PDA

View Full Version : изненади...



California
12-28-2005, 01:07
ами не знам от къде да започна:lol:

абе можете ли да ми дадете някакви идеи за...хм...как да се изразя...еротични изненади???
имам предвид,че искам да направя нещо ново и по различно за гажето ми като правим секс,т.е. да пробваме нещо което до сега не сме...
напримeр някви неща от типа на закопчаване с белезници...ахахах знам ли...
и в така наречените от мен по - горе "еротични изненади" по възможност аз да съм активната страна,щото все пак нали аз ще го изненадвам :lol:
айде чакам предложения от вас и моля без лигавщини!ако някой няма какво да каже по темата просто да си спести коментарите!:wink:
Peace! \/

Mandy2
12-28-2005, 01:13
Moje6 da go zavarje6 za legloto ili nqkade kadeto 6te ti e udobno i da go iznasili6 :roll: ne bukvalno de no da go nakara6 nasila da te lije ili ne6to podobno!

lindeman_
12-28-2005, 01:14
ами освен да ти предложа мойта фикс идея, която от много години искам да осъществя, но не ми се е отдала възможност. А тя е "секс на дърво" .. съвсем сериозно, не се ебавам , искам с някоя мадама да го направим на клоните на някое дърво, като диваците едно време , просто е разбиващо :)) 1-во че ще сме схванати после от неодобните стойки, 2-ро че това няма да се забрави никога (освен ако не се превърне в ежедневие) :wink: Сега поне като споделя този мой блян, някои луди глави съвсем скоро ще го изпробват :)) е аз ще съм доволен, че една моя идея се е осъществила :))

успех :D

California
12-28-2005, 01:18
мерси до тук!чакам още идеи!
ами това с дървото звучи интересно,но мен ме е страх от високо...пък и сега е малко студено :lol:

manniakk
12-28-2005, 05:43
купи си няква секси нощница от секс магазина, облечи я. Облечи един шлифер отгоре и отиди така в тях като ги няма техните.... Ще го зарадваш

nasty_13
12-28-2005, 07:27
vzemi si cosmopolitan vinagi ima mn dobri saveti!

lindeman_
12-28-2005, 10:43
хахаха обаче всеки дава съвети, каквито той иска за себеси и никой не обърна внимание, че темата е написана от момиче ;)

sherry
12-28-2005, 10:54
Може да му направиш стриптиз,внимателно да подбереш музиката и свeщти,белъо и т.н
Може да му направиш еротичен масаж.

dj_tigrica
12-28-2005, 11:53
[quote="sherry"][b][i]Може да му направиш стриптиз,внимателно да подбереш музиката и свeщти,белъо и т.н

SUPER IDEQ TOVA ME KEFI.A I DOSTA 6E POMOGNE

lodka1330
02-19-2006, 21:10
ami parvata iznenada koiato mozesh da mu napravish e da si kupish cherni ili cherveni chorapi ot tezi koito stigat do gore s dantelite s kasa pola i otdolu da si bez belio i vsichko tova da go napravish kato ste na nqkoi kupon i v momenta v koito imate vazmoznost da ste sami mu kazi che imash iznenzada za nego i go nakarai da da opipa pod polata sled tova ti sama si vdigni polata za da vidi che otdolu nqmash nishto.posle go nakarai da otidete pri drugite ot kupona i shte vidish che ciala vecher shte misli za tova :)) a sled kupona ti si znaesh mahash polata i vsichko ot krasta nagore i ostavash samo po chorapite i obuvkite i taka go pravite
ako te kefi ideiata imam oshte edna dve :)))

teenkopele
02-19-2006, 21:15
Секс в някой парк, някоя тъмна алея! :wink:

i'm so excited!
02-19-2006, 21:21
може случааааайно вечер да го изнасилиш брутално в някой тъмен вход....... :-D или тва еротичен масаж с някфи готини миризливи масла..
ама на мен като че ли ми допадат повече някфи неочаквани неща такива в стил 'бързи и яростни' .. в пробната на някой по-хубав магазин например... :wink:

Uraken
02-19-2006, 21:26
Uble4i se nqkvo SUper Predizvikatelno da sa nadaha super mnogo i da te razk1sa.nqma kak da ustoi

^Kiss_of_the_Sun^f
02-20-2006, 08:20
Otidi u tqh,oble4ena s kasa poli4ka i nqkfo predizvikatelno potni4e i zapo4ni da se durji6 kato tineidjarka,koqto za parvi pat e u mom4e i si iska sex..takam po4va6 da razglejda6 i da upuska6 nqkoi ne6ta,naprimer himikalkata mu i mu e dupi6 za da vdigne6,sled tova moje6 da go pomoli6 za 4a6ka voda i toi kato ti q donese ti nevolno de mu q butne6 ot racete taka 4e tq da ti se izleena bluzkata,toi moje bi 6te po4ne da te su6i ili ako ne po4na prosto sable4i bluzkata i vzemi ti edna kurpa i po4ni leko i nejno da se podsu6ava6....6te podeistva :wink: Uspeh!!! :D

LoRinSeR
02-20-2006, 09:45
Otidi u tqh,oble4ena s kasa poli4ka i nqkfo predizvikatelno potni4e i zapo4ni da se durji6 kato tineidjarka,koqto za parvi pat e u mom4e i si iska sex..takam po4va6 da razglejda6 i da upuska6 nqkoi ne6ta,naprimer himikalkata mu i mu e dupi6 za da vdigne6,sled tova moje6 da go pomoli6 za 4a6ka voda i toi kato ti q donese ti nevolno de mu q butne6 ot racete taka 4e tq da ti se izleena bluzkata,toi moje bi 6te po4ne da te su6i ili ako ne po4na prosto sable4i bluzkata i vzemi ti edna kurpa i po4ni leko i nejno da se podsu6ava6....6te podeistva :wink: Uspeh!!! :D

Ако бях момиче, 100 % щях да го направя :wink:

BE_MINE
02-20-2006, 12:52
Ами гаджето ми веднъж ме изненада много приятно, но аз съм моми4е и е нормално да се изкефя на такова не6то....бе6е купил све6ти(в метро се продават такива в пакет по 100)и ги бе6е наредил по целият коридор в посока към стаята, а в стаята има6е едно огромно сърце пак от све6ти... :smt007 бе6е много яко....след това му върнах жеста като го завързах за леглото и романтиката се преобрази в не6то по-така :oops: :) друга идея...влез в ролята на примерна у4ени4ка(карирана пола, две плитки и т.н.), бъди по-свенлива,но го изненадай с не6то обсолютно нео4аквано-някакъв по-перверзен надпис на горе6тото място...- моливите за о4и в слу4ая вър6ат 4удесна работа :) Успех

02-20-2006, 13:23
Хмммм е тва е труден въпрос.За изненада е доста трудно ,но това с връзването за леглото си ти е добра идея.Вече секс из цялата къща това си е до избор на място и не е такава изненада.

Изненадващо ще е ако включиш и домашен любимец по възможност по-голям от котка е тва ще го изненада.

Може да го изненадаш и с 3ка 4ка тоест още 2-3 момичета облечени предизвикателно.

Може и с плодова питка да си хапне от теб ,но това пък е само за ордьовър.

Мухаха може да си татуираш на корема неговото име.Доста ще се изненада докато го правите.

Uraken
02-20-2006, 16:21
Otidi u tqh,oble4ena s kasa poli4ka i nqkfo predizvikatelno potni4e i zapo4ni da se durji6 kato tineidjarka,koqto za parvi pat e u mom4e i si iska sex..takam po4va6 da razglejda6 i da upuska6 nqkoi ne6ta,naprimer himikalkata mu i mu e dupi6 za da vdigne6,sled tova moje6 da go pomoli6 za 4a6ka voda i toi kato ti q donese ti nevolno de mu q butne6 ot racete taka 4e tq da ti se izleena bluzkata,toi moje bi 6te po4ne da te su6i ili ako ne po4na prosto sable4i bluzkata i vzemi ti edna kurpa i po4ni leko i nejno da se podsu6ava6....6te podeistva :wink: Uspeh!!! :D


eheh ei kiske vleze malko v filma :)

^Kiss_of_the_Sun^f
02-20-2006, 21:03
Otidi u tqh,oble4ena s kasa poli4ka i nqkfo predizvikatelno potni4e i zapo4ni da se durji6 kato tineidjarka,koqto za parvi pat e u mom4e i si iska sex..takam po4va6 da razglejda6 i da upuska6 nqkoi ne6ta,naprimer himikalkata mu i mu e dupi6 za da vdigne6,sled tova moje6 da go pomoli6 za 4a6ka voda i toi kato ti q donese ti nevolno de mu q butne6 ot racete taka 4e tq da ti se izleena bluzkata,toi moje bi 6te po4ne da te su6i ili ako ne po4na prosto sable4i bluzkata i vzemi ti edna kurpa i po4ni leko i nejno da se podsu6ava6....6te podeistva :wink: Uspeh!!! :D


eheh ei kiske vleze malko v filma :)
hihih malko li? :P :twisted:

machoka
02-21-2006, 12:26
Мараба,

аз го виждам така:

Събирате се в апартамента. Приглушаваш светлината. Отивате до леглото. Завързваш му очите с нещо и ... е твой :twisted: /хич няма да е зле и да му завържеш ръцете за леглото, но не го стягай много. Това е само за парлама, ясно е, че ако желае може да се освободи по всяко време/.
От там нататък - идеи бол. Като за начало можеш да купиш някакви глазури /във кутийки, като тези от кетчуп/ - от тоя тип, дето са като 'екстра' към сладоледите във фунийка. Намазваш го по малко, облизваш го и така по най-важните зони на тялото му - около лицето /устните най-вече/, по шията и гърдите, по-надолу около пъпа му и.. сама се сещаш къде.

sexy_macka
02-21-2006, 12:29
machoka Пуснато на: 21.02.6 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Мараба,

аз го виждам така:

Събирате се в апартамента. Приглушаваш светлината. Отивате до леглото. Завързваш му очите с нещо и ... е твой /хич няма да е зле и да му завържеш ръцете за леглото, но не го стягай много. Това е само за парлама, ясно е, че ако желае може да се освободи по всяко време/.
От там нататък - идеи бол. Като за начало можеш да купиш някакви глазури /във кутийки, като тези от кетчуп/ - от тоя тип, дето са като 'екстра' към сладоледите във фунийка. Намазваш го по малко, облизваш го и така по най-важните зони на тялото му - около лицето /устните най-вече/, по шията и гърдите, по-надолу около пъпа му и.. сама се сещаш къде.

Syper... =D>

02-21-2006, 14:26
8)

California
02-21-2006, 14:33
ехее... колко много идеи сте ми дали, мерси!:mrgreen:
Много ми хареса онова с чорапите и полата, без бельо... ама те всичките ви предложения ми харесват де...
Ъъъ... не.. имаше нещо за некви котки??? И за други момичета-абсурд!

sh3_1s_7h3_0n3
02-21-2006, 14:44
ами освен да ти предложа мойта фикс идея, която от много години искам да осъществя, но не ми се е отдала възможност. А тя е "секс на дърво" .. съвсем сериозно, не се ебавам , искам с някоя мадама да го направим на клоните на някое дърво, като диваците едно време , просто е разбиващо :)) 1-во че ще сме схванати после от неодобните стойки, 2-ро че това няма да се забрави никога (освен ако не се превърне в ежедневие) :wink: Сега поне като споделя този мой блян, някои луди глави съвсем скоро ще го изпробват :)) е аз ще съм доволен, че една моя идея се е осъществила :))

успех :D


haha =D> maitap nqma i az iskam syshtoto. no neshto ne me vzemat na seriozno :-s

^Kiss_of_the_Sun^f
02-21-2006, 20:42
Мараба,

аз го виждам така:

Събирате се в апартамента. Приглушаваш светлината. Отивате до леглото. Завързваш му очите с нещо и ... е твой :twisted: /хич няма да е зле и да му завържеш ръцете за леглото, но не го стягай много. Това е само за парлама, ясно е, че ако желае може да се освободи по всяко време/.
От там нататък - идеи бол. Като за начало можеш да купиш някакви глазури /във кутийки, като тези от кетчуп/ - от тоя тип, дето са като 'екстра' към сладоледите във фунийка. Намазваш го по малко, облизваш го и така по най-важните зони на тялото му - около лицето /устните най-вече/, по шията и гърдите, по-надолу около пъпа му и.. сама се сещаш къде.
tva ve4e e strahotno!!!!!!! =D> O:)

~*~Chanel~*~
02-21-2006, 22:17
ами освен да ти предложа мойта фикс идея, която от много години искам да осъществя, но не ми се е отдала възможност. А тя е "секс на дърво" .. съвсем сериозно, не се ебавам , искам с някоя мадама да го направим на клоните на някое дърво, като диваците едно време , просто е разбиващо :)) 1-во че ще сме схванати после от неодобните стойки, 2-ро че това няма да се забрави никога (освен ако не се превърне в ежедневие) :wink: Сега поне като споделя този мой блян, някои луди глави съвсем скоро ще го изпробват :)) е аз ще съм доволен, че една моя идея се е осъществила :))

успех :D


haha =D> maitap nqma i az iskam syshtoto. no neshto ne me vzemat na seriozno :-s

хахахаххах....И моя приятел е много надъхан на секс някъде сред природата, т.е опрени на някое дръвче в близката горичка...И сичко си е запланувано вече, ама само чакаме да се постопли времето....

~*~Chanel~*~
02-21-2006, 22:24
А по темата: направи му списък с разни местенца, където може да правите секс, или на разни различни пози и т.н. и сложи отметки на тези които вече сте използвали(естествено включи всякакви екстремни местенца)и му го прати по пощата примерно....

sh3_1s_7h3_0n3
02-22-2006, 12:05
ами освен да ти предложа мойта фикс идея, която от много години искам да осъществя, но не ми се е отдала възможност. А тя е "секс на дърво" .. съвсем сериозно, не се ебавам , искам с някоя мадама да го направим на клоните на някое дърво, като диваците едно време , просто е разбиващо :)) 1-во че ще сме схванати после от неодобните стойки, 2-ро че това няма да се забрави никога (освен ако не се превърне в ежедневие) :wink: Сега поне като споделя този мой блян, някои луди глави съвсем скоро ще го изпробват :)) е аз ще съм доволен, че една моя идея се е осъществила :))

успех :D


haha =D> maitap nqma i az iskam syshtoto. no neshto ne me vzemat na seriozno :-s

хахахаххах....И моя приятел е много надъхан на секс някъде сред природата, т.е опрени на някое дръвче в близката горичка...И сичко си е запланувано вече, ама само чакаме да се постопли времето....

ama az ti govorq naistina NA DYRVO. kacheni gore ;) toi sednal na nqkoi klon i az v/u nego \:D/ :smt008
est klona trqbva da e stabilen vse pak :D kato shte pravim neshto to pone da e kato horata :smt060

machoka
02-22-2006, 12:15
Абе к'во говорите.. къв е тоя секс на клони на дърво? :smt120

Разбирам да е нещо нестандартно и интересно, но това си чиста глупост за мен.

GIFTED
02-23-2006, 18:53
moje6 da go zavarje6 za legloto i da go iznasili6, no mislq 4e ima mnogo po-priqtni i romanti4ni ne6ta. naprimer kupi si eroti4no belio(nai-dobre v 4erveno), kupi 4erveno vino i sve6ti, napravi mu edin strahoten eroti4en masaj i striiptiz i vsi4ko 6te e prekrasno. na men mi haresa.

Sean Combs
02-23-2006, 23:57
emi.. glei sa.. ne znam kak ste v legloto s pi4a.. no ako si pravite vsi4ko.. smisyl.. nqmate nekvi zadryjki o6te i takiva raboti.. 6e ti spodelq na mene ot kvo mi izhvryknaha o4ite.. kakto si leji na legloto.. nakarai go da se povdigne leko i da si sloji rycete zad gyrba, vyrji mu gi s kolan.. no go vyrji taka 4e da ne moje da se izmykne po nikakyv vyzmojen na4in.. ostavi go da si legne pak i deistvai.. predplagam znae6 kak da iztezava6 edin myj.. oblizvai go samo kolkoto da go drazni6.. vyrti se okolo onaq mu rabota bez da q dokosva6 mnogo mnogo, samo kolkoto da se nadyrvi kato magare.. i po nqkoe vreme si go nalapai, podrazni go o6te malko i mu sedni na liceto i da te lije dokato se dviji6 v taza i mu se otyrkvai hubavo i ti garantiram 4e 6te se pobyrka!!! i ako moje da tyrpi na ebane pove4e ot 10 min sedni mu otgore i si go na4ukai sama po vyzmojno nai grubiq na4in.. sys vsi4koto mu tam piskane i py6kane.. daje i da ne ti e kef, ako se porazvika6 malko 6ef4eto 6e se o6turi i 6e se gyr4i v opiti da se izmykne i da te raz4ekne ot blyskane! ako ne durji na ebane.. izkarai go edno hubavo s lapane, nadenvai kaputa i go po4vai za 2ri... a ako ne mu stane sled pyrviq.. sorry 4e ne mojah da ti pomogna!!! za obstanovkata... SVE6TII !!! SAMO SVE6TI MU E MAIKATA !!!

Oyamoto
02-24-2006, 00:56
Много обичам стриптиз, можеш да го вържеш на леглото и да му правиш шоу и да го дразниш. Също така много обичам да гледам яко перверзен стриптиз (тва с чорапите без бельо е добра идея) примерно да гледам момичето как си прави скречове, мноо готино ми става като глеам мръстоийки 8-[ .