PDA

View Full Version : ako po4na da vzimam



na`svoboda
12-27-2005, 13:35
на 16 години сам от 1 година тренирам в една фитнес зала ... ако почна сега да взиамам бенабол 2.5 милиграма дали тожа щте навреди на растежа ми и др. ... :?:

SunnyG
12-27-2005, 13:55
pri priemane na anaboli do 4 dni(vseki den) se stiga do impotentnost.tova e parvoto koeto moje da ti se sluchi.drugoto e che rasteja ti shte spre,shte zapochne da se razviva samo muskolnata ti sistema,vazmojno e da poluchish mnogo obilno okosmqvane,akne,razshireni veni i zachervqvane na kojata.imai predvid che dori kogato spresh upotrebata na sterodite tezi neshta sa neobratimi i shte prodaljat da se razvivat.organizma ti poveche nqma da proizvejda testosteron i shte si ostanesh impotenten.osven tova pri po chesta upotreba mojesh da stanesh i zavisim..

Coki
12-27-2005, 14:34
Анаболите са вредни, още повече ако се използват в ранна възраст, каквато е твоята.
Аз бих ти препоръчал хранителни добавки(Протеин), ако искаш да ускориш разстежа на мускулна маса.

Teen_SweeTY
12-28-2005, 00:44
Найстина недей да се лъжеш да взимаш от тези боклуци "анаболи" това е само съсипване на здравето!

Неактивния
12-28-2005, 04:13
на 16 години сам от 1 година тренирам в една фитнес зала ... ако почна сега да взиамам бенабол 2.5 милиграма дали тожа щте навреди на растежа ми и др. ... :?:
На растежа Бог знае, ама на черния дроб, бъбреците и сърцето ще ти навреди... понякога след цикъла има депрасийка - абе готини работи накратко.
С тая 1 година опит къде си тръгнал... даже името не го знаеш, а ще го пиеш... А и да го пиеш к'во си мислиш - 100% незнаеш как да се храниш и как да тренираш, когато си в цикъл, та положителния ефект в покачването на маса няма да е особен, за разлика от отрицателния такъв върху организма ти.
Ходи си купи креатин + протеинче + аминки, храни се правилно и много ще напреднеш!
Много се зелен за тия работи!
Едит: А и освен в залата ходи малко и на даскало, че си неграмотен за трима!

girlka
12-28-2005, 09:39
Пишката ти ше стане на кокалче :wink:

12-29-2005, 12:07
mnogo goliama gre6ka, ako iska6 vse pak da podsili6 rasteja na muskolite moje6 da vlizam6 proteini no PO MALKO i RAZUMNO 4ESTO. vse pak te sa hranitelna dobavka i realno ne te uvrejdat no ako prekali6 sus tiah kakto sus vsiako ne6to moe6 da se precaka6 :D

teenkopele
12-29-2005, 21:49
Найстина недей да се лъжеш да взимаш от тези боклуци "анаболи" това е само съсипване на здравето!
:!:

amarno
12-30-2005, 15:39
Ей боже имам чувството в тази тема са събрани всичките олигофрени в този свят с техните безмислени мнения. Виж сега приятел от Бионабол нито ще ти порасне повече, нито ще ти окапе, нито пък ще заякнеш или пък ще отслабнеш. Този медикамен не е насочен за хора спортуващи а за хора нуждаещи се от лечение - пише го в листовката. Истината е, че само за няколко месеца така ще ти скапе черния дроб, че все едно си пил няколко години. ако толкова много си запален да изглеждаш като безмозачна твар с напомпани мускули моят съвет е просто малко повечко да четеш специализираната литература вместо да търсиш помощ тук!!!