PDA

View Full Version : Narkoman??



12-27-2005, 08:31
Foruma uj bil za da otkazvame cigarite DRYN DRYN! trq go tiknat v zatvora tozi koito go e napravil !!!! da obqsnqvate v internet kak moe se nadrusash za pochti bez pari vie NORMALNI LI STE?! ami nali utre nqkoe 12-godishno lape sh go prochete i shte reshi da se probva? Aide da vi vidim ako malkata vi sestrichka umre ot svryhdoza kak she reagirate! hora svobodata na slovoto e samo prividna... pochnete da obryshtate vnimanie na chuvstvoto si za otgovornost shtoto tejite na gyrba na cqla bylgaria i na celiq svqt.

cMeTaHka
12-27-2005, 11:21
vseki ima pravo na izbor

12-27-2005, 12:01
awe seki si pravi kvoto si iska sam izbira dali da se nakozi ili ne,dali da se bocka ili ne kakto kaza cMeTaHka "vseki ima pravo na izbor" :!: :!: :!: Az seki den sam v stil I'm Flyin' i si mi e super qko tochno shoto sme v svobodna strana moje da si pravim kvoto iskame i da govorim/pishem kvoto mislim!!!Tva e ot men.PEACE! :)

ViVsSsS
12-27-2005, 12:04
awe seki si pravi kvoto si iska sam izbira dali da se nakozi ili ne,dali da se bocka ili ne kakto kaza cMeTaHka "vseki ima pravo na izbor" :!: :!: :!: Az seki den sam v stil I'm Flyin' i si mi e super qko tochno shoto sme v svobodna strana moje da si pravim kvoto iskame i da govorim/pishem kvoto mislim!!!Tva e ot men.PEACE! :)

Tctctc tva sam az we ama zabraih da se log-na

hamilcar
12-27-2005, 15:02
Който го кефи да друса,ако не от форума от друго място ще разбере с тази разлика,че тук е обяснено какво ще стане и какви са последиците.

12-28-2005, 11:49
Който го кефи да друса,ако не от форума от друго място ще разбере с тази разлика,че тук е обяснено какво ще стане и какви са последиците.

i mislish li che edno pishleme deto oshte neznae kak da pushi cigari shte osaznae do kakvo moje da go dovede cqlata taq rabota?!? az ne govorq za hora s mozak v glavata si shtoto te nai malkoto nqma da se uchat na droga ot internet.
inache vseki si ima pravo na izbor vqrno e. no zamislete se malko az kakvo vi kazvam vie kak me iztalkuvahte - vse edno sam vi kazal ne pushete treva ili ne se drusaite. DRUGA mi beshe misalta!

NeNo_pz
12-28-2005, 18:04
vseki ima pravo na izbor
Е Нее...

lina15
12-28-2005, 20:21
Vseki izbira sam kak da jivee

via_dolorosa
12-28-2005, 23:34
Който го кефи да друса,ако не от форума от друго място ще разбере с тази разлика,че тук е обяснено какво ще стане и какви са последиците.
Аз съм напълно съгласна!

01-06-2006, 18:12
DA!6ibano, no e taka! :wink:

deidiy
02-26-2006, 18:33
Който го кефи да друса,ако не от форума от друго място ще разбере с тази разлика,че тук е обяснено какво ще стане и какви са последиците.
Аз съм напълно съгласна!
podkrepqm :roll:

korn___
02-26-2006, 21:04
mnogo si e prav 4oveka det e pusnal temata trebe da se zemat merki spored mene ama mai 6te ima ... glas v pustinqta

02-27-2006, 17:31
Ъ? :?: ..
Шо ре4и??

В пустинята няма глас, има кактуси :mrgreen:
раздела е за "цигарите и останалите неща"
и не виждам КЪДЕ АДЖЕБА другаде из тоя форум да обсъждаме "останалите неща", ако не тук.

Информацията НИКОГА не може да бъде по- опасна от липсата на информация, ОСВЕН, ако не съдържа дезинформация , която не отговаря на обективната истина.(много хора са пробвали и се зака4или на хероин, защото някой идиот някога бил казал, 4е тревата и хероина били еднакво опасни, и много други идиоти го повторили 100 хиляди пъти.

намирам, 4е е по добре ако някой иска да пробва някакви такива неща(било то разрешени, забранени , пове4е или по-малко опасни) да е про4ел първо поне от 3 разли4ни изто4ника за какво става въпрос, преди да експериментира с биохимията на мозъка си.

В това отношение препоръ4вам сайта
www.erowid.org
където има всякаква информация затези неща , хем ще си тренирате и английския :mrgreen: ;)

He3HauKa
02-27-2006, 19:11
Nikoi nqma da natika v nosa na ,,malkata mi sestrichka'' droga... Vseki sam si reshava dali da opita,dali da prodalji,dali da spe !Ne mislq che nqkoi se nujdae ot kompetentnoto ti mnenie :smt018

evelin85
02-28-2006, 16:14
4e koi kvo obqsnqva.po tvoita logika zna4i da si mal4im i nema da ima forumi i tem podobni.ima i plusove ima i minusi.az polzvam kakvoto mi e kef.zavisi ot 4oveka.i kakto nekoi spomena "vapros na LI4EN izbor!!!