PDA

View Full Version : Как да разбера дали тя ме харесва?!?



12-29-2005, 19:58
Става въпрос за едно момиче, с което се познаваме от известно време! Аз съм луд по нея! Имам чувството, че и тя изпитва нещо към мен! Имам това чувство, заради държанието и! Винаги като ме види, ми се усмихва едно такова странно! Държи се много мило с мен! Като ли че има някакъв интерес към мен! НО не съм сигурен дали това не е защото просто ме има за приятел и аз си го внушавам! Може ли просто да си мисля така, защото много ми се иска?! Понякога имам чувството, че тя найстина ми се "кефи"! Ама после като се замисля в нас това може да е защото на мен така ми се иска! Въпроса ми е как да разбера дали е така или просто ме смята за приятел?! Ама ако има начин да се разбере от държанието! Ако може да ми кажете как по точно да разбирам държанието на едно момиче! Или да пробвам с някакви действия или някакъв намек! Но да не е нещо директно, като разговор или някакви нахални действия, защото аз не съм от тия, по-нахалните! БЛАГОДАРЯ ВИ!

LP_girl_14
12-29-2005, 20:16
Много е трудно да разгадаеш поведението на едно момиче,защото понякога и ние самите не знам какво искаме.Всяка една от нас е строго индивидуална и съответно по различен начин изразява чувствата си.Твоята мацка вероятно не предприема нищо,защото очаква ти да направиш първата крачка.Ако искаш да й покажеш чувствата си използвай флирта,но недей да прибързваш.Действай бавно и постепенно.Започни да прекарваш повече време с нея,като тръгне разговора за нещо леко да я прегърнеш или пък да й хванеш ръката,с поведението си да й покажеш,че наистина се интересуваш от нея.Усмихвай й се,закачай се с нея,създай й сигурност и романтика.Ако тя има някакви чувства към теб със сигурност ще ти отвърне със същото и ще се включи във твоята мини-флирт игра :wink:

ubrata
12-29-2005, 20:57
vij pi4 ako mislish 4e ti se iska mnogo prosto q pokani na sre6ta 1 2 3 4 5 i ako smqtash 4e naistina vijdash v o4ite i povedenieto popitai e nqma ni6to sramno a daje 6te i stanme priatno as mislq taka ti si izberi na4in no dokato ne opitash nqma da razberesh
USPEH :D

12-30-2005, 17:59
Има едно нещо наречено език на тялото! Просто се вгледай по-добре! НО знай, че не винаги езика на тялото казва истината! Понякога може да се излъжеш! Успех!

pussycat
01-05-2006, 21:13
mai trqbva da se prestra6i6 i d aprobva6 direktno taka e nai dobre. az pone taka pravq vinagi i ne6tata stavat tak akakto az iskam. i kato pogovori6 s neq 6te razbere6 kakvo 4uvstva tq. :lol:

ziky
01-05-2006, 21:18
Много е трудно да разгадаеш поведението на едно момиче,защото понякога и ние самите не знам какво искаме....:

МИ естествено че незнаете какво искате ясно е се пак сте момичета и това ви е природата!За това не се подлъгвай по маниери или намеци защото поняга те не са такива каквито изглежда че са... :wink:

ThE H*o*R*e
01-06-2006, 11:03
Аз, когато си харесам някое момче, ама наистина си го харесам, започвам да търся физически контакт. Не говоря за сексуален контакт, а най-елементарни неща...Например секунда по-дълго ръкостискане, лек допир, който изглежда несъзнателен, но е много целенасочен. Особено, когато бях по-малка, това беше единствения начин да си покажа, защото ужасно се срамувах... :oops:
Така че наблюдаввай по-внимателно момичето, ако усетиш това желание поне ще ти е по-спокойно да пробваш. А и м/у другото, за едно момиче няма по-голямо удоволствие от премереното внимание, интересувай се от нея, без да досаждаш. Потърси и ти тези "неволни" физически контакти. Всичко останало би трябвало да си дойде на мястото.....Успех!

VAMP_GIRL
01-06-2006, 11:16
Много е трудно да разгадаеш поведението на едно момиче,защото понякога и ние самите не знам какво искаме.Всяка една от нас е строго индивидуална и съответно по различен начин изразява чувствата си.Твоята мацка вероятно не предприема нищо,защото очаква ти да направиш първата крачка.Ако искаш да й покажеш чувствата си използвай флирта,но недей да прибързваш.Действай бавно и постепенно.Започни да прекарваш повече време с нея,като тръгне разговора за нещо леко да я прегърнеш или пък да й хванеш ръката,с поведението си да й покажеш,че наистина се интересуваш от нея.Усмихвай й се,закачай се с нея,създай й сигурност и романтика.Ако тя има някакви чувства към теб със сигурност ще ти отвърне със същото и ще се включи във твоята мини-флирт игра :wink: Cqlata istina.

Dlord
01-06-2006, 11:23
Ami moje6 da nay4i6 ot neini priqtelki ili priqteli kak stoqt ne6tata. Dali tq te haresva i iska ne6to pvoe4e ot teb ili prosto naistina si i mil i mnogo te haresva kato priqtel. No ima veroqtnost tq da ne e spodelila s nikoi tova koeto izpitva kum teb... tai4e moje6 prosto da si pogovori6. Nqma kakvo da zagybi6... moje6 edinstveno da se po4ystva6 zalugan ot tvoite predpoloeniq no edva li 6te si zagybi6 priqtelstvoto. V nai-dobriq slu4ai da ti se otvori para6yta. Tai4e deistvai. Samo ne te preporu4vam da govori6 s neini blizki 4e ne zavisimo kolko dobri priqteli tq ima moje nqkoi da te precaka.

CuNki pO MuCuNki
01-06-2006, 13:32
:lol: :lol: ei 4e ste sramejlivi...:)) prosto i go kaji nqma ni6to,ama ni6to sramno!! :lol: ili .....cunkai q:Pp~~ama edva li 6te go napravi6 :lol: ili nai-dobre ako doide vyv vas q pozdravi s edna po-taka pesni4ka za lubov i i kaji da se vslu6a v teksta i tva e ve4e nqkyv namek...mai:)) :wink:

rowzz
01-06-2006, 14:17
Много е трудно да разгадаеш поведението на едно момиче,защото понякога и ние самите не знам какво искаме....:

МИ естествено че незнаете какво искате ясно е се пак сте момичета и това ви е природата!За това не се подлъгвай по маниери или намеци защото поняга те не са такива каквито изглежда че са... :wink:

послушай го.. умен е ..

n0mak
01-06-2006, 14:48
6to ne q pita6 prosto?

*Poli*
01-06-2006, 14:57
I az taka mislya, prosto ya pitai. Moje razbira se da ya pitasha parvo "na 6ega". Opitai, ni6to nyama da za gubi6, spored mene. Posle ni kaji kakvo ti otgovori:)))

rowzz
01-06-2006, 16:37
6to ne q pita6 prosto?
"..ти всъщност харесваш ли ме.." как ти звучи ? 8)

teenkopele
01-06-2006, 16:45
Много е трудно да разгадаеш поведението на едно момиче,защото понякога и ние самите не знам какво искаме.Всяка една от нас е строго индивидуална и съответно по различен начин изразява чувствата си.Твоята мацка вероятно не предприема нищо,защото очаква ти да направиш първата крачка.Ако искаш да й покажеш чувствата си използвай флирта,но недей да прибързваш.Действай бавно и постепенно.Започни да прекарваш повече време с нея,като тръгне разговора за нещо леко да я прегърнеш или пък да й хванеш ръката,с поведението си да й покажеш,че наистина се интересуваш от нея.Усмихвай й се,закачай се с нея,създай й сигурност и романтика.Ако тя има някакви чувства към теб със сигурност ще ти отвърне със същото и ще се включи във твоята мини-флирт игра :wink:

:wink: