PDA

View Full Version : 0тносно акнета и комедони.....



Nazghoul
12-30-2005, 00:53
аз съм момче на 15 год. и.. от доста време имам акнета... и др. пъпчици по лицето и гърба... та... искам да зная.. от какво се получават... Също съм пробвал какви ли не кремове и др. темподобни но без особен резултат. и ако някои знае .. някакъв крем... може да каже имато му ;) благодаря.

Nazghoul
12-30-2005, 01:19
ами... всъщност... доста такива серии съм пробвал...пия си хапчета с всички витамини + минерали , за храненето нз... хигиената ми е доста добара.. и мн рядко съм подложен на стрес... ;( ty вес пак.

Nazghoul
12-30-2005, 01:44
ами... да ти кажа чесно малко ми говориш на китаиски ;Р ходя на козметик... бтв.. кфо е тфа "солатиум" ???? и.. също да те питам.. секс-а как влияе.. смисал.. не го правя мн редовно.. ;( иначе... горе доло такива работи ям... и адски много сланчогледови семки :Р под 500гр. не ми мардат на ден ;)

Nazghoul
12-30-2005, 02:08
gr... kato krasta sa ;) po cql den semki si qm....inache semki.. 1 duner.. qm.. i ako sam zakusil
tfa mi e qdeneto... aha ne chatkam zashto solariuma moje da mi pomogne? i ne kaza kak wliqe sex-a...

redaktiram : pyk ne e seki den tfa s semkite.. tfa mi e normalno... ima i dni deto shlupq po ... da rechem 300gr..

Nazghoul
12-30-2005, 02:18
aham.... moje.. aide kaji samo kolko chesto da hoda.. i da stawam che mi se poprispa.. dnes sam se warnal w 10 sutrinta ot kupon... edwam gledam sega.. inache blagodarq za wsichko... ty m8 ! dosta mi pomogna..

Nazghoul
12-30-2005, 02:24
blagodarq ti mn..ama she go prawq prez po golqm interwal ot wreme... ;) aide... ty.. az lqgam .. leka wecher.

sheherezada
12-30-2005, 11:25
Попитай в аптеките за Зинерит - мн мн мн мн е добър уверявам те.Вземи го и няма да съжаляваш :wink: