PDA

View Full Version : problem s nosa..



just a girl
12-28-2005, 21:17
zdraveite hora , pi6e vi edno momi4e s leko neobiknoven problem. Hubavo momi4e sym no nosyt mi e leko izgyrben , v smisyl - ne kato na nqkakyv orel a to4no i kratko kazano - rimski nos. dosta hora ot moq klas mi se podigravat za tova i me obijdat..ne znaq , mn e nepriqtno.."Ei , golqm nos .." , "ei kriv.." .. vie imate li podoben problem ? leko izgyrben nos kato moq ? znaq 4e e typo ot moq strana da pi6a za tova oba4e ve4e vzeh da se kompleksiram..pomognete mi molq vi..

babeson
12-28-2005, 21:48
uff deeba zashto sichki trqq se podigravat za kosurite na ostanalite? ta tfa si e bojiq rabota-nikoi ne e suvurshen!!

pinK_Baby
12-28-2005, 22:25
Ми не знам какво друго може да направиш освен да не им обръщаш внимание или да започнеш и ти да се заяждаш с тях...Наистина кофти ситуация :roll:

12-29-2005, 08:00
и какво като имаш истински нос, а не някакво коп4е??
Аз пък не харесвам хора с 4ипи нослета-Големия нос озна4ава силна воля, а малкия- голям инат...
Изпъкналия нос е символ на аристократизъм.
вси4ки гръцки и римски богове и богини са с изпъкнали носове.
Моя нос беше прав, но след като бившата ми приятелка го с4упи когато скъсахме, ве4е и моя нос е леко изгърбен. :wink:

6u6inka
12-29-2005, 09:03
Каквото и да ти кажем тук, мислиш ли, че носът ти ще се промени. Всеки намира косури по тялото си, така че не мисли, че само на теб ти се случва. Опитвай се да харесваш недостатъчците си, за да не ги превърнеш в комплекси.

`Death`Whore`
12-29-2005, 09:31
Малката, на мен ми викаха "Клюн" преди. Какво ти дреме? Да не би заради него никой да не общува с теб? Ако да, не ти и трябва да общуваш с тези хора.

SPRI_F
12-29-2005, 09:51
майка ми има сащия мен ме кефи много.И се се побазиквам с нея че некой и го е строшил.Защо бе мноо ме кефи.СУпер е.И аз имам голямо носле ама мойто не е пречупено нз защо :x Мноо ти пука.Който държи на теб ще те харесва такава каквато си!

`Death`Whore`
12-29-2005, 09:53
Ако толкова се стягаш, можеш да казваш, че си го чупила и затова е такъв. Хващам се на бас, че ако покажеш снимка, носът ти е почти перфектен. Знаеш ли на тати какъв е...голям и много гърбав...от него съм го наследила...а мама има камба, което също е смешно. Всеки нос е смешен, като се замислиш. А най-смешни са перфектните носове. :)

X4eto_f
01-02-2006, 19:36
I drugite ne sa savar6enni nameri im i ti edin kosur i gi podigravai i ti!

FlowerinesS
01-02-2006, 20:12
I drugite ne sa savar6enni nameri im i ti edin kosur i gi podigravai i ti!
Точно това щях да кажа..
И другите не са перфектни.И ти вземи д аим изтъкваш недостатъците..наричай ги 'дебеланке' , 'щъркел' , 'трол' , 'гризач' хахаха..естесвено обиждай само тези,които на теб ти се подиграват..няма друг начин.Може това държание да ти изглежда тъпо и ограничено,но кво друго можеш да направиш..?Като се обръщаш към тях така ще видиш кво бързо ще се оправят и ще разберат кво ти е било.
А между другото ти сигурно си споменавала ,че не си харесваш носа..Харесвай си се такава каквато си-така и другите ще те харесват.Можеш някой път като си говорите с тези хора да се позаинтересуваш кой кво си харесва и кво не..Като дойде твой ред кажи:"Аз па много си харесвам нослето.Толкова е сладко!и никой няма като моето.Е,супер,а?Имам си уникален нос :D :D :D :D :D :D "

Bleika
01-02-2006, 21:54
еми носът се променя по време на пубертета и всичко в тялото така че може и да се оправи,ако не-ще си направиш операция след 18 годишна възраст спокойно..
и все пак не бива да обръщаш внимание на тия комплексарчета дето ти се подиграват-това говори много лошо за тях самите..а и на мен са ми симпатични тия хора с такъв нос нямам нищо против тях!
Носът не прави човека!

Dlord
01-03-2006, 09:24
Zna4i 4yval sum 4e takova nosle kato tvoeto pridava na vun6nostta ti inteligencia ili ne6to podobno be6e... A kogato te buzikai stoi si krotko i mirno ne im obru6tai vnimanie i to4ka. Rano ili kusno 6te sprat da se zaqjdat... ako sa tolko glypavi 4e da produljat prosto sled tova se pravi 4e ti haresva edin vid 4e ti pravqt kompliment ili ne6to ot toq sort... no ne sum 100% sigyren kakvi mogat da budat posledstviqta sled tova... Tai4e ti go preporu4vam tova kogato si ve4e naistina v bezizhodica.

`Death`Whore`
01-03-2006, 10:00
Децата винаги се хващат за глупости...че си нисък, че си висок, че имаш такъв нос, че нямаш цици, че си кльощав, че си дебел...не се връзвай. Мен ме кефи, че ми казват "пингвин" и се гавря със себе си. :)

adizitk1
08-09-2008, 18:39
Аз пък имам нос,който в долната си част е дебел,като картоф! :? Въобще не се притеснявам от този факт и не го броя за недостатък!Не им обръщай внимание на тия идиотчета,намери им кусурите и и ти ги мачкай! :o

girl_in_black
08-09-2008, 18:44
Ами започни и ти да им се подиграваш за нещо и ще престанат набързо-всеки има недостатъци.

Izzy_
08-09-2008, 18:52
Нека си дрънкат, каквото искат..Не би трябвало да ти пука.Когато ти го каже някой идеален тогава може да го смяташ за недостатък. ;)

Kalista
08-09-2008, 19:31
Моя нос беше прав, но след като бившата ми приятелка го с4упи когато скъсахме, ве4е и моя нос е леко изгърбен. :wink:

:razz: :razz: :razz: :razz: AAAAxaxXAXaxXAXxaxXAXxaxXAXxax :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Spider4eto
08-09-2008, 19:51
Моя нос беше прав, но след като бившата ми приятелка го с4упи когато скъсахме, ве4е и моя нос е леко изгърбен. :wink:

:razz: :razz: :razz: :razz: AAAAxaxXAXaxXAXxaxXAXxaxXAXxax :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: взе ми думите от клавиатурата, тва напрао ме разби :razz: :razz: :razz: :razz:

mysterious93
08-09-2008, 21:03
игнорирай ги!имам една приятелка която я бъзикаха за носа и то все хора които се мислиха з а"перфектни"от тогава и аз малко взех да се замислям за моя и реших че не си го харесвам..сякаш е голям и ми е най противен като се усмихвам..но никой не ме е бъзикал..но и да го направи въобще няма д ами пука :P

westggirl
08-09-2008, 21:45
Ами започни и ти да им се подиграваш за нещо и ще престанат набързо-всеки има недостатъци.
+1 а и така моеш да казваш че си била боксиорка ;)

TasteOfSin
08-09-2008, 22:30
Ред е да изкарате тема и от 2002.

TheNewReligion
08-09-2008, 23:23
Ъ-ъ , по-добре е направо да изкарат от 1999 . Така поне може да се направи някаква по-яка асоциация . 8-)

ExTaSy__BaBy <3
08-09-2008, 23:43
пф кой знае в кво тъпо училище учиш..ако съучениците ти имаха грам възпитание нямаше да се подиграват на недостатъците ти-смятай колко са прости и ограничени щом го правят..можеби от завист се опитват да ти намират кусури за да си избиват комплексите на твой гръб :?

g1rl4eto_
08-09-2008, 23:44
Моя нос беше прав, но след като бившата ми приятелка го с4упи когато скъсахме, ве4е и моя нос е леко изгърбен. :wink:

:razz: :razz: :razz: :razz: AAAAxaxXAXaxXAXxaxXAXxaxXAXxax :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: взе ми думите от клавиатурата, тва напрао ме разби :razz: :razz: :razz: :razz:

:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
pochupih kolata na bivshiq si priqtel,no tova napravo me razbi......


ne se pritesnqvai tolkova vseki si ima nqkakvi nedostatuci,nameri tehnite i pravi kato tqh da vidim dali shte im bude hubavo!!!

BoRe
08-09-2008, 23:48
ринопластика 1500 евро

Lana
08-09-2008, 23:57
Всъщност аз съм също така.Е не знам колко ти е изкривен носът, но аз имам гърбоичка пък...Като се усмихвам придава ужасна гримаса на лицето ми,ноо...Кво да се прави като малка нямах такова чудо ... :?
Надявам се да изчезне но няма тталкава опция...
Иначе и на мен са ми правили коментари и аз много се комплексирам ,но всеки си има косур така че.... И все пак мсиля че можеш да си направим поне малко самочувствие от коментарите в които пишеше че този нос означа интелигенстност и какво още беше...
Все пак ние с сме с един нос напред :D
Късмет :P