PDA

View Full Version : RQ: tri qki pesni4ki



IKisseDAGirL
12-27-2005, 08:00
Ne sam sigurna 4e 6te uspeete da mi pomognete no vse pak da vi pitam... Ima dve sravnitelno novi pesni koito mi haresvat mnogo. Prili4at na tehno, no moje i da sa nqkvi remixi..ne razbiram mnogo ot tehno i nz:) Pyrvata q pee jena s dosta priqten glas, no ne razli4avam mn dumite:( dolavqm samo "..missing you..." i posle postoqnno se povtarq "la-lq-lq-lq-lq-la..." s razli4na intonaciq... Vtorata q pee myj s mn qk glas pone spored moq vkus i se pee ne6to ot tozi rod: "I don't wanna ride it.." i posle kazva ne6to, koeto ne go dolavqm dobre.. i se povtarq tva nqkolko pati.. Off znam 4e informaciqta nikak ne e mnogo no se nadqvam da mi pomognete...
Tretata pesen za koqto 6te vi pitam predpolagam e dosta stari4ka 6toto q puskat na retro-party. Pee q jena s leko "piskliv" glas. ne6to ot tipa: "..he was the first I kissed....oh, please come back to me..."

IKisseDAGirL
12-28-2005, 06:35
Setih se o6te ne6to za vtorata pesni4ka.. v na4aloto zapo4va s "It is time we turn on the music"... ne e mngo no vse pak :oops: :? :roll: :oops:

IKisseDAGirL
12-30-2005, 06:50
Tazi vtorata si q namerih :D :) :D :D :arrow: Roger Sanchez - Turn On The Music :) :D Mnogo qka pesen, mn mi haresva :oops: :) :P :D