PDA

View Full Version : ISKAM SUVET ZASHTOOTO SE CHUSTVAM UJASNO :(



TINAaaaaaaaa
12-28-2005, 18:23
Zdraveite sluchi mi se nehsto ujasno i nz kakvo da pravq :((( imam edna priatelka koqto hodeshe s edno momche aama te skuskaha aaa tq ne ispitva ve4e nikakvi chustva kam negooo ii az skoro se zapoznah s nego zashtoto s neq bqhme skaranai nqkvo veme i se zdobrihmee abee taka nqma znachenie tova i taka zs e zapoznah s neinia bivsh priatel iiii s nego pochnahme da si pishe ssms ii 26 otidohme v obiknovvenoto mqsto na koeto se sabirameee sedqhme do kusno tam i reshihme da hoim ana diskoteka sichki otidohme na diskoteka i si tragnaha polovinata vkluchitelno i moita priateka az ostanah s neinia bivsh priatel i oshte nqkolko momcheta ! SLed kato se umorihme ot danceee reshihme da si hodim no az im predlojih da doidat da spqt v nas az i bez tva bqh sama zashtoto jiveeeha mn daleche i nqmaha dostatuchno pari za taxi!! Pribrahme se i si legnahmne neznam kakvo stana no po edno vreme s nego bqhme edin do druggg ii toi iskashe da pravim sex !!!pochti nasila stana nooo ne kazvam che ne sam iskala prostooo i az nz moita priatelkka mi beshe kazala che ako sam si go haresalala da deistvam smsiul tq znaeshe che sam si go haresala ! No ne sam i kazala za tova koeto stana iii nz kak da i kaja kazaha na drugaata ni obshta mn dobra priatelka !! AAA toi na sutrinta si tragna i nishto ne mi kaza prosto edno nishto samo chao i tova beshe!Dalis hte izlezna predatel ako i kaja vupreki che tq mi kaaza da deistvam ako iskam prosto neznam ami drugite kak shte reagirat ve4e sam q predavala edin put ne v tova otnoshenie no se pak prosto neznam :(

Moderated by Tiffany
по точка 1 от правилника!

ninaaaa
12-28-2005, 18:29
Mila moq az nemoga da razberaa kakvo to4no pita6:)ama se pak 6e ti otgovorqq:)Iskam da ti kaja samo 4e taq tvoita priqtelka nz ama...kak taka toi q e nakaral:)az neiskah ama toi me izebaa!!kak staat tiq raboti a?seedno q e iznasilil!6tom si go e bila haresala na4i si e iskalo momi4eto nema kvo da lyjee!!A toi 4e e laino 4e q e zaebal na sytrinta si e samata istinaa!A tq nz kak 6e ti kajee 6ttoo pak e malko kofty polojenieto!tva e ot mene{}

6u6inka
12-28-2005, 18:54
TINAaaaaaaaa, няма какво да ти пука за приятелката ти, няли тя няма чувства към теб и сама те е подтикнала да действаш. Следователно това няма да бъде предателство.
Относно момчето, ако му е било за единия секс и няма чувства към теб, не мога да те обнадеждя да очакваш нещо голямо. Най - лесно е да го попиташ случило се значи ли нещо за него или просто си остава единия секс. Нямаш право да го обвиняваш, че е правил секс с теб или там каквото е било, защото сама казваш, че не си се дърпала.

BroKeN^DreAmZ`f
12-28-2005, 19:38
Мммм виж ся мацка при положение 4е тя ти е казала да действаш не виждам къв е проблема,в смисъл до няква степен тя те е подтикнала :) макар4е сигурно ще и стане кофти де се пак сте пр :wink: макар4е много зависи и къв 4овек е де....щото аз например ако се поставя на нейно мяст...бих ти го казала тва дори и да го харесвам,но все пак ше опитам да намекна по някъв на4ин 4е няма да ми е особено приятно :wink: абе най-добре и кажи,щото би било много по-зле ако тя го нау4и от друг.....а няма да коментира 4е той е голям идиот щом е постъпил така,ама тва е друг въпрос де :wink:

01-01-2006, 17:23
pone napravi li ti kef ?? dade li ti go fostata ?

clever
11-30-2009, 11:47
off i az sam go praila 1000 puti no ne sam kazvala na priqtelkite mi :D i vse pak ako kaja ve4e nqmaa da sa mi priqtelki :? apuk i kolkoto razbrah te ve4e ne sa bili gadjeta taka 4e nevijdam problem :) :Pне си интересна.. колко пъти ти казваме да не вадиш архаични теми :o
момичето сиг. вече се е оправило.. а твоята простотия няма да се оправи скоро ........................... :?

someonerandom
11-30-2009, 12:56
off i az sam go praila 1000 puti no ne sam kazvala na priqtelkite mi :D i vse pak ako kaja ve4e nqmaa da sa mi priqtelki :? apuk i kolkoto razbrah te ve4e ne sa bili gadjeta taka 4e nevijdam problem :) :Pне си интересна.. колко пъти ти казваме да не вадиш архаични теми :o
момичето сиг. вече се е оправило.. а твоята простотия няма да се оправи скоро ........................... :?
тя че няма да се оправи няма...и досега не вадеше темите,просто видя,че така хората се дразнят и си намери ново забавление :D

aloveyou
11-30-2009, 13:32
Пуснато на: Сря Дек 28, 2005 10:23 pm


off i az sam go praila 1000 puti no ne sam kazvala na priqtelkite mi :D i vse pak ako kaja ve4e nqmaa da sa mi priqtelki :? apuk i kolkoto razbrah te ve4e ne sa bili gadjeta taka 4e nevijdam problem :) :P

[b]Абе "bqsnaa15" ти да си забелязала,че темата е от 2005г..
Престани да вадиш стари теми :-x

OneGirl
11-30-2009, 14:28
Ключ!

Abigoria
11-30-2009, 14:30
Не усещате ли, че с повече и повече мнения просто вдигате темата още по- нагоре и още повече предизвиквате раздразнение? Let it go, people...

MakeMeLaugh
11-30-2009, 14:59
bqsnaa15, знам те коя си.
Сама си предизвика бана.
чао