PDA

View Full Version : техники



madme
12-27-2005, 23:05
айде тук напишете какви техники знаете.щото ми е любопитно как го правят другите.аз по принцип експериментирам.но искамда науча нещо ново.:)

lindeman_
12-27-2005, 23:19
Мога да ти предложа един много готин филм по този въпрос. Има какво да научиш от него.

Тhe Lovers Guide To Sexual Positions

http://www.selectdvds.com/pictures102/9024281.jpg

Oyama
12-27-2005, 23:47
Техники :shock: абе ти карате ли ще и показваш в кревата :lol: викат им пози - и 10 от тях са реално приложими?

`Death`Whore`
12-28-2005, 07:42
Всеки казва, че обича да експериментира...

girlka
12-28-2005, 09:13
Според мен си девствен, но те е срам и искаш да разпиташ как се прави секс :wink:

`Death`Whore`
12-28-2005, 09:19
xiixixixixix! Май си мнооого права...кой мъж ще нарече експериментирането техника...

dj_tigrica
12-28-2005, 11:59
Според мен си девствен, но те е срам и искаш да разпиташ как се прави секс :wink:
SAGLASNA SAM.PO DOBRE KAJI 4E NE SI GO PRAVIL OTKOLKOTO DA LAJE6

01-02-2006, 15:51
казвам "техника"защото думата поза не е точна.и ви попитах за техники а не за анализ на поста.

thEClown
01-02-2006, 15:58
Влез в изворите точка ком и оттам си изтегли някоя книжка или туториалче за това което те интересува мисля че имаше интересни индийски техники.Но също така мисля че си девствен ....не че има лошо ама те разкриха

keks4i
01-02-2006, 23:10
Dobre,bre pi4ove,az li ne6to ne shvanah,ma dori i 4oveka da e devstven-prestuplenie ili ne6to sramno li e?! :shock: Li4no az,ne sum na va6eto mnenie:wink: No opredelno smqtam,4e nito edin ot vas ne mu otgovori na 4oveka,a hubav vupros e zadal-mai vie se izmukvate,a?Emi az puk 6te kaja,4e ne sum "experimentirala"dosega,makar 4e imam tova namerenie,no raz4itam na momenta :twisted: Az prepo4itam "ezda4kata". 8) Opredeleno e nai-vuzbujda6to...(e,predpolagam ne samo za men) :lol:

`Death`Whore`
01-02-2006, 23:14
Но живеем в свободна страна и можем да анализираме, колкото искаме.

Техники? То ми идва отвътре. Не се старая да изпозлвам техники.

hamilcar
01-03-2006, 05:20
айде моля ви се разбирачите...
има разлика между техника и поза...

ако мацката ти е на мисионерска има няколко начина да проникваш... ;)
а техника се изгражда и експериментира точно...

можеш при проникване леееко да... хммм.. както да го обясня да се извърташ и така леко да промениш ъгъла на проникване примерно...
за ей такива неща говорим драги ми разбирачи...
а не за помпането на брашняния чувал... :wink:

Брутален си особено това за чувала,евалата.И съм съгласен с поста ти.

junkie_f
01-03-2006, 10:32
Преди да почнем, приятеля ми си търка главичката на пениса си в клитора ми супер бързо и е яко... Готино е, защото кожата на главичката е нежна и е по-яко, отколкото да ти бият скречове.

thEClown
01-04-2006, 12:01
Но живеем в свободна страна и можем да анализираме, колкото искаме.

Техники? То ми идва отвътре. Не се старая да изпозлвам техники.

Техниките могат да доставят невероятно удоволствие например в Индия и в някои други страни някои хора имат странна практика или въздържание.Година не мастурбират също не правят и секс и след това чрез самоконтрол могат да правят секс без почивка по 24 часа като накрая оргазмите им траят десетки минути. Незнам дали беше Индия но всичкото това ми се струва нереално.
Или пък 3 дневен мега кеф
Първа нощ : драмата сядат един срещу друг голи само се гледат и си приказват като не се пипат никъде
Втора нощ : двамата сядат един срещу друг голи , могат да си докосват телата без курове , путки и такива неща.Могат да се галят и с разни предмети може с каквото им хрумне , но не трябва да доближават целите си тела.
Трета нощ: пак сядат един срещу друг голи и могат да се галят НАВСЯКЪДЕ.
Дааам ще ви стане гот ама се сдържете още 1 ден.
Четвъртата нощ могат да се наебат с кеф
!!! не трябва да се свършва до последната вечер.Опитайте и да прекарате колкото се може по дълги вечери/дни , да сте наспани преди това не да ви се доспи и да искарате по 2-3 часа всяка вечер колкото по-дълдо толкова по добре
При тази техника ако добавите и тантрични скилс за задържане на оргазма накрая може да откачите и да стигнете до гигантско избухване И двамата !!! приятен кеф който пробва нека каже дали му е харесало

Любима техника за дефлорация .
Първа нощ: само галене + лизане.
Втора вечер: само галене + лизане +само го вкарвате за да я
дефлорирате като не продължавате да ръчкате така се разваля всичко , така и на следващия ден няма да я боли и ще можете да и доставите удоволствие.
Трета вечер само галене + лизане + секс.
Тествно е и го препоръчвам бъдете внимателни и доставете удоволствие на девствената си половинка не ми се искаше да го споделям това последното ноооо... бе дано да ви е от полза.® :D

anonymous464110
01-04-2006, 12:04
mi az slu6am 50 Caliber tva e tehnikata :twisted: