, които задължително са ми в гардероба...просто като имам нужда (или каприз) от нещо - излизам, обикалям навсякъде и купувам каквото и откъдето ми хареса ;)
Да..защо тря да е марково за да ми хареса?ИНаче от втора употреба не купувам никога

malkoto^f
03-10-2007, 12:59
grada v koito jiveq e mnogo malak i nqma takiva markovi magazini...ima nqkoi,koito sa po-skapi,no ne sa markovi..az si vzimam neshto koeto mi haresva..imam edni danki REPLAY,no ne sam si gi kupuvala ot jambol .. pyk i tuk ako izleze neshto hubavo celiq grad si kupuva...i vsichki sa ednakvi :smt012

martyivanova
03-10-2007, 17:51
Vsushtnost ne 4e ne6to protiv imam no dosega vsi4ki izbroqvat nqkakvi markovi magazini:) :) :) I sum sigurna 4e nqkoi razbira se malko sa preuveli4ili de. Nqma li hora tuk koito da si pazaruvat ot razni magazini za po 30-40-50 lv bluzki nqkade i ne ot markovi magazini???To ako stava na vurpos i po 3.50 bluzki ima.Vse pak i tqh nqkoi gi kupuva nali?:) Ina4e az ot Enita i Ninka(samo zimnite ne6ta).Kato si haresam ne6to iz grada si kupuvam nqma zna4enie markata !

03-10-2007, 18:17
Аз от ВТОРА УПОТРЕБА САМО КУПУВАМ. Там си взимам дънки за 10 лева, дето иначе са 40, а летните дрехи са супер- блузка за левче, дето на магазина е 15. Еби му мамата, за какво да давам по 30 кинта зе нещо, дето го има и за 5, като е почти чисто ново, то си му личи, особено ако е бял цвят. И никой не разбира че са втоеа употреба, не личи, не им го пише отгоре. Даже ме питат откъде си намирам толкоз готини дрехи :-D Втора ръка- номер едно. Гадни гъзари, като спрат мама и тате да дават кинти ще ви видим какво ще си купувате :twisted:

nikinkaaa
03-10-2007, 18:22
Ми аз си пазарувам от Мола или от ЦУМ :roll:

BaMBOocHa
03-10-2007, 21:48
пазарувам най-често от.....там от където си харесам нещо :) т.е. за магазини съм на принципа-навсякъде по всяко време! не се ограничавам в марки...просто ,когато нещо ми хареса и ми седи добре-купувам!

I_ve7o
03-11-2007, 07:13
Sabotage.. nai ve4e sabotage ili Enita tva ob6to vzeto ;]]]

malka_sladuranka
03-11-2007, 10:19
Нямам определено място от което пазарувам. Купувам си от всякъде, ако си харесам нещо от пазара(Кр. Село(че ми е близо))- от там, ако си харесам от Графа- от там, от всякакви магазини... :-D

03-13-2007, 09:03
a be miss sixty mn me kefqt vupreki 4e sa nestandartni ama imam samo 1 bluza ottam 6toto sa super skupi a moito daskalo e takova 4e si4ki(po4ti) sa nekvi super ogati e ponqkoga e malko kompleksira6to(amerikanski kolej) nekvo drehite po teh sa 1000lv ama tva spored men sa izklu4eniq a i jiveqt polovinata v dragalevci i podobni v nekvi ku6ti na 3 etaja i s baseini no neka da ima i takiva hora hubavo e :)

i az sym ot koleja, koi klas si

positive
03-13-2007, 10:21
ako si haresam ne6to si go zimam bez zna4enie ot kude

HopeLesss
03-13-2007, 12:00
Кенвело, Мотор, Мадок, Темпо, Модена... :roll:

I_ve7o
03-13-2007, 12:58
modena motor enita..malko.. mmm katerina .. sabotage

Wnite^wings
03-20-2007, 15:06
Ne znam za6to vseki koito pazaruva pt terranova si misli 4e kupuva ne6to ka4estveno.Lelq mi jivee6e v Italia i tam terranova sa magazini podobni na second-hend i nqma drexi po-skupi ot 15 evro.az pazaruvam ot kadeto mi padne ,noako stava vupros za ka4estvo i izgodna cena za men samo ZARA!Tam ima izgodni namaleniq ,a ne6tata sa mnogo ka4estveni.

Angel_Girl
03-21-2007, 11:02
ot kadeto si haresam

l;udiii
03-21-2007, 20:29
ae tyka nekfi golemi bogata64eta ste se sabralii i ste zaizrejdali replay playlifee ai ni sa filmiraite ako imate dve bluzki ot playlife ne zna4i 4e se obli4ate ot tam nali ste naqsno eeeee ttz

WinHater
03-22-2007, 19:09
няма кинти за дрехи.. всичко отива за колелото... затва си взимам от 2рата употреба.. в повечето случаи са по качествени.. за хубавите марки говоря... пък и всички дрехи в моя стил (по - ъндърграуд) по новите магазини са някви цигански.. с картинки и не ми харесват...

Jamalska
03-22-2007, 19:33
няма кинти за дрехи.. всичко отива за колелото... затва си взимам от 2рата употреба.. в повечето случаи са по качествени.. за хубавите марки говоря... пък и всички дрехи в моя стил (по - ъндърграуд) по новите магазини са някви цигански.. с картинки и не ми харесват...
Секънд хендите рул...Хъм ама пак зависи от кой..килата са си супер...
Днес си зех за 2 кинта ризка от Шик-шик и след 30мин я видях същата само,че по-голям размер като за мъжко за 10...пак в секънд хенд ама тъй нареченото Джорджиа-некфи смъкнати дрехи

SeXyTo_f
03-23-2007, 15:24
Еми напоследъл от мола и сити центъра, а като е хубаво времето се разхождам по витошка и графа... 8-[

®©PeTq®©
03-23-2007, 17:32
ako si haresam ne6to si go zimam bez zna4enie ot kude
И аз съм така :P

kati_0513
03-23-2007, 17:38
По принцип като си харесам нещо си го взимам и няма значение от къде е, но най- често, ако не и направо постоянно от едно магазинче "Тео", има няколко магазина в града ми и там са според мен най- хубавите дрехи и то на достъпни цени... :P

iMillie
03-23-2007, 18:43
от където си харесам нещо :-D амааа най често от terra nova или board shop-a :-)

blqblq1
04-20-2007, 22:17
ае къде са точно магазините на roxy и boardshop?

dazzle
04-21-2007, 08:56
е аз съм момиче, но ще ти кажа - купувам си дрехи откъдето искам...като видя дреха, която ми харесва винаги(ако имам възможност) си я взимам...няма значение дали е магазин на Витошка или от Женски пазар... :lol: :lol: ест не от най - селските(извинявайте за израза) магазини...но ако дрехата е хубава няма значение дали е маркова или не...това е моето мнение :wink:

Loshotia
04-21-2007, 12:45
ае къде са точно магазините на roxy и boardshop?

Бордшопа е на шишман, като тръгнеш от 7мо към парламента отляво...до някаква банка е. Рокси е на патриарха от страната на френската, но преди нея

zwezdata :}
04-21-2007, 17:18
a be miss sixty mn me kefqt vupreki 4e sa nestandartni ama imam samo 1 bluza ottam 6toto sa super skupi a moito daskalo e takova 4e si4ki(po4ti) sa nekvi super ogati e ponqkoga e malko kompleksira6to(amerikanski kolej) nekvo drehite po teh sa 1000lv ama tva spored men sa izklu4eniq a i jiveqt polovinata v dragalevci i podobni v nekvi ku6ti na 3 etaja i s baseini no neka da ima i takiva hora hubavo e :) Mi to doskoro ima6e namalenie v miss60..ina4e ima mn qki dre6ki tam ;] a ti btw kak se kazva6?

Adwokat
04-21-2007, 17:51
От магазина си ги купувам Аз :mrgreen:

04-22-2007, 14:40
a kakvo shte kajete za ZAGRA ?

04-23-2007, 16:13
az pazaruvam ot capasca, benneton,gola predimno no 4estno kazano imam i armani, D&G i mnogo mnogo drugi takiva.tova e za6toto mama i tate vse o6te davat tai kato imaty vazmojnost ot vreme na vreme, pak i rabotq na 2 mesta, saota i nedelq v studioto i ot pon do petaka v edno spisanie kato stilist dokato ne sam na lekcii.u4a moda i mi e sme6no 4e tuka ili vseki n apo 16 17 godini moje da dava ludi pari za drehi n amesec bez da raboti ili fantazira mnogo.rabotete na dve mesta i togava govorete. i az sam bil n a17 i znam kak e .

04-25-2007, 18:59
ne paqzaruvaite ot capasca.toq sezon sa se izlojili mnogo seriozno s ka4estvoto.ujasnoe !

04-25-2007, 19:04
ами в пловдив тука няма хубави магазини харесвам един на replay дето има неща и tally wejl.иначе любими марки са ми replay,rifle,roxy,mango,benetton,esprit,pepe jeans.ахах който каза там за pimkie тва е най-долнопробната марка в германия.


Ако става дума за марки ?
Вие кво разбирате под марки ве !??!
АХаха... Тия реплей и тн.. са баси селските марки дори на пазара ги продават :-s пфф.. да не са оргинални ама е достатъчно че ги копират а и няма смисал да си зимаш нещо СУПЕР ГРОЗНО САМО ЗАРАДИ МАРКАТА И ПАРИТЕ !

Аз пазарувам от Insomnia, Board Shop-a, и разни други магазинчета
А най-често от килцата :-D там има превъзходни дрехи КОИТО СА КРАСИВО и са з амалко пари :-) 8)

фенче на попа
04-26-2007, 17:59
еми искам си взимам дрехи от магазина на попа ама само мъжки там :( иначе са супер луди яки сичко

Jamalska
04-26-2007, 18:39
еми искам си взимам дрехи от магазина на попа ама само мъжки там :( иначе са супер луди яки сичко
Кой?

04-26-2007, 21:17
az pazaruvam ot capasca, benneton,gola predimno no 4estno kazano imam i armani, D&G i mnogo mnogo drugi takiva.tova e za6toto mama i tate vse o6te davat tai kato imaty vazmojnost ot vreme na vreme, pak i rabotq na 2 mesta, saota i nedelq v studioto i ot pon do petaka v edno spisanie kato stilist dokato ne sam na lekcii.u4a moda i mi e sme6no 4e tuka ili vseki n apo 16 17 godini moje da dava ludi pari za drehi n amesec bez da raboti ili fantazira mnogo.rabotete na dve mesta i togava govorete. i az sam bil n a17 i znam kak e .
az vchera si vzeh roklq ot tam...i sum dovolna ot drehite tam. dosta dobro kachestvo i si e bulgarsko

sexi_lady_666
04-26-2007, 22:46
Ami az hodq v terranova,maxmara v beneton ima mn qki ne6ta no mn rqdko ottam lelq mi hodi v kanada mn 4esto i mi nosi ottam drehi mn qki puk i tq s takiva ne6ta se zanimava i taka ;)

04-27-2007, 15:23
Roxy,''ахах който каза там за pimkie тва е най-долнопробната марка в германия.''
Мноу си неориентиранo,дете,сигурно си чула ц,хе 2-рата братожчедка на наи-добрата приятелка на сестра ти подхжърлила,че леля и казала,че пимкие била наи-долнмопробната марка ж Германия,докато чистела тоалетните ж МД..
Няям думи..Пимкие си е супер добра марка,младейки стил,цените са добри,качестжото също,а самите магазини...мога да йижея ж тях ;] особено ж съблекалните.
Като не си запозната,моля те жземи си замълчи,не се пражи на много информирана на тема'' кои е по-по-най..''

i love my cat
05-17-2007, 17:56
абе незнам вие на кое викате марково теранова вобще не е марков магазин или манго в чужбина манго е магазин на средно ниво и общо взето в софия и вобще в България няма много маркови магазини с оригинални дрехи в много магазини казват че дрехите са оригинални а всъщност или са шити ишлеме или са си чисто и просто ментета!

miloto_Pilence
05-17-2007, 18:39
drehi si vzemam ot magazina, koi 6te e toi ne mi e ot golqmo zna4enie

Котарана
05-17-2007, 20:52
Ами в нашия град няма голям избор.Взимам си от обикновени магазини и не много скъпи :)

live2beCooL
05-17-2007, 21:56
dosta 4esto si ziam dre6ki ot adidasa i tom tailor :D ina4e razli4no...

Ulety
05-18-2007, 21:55
Apff... typa temi4ka ... mii .. pazaruvam ot kudeto mi skefne .... i vyobshte ne sum privyrjenik da imam lepnat etiket na bluzata primerno EDC i neshto ot sorta

TraPPed
05-19-2007, 08:43
Ot ryskiq pazar v pld...de da znam ot vsqkakvi magazini stiga da mi haresa drehata..kvo kato ne e markovo..

L0v3_suX
05-19-2007, 10:58
[quote="mArTito`"]Vsushtnost ne 4e ne6to protiv imam no dosega vsi4ki izbroqvat nqkakvi markovi magazini:) :) :) I sum sigurna 4e nqkoi razbira se malko sa preuveli4ili de. Nqma li hora tuk koito da si pazaruvat ot razni magazini za po 30-40-50 lv bluzki nqkade i ne ot markovi magazini???To ako stava na vurpos i po 3.50 bluzki ima.Vse pak i tqh nqkoi gi kupuva nali?:) [quote]
napylno sum syglasna.. i az si pazaruvam iz grada kvot si xaresam i nqkoi markovi drexi imam no sega mn se radvam 4e si namerix gotin potnik za 4lv i ne me e sram \:D/

strange_soul
05-19-2007, 11:04
4e i az ne pazaruvam mnogo ot markovi magazini
ima mnogo magazini s hubavi drehi na niski ceni

sexy_devil4e
05-20-2007, 16:23
mii,to4no opredeleni magazini nqmam..az sum ot sf i nai-4esto hodq na shopping v mall-a,po vito6ka i v ccs,ama v ccs po-rqdko!ina4e mn 4esto si kupuvam ot fox,tally weijl,benetton,kenevelo(ama tam rqdko),mango ponqkoga..abe kvoto me izkefi..

rakiQ
05-21-2007, 21:02
В БЪЛГАРИЯ НЯЯЯЯЯМА МАРКОВИ ДРЕХИ СИ1КО Е ТУРСКИ БОКЛУК

аз си копувам тфа дето ми харесва без зн цената илимарката

Keira
05-21-2007, 21:49
В БЪЛГАРИЯ НЯЯЯЯЯМА МАРКОВИ ДРЕХИ СИ1КО Е ТУРСКИ БОКЛУК

аз си копувам тфа дето ми харесва без зн цената илимарката

И аз съм така :mrgreen:

~egoistiC~sister
05-22-2007, 08:05
И аз съм така...ама пойче държа на ECKO...

Fred Perry
01-04-2008, 06:31
Никой ли не носи casual дрехи ?? Попринцип си копувам от Fred Perry срещу НДК и магазина в ЦУМ . Иначе ако ми хареса нещо без значение марката го зимам .

HapPynEsSs
01-04-2008, 09:11
Terranova Forever!! Напоследък запо4нах само от теранова да си купувам 6тото има супер яки дре6ки , а и не са мн. скъпи :smt007

Loshotia
01-04-2008, 12:37
А вие защо решихте, че някой като каже, че кУпУва от Теранова значи, че той обезателно и на всяка цена си мисли, че се облича марково. Теранова е търговската марка, както е например и Дино Габрово!!!

vanesa911
01-04-2008, 18:24
На мене най-много ми харесват Bershka u Zara , само че не се срещат тук. Иначе напоследък мн се запалих на replay i playlife нещата - когато имам повече пари, а когато имам по-малко си взимам неща от Манго или Бенетон.На мене проблема ми е с обувките не мога да си намеря.. маратонки си взимма от адидас , наики обаче обувки не мога да намеря . А само искам да кажа че теранова е наи-пробития магазин на света с най-големите боклуци :evil:

alex_5772
02-01-2008, 13:19
"Terranova", "Mango", "Motivi", "Beneton", "Killerloop".. обувки - "Converse", "KangaROOS" или "Daris" на Графа - само елегантни.. ;)

vivenceto
02-01-2008, 17:36
Ами разли4но Beneton,Esprit,fox i mn drugi

d0mat4et0
02-01-2008, 18:50
"Terranova", "Mango", "Motivi", "Beneton", "Killerloop".. обувки - "Converse", "KangaROOS" или "Daris" на Графа - само елегантни.. ;)

И аз съм така , само че без CONVERsE :-D Предпочитам по-скъпи дрешки , по-евтини обувчици :-D

varnen4e
02-01-2008, 20:09
VERSACE,D&G,J ARMANI,PUMA,ENERGY...
единствено дънките немога си ги позволявам да са първите 3 марки ;)
и само немоа разбера как казвате някак си с КЕФ че имате kenvelo playlife magno teranova и т.н :D :D :D тфа са най сме6ните фирми за мене тфа не е марка....примерно една блузка на кенвело е 40 лв,мое си земе6 с теа пари супер яка имитация на истинска фирма като верса4е армани и т.н а пък може да си вземе6 и некой супер як мудел на некоя неизвесна фирма пак е по добре

Теранова, верно е една от най- смешните и гадни "марки"

Иначе по темата Beneton, Replay, Mango, SABOTAGE (най- вече), и KEEP OUT и Catty също... другите са изключения...

Persie
02-02-2008, 06:54
По-принцип от където си харесам, но напоследък си вземам от Kenvelo или Orsay :)

Water_lili
02-02-2008, 07:15
боже така като ви слуша човек ще каже ,че всички сте ебаси баровците, направо горките ви родители :? дано само някой ден разберете ,че не е важна марката на дрехите ,а човекът който ги носи. А относно за магазините ви ....ми Само ще кажа, че тия парцалки, който вие сега ще купувате за по 50-80 лв, миналото лято при нас ги разпродаваха за по 5-10 евро :shock: -ще кажа само ТЕРАнова....
Аз си пазарувам от C&A ,New Yorker i Orsay ,поне цените и качеството са задоволителни

GUDZO
02-02-2008, 11:51
VERSACE,D&G,J ARMANI,PUMA,ENERGY...
единствено дънките немога си ги позволявам да са първите 3 марки ;)
и само немоа разбера как казвате някак си с КЕФ че имате kenvelo playlife magno teranova и т.н :D :D :D тфа са най сме6ните фирми за мене тфа не е марка....примерно една блузка на кенвело е 40 лв,мое си земе6 с теа пари супер яка имитация на истинска фирма като верса4е армани и т.н а пък може да си вземе6 и некой супер як мудел на некоя неизвесна фирма пак е по добре

Мн е тъпо да носиш няква имитация например на Adidas целия град/село плъзнал с тея имитаций :x предпочитам да взема нещо по скъпо,но да е качествено!Иначе по темата:Adidas,Londsdale,Fred Pery,Henry Lloyd,Cederwood State,Ben Sherman,Le Coq Sportif,Levi's,Zara и др.

the_beautiful_smile
01-31-2009, 09:35
Различно ... От Теранова само веднъж съм пазарувала и не бях доволна ... абе общо взето не съм доволна от това което съм си купила от "МАРКОВИТЕ" магазинчета ... Дрехи си купувам най-вече от Out Let-и (хем цената не е прекалено висока,хем има сравнително хубави модели,хем могат да се носят повече от 2 дена :D ) ,за други магазини не мога да се сетя сега,но най-вече гледам да ми стои хубаво и да е качествено независимо от кой магазин ще си го купя.
За обувки най вече Puma,Geox (ботуши) според мен са скъпи,но пък в крайна сметка си заслужава зареди качеството. :) За обувки,маратонки и ботуши съм склонна да изръся мама и тате с над 100-200 лева :-D

Sintya
01-31-2009, 16:33
Не гледам от къде са дрехите, а какви са... въобще не ме интересуват марки и тн.

titinkaa
01-31-2009, 16:50
Теранова,Фокс,Кенвело,Гран ,Халите,Тали уеижл и други :)

Giva
01-31-2009, 17:10
Няма точно определени марки-влизам в даден магазин и купувам ако ми хареса нещо.Не си подбирам магазините по марката..

Jesus
01-31-2009, 17:35
Е добре де защо вдигате тема от преди 1 година :-x
Но зада не е спам, не си мадам по "марковите" дрехи, затова си пазарувам от където ми хареса, а в последно време мони петров вади доста добри неща на добри цени :)