PDA

View Full Version : Капкра Кръв ????



karry
12-29-2005, 17:31
значи този месец ми дойде ...обаче вчера имах една капка кръв на белиото(прашките)а правя секс и съм на 17 години на какво може да се дължи това ???

dataworm
12-29-2005, 18:36
значи този месец ми дойде ...обаче вчера имах една капка кръв на белиото(прашките)а правя секс и съм на 17 години на какво може да се дължи това ???

Ба ти тапата тема..Сигурно си се изпуснала...Дай да видим на снимка и ще ти кажем!
:wink:

Moderated by miloto
т.10 от Правилника :!:

girlka
12-29-2005, 21:24
значи този месец ми дойде ...обаче вчера имах една капка кръв на белиото(прашките)а правя секс и съм на 17 години на какво може да се дължи това ???

Ба ти тапата тема..Сигурно си се изпуснала...Дай да видим на снимка и ще ти кажем!
:wink:
Ти ли ще определяш каква е темата бе? Момичето е притеснено явно и иска да попита някой, който знае нещо, а не някой прост като теб. Като не знаеш за кво стово дума не се обаждай :wink:

sexy-
12-29-2005, 22:25
Vij ne moga da ti dam kompetenten syvet,no te syvetvam da vidish v www.ladypill.com - tam horata sa mn mili i biha ti kazali mneniq i syveti na vsqkakvi podobni temi.Tuk vlizat malki deca,koito si nqmat mn predstava i ne sa imali takiva problemi.Uspeh!

p.s. ne iskam da pravq reklami na dr sites,no toq site ne moje da pomogne mn za zdravnoto obrazovanie na edin 17 god chovek.