PDA

View Full Version : Не ща да ми идва бе



12-29-2005, 12:07
офф...имам странното чувство че точно
на нова година ще ми дойде.ама не искам.
кажете кфо да прая :(

12-29-2005, 12:15
Ami pii vitamin C (10-12 nqkyde hapchenca ).. I bi trqbvalo da ti zakysnee :roll: .. Pravila sym go i stana

12-29-2005, 12:16
тфа не е ли за спиране?

12-29-2005, 12:18
Ami to e i za spirane.. Obache ako go piesh predi da ti doide hich nqma da sa poqvi :)
Za tova i ako si bolen i priemash super mnogo vitamin C ne ti idva nqkolko meseca.. ne spira .. ami izobshto ne idva :)

girlka
12-29-2005, 21:33
И мислиш ли, чи това не е вредно? Нищо, че са витамини и те могат да се предозират и да се появят странични ефекти. А ти Lola Bunny какво толкво ше го преживееш после като си в неведение кога ше ти дойди по - яко ли ще ти е? :?

girlka
12-29-2005, 21:39
Пепи Окото ебати колко си тъп :shock:
като няма кво да кажеш по добре си трай не се излагай с плоския си мозък :wink:

sexy-
12-29-2005, 22:22
Lola Bunny,tiq babini gluposti izobshto ne gi slushai-vitamini,shokoladi,nz si kvo.I az vednyj iskah da mi doide po-rano - izpih 1-2 aspirina,shtoto tuka kazvaha,che tova pomagalo.E,da,ama pri edni deistva,pri drugi - ne.Vitamnin c-to nqma da ti povliqe zle,ako ne prekalish - max 10,no ne ti go preporychvam,ako seriozno iskash da si go zabavish po-dobre idi na ginekolog i go pomoli da ti izpishe hapcheta na hormonalna osnova-shte ti se naloji da izpiesh 1-2 nai mn.
A i drugoto po-vajno kakyv e tolkova problema ,ako ti doide na ng?Nqma da izpusnesh golemiq kupon,vzimash nqkolko tampona i tva e.Az lichno kato polzvam tamponi imam chuvstvoto,che vse edno nishto mi nqma.Ne e hubavo da piesh 5L ocet ili nqkolko opakovki vitamin c,daje i tiq hapcheta na hormonalna osnova si imat svoite nedostatyci.Predstavi si kak shte tr da izkarat nqkoi hora ng - moje bi v bolnica!