PDA

View Full Version : Съвет от специалист..моля



Разтревожена :(
12-29-2005, 18:26
Здравейте!
Имам един проблем...но не знам на какво се дължи а пък и какво точно е.
Значи на вагината,по големите срамни устни имам 2 симетрични линии ,като драскотини,от едната от които леко тече кръв като се стисне..то е точно като от одраскано от бръснарско ножче но не е възможно да е от бръсначка ,тъй като са симетрични и от двете страни на вагината ,но е съвсем леко и почти не се вижда .И имам лек сърбеж точно в тези области на "драскотините",който отшумява,като не се пипа..придружен с парене...и лека болка при положия акт в началото..но след това отминава
Моля кажете какво е....
:?

dataworm
12-29-2005, 18:35
Здравейте!
Имам един проблем...но не знам на какво се дължи а пък и какво точно е.
Значи на вагината,по големите срамни устни имам 2 симетрични линии ,като драскотини,от едната от които леко тече кръв като се стисне..то е точно като от одраскано от бръснарско ножче но не е възможно да е от бръсначка ,тъй като са симетрични и от двете страни на вагината ,но е съвсем леко и почти не се вижда .И имам лек сърбеж точно в тези области на "драскотините",който отшумява,като не се пипа..придружен с парене...и лека болка при положия акт в началото..но след това отминава
Моля кажете какво е....
:?

Абе ние хубаво ше кажем, но каква е ползата само да те успокояваме!Иди на гинеколог там...Той ще каже със сигурност!

Разтревожена :(
12-29-2005, 18:43
Да,но направлението ми е чак за след Нова Година ,а аз се чудя и ми е кофти..А само да кажа,че като гледах по-обстойно жидях,че въпросните линии ограждат МАЛКИТЕ срамни устни-точно по края им и са където започжат ГОЛЕМИТЕ срамни устни...
Някой да каже за какво става дума ,ако има представа ..

vra4ka
12-29-2005, 19:34
МОже да е някакво възпаление.
Това кога ти се появи :?:

Разтревожена :(
12-29-2005, 19:50
Еми днес го видях...:(
А от вчера ме боли леко..но вече нито ме боли ,нито има сърбеж,тези "драскотини" са си там.

vra4ka
12-29-2005, 20:03
Странно нещо :roll:
Случайно да не си носила някакво по стегнато бельо и да ти се притрило
или да си се ударила на нещо.
Помисли си за нещо такова :wink:

GreenLadyM
12-29-2005, 20:35
Hm...izglejda mi neshto momento,koeto ti e stanalo ot neshtoo...kato da si se otraskala bez da iskash ili prashkite da sa te protrili...ili ako si pravila skoro sex mom4eto da te e odraskalo s neshto...ne znam...ne mi izglejda nishto seriozno!Iz4akai oshte 1-2 dena i ako ne iz4ezne otidi na genekolog!

Разтревожена :(
12-29-2005, 20:56
Благодаря за мненията..не се бях замисляла ,но е мн.логично това за прашките..Непременно ще отида на гинеколог ако продължи..Дано-не..чесно казано...10х на всички и весели празници!:) :lol: :)