PDA

View Full Version : Странни сънища...



George`
12-26-2005, 23:12
ебати... снощи за 4 път сънувах че съм заплашен от цунами... седя си аз на плажа и в момента в който тръгвам към морето, осъзнавам че то идва към мен... Да беше за първи път да не ми е направило впечатление ама 4 пъти да сънуваш ч и също нещо, само че с различни пейзажи, си е малко съмняващо...вие кфо мислите по въпроса?

`Death`Whore`
12-26-2005, 23:17
Аз веднъж гледах от облаците, едва ли не...като че ли съм Господ следях ставащото...а то беше, че една язовирна стена се пуква...разрушава и водата залиша всичко...май даже се случи няколко пъти за един сън.

12-27-2005, 09:02
pyk az to4no na sutrinta na koleda synuwah kak nqkakwi izwergi kolqt prase.. be6e tolkowa REALNO podqwolite
4oweka e nqj- jestokoiq zwqr..

rusalkata_
12-27-2005, 09:03
леееле!това си е гадно! :? аз пък нещо не сънувам въобще!!! :roll:

Twista
12-28-2005, 20:15
Ами аз преди дълъг път два пъти сънувах, че катастрофираме и цялото ми семейство умираме. Първият път беше челен удар, а вторият път беше как изхвърчаме от един завой в някаква пропаст. Е, бях доста наплашена и изобщо не исках да пътувам, но ето, че си останахме невредими. :P
Та по-добре виж в некой съновник к`во пише, та да ти е мирно на главата. :lol: :wink:

korn___
12-28-2005, 21:04
as sum sanuvav edno vreme predi 4-5 godni kak se ka4vam v asansjora mi ot kadeto toi pada v 6ahtata i as izlizam ot vratata i gledam nqkva tumnina bez gram svetlina ... i samo se zaslu6vam i 4uvam nqkvo kapene ... pravq kra4ka navutre kat se o4udvam 4e samata 6ahta e tolkova golqma i 4e ima o6te mnogo navutre kat sudq po ehoto .... i samo zastavam taka za 1 moment i izvikvam ehooooo ot kadeto ni6to ne se 4uva osven leko po6umkvane i se oslu6vam i po4vam ve4e da vikam za pomo6t i to4no sled purviq mi vik vurhu men ska4a ot dale4ina nqkvo su6testvo koeto e golqmo po4ti kolkoto mene i me povalq s 1 udar ot kadeto as zagivam ....

toq sun sum go sanuvam mnogo mnogo puti i e naistina ojasqva6to 6tom se sabujdah leko poten sus o4esten puls ....

spoko sus godinite 6te se mahnat teq suni6ta :wink:

a i mejdo drugoto as za malko da pdna v 6ahtata na asansjora v moq blok naistina ... neznam moje ot tam da sa mi ko6marite .... :roll:

snooppy_f
12-28-2005, 21:17
as sum sanuvav edno vreme predi 4-5 godni kak se ka4vam v asansjora mi ot kadeto toi pada v 6ahtata i as izlizam ot vratata i gledam nqkva tumnina bez gram svetlina ... i samo se zaslu6vam i 4uvam nqkvo kapene ... pravq kra4ka navutre kat se o4udvam 4e samata 6ahta e tolkova golqma i 4e ima o6te mnogo navutre kat sudq po ehoto .... i samo zastavam taka za 1 moment i izvikvam ehooooo ot kadeto ni6to ne se 4uva osven leko po6umkvane i se oslu6vam i po4vam ve4e da vikam za pomo6t i to4no sled purviq mi vik vurhu men ska4a ot dale4ina nqkvo su6testvo koeto e golqmo po4ti kolkoto mene i me povalq s 1 udar ot kadeto as zagivam ....

toq sun sum go sanuvam mnogo mnogo puti i e naistina ojasqva6to 6tom se sabujdah leko poten sus o4esten puls ....

spoko sus godinite 6te se mahnat teq suni6ta :wink:

a i mejdo drugoto as za malko da pdna v 6ahtata na asansjora v moq blok naistina ... neznam moje ot tam da sa mi ko6marite .... :roll:
OMG :shock: >.....ako mi se slu4i na men takova ne6to az sum na mqsto >>>No caut!

amy`back
12-29-2005, 01:41
ам... и аз съм сънувала такива щуротий :shock: и по едно време всяка вечер сънувах, че ме гони торнадо...
и гръмотевични бури много сънувах... ама имах тогава някакъв страх от тях, изпитвах ужас само като видех светкавица :cry:
айде, че пак се отклоних от темата (аз като приличен флуудър :lol: ) :oops:

korn___
12-29-2005, 05:31
as sum sanuvav edno vreme predi 4-5 godni kak se ka4vam v asansjora mi ot kadeto toi pada v 6ahtata i as izlizam ot vratata i gledam nqkva tumnina bez gram svetlina ... i samo se zaslu6vam i 4uvam nqkvo kapene ... pravq kra4ka navutre kat se o4udvam 4e samata 6ahta e tolkova golqma i 4e ima o6te mnogo navutre kat sudq po ehoto .... i samo zastavam taka za 1 moment i izvikvam ehooooo ot kadeto ni6to ne se 4uva osven leko po6umkvane i se oslu6vam i po4vam ve4e da vikam za pomo6t i to4no sled purviq mi vik vurhu men ska4a ot dale4ina nqkvo su6testvo koeto e golqmo po4ti kolkoto mene i me povalq s 1 udar ot kadeto as zagivam ....

toq sun sum go sanuvam mnogo mnogo puti i e naistina ojasqva6to 6tom se sabujdah leko poten sus o4esten puls ....

spoko sus godinite 6te se mahnat teq suni6ta :wink:

a i mejdo drugoto as za malko da pdna v 6ahtata na asansjora v moq blok naistina ... neznam moje ot tam da sa mi ko6marite .... :roll:
OMG :shock: >.....ako mi se slu4i na men takova ne6to az sum na mqsto >>>No caut!

aaaa tva ne e mnogo ot vreme na vreme sunqt mi se izmenq6e kum po ujasno kato su6testvata bqha mnogo i se borih s tqh .... kusmet si e da te ubiqt na sun s 1 udar moje i da e po lo6o povqrvai mi :| no sega ve4e imam taka da se kaje lek kontrol nad sunqt mi i suni6tata mi :) si4ko si e psihika i kat i nameri6 cakata i ... :twisted:

teenkopele
12-29-2005, 10:00
Разрови се в някой съновник или питай някоя баба...много са на ти с тея работи. :wink: :lol:

adi4ka
12-29-2005, 11:05
takamm...zna4i tuk namerih 1 sunovnik,pi6e za buri,bedstviq i ob6to takiva raboti..
griji,smut,razdori.Razru6itelnite uragani kriqt opasnost ot must ili zlini>preduprejdenie za vlo6avane na zdraveto,osobeno ako vihru6kata te subarq.
a za moreto...
preduprejdeniqta na stihiqta sa znak za neblagopriqtni vliqniq,koito sa izvun kontrola na sunuva6tiq...