PDA

View Full Version : хашиш



12-28-2005, 13:54
Пускам тази тема,за да може всеки да си каже
мнението за хашиша,дали го предпочита пред тревата и т.н.

6u6inka
12-28-2005, 14:06
Много разбирачи станахте, че да питате кое предпочитате. Едва ли имаш понятие кой какъв опиат е, че си тръгнал да многознайваш?!

cMeTaHka
12-28-2005, 14:16
Много разбирачи станахте, че да питате кое предпочитате. Едва ли имаш понятие кой какъв опиат е, че си тръгнал да многознайваш?!
6u6inka,a zashto mislish che neznae?!?!tova che ti ili nqkoi drug ne e naqsno,neznachi che trqbva da sudish horata po sebesi!i sega po temata,az lichno predpochitam hashisha zashtoto me razcepva poveche,no go pusha samo kogato ima oferti,nablqgam na kozche :)

6u6inka
12-28-2005, 14:24
cMeTaHka хаха:))) Че ти наколко си годинки, че знаеш толкова много!? И сигурна ли си, че си взимала хашиш....?

cMeTaHka
12-28-2005, 14:28
purvo godinite ne opredelqt nishto v dneshno vreme,i da probvala sam,tova da ne e nevuzmojno??!!

6u6inka
12-28-2005, 14:42
Питам за годините, познай защо или няма нужда да питам!? Просто защото когато си по - малък и по - наивен ти подхвърлят кура и ти го лапаш, защото всичко ти се вижда розово! Нали се сещаш!? Това, че си ПРОБВАЛА, не значи че разбираш какво си опитала?

12-28-2005, 15:00
qvno ot opit znaesh koi kakvo lapa,nqma da spora s nedonoseni ligli.az obshtuvam s hora koito nqma da me izlujat i ne go kazvam za da se pravq na neshto,no to prosto e fakt

cMeTaHka
12-28-2005, 15:02
[quote="Анонимко"]qvno ot opit znaesh koi kakvo lapa,nqma da spora s nedonoseni ligli.az obshtuvam s hora koito nqma da me izlujat i ne go kazvam za da se pravq na neshto,no to prosto e fakt[/quote

zabravih da se logna

6u6inka
12-28-2005, 15:06
И така и не каза на колко си години или ще прозвучи смешно, колко малка е разбирачката на хашиш:))))))))
Ама ти май верно си вярваш:))))

zeleni_o4i
12-28-2005, 15:25
opredeleno sam "protiv" za hashisha pred trevata. dvete neshta se pravqt ot edno i sushto rastenie no trevata ne e tolkova moshtna i suotvetno e po-bezwredna.

12-28-2005, 16:01
opredeleno sam "protiv" za hashisha pred trevata. dvete neshta se pravqt ot edno i sushto rastenie no trevata ne e tolkova moshtna i suotvetno e po-bezwredna.

ako беше пробвала и двете, щеше да знаеш, 4е катраните в пушека от хашиша са много по малко отколкото в трвата и дори отколкото в най-лекия възможен тютюн.

освен това хашиша не те "размазва" както прави тревата понякога. В Испания и Германия е много по- лесно да си намериш хеш отколкото трева, но също така следва да се знае, 4е хашиша може също да бъде вреден.. ако е извли4ан посредством петролов етер може да има дъх на бензин, а ако има дъх на борова смола може и да съдържа борова смола.. може да съдържа дори восък или парафин, защото само смолата от високока4ествената марихуана се слепва лесно на бу4ка без допълнителни свързващи вещества.
В България е много малко вероятно да се намери от тая благинка. Следва да се знае също и 4е мароканския хашиш е твърд при стайна температура и светлокафяв до бежов на цвят, а хималайския и кашмиркия е тъмнокафяв до 4ерен и е мек и пласти4ен.

12-28-2005, 16:04
забравих да ви кажа как да разберете дали едно нещо е хашиш или не.
нагрейте го леко за да се размекне , откъснете малко и направете "4ервей4е" дълго 2 см. и дебело 2мм.
запалете го в единия край и духнете пламука след 3 секунди.
Ако наистина е хашиш пар4енцето ще изтлее като цигара и ще остави след себе си светла пепел и пушек с лека миризма на трева.

ако не ще да тлее или оставя 4ерна пепел, зна4и не е хашиш а нещо друго.

Coki
12-28-2005, 16:11
Употребата на наркотиците води до сериозни заболявания и смърт - не ги използвайте!