PDA

View Full Version : IOGA



12-29-2005, 18:08
nqkoi ot vas hodil li e?kakvo to4no predstavlqva?za kakvo pomaga?kude moga da hodq?efikasno li e?a be izob6to kajete kakvoto znaete :wink:

GreenLadyM
12-29-2005, 20:28
v Spartak(v sofiq) ima vsqka nedelq ot 11 mislq 4e beshe!Az sum hodila...i nai-dobrata mi priqtelka hodi ot dosta otdavna!Az se otakazah oshte na purvite puti...pravqt se uprajneniq obshto vzeto i se govori protiv mesoto,cigarite i t.n...

WwanAdoO
12-29-2005, 20:58
Дам,на Спартак...събота от 11, вторник и четвъртък от 8,ама и на много други места има.

Тренировката включва: Асана-физически упражнения за здраве и тонус на цялото тяло; Паранаяма-дишане за бодрост и увереност;умствени упражнения-за подобряване на концентрацията и паметта

MaD_CaT ne moje da se log
12-29-2005, 21:34
..obshto vzeto i se govori protiv mesoto,cigarite i t.n...

:shock: :shock: :shock:
лол...тва не
ми звучи много на събиране за йога :roll:
аз ходя от 2 месеца...и правим релаксиращи упражнения..и асани-уфф..не мога да ви го обясня точно..абе разстягащи упражнения..нали се сещате,че "йогите" правят странни стойки с тялото си :lol:

GreenLadyM
12-30-2005, 08:06
..obshto vzeto i se govori protiv mesoto,cigarite i t.n...

:shock: :shock: :shock:
лол...тва не
ми звучи много на събиране за йога :roll:
аз ходя от 2 месеца...и правим релаксиращи упражнения..и асани-уфф..не мога да ви го обясня точно..абе разстягащи упражнения..нали се сещате,че "йогите" правят странни стойки с тялото си :lol:
mi da asanite ne sa li uprajneniq! :wink:
a tam kudeto hodih az po4ti svi4ki bqha vegetarianci,hraneha se razdelno i izobshto bqha si istinski yogisti :D

obi4aM meso
12-30-2005, 08:59
ooo 6toms e govori protiv mesoto mai nqma da hodq (bqh re6il da hodq ama ve4e mi mina meraka) az qm predimno meso i ne moga da jiveq bez nego :!:

Uraken
12-30-2005, 22:14
v Spartak(v sofiq) ima vsqka nedelq ot 11 mislq 4e beshe!Az sum hodila...i nai-dobrata mi priqtelka hodi ot dosta otdavna!Az se otakazah oshte na purvite puti...pravqt se uprajneniq obshto vzeto i se govori protiv mesoto,cigarite i t.n...


ve s 2 dumi mai nqkva sekta a ? :lol:

scorpiass
12-30-2005, 22:49
v Spartak(v sofiq) ima vsqka nedelq ot 11 mislq 4e beshe!Az sum hodila...i nai-dobrata mi priqtelka hodi ot dosta otdavna!Az se otakazah oshte na purvite puti...pravqt se uprajneniq obshto vzeto i se govori protiv mesoto,cigarite i t.n...
ЛОЛ
тия и против секса ще приказват

GreenLadyM
01-02-2006, 20:41
v Spartak(v sofiq) ima vsqka nedelq ot 11 mislq 4e beshe!Az sum hodila...i nai-dobrata mi priqtelka hodi ot dosta otdavna!Az se otakazah oshte na purvite puti...pravqt se uprajneniq obshto vzeto i se govori protiv mesoto,cigarite i t.n...


ve s 2 dumi mai nqkva sekta a ? :lol:
mi ne,ne sa sekta...ama si imat nqkakvi navici za jivot i ako se zahvanesh s tova trqbva da znaesh 4e naistina go iskash i 4e do nqkude moje da ti podobri na4ina na jivot ot gledna to4ka na cennostti,hranene,fizika...oba4e mn trudno se postiga,a i mn malko hora razbirat izobshto za kakvo stava vupros!S 2 dumi ne e za vseki!No koito iska moje da probva,ot opit glava na boli

01-12-2006, 22:24
Йога батенце е НА$ИН НА ЖИВОТ, не някакви ве4ерни курсове..
Е хубаво е да имаш някаква обща представа, пък един ден можеш да се посветиш на това по цялостно..

доколкото знам йога без вегетарианство не е никаква йога,
после щом по4неш следва да поживееш малко заедно с духовната група на някой истински гуру..
Йога се прави само сутрин след като си се изкъпал и преди да си ял...

и поне веднъж годишно се прави "випасана" за 15 дни никакво говорене и никакво слушане на не4ий говор и никакво 4етене.. и никакви форуми естествено.
Това го правя есента в планината, 4е в града е невъзможно

zElEnA^mAsLiNkA
01-13-2006, 07:20
Ami az t04n0 6te trygvam sega 0t syb0ta na i0ga :)
Ne mi pre4i t0va,4e sa pr0tif cigarite ,za6t0t0 i az sym taka ... pyk bez mes0 nqma da umra :) Makar,4e ne vqrvam da me 0grani4avat d0 tam :)