PDA

View Full Version : Пиърс между циците?



Boot
12-28-2005, 16:02
Тъй... темичката я пускам по две причини:
Първата е да се похваля, защото днес ходих да ме дупчат там и си имам нов пиърс. 8)
Другата е да чуя малко кифленско и не толкова кифленско мнение. Е, кфо ще кажете? Бихте ли си сложили такова нещо или пък имате :lol:

П.П.
Който не знае за какво иде реч, да погледне това:
http://img302.imageshack.us/img302/826/surface2gross1uw.jpg (http://imageshack.us)
Това не е моя пиърс, обаче ако някой има голям мерак да види нека драсне едно лс и може и да се уреди със снимчица :lol:

stop_the_war
12-28-2005, 16:06
яко е, не знаех че и такова има. Къде другаде имаш?

Boot
12-28-2005, 16:15
Ми на брадичката (самичка се дупнах)и по ушите някфи алибали. Нищо специално. Иначе като събера пак кинти ще си сложа една халкичка на ноздрата и един индъстиъл на дясното уше... Само парички да имам. Ти някъде имаш ли?

S8K
12-28-2005, 16:21
много яко.......!колко парички ти взеха.........?

stop_the_war
12-28-2005, 16:31
аз нямам никъде. не мисля че ще ми отива

*DeaTHri-BacK*
12-28-2005, 16:48
индъстриъл рулз :!: имам една-две приятелки с такиви работи,в началото гледах мн скептично,ама после почна да ме кефи;Р
Иначе и тоя пиърсинг да ти е честит,много яко стои,и преди съм виждала,ама само снимки за жалост....

6u6inka
12-28-2005, 17:08
Честито, със здраве да си го носиш, готино е.

machoka
12-28-2005, 17:17
Няк'во секси е такова :twisted: Пробужда някакъв див, необуздан, животински инстинкт :lol:

Може да пратиш едно пикче, за за видим все пак и на теб как ти седи 8)

`Death`Whore`
12-28-2005, 17:24
МНого добре И седи. Даже И завиждам...и то много!

hamilcar
12-28-2005, 17:31
Пиърс на езика да иначе на други места нещо не ме кефи много,много.

12-28-2005, 18:06
Az pak si imam na ezika na nosa i na uhoto otgore imah na bradichkata i na cipata na ezika sa sam se zamislila za vrata :) :P mn e dobro tam det si si slojila :)

Worthless
12-28-2005, 18:26
е такъв пиърс обожавам... искааам... и може би след време ше си напраа...

Tedka-Medka
12-28-2005, 18:40
е тфа вече е интересно
:shock:

krisi_sl
12-28-2005, 18:50
Тва е много яко...но аз няма да мога да си сложа там пък и не искам щото имам там една бемка...и е мн сладичка някфа!! :D

Twista
12-28-2005, 19:21
Ами к`во да ти кажа... Поредната изцепка с пиърсинг. :D Бе верно яко е, няма спор. Досега честно казано не бях виждала там и интересно изглежда. Бе честито и да му се радваш с голям кеф! :D

lina15
12-28-2005, 19:26
qko

Boot
12-28-2005, 20:47
Хах, аз очаквах тука да се възмутите като за пиърса на врата, но май чалгиите не са налазили. Уотевъ...
Там мацката дето питаше за кинтите ... ми 28 ми взеха... в трип хаус.
Иначе exploitedteen, не се притеснявай, душа, като спре да ме боли и проблема няма да го има. Пък и май теб не те грее мноу мноу :lol:

WILD__BOY
12-28-2005, 20:48
а кво мислите за един пиерсинг на лявата буза на гъза?

Twista
12-28-2005, 20:56
кефи...
ама остава проблема с турските чикии.. :lol:
Хахах, аууу верно! :lol: Ц,ц,ц...

WILD__BOY, страхотна идея! Ами на десния та*ак? :P

WILD__BOY
12-28-2005, 20:59
кефи...
ама остава проблема с турските чикии.. :lol:
Хахах, аууу верно! :lol: Ц,ц,ц...

WILD__BOY, страхотна идея! Ами на десния та*ак? :P

ми аз имам между орехите и са и на аналния мусклу ще с направя. ти къде имаш

Twista
12-28-2005, 21:02
кефи...
ама остава проблема с турските чикии.. :lol:
Хахах, аууу верно! :lol: Ц,ц,ц...

WILD__BOY, страхотна идея! Ами на десния та*ак? :P

ми аз имам между орехите и са и на аналния мусклу ще с направя. ти къде имаш
Хахах, браво, супер си! :D :lol:
Аз нема да ти разправям... :lol:
П.П. Айде, че ще ме бият. Темата стана на гъз, заради мен. :oops: :oops:

Boot
12-28-2005, 21:07
емии... хубаво
щом не ме грее няма да питам...
С такова впечатление ме остави ти...


бтв мислех, че ще е водоравен, а не отвесен..
Ако е водоравен ще се смачква като си сложа сутиен и ще боли..сещаш се ... .

12-28-2005, 22:42
ОООООоооооооооооооооООООО ООООООООООООООО
О.о
прекрасно е!
ей сериозно за такъв пиърсинг си мечтая
от година сигурно ама не ми стиска да се
пробия сама, пък в монтана няма студио.
кажи ми с каква обица си?и тече ли мноу кръф

Boot
12-28-2005, 22:49
Ми силиконов ми е шифта, топченцата ми са метални и такамз. Не е от тея трапецовидните дет са.. ако се сещаш, макар че пича каза, че може и такава да ми направи. Кръв... около половин капка тече. Не е някфа зверската болка... абе фън си е :)

12-28-2005, 22:51
ама ф смисъл като обица за вежда ли
е или кфа колко голяма е

Boot
12-28-2005, 22:58
Mи представи си една клечка от силикон (в случая някфа бяло-прозрачна), 22мм. Тя... с огъва. В двата края резба за топчетата. До колкото разбирам като се сложи застава като обица за вежда... ама ба ли го кфо ми е под кожата.. Стана ли ти ясно :)

Awazate Ippon
12-29-2005, 00:21
4e mn e qko be kvo tolkoz. az ako ne bqh mom4e i az 6tqh si napraq to4no tam ma ima i o6te edni faktori dt ne mi davat da si praq piarsingi i tatuirovki i tva ne sa roditelite ma tva e dr tema :P
4estita okraska Boot :lol:

`Death`Whore`
12-29-2005, 08:38
Е, да, който е мамино синче, никога няма да си напратви подобно нещо.

`Death`Whore`
12-29-2005, 08:54
Под "подобно нещо" имах предвид пиърсинг или татуировка.

`Death`Whore`
12-29-2005, 08:58
Да, бе да...колко уж искат да си направят, но мама нямало да им даде. Те какво очакват? Родителите им да кажат: "Е баси якото! Даже и ние ще си направим!". И моите не искаха. Сега мама се муси на пиърса на Ифето, но нищо не е казала...само не го гледа.

12-29-2005, 12:06
аааа ясно :)
все едно е силиконова обица за език:)
супер яко :shock: :shock: :shock: тряя като
ходя до софето да си закупя една такава...
другото е лесно
проблема ми е, че кожата тука е мн дебела
и трудно се пробива...мноу пъти съм пробвала
пробивам се до средата някъде и натам не ще
да излезе...най-тъпото е че не ме боли,
просто абоката не излиза

xDON CORLEONEx
12-29-2005, 12:33
Ебаси грозотията.

`Death`Whore`
12-29-2005, 12:36
Извито е, според мен...някакво такова, мекичко. :)

12-29-2005, 12:53
Извито е, според мен...някакво такова, мекичко. :)
e dam te silikonocite obeci za ezichu
mogat daje na 2 da se sgunat:)

12-29-2005, 12:55
http://natamno.com/shop/allimages/090220053282bcb1_6x16x5.jpg
mai tfa e po-dobur variant obache

Bimper-ska
12-29-2005, 13:00
Аз такава обица пък си мисля, че е нещо такова:
http://cgi.bmezine.com/cgi-bin/glossimg/0teu1xdo6h.jpgА ето тука:
http://cgi.bmezine.com/cgi-bin/glossary.exe?search=surface+bar
можете да видите малко инфо за това бижу. А ако е просто обикновен барбел, ето тука може да видиш колко е голяма грешката, да го направиш тоя пиърсинг:
http://www.bmezine.com/pierce/11-surface/wantone.html

stop_the_war
12-29-2005, 13:36
Lola Bunny иди във Враца, има студио - Magic Needle :D

`Death`Whore`
12-29-2005, 13:43
Да...и аз знам, че трябва да е такъв, но пичът си е бил професионалист. Тя каза, че я е мазал с какво ли не...беше И сложил йод...странно, но логично...и И е направил обицата..така че, би трябвало да е окей.

12-29-2005, 13:53
Lola Bunny иди във Враца, има студио - Magic Needle :D
znam mn dobre kakwo ima ama ne
iskam v vraca...

ritam maiki
12-29-2005, 14:41
MAIKA VI MRASNA MTV POKOLENIE DA EBA
DA UMRETE V OKOPI DANO
BQL KAMAK SQNKA DA VI PAZI

shto ne si nadup4ite G-to4kite i anusite
toq piercing e mnoo tap
prili4ate mi na glupaci

Moderated by Tiffany
по точка 2 от равилника.

Boot
12-29-2005, 16:31
http://natamno.com/shop/allimages/090220053282bcb1_6x16x5.jpg
mai tfa e po-dobur variant obache
Той пича като ми правеше обицата и вади едно такоа и разправяя "Искаш ли да ти го направя е така". И го питах там кфа е разликата, той каза, че няма мноу разлика. Още повече, че ако не е силиконова е някфо по-гадно, щото силиконовата, тъй като се огъва, си застава в някфа добра позиция. Аз поне някак си така виждам нещата.

`Death`Whore`
12-29-2005, 20:43
[size=7]shto ne si nadup4ite G-to4kite i anusite


Готова съм да се жертвам и ако успееш да ми пробиеш Джи точката, ще направя каквото кажеш. Обаче искам и клитора да ми пробиеш.

marushaa
12-30-2005, 08:49
eeeeeeeee bravo...neveroiatno krasivo e...az sega subiram pari4ki za vratleto i cicite...super mnoo kefi...da ti e 4estito i da mu se radvash mnoo...i drugi hora da mu se radvat... :D

aBnOrMaL_BaBy
01-25-2006, 15:08
Да, бе да...колко уж искат да си направят, но мама нямало да им даде. Те какво очакват? Родителите им да кажат: "Е баси якото! Даже и ние ще си направим!". И моите не искаха. Сега мама се муси на пиърса на Ифето, но нищо не е казала...само не го гледа.

Е що пък да не .. аз имам много познати с такива родители .. на една приятелка майка и й каза "аре да си направим татуировки "(тфа момиче въобще нямаше никфо намерение да си праи татус) и си направиха и двете :P леля ми каза на дъщеря си(братовчедка ми) аре да си пробием пъповете и си ги пробиха .. бе сякфи хора ги има :wink:

`Death`Whore`
01-25-2006, 15:12
И аз имам приятелка, която се напушва с леля си и ходеше с бивш състудент на другата си леля, но това са единични случаи. Точно за това говорех.

zElEnA^mAsLiNkA
01-26-2006, 15:32
кефи...
ама остава проблема с турските чикии.. :lol:
Хахах, аууу верно! :lol: Ц,ц,ц...

WILD__BOY, страхотна идея! Ами на десния та*ак? :P

ми аз имам между орехите и са и на аналния мусклу ще с направя. ти къде имаш.


свържи ги с верижка човече...
ще къртиш... :lol: :lol: :lol:
haha mn qk0 :P 0pitah se da si g0 predstavq :P

white_chik
01-26-2006, 18:07
tva naistina e super qko.Za purvi put vijdam ne6to takova i opredeleno mnoo me kefi!

Boot
01-26-2006, 19:06
Йеааа, темичката ми се възроди.
Иначе да ви се оплача, че днес след като си свалих пиърса да го почиствам, докато си го слагах обратно и си разкървавих лекичко долната дупчица... ама се надявам да му мине, стискайте палци :)

`Death`Whore`
01-26-2006, 19:23
Както ти казах вече, аз редовно си разкървавявах веждата, докато си уцеля дупката. Ще се оправи. :)

01-27-2006, 00:13
mhmm moq oshte ne sym go sfalqla...
ti koga go svali za pruv put?

California
01-27-2006, 00:30
Абе хора, не ми се карайте, ама да ви питам...не ви ли боли?

Boot
01-27-2006, 07:40
Мен лично, докато ме дупваха ме болеше. НО беше ебати яката болка. Аз мн се кефех...
Иначе май след третата седмица я свалих за първи път... ба ли го, не помня вече... :shock:

California
01-27-2006, 08:19
Изумявате ме:lol:
Ми добре, не ви ли се закача по дрехите тва нещо? :lol:

Boot
01-27-2006, 10:22
Мииии... не. То като имаш дори малки цици (като мойте) самия пиърс остава някъде назад... Оф ми не мога да го обясня, ама не се е закачал изобщо. :)

California
01-27-2006, 11:43
Мда, разбирам...иии още едно въпросче по темата-не, че имам нещо против де ама родителите ви как реагират...щото някои не са много либерално настреони към такива неща...?!?!? :roll: :lol:

`Death`Whore`
01-27-2006, 19:04
Ще кажа за нашите родители с Буут. Първо аз си направих обица на устната, тати я видя и каза: "Нали ти казах, че не одобрявам...", а мама постоянно питаше дали ме боли. След няколко дни се поуспокоиха. След това двете наведнъж се пробихме и те не бяха очаровани. След това двете И пробихме устната и те даже се изкефиха...
Родителите свикват. :)

Boot
01-27-2006, 19:24
Абе в интерес на истината майка ми се не кефи на тея неща. Обаче си знае, че със и без нейно разрешение ще се дупвам докато ми писне. Пък и в крайна сметка много добре осъзнава, че това си е моето тяло и аз решавам какво да му правя.
Освен това знае, че имам достатъчно мозък да се грижа за придобивката си, така че да няма разни скапани усложнения. Абе пич е мама. На тати, който ся бачка извън БГ, му пратих снимка по нета и той каза "Прекалено съм далеч за да ти се скарам, ама все пак честито, много е секси". Пичове са и двамата :)
Сега смятам да навивам мама лятото да дойде с мен да скачам с бънджи. Щото нямам 18 още и тряя с родител :)

01-28-2006, 10:58
[size=7]shto ne si nadup4ite G-to4kite i anusite


Готова съм да се жертвам и ако успееш да ми пробиеш Джи точката, ще направя каквото кажеш. Обаче искам и клитора да ми пробиеш.
:idea:
макар 4е нямам клитор, а х*й, мога да ви кажа , 4е гениталният пиърсинг е най-голямата мания, имам си два- една халка на кожата на главата латерално(перпуциума)
и един флеш 13 мм централно, между главата и мястото където кожата се захваща за нея..
Откакто се пробих там, и ве4е не ми се задържа мръсотия(смегма)
:lol: по хигиени4но е просто..
при секс флеша го свалям, но халката не, и на мацката много я кефи, и тя си направи на лявата малка срамна устна :D

който не го кефи да не се дуп4и, тялото си е мое и имам право да го разкрасявам както намеря за добре!! :!:
пък ако някой има нещо против, знаеш ли откъде ми минава?!? през дупката на флеша на оная ми работа :lol: :!:
п.с.няма да ви пусна сн. за да не ми изтрият мнението .

Death^Forever
01-28-2006, 11:04
Обичам пиърси, но това вече е прекалено и се превръща в мания...не ми харесва как стои и никога не бих си направила - просто си е извратено вече...Да си надупча цялото тяло не ми се вижда добра идея :roll:

`Death`Whore`
01-28-2006, 11:06
Обаче се кефиш на пиърсинг на езика, нали. Всъщност там е по-извратено.

Death^Forever
01-28-2006, 11:08
Обаче се кефиш на пиърсинг на езика, нали. Всъщност там е по-извратено.

Кефя се на пиърс на веждите.

`Death`Whore`
01-28-2006, 11:11
И сега ми обясни разликата. Не е ли по-извратено да е на лицето ти, където всички го виждат?

Boot
01-28-2006, 11:13
Да, но видовете пиърс не се изчерпват със скапаната ви вежда! Нищо не разбирате, сериозно...

Death^Forever
01-28-2006, 11:14
И сега ми обясни разликата. Не е ли по-извратено да е на лицето ти, където всички го виждат?

На някои може и да им е извратено - на мен ми допада, въпреки че нямам. А какъв е смисълът да бъде между бюста, щом ще трябва да ходя с блузки с огромни деколтета, че да се вижда пиърсинга и да се превърна в тъпа фльорца :shock: Не, мерси...който иска да си слага, нямам против :roll:

`Death`Whore`
01-28-2006, 11:17
На някои може и да им е извратено - на мен ми допада, въпреки че нямам. А какъв е смисълът да бъде между бюста, щом ще трябва да ходя с блузки с огромни деколтета, че да се вижда пиърсинга и да се превърна в тъпа фльорца :shock: Не, мерси...който иска да си слага, нямам против :roll:
Ето това е извратено - да си слагаш пиърсинг само за да се вижда. Буут като има там, да не би да ходи с деколтета? Или като аз имам на хрущяла, да не би да ходя постоянно с вързана коса? И да те светна (това не е обида, а истината) - ти си тъпа фльорца.

Boot
01-28-2006, 11:20
И сега ми обясни разликата. Не е ли по-извратено да е на лицето ти, където всички го виждат?

На някои може и да им е извратено - на мен ми допада, въпреки че нямам. А какъв е смисълът да бъде между бюста, щом ще трябва да ходя с блузки с огромни деколтета, че да се вижда пиърсинга и да се превърна в тъпа фльорца :shock: Не, мерси...който иска да си слага, нямам против :roll:
А ти имаш тъпо кифленско мислене. Защо мислиш, че е щом някой има пиърс между циците ходи с големи деколтета ?! Моя пиърс си е за мен, нямам нужда да го показвам на всички. И по тази причина не си сложих моята снимка. Смисълът да бъде между циците е че е красиво. Още първия път като видях снимка на такъф пиърс се ВЛЮБИХ. Смисълът е да притежаваш нещо, на което се възхищаваш!

П.П. Сори за неграмотното мнение но има достатъчно неща около мен, които ме разсейват...


EDIT: Дет'Курво, кфо се разярихме с теб меккееккееккеке 8)

Death^Forever
01-28-2006, 11:21
Май останах неразбрана. Не харесвам пиърсинг на веждите, само защото се вижда :shock: Не съм говорила за теб и Буут, изразих мнение просто...Забелязала съм, че повечето правят така,в това, че на вас ви е все едно дали пиърсинга ви се вижда няма нищо лошо. А щом искаш ме смятай за тъпа фльорца, явно имаш основания за това, но не ме познаваш...

`Death`Whore`
01-28-2006, 11:26
Аз те разбрах много добре. Не те познавам, да, обаче няма и как да те познавам, нямам и желание. Изказвам мнение по твоето мнение. Не съм глупава, разбрах, че не говориш за мен и Буут, но дадох пример. А това, че всички правят така...те курвите ходят с деколтета и къси поли без да имат пиърсинг на клитора и циците.

zElEnA^mAsLiNkA
01-28-2006, 11:31
На някои може и да им е извратено - на мен ми допада, въпреки че нямам. А какъв е смисълът да бъде между бюста, щом ще трябва да ходя с блузки с огромни деколтета, че да се вижда пиърсинга и да се превърна в тъпа фльорца :shock: Не, мерси...който иска да си слага, нямам против :roll:
Ето това е извратено - да си слагаш пиърсинг само за да се вижда. Буут като има там, да не би да ходи с деколтета? Или като аз имам на хрущяла, да не би да ходя постоянно с вързана коса? И да те светна (това не е обида, а истината) - ти си тъпа фльорца.
Ей ... лек0 загрубявате ве4е!
Наистина тия пиърсинги не се правят с цел да се виждат, ама къф е смисъла да се дуп4и6, ак0 няма к0й да г0 гледа ...

`Death`Whore`
01-28-2006, 11:33
Ще го гледаш ТИ! Ще му се радваш ти! Ще се грижиш за него ти!

Boot
01-28-2006, 11:38
Ей ... лек0 загрубявате ве4е!
Наистина тия пиърсинги не се правят с цел да се виждат, ама къф е смисъла да се дуп4и6, ак0 няма к0й да г0 гледа ...
Е, как какъв е смисъла? Нали обясних вече - самата идея, че върху себе си имам нещо, което е толкова прекрасно (според мен) е яка. Идеята, че е едно парченце изкуство върху мен самата. Идеята, че всеки път като си го погледна и изпитвам душевен оргазъм.
Освен това с малко желание винаги може да се намери, кой да го гледа.

zElEnA^mAsLiNkA
01-28-2006, 11:42
Ей ... лек0 загрубявате ве4е!Наистина тия пиърсинги не се правят с цел да се виждат, ама къф е смисъла да се дуп4и6, ак0 няма к0й да г0 гледа ... Е, как какъв е смисъла? Нали обясних вече - самата идея, че върху себе си имам нещо, което е толкова прекрасно (според мен) е яка. Идеята, че е едно парченце изкуство върху мен самата. Идеята, че всеки път като си го погледна и изпитвам душевен оргазъм.
Освен това с малко желание винаги може да се намери, кой да го гледа.

haha Da e sigurnu e qk0 ama az kat0 nqmam si mislq, 4e e malk0 sme6n0 da p0lu4ava6 du6even 0rgazym 0t 1 par4ence metal ... ili tam kf0t0 e ... silik0ni milik0ni a u

anonymous464110
01-28-2006, 11:45
mdam vse edno da pita6 nqkoi koito ima grub za6to se e izrisuval pri polojenie 4e zimata nikoi ne go vijda :)

`Death`Whore`
01-28-2006, 11:45
Аз се кефя, когато си извадя обиците, почистя ги, почистя мястото и после ги сложа обратно. Красота! Ще получа душевен оргазъм и когато си купя нова обица и си я сложа. Има хора, различни от теб. Замисли се над това.

01-28-2006, 11:48
На някои може и да им е извратено - на мен ми допада, въпреки че нямам. А какъв е смисълът да бъде между бюста, щом ще трябва да ходя с блузки с огромни деколтета, че да се вижда пиърсинга и да се превърна в тъпа фльорца :shock: Не, мерси...който иска да си слага, нямам против :roll:
Ето това е извратено - да си слагаш пиърсинг само за да се вижда. Буут като има там, да не би да ходи с деколтета? Или като аз имам на хрущяла, да не би да ходя постоянно с вързана коса? И да те светна (това не е обида, а истината) - ти си тъпа фльорца.
Ей ... лек0 загрубявате ве4е!
Наистина тия пиърсинги не се правят с цел да се виждат, ама къф е смисъла да се дуп4и6, ак0 няма к0й да г0 гледа ...

Като имам пиърсинг и флеш на пениса дане би да ходя по безгащи???
Трябва ли вси4ки да могат да ми виждат пиърсинга?
Напротив- само йората от които нищо не крия!

затова гениталния пиърсинг е як, 4е го правиш не за да скандализираш някого, а за да О4АРОВАШ някого :wink:

zElEnA^mAsLiNkA
01-28-2006, 11:49
Аз се кефя, когато си извадя обиците, почистя ги, почистя мястото и после ги сложа обратно. Красота! Ще получа душевен оргазъм и когато си купя нова обица и си я сложа. Има хора, различни от теб. Замисли се над това.
0ff ne kazvam 4e e super typ0 i t.n. Pr0st0 ne bi trqbval0 da se 0bijdate sam0 za6t0t0 mislite razli4n0 ... Az nqmam ni6tu pr0tif .. daje vi se vyzhi6tavam ama tfa si e m0e s0bstven0 mnenie! :) Znam, 4e ste razli4ni, znam, 4e i az sym razli4na ... Si4ki sa razli4ni ...

Boot
01-28-2006, 11:49
Маслинке, след като не знаеш какво е чувството, защо водим тоя разговор.

П.П. За рикуеста ти по лс-тата, довечера, щото сега не съм на моя комп...

zElEnA^mAsLiNkA
01-28-2006, 11:51
Маслинке, след като не знаеш какво е чувството, защо водим тоя разговор.

П.П. За рикуеста ти по лс-тата, довечера, щото сега не съм на моя комп...
Uff ... qvn0 nqma da se razberem :)
ni6tu ... az 4akam snim4icata ;)

`Death`Whore`
01-28-2006, 11:51
Аз не видях обида.

anonymous464110
01-28-2006, 11:54
vijte kvo stava mi sme6no kato vi vidq da se jafkate za dup4ene v oblastta m/u gurdite za6toto to4no preglejdah razni snimki s razcepvane na ezici i postavqne na implanti... :mrgreen: neznam ako tova tuk trevoji nqkoi useri kakvo 6te kajat za ne6tata koito spomenah gore :)

`Death`Whore`
01-28-2006, 11:56
Пиърсингите са глупави и много извратени. Правят си ги само наркомани, лезбийки и душевно болни.

anonymous464110
01-28-2006, 11:58
DA!DA!!A puk tiq mekeleta s golemite dupki na u6ite i s tatuirovkite puk izob6to ne gi razbiram!!!tiq sa narkomani,tiq sa za zatvorite!!!

zElEnA^mAsLiNkA
01-28-2006, 11:59
Пиърсингите са глупави и много извратени. Правят си ги само наркомани, лезбийки и душевно болни.
Hm ... tfa 6t0 g0 kaza ?? Sp0red mene ne e vqrn0 .. P0 1 ili drug0 pri4ina ne si izbiram priqtelite p0 piyrsingite ... P0znavam mn qki h0rica s takifa ama ne sa nitu lizbiiki, nitu du6evn0 b0lni, nitu glupavi ili izvrateni! Kam0 li pyk nark0mani ...

`Death`Whore`
01-28-2006, 12:02
Защото много хора го мислят. Не бих го мислила, след като имам пиърсинги, нали? Май тук прочетох как обицата на езика е белег за хомосексуалност при жената. Интересно, а...а защо в аптеките не ми продават игли? Защото мислят, че щом има пиърсинг човек, задължително се друса.

Boot
01-28-2006, 12:04
Я кой не разбира от ирония :)
Бтв, на мен ми изглежда адски яко да си разцепиш езика. Някфо... абе много ми харесва, шизо си е. Обаче, признавам си, нямам смелост да го направя.

zElEnA^mAsLiNkA
01-28-2006, 12:05
Защото много хора го мислят. Не бих го мислила, след като имам пиърсинги, нали? Май тук прочетох как обицата на езика е белег за хомосексуалност при жената. Интересно, а...а защо в аптеките не ми продават игли? Защото мислят, че щом има пиърсинг човек, задължително се друса.Ei vij tfa ve4e si e k0fti ... D0sta typ0 e da 0predelq6 h0rata p0 vyn6niq im vid ...

anonymous464110
01-28-2006, 12:09
abe spored men e 6ibano.predpolagam 4e se gubqt nqkoi vkusovi receptori.a i nqkak si ako nqkoq macka sus splitted tongue me :arrow: http://te-be.ru/forum/html/emoticons/blowjob.gif veroqtno nqma da mi stane...hahahah :mrgreen: brutalno mi e za jena tva

`Death`Whore`
01-28-2006, 12:11
И при пиърсинг на езика може да се преебе езика. Той е адски важна част от тялото.

anonymous464110
01-28-2006, 12:12
a piercinga na ezika e mnogo su6testvena 4ast ot oralniq sex men ako pitate :twisted:

`Death`Whore`
01-28-2006, 12:14
А аз искам да ми обясниш защо допирът на метал те възбужда.

Boot
01-28-2006, 12:14
Еми дам, някфо такова е. Но мен пак си ме радва. Но понеже съм тъпа кифла само ще дрънкам колко ме кефи и няма даси направя 8)
Абе дам, ако си цепна езика, значи да не видя мъж повече :?
джъстин, хайде да постнеш малко линкове с разцепени езици, че ми се зяпкат такива неща :)

anonymous464110
01-28-2006, 12:16
ami prosto piercinga na ezika dobavq dopulnitelen relef kogato si dviji ezika,ob6to vzeto su6toto kato da te pitam teb za6to predpo4ita6 prezervativi s dopulnitelno orebrqvane :)

`Death`Whore`
01-28-2006, 12:18
Всъщност оребрените презервативи доставят удоволствие, но са и леко гадни, като че ли ме протриват...

anonymous464110
01-28-2006, 12:19
http://i.xanga.com/xsunnyxgurlx/-tongue_split.jpg

http://www.strangepersons.com/images/content/9950.jpg

anonymous464110
01-28-2006, 12:23
tuk igrata 6te zagrubee,oba4e snimkite si struvat.

18! :twisted:

p.s.redaktirano:ufffff abe znaete li kvo po-dobre da ostavq tiq snimki kato linkove 6toto i az ako sum moderator 6te se surdq ako gi postnem v temata :)
vijte gi:

http://www.tatuadores.com/xcon.jpg
http://www.tatuadores.com/x-po-tat1.jpg


http://www.tatuadores.com/splittongue3.jpg

Boot
01-28-2006, 12:23
Благодаря. Още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още !

anonymous464110
01-28-2006, 12:31
pogledni saita ot koito salinkovete prosto

01-28-2006, 12:51
ох :shock: татус на главата на кура :?
тва със сигурност мноо боли нали :| :mrgreen:

zElEnA^mAsLiNkA
01-28-2006, 12:57
hahaha ami az tak0fa ... ne 4e imam 18 g0dini ama :roll:
Tiq ni6ta sa lek0 kazan0 gadni ... Vyh 4ak trypki me p0biha ... Taq kak m0je da si tatuira pussy-t0 ?

anonymous464110
01-28-2006, 13:00
6to kvo?ideqta e mnogo qka.

01-28-2006, 13:02
и тука също..

18 +++
хора със слаби нерви ---
(ако не сте маниаци по добре не гледайте)

Нещата , кото ще видите на тези 5 линка са брутални, но съвсем не са най-бруталните, които може да намерите на този сайт, ако изпратите снимка на вашия пиърсинг, флеш , татъуировка, скарификация или друга модификация на тялото.
http://www.bmezine.com/title/2002/index.html
http://www.bmezine.com/title/2001/index.html
http://www.bmezine.com/title/2000/index.html
http://www.bmezine.com/title/1999/index.html
http://www.bmezine.com/title/1998/index.html


След като открих този сайт, се убедих, 4е съвсем не съм от най лудите с флеш на лудо място
и 4е навреме съм се спрял с пиърсингите и флешоветеVery Happy
(а то си е мания и зарибявка, особено ако сам си ги правиш)
най много още един-два и край!

освен това да добавя, 4е пиърсингът е безопасен само ако се пази стерилност по време и след поставянето му
и само ако се пробива КОЖА(пъп, вежда, долна 4аст на ухото,зърна на гърдите,перпуциум, скрутум, малки или големи срамни устни).

пиърсинг през мускул(език) кравенозно тяло( глава на пениса , ствол на пениса, клитор), хрущял(ноздра, горна 4аст на ухото) или сетивен орган(език, глава на пениса, клитор)
могат до доведат до НЕЖЕЛАНИ последици(обез4увствяване, кръвоизлив)

Пиърсинг в близост до кости или зъби(вежда, език долна или горна устна) може да пре4и и да досажда.

Пиърсинга е ритуал за съзряване и признак на племенна, културна или дори семейна принадлежност(обеца на носа в индия носят само женените/омъжените )

п.с. ако някой иска да види още по брутални неща ще му пусна линк на ли4ни :idea:

01-28-2006, 13:06
ох :shock: татус на главата на кура :?
тва със сигурност мноо боли нали :| :mrgreen:

на главата още нямам. Но 100% ще си направя един ден..
Да, ще боли. Колкото и да боли ще изтърпя. Татуировките и пиърсингите са на4ин да докажеш на себе си и на племето 4е можеш да понасяш болка, 4е не те е страх от нараняване и 4е си зрял 4лен на племето.

anonymous464110
01-28-2006, 13:06
aham.i az tva razpravqm :mrgreen:

zElEnA^mAsLiNkA
01-28-2006, 13:06
hahaha 4ak mi stana sme6n0 0t tiq ujasqva6ti snimki ... ibaahti ludite h0ra det ima! ... Ni6tu li4n0 ama tfa e hiper brutaln0 sq ...