PDA

View Full Version : Изцепки:)



Самата---Аз
12-28-2005, 09:37
Случвало ли е понякога леко да се засрамите на обществено място-примерно да пръдните,пуфните,уригнете или нещо от сорта и после каква е вашата реакция и на останалите..на мен вчера ми се случи и бе ужасно,цял ден ебавки ..

`Death`Whore`
12-28-2005, 09:38
Не знам значението на диалектната, предполагам, дума "пуфните". Но изобщо не ми дреме, ако се оригна или пръдна. Човешко е.

cannabinoid
12-28-2005, 09:46
Мда, често, ама ни ма ибе 8)

rusalkata_
12-28-2005, 10:03
хахаха! :lol: ми ни ми се е случвало или поне не помня! :lol:

`Death`Whore`
12-28-2005, 10:04
Да, да. Всеки пърди!

`Death`Whore`
12-28-2005, 10:09
АЗ преди се сдържах да се оригвам и да пръцкам. И ми беше яко гадно...гадно е да задържаш тези неща в себе си. Не трябва да се притеснява човек. :)

`Death`Whore`
12-28-2005, 10:16
А готино ли е ад има гнусни цигани? Да смърди на лук? Някакви чичковци да те заглеждат и да ти говорят глупости?

rosskata
12-28-2005, 11:40
http://smilies.sofrayt.com/%5E/r/goofy.gifАз слава богу се оригвам и пърдя доста тихи4ко... Но имам една приятелка, която когато вървим заедно, запо4ва да брои- три,две, едно... И след едно вси4ки запо4ват да бягат колкото им държат краката... Ина4е лошо...http://smilies.sofrayt.com/%5E/_950/fart.gif

А за изцепка- в заведението до бившето даскало, при избухнал всеобщ смях, изведнъж ми поте4е носа- ама МНОГО БРУТАЛНОhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/_950/shock.gif, аз го покрих с ръка, и запо4нах да питам хората на масата един по един дали имат кърпи4ка... Те нямаха... А аз бях ЦЯЛАТА в сополи, ама цялата... Такива бъзици бяха после- много беше забавноhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/b/shades.gif

Swinkenhoffer
12-28-2005, 12:32
мн обичам да се оригвам - голяма веселба :lol: но не ми се случва непрекъснато ... все пак.
колкото за пърденето - имам една приятелка, която мн държи пръднята й да огрее всички и ни повява с ръчички произведението си. поне тва не съм прихванала от нея ... хахаах.
забава! :D

aHyC
12-28-2005, 12:49
Еми кфо от тфа човешки нужди :twisted: Спомням си кат си палихме праднята в едно кафе и хората ни гледат ние си се смееме и накрая додие охраната и ни развали купону :(

rusalkata_
12-28-2005, 12:51
хахаха! :lol: егати забавата! :lol: еми всеки си има своите гафчета не съм казала че нямам нито едно ама не си ги спомням! :roll: колкото до оригването и пръцкането-човешко е,ама на обществено място... :oops: освен тва не съм като тея наще момчета да ти се оригват в лицето... :x

Tedka-Medka
12-28-2005, 12:56
ми аз си пръцкам пред приятели,
ама когат се ебаваме нещу :)
иначе не ми пука никак..
и си се уригвам..боли ме ..:)

Master_88
12-28-2005, 13:14
Един път паднах на централно обществено място. Подхлъзнах се защото беше сняг и поледица

teenkopele
12-29-2005, 09:28
Един път паднах на централно обществено място. Подхлъзнах се защото беше сняг и поледица

Преди няколко дни видях един френд и точно в тоя момент, няма 'здрасти' ... и айдеее прааас и се пребих! :lol:

teenkopele
12-29-2005, 09:29
Иначе ми се е случвало, ама все едно ми дреме?! :lol: 8)

`Death`Whore`
12-29-2005, 09:34
Аз паднах 2 пъти на леда тази година. Първият път - на ъгъла на блока. Изпсувах. Другият път беше в центъра...даже напсувах някакъв дядо...имах нужда да напсувам някой...

Iliqn4eto
12-29-2005, 21:59
хех ,скоро беше ,нещо гадну бях яла и тъкмо да се целунем с гаджето ,уригнах от храната-ама така кофти ми стана :( засрамих се много яко,но добре че поне не бе по време на целувката :lol:

`Death`Whore`
12-30-2005, 10:56
Леле, ужас! Аз пък се кефя на оригни. Даже се дразня на гаджето, че се оригва като жена.

lainagovna
12-30-2005, 11:31
непрекъснаъо, сигурно шото съм кърък. е така примерно излизам от трамвая и около мене има много хора. викам си е са ще пръдна и никои няма да забележи, пръдвам и някак си преди да съм пръднал още са се отместили и аз съм най отпред и е ясно кой е пръднал.

или примерно в училище си се оригвам ама тва не се
брой щото всички го правим и е смешно, както и пърденето в у-ще де.

а като падам на лед псувам сичкки зяпачи около мен. таз година 4 пъти-2 на жълтите павета(пред президентството при фонтана и пред парламента), 1 път пред даскало та ми се смя половината училище(после и аз се посмях де щото няколко секунди след мен няколко от тия дет ми се смяха и те паднаха) и още един път пред едно магазинче в центъра, което имаше идеално гладките фаянсови плочки. ама кой да знае