PDA

View Full Version : Daite mi syvet4e za GSM



Dimitko
12-27-2005, 10:57
Zna4i naskoro si izgubih GSM-a toi be6e nqkakyv smotan siemens,nqma zna4enie. :oops: Oba4e sega iskam da si wzema edin sony-erickson koito struwa okolo 600 lewa.Ako nastoqwam malko powe4e na6ite 6te mi dadat nqkoi drug lew i az imam malko sabrani,kakto i da e 6te go vzema,oba4e az sam samo na 17 godini i da se razkarwam s takyv telefon malko ne wyrwi,znam 4e 6te e gotino,6te imam i mp-3 player i kamera i telefon w edno,no mai trqbva da poema golqma otgovornost s tozi telefon.Kato sedna nqkade na kafe i go izvadq horata 6te kajat wij ko pi6leme s kakyv telefon i 6te im se nabivam vyv o4ite a az ne iskam twa,postoqnno trqbva da mislq za nego ami ako gotkradne nqkoi ili da go s4upq ne6to... Of neznam kvo da prawq apyk ne mi se zanimawa pak s telefoni daraci.Pomognete, posyvetwaite me da go vzema li.Modela W800i Sony-Erickson ako nqkoi go interesuwa

rusalkata_
12-27-2005, 11:07
е какво ти пречи да не го вземеш? :? продай си този смотания който имаш,ваште ще те спонсорират и така... :wink: а колкото до това че е голяма отговорност ти няма да го държиш в чанта или нещо такова от където има голяма вероятност да ти го гепят!аз съм на 15 години и имам Sony Ericsson Z600 и никой не се е опитал да ми го вземе!а иначе си го държа в джоба-така прави и ти!!!не го умувай а си го вземи GSM-a!!! :)

niki000
12-27-2005, 11:26
Незнам ти прецени аз преди почти една година си зех samsung D500 доволен съм но трябва доста да внимаваш с толкова скъп телефон по добре си земи някой до 450 лв да си по спокоен

NaSkO_
12-27-2005, 11:43
Аз ако бях на тво място щях да си го взема!

--==aLwaySs-SaD==-
12-27-2005, 11:47
Взимай го няма какво да се колебаеш:) Хич да не ти пука какво ще си кажат другите.. то ще е от завист :D

12-27-2005, 12:13
Мисля, че няма лошо в това да си вземеш такава глезотия...Но 600 лева са си много пари!Вземи изкарай шофьорски курс или нещо друго!На тази играчка ще и се наситиш, а и ще съжаляваш, че я имаш, все ще я мислиш дали ти е в джоба, дали няма да ти я откраднат...Послушай ме!Мен два путе са ме джобили и така съм се разделил някъде с окло 700 лв!...
:cry:

:wink:

korn___
12-27-2005, 13:03
4ovek glei sa ... ti mnogo se travmatizira6 mai a ? :| purvo da ti kaja ... SE ne sa hubavi telefoni .... za da se obedi6 sam 6te ti kaja kak .... vij na nokia modeli na po 3 godini si sedqt se na starite ceni i po4ti ne sa padnali dokato q vij teq na SE ... za 1 godina i padat sus mnogo ! tva trqbva da ti govori i kolko sa hubavi telefonite as nqmam ni6to protiv samata kompaniq de no sam si preceni moga da ti kaja 4e ima takiva telefoni na samsung i nokia det sa na po 2-3 goidni i cenite sa im se su6tite po4ti koeto goovri 4e firmata e seriozna :) a i za kakvo ti e toq W800 mnogo dobre go znam verno ima 510 mb pamet ... i 6te ti sabere dosta mp3-ki no za6to prosto ne si zeme6 1 telefon det da ti vur6i osnovnata rabota i kat organaizer i ne si zeme6 odelno edin mp3 player i edno foto da kajem 3.1 MP ? po eftino 6te ti izlezna i po prakti4no i nqma da se pla6i6 4e kat ispusne6 telefona 4upi6 i kamerata i mp3-to i samiq telefon.... as li4no imam samsung X100 i mi vur6i mnogo dobra rabota odelno si imam i foto det e 3.1 MP i mnogo dobre snima spored mene a i ne e skupo 170 leva mu dadoh i o6te 30 leva za karta i si gotov :) i edno mp3 e nai lesno nasekade se prodavat edva li ne i na sergiite sus zelen4ucite i plodovete samo det gi nqma :P :wink: za tva spored mene kat si zima6 edno telefon4e misli kakuv organaizer ima ... da moje da si zapisva6 bezbroi mnogo belejki ako moje sus po 150-200 simvola za da si spokoen 4e nqma da zabravi6 za ne6to i slaga6 alarma na belejkata i si spokoen .... as za tva mislq da si go smenq moq sus E715 poneje organaizera mu e mnogo po dobur i ima i kamera ima i IR port taka 4e ... a i naistina se nqkoga 6te se po4upi6 telefona ....

Master_88
12-27-2005, 14:15
Ако не правиш демонстрации от рода: да се фукаш с него да демонстрираш екстрите му и да се хвалиш, няма кой да ти го вземе. Все пак GSM-ите са да говориме не да се хвалиме с тях. Дръж си го в джоба и това е

korn___
12-27-2005, 14:58
за кфо изобщо го вадиш като си на кафе???
дръж го в джоба ебати...

li4no as si go vadq (gsm-a de :lol: )ne za da se fukam ... to s kakvo da se isfukam samsung X100 li ? :lol: izvajdam go za da vijdam kolko e 4asa ne za drugo i ako ne6to izvibrira da go osetq vednaga poneje v djoba mi ponqkoga ne go ose6tam :) spored men lo6oto na ksupite telefoni e 4e trqbva mnogo da vnimava6 da ne go s4upi6 se pak teq 600 leva ... ta tva e nad 1 mesec rabota ?!? q si prestavete 1 mesec i polovina rabota ei taka izvednuj da otidat na kino a :shock: :shock: :shock:

hamilcar
12-27-2005, 15:24
Nokia 7610.

MuMuTy
12-27-2005, 15:34
Незнам ти прецени аз преди почти една година си зех samsung D500 доволен съм но трябва доста да внимаваш с толкова скъп телефон по добре си земи някой до 450 лв да си по спокоен

Бахтиии гадния аватар...

по темата...Взимай го бе човек :lol:

Bimper-ska
12-27-2005, 15:43
Хич, ама хич недей го взема. Бахти, ти един камион пари ще пръснеш за някъв си телефон, дето след една година, вече ще е стар. Аз ако имах 600 лв, щях някъв по-евтин телефон да си взема(до към 250 лв най-много, щото дето каза някой, телефона е да говориш по него) и с останалите пари някъв супер як цифров апарат. Даже може и да артиса някой лев за някъв моден парцал, като се замисля.

lina15
12-27-2005, 15:59
li4no as si go vadq (gsm-a de :lol: )
xaxaxaxaxa ako gi nqma6e skobi4kite nqma6e da se setim za kvo staa duma...ti me razbi xaxa

Dimitko
12-27-2005, 16:26
sys sigurnost nqma da po4na da se fukam s nego a prosto 6te si go polzvam kogato mi potrqbva i 6te si snimam kogato mi skimne hubavoto 4e toi postoqnno 6te byde s men i nqma da se nalaga da si nosq i aparata s mene postoqnno ne znam kvo da praq i basi,ako si wzema po eftin sled wreme kato mu padne cenata na toq 6te me e qd 6to ne sam go vzemal .Da go vzema li da ne go li wzema.... :roll: