PDA

View Full Version : Molq vi za suvet .... vsi4ki



Boy_pld
12-30-2005, 00:27
Molq vi da mi kajete kakvo da napravq.S moqta priqtelka ve4e sme zaedno ot godina i polovina.No ot nqkolko godini me mu4at nqkolko ne6ta.Promenih se i kak da kaja....stanal sum gaden (na vun6en vid).Vseki me otbqgva ve4e.Poznavah adski mnogo hora vsi4ki v kv.Izgrev me uvajavaha :| taka da se kaje.No promqnata koeto nastupi prosto me ubivva s vseki den.Ve4e nikoi ne me uvajava i...kato sum sus priqtelkata si mislq 4e samo q zlepostavqm pred vsi4ki hora i nai-ve4e rped neinite priqtelki i poznati i t.n a az ne iskam tova.Obi4am q adski mnogo kakto i tq men i v nikakuv slu4ai ne iskam da q zagubq no prosto tova mi teji adski mnogo.Nikoi ve4e ne me haresva :cry: . Mislq 4e i v nqkoi po-intimni momenti na neq ... ne i haresva.Moje bi mi e maluk za neq i ne i dostiga....ili prosto ne q vazbujdam poradi nqkakva druga pri4ina :( .Kakvo da pravq ako e taka? Izmu4vat me tezi ne6ta az iskam tq da e Happy otvsqkude.Pls bez tupi 6egi kato mi pi6ete tuka.Razberete me naistina .Moje bi naistina sum stanal adskiq kompleksar no vse pak tova e istina iskam ne iskam....... :(.Nujen mi e suvet nai-ve4e ot momi4eta.Pls postavete se na neinoto mqsto i me posuvetvaite iskrenno kakvo da pravq.

angelski_o4i
12-30-2005, 00:32
samo edno 6te ti kaja:
6tom e s teb godina i poluvina zna4i te obi4a i nqma za kvo da se pritesnqva6!
a obi4am e MNOGO PO SILNO ot nqkvo haresvam te ili kefi6me sexualno/vizualno,kakto znae6!
a kakvo ti e pokazalo 4e moje da si pretesnen?tq li e napravila ili kazala ne6to?

VIS
12-30-2005, 00:43
Ne Mislq 4e trqbva Da se Pritesnqvash zashtoto ako tq ne te haresva nqma da e s teb tolko vreme.Shtom tq te obi4a ne mislq 4e se Pritesnqva da e s Teb pred priqtelite si!Vajnoto e 4e te obi4a!Shtom te obi4a i e s teb tq trqbva da e Happy otvsqkade:)Ako neq tova q pritesnqva shte izbegva da e s teb pred drugite priqteli mojesh da go zabelejish ako e taka Mojesh i da sednete i da pogovirite(ne mislq 4e e mn dobra ideq no...) vse pak se OBICHATE!!! neznam kak i az to4no da ti pomogna :(

12-30-2005, 01:29
Ami vsu6tnost tq znae vsi4ko tova koeto si mislq.No razbirate li az prosto ne iskam po tozi na4in da q zlepostavqm. :( Obi4a me da no mislq 4e zaradi tova 4e sum dobur i mil.Pove4eto 6te kajete 4e e po-vajno 4e e s men i 4e me obi4a zaradi vutre6nata krasota no siguren sum mnogo ot vas ako bqha na moet mqsto....tova nqma6e da e dostatu4no.4estno da si priznaq neznam dali me haresva....tq taka kazva no mislq samo za da ne me narani. :( Vsi4ki se vliqem malko ili mnogo ot 4ujdoto mnenie.Momi4eta ako primerno vie bqhte na neino mqsto...kakvo bihte narapvili ? Primerno ako ne haresvate nqkogo vun6no a ste s nego samo za6toto e dobur ? Samo zaradi vutre6nata mu krasota? Spored men trupkata nqma da e su6tata ako si vluben v nqkogo vuv vun6nostta mu i negovata vutre6na krasota.Bihte li bili s nqkogo samo za6toto pritejava kup dobri ka4estva no ne i hubava vun6nost?

lindeman_
12-30-2005, 01:34
Що си се сдухал за глупости бе майна ??? Ти пич ли си или плюнка, я се стегни !!! "България не ме обича, а аз съм ..." кво ти пука бе .. смени си компанията, тегли им едни майни на тея където странят от тебе и те обиждат, и си намери нови приятели ... колкото до твойта приятелка ... тя е разбрала що за човек си за толкова време ;)) Само гледай и нея да отделиш от компанията ... излизайте някаде по центъра, не стойте в изгрев ... там имате 2-3 заведения нищо повече ... всички се познавате и този затворен кръг в който си попаднал се опитай да излезеш от него ... и пак ти казвам , сменяй компанията докъто е време :wink: успех :D


-lindeman_

http://www.teenproblem.net/forum

SeXa
12-30-2005, 07:20
Що си се сдухал за глупости бе майна ??? Ти пич ли си или плюнка, я се стегни !!! "България не ме обича, а аз съм ..." кво ти пука бе .. смени си компанията, тегли им едни майни на тея където странят от тебе и те обиждат, и си намери нови приятели ... колкото до твойта приятелка ... тя е разбрала що за човек си за толкова време ;)) Само гледай и нея да отделиш от компанията ... излизайте някаде по центъра, не стойте в изгрев ... там имате 2-3 заведения нищо повече ... всички се познавате и този затворен кръг в който си попаднал се опитай да излезеш от него ... и пак ти казвам , сменяй компанията докъто е време :wink: успех :D



-lindeman_

http://www.teenproblem.net/forum

аз съм съгласна с Наско :)

nasty_13
12-30-2005, 08:30
Mislq 4e 6tom tq o6te e s teb zna4i vrazkata vi ne se gradi samo na privli4ane,a i na ne6to pove4e.zatova spoX
a otnosno problema s viziqta ti-Mi stegni se malko!trenirai poddyrjai kojata si,pravi si pri4eski...Nosis se stilno..
izlizai po-4esto i s pove4e i razli4ni hora i moje i da stane6 kakto predi!

SweetBunny
12-30-2005, 08:47
Ei sladur, uspokoi se :roll:
Vij sega, spored men CELIQ PROBLEM pri teb - e vnu6enieto :shock: . Povqrvai mi - ti si vnu6ava6, 4e na neq ti ne i dostiga6...E dobre kak taka ne i dostiga6 KATO STE OT TOLKOVA VREME ZAEDNO ?!?! Vsu6nost ti nqma6 nujnoto samo4uvstvie, ne si samouveren i ti sam ne se haresva6 - tova e u4evidno! No, kogato ti ne se haresva6 i si se kompleksiral, "tova go predava6 podsuznatelno na drugite okolo teb" (govorq za horata, koito te unijavat) i te zapo4vat da ne te haresvat, da te ebavat i eto, 4e uspqvat da te unijat :( i ti ne se 4uvstva6 dobre. Nqma6 samo4uvstvie - a tova e mnogo lo6o - za6toto dobiva6 vse pove4e i pove4e kompleksi, a tezi kompleksi VSI4KI GI USE6TAT - i zatova ne te haresvat i ne te uvajavat. Ne znam kak da ti go obesnq ama az sum sigorna kfo govorq, trqbva da po4ne6 da se haresva6 - i taka i drugite i priqtelkata ti 6te te haresvat :D i ti 6te se 4uvstva6 mnooogo po-dobre!
Kato ti e maluk - i pravi frenska lubov, no ne ostavqi "tozi problem" taka da te kompleksira :shock: Az sum sigorna, 4e priqtelkata ti i taka te haresva, ti si vnu6ava6, 4e ne te haresva!!! 6tom q obi4a6 - izpolzvai vseki moment za da i go pokaje6!
Gore glavata i ne ostavqi drugite taka da te unizqvat :wink:

VAMP_GIRL
12-30-2005, 10:39
Ми то година не е малко.Явно те обича такъв какъвто си!Не виждам смисъл да се притесняваш напразно!

spq6tata_krasavica
12-30-2005, 11:04
malko me murzi da 4eta kvo sa pisali drugi taka 4e sorry ako mnenieto mi se povtarq!
vij, nqma ot kvo da se pritesnqv6! ima6 nujda samo ot po-golqmo samo4uvstvie! moje bi ti samo si vnu6ava6 4e si super gnu.. a puk to da ne e taka! 6tom tq e super macka, kakto kazva6, ako ima ne6to 6e ti kaje! a 6tom tq ne znae vsi4ko det te pritesnqva i go kaji. i suvsem otkrovenno q pitai dali e vqrno 4e ne q vuzbujda6 i t.n. kazvam ti 6tom e s teb ot godina i polovina zna4i i tq te obi4a taka 4e spoko!

Boy_Pld
12-30-2005, 12:12
:| Ami nie si govorim otkrovenno ....oktirto .Az oba4e si kazvam istinata a tq mislq 4e ponqkoga ne cqlata.Sineokata_kukla mersi 4e me okurajava6 no povqrvai mi ...ne si vnu6avam.Tova za kompleksite....predi gi nqmah no sled kato vsi4ko e istina...nqma kak da gi nqmam.Ami 4e to onaq mi rabota ne e 4ak tolkova malka bih kazal normal...no si mislq 4e na neq vse pak ne i dostiga.Frenska lubov i pravq redovno i v ob6t plan se vazbujda.Ne e tam rabotata oba4e.Mislq 4e samo v lice sum si ...gaden e kajete mi kak da se promenq? :| Kato si smenq pri4eskata....ne stava ako hodq da vdigam ......pak .>Liceto si nqma kak da promenq kakvoto i da pravq.Spq6tata_krasavica ami az si q pitam redovno i na neq i kazva 4e i haresva no....mislq 4e ne e taka.Znaete li nqkoi trik po koito moga da razbera dali naistina i haresva iloi samo me luje?

SweetBunny
12-30-2005, 13:29
:| Ami nie si govorim otkrovenno ....oktirto .Az oba4e si kazvam istinata a tq mislq 4e ponqkoga ne cqlata.Sineokata_kukla mersi 4e me okurajava6 no povqrvai mi ...ne si vnu6avam.Tova za kompleksite....predi gi nqmah no sled kato vsi4ko e istina...nqma kak da gi nqmam.Ami 4e to onaq mi rabota ne e 4ak tolkova malka bih kazal normal...no si mislq 4e na neq vse pak ne i dostiga.Frenska lubov i pravq redovno i v ob6t plan se vazbujda.Ne e tam rabotata oba4e.Mislq 4e samo v lice sum si ...gaden e kajete mi kak da se promenq? :| Kato si smenq pri4eskata....ne stava ako hodq da vdigam ......pak .>Liceto si nqma kak da promenq kakvoto i da pravq.Spq6tata_krasavica ami az si q pitam redovno i na neq i kazva 4e i haresva no....mislq 4e ne e taka.Znaete li nqkoi trik po koito moga da razbera dali naistina i haresva iloi samo me luje?
Pls, pi6i mi na e-maila owen_fenka@abv.bg :D

rapacious_snake
12-30-2005, 21:33
nauchi se da obichash sebe si i dr shte te obichat.da badesh kompleksar ne e priimushtestvo.az naprimer dori artist ne moga da si haresam.prosto ne moga da kaja che ima maj koito da me vludqva zaradi outlook si.no tva ne me pravi obratna:)kogato nqkoi tarsi seriozna vrazka tq ne e zaradi vanshniq vid.no ako tolkova te pritesnqva ima vsqkakva kozmetika.za akne ili dr gluposti.nz kav ti e problema.

Per_Qualche_Dollaro_InPiu
12-30-2005, 21:38
Ловецът на Глави ще размаже лекета като теб само, защото са се изпречили на пътя му! Надявам се, че разбра!

01-02-2006, 10:59
6te ti pi6a no po-natatuk .Nqmam mnogo vreme naposleduk.Mersi na vs4iki koito mi pisaha.Makar 4e az turseh otgovora i na o6te nqkolko vuprosa no ...ni6to.nqma smi````````

ZLA
01-02-2006, 11:01
oyy ne si misli gluposti 6tom e s tebe i te obi4a zna4i ne i puka ot ni6ty..abstrahirai se ot vsi4ki strani4ni ne6ta i q obi4ai i si bydete 6tastlivi...!!! :evil:

hell__girl
01-02-2006, 11:03
Що си се сдухал за глупости бе майна ??? Ти пич ли си или плюнка, я се стегни !!! "България не ме обича, а аз съм ..." кво ти пука бе .. смени си компанията, тегли им едни майни на тея където странят от тебе и те обиждат, и си намери нови приятели ... колкото до твойта приятелка ... тя е разбрала що за човек си за толкова време ;)) Само гледай и нея да отделиш от компанията ... излизайте някаде по центъра, не стойте в изгрев ... там имате 2-3 заведения нищо повече ... всички се познавате и този затворен кръг в който си попаднал се опитай да излезеш от него ... и пак ти казвам , сменяй компанията докъто е време :wink: успех :D
suglasna sum...


-lindeman_

http://www.teenproblem.net/forum

rowzz
01-03-2006, 14:26
ми стегни са ве путко как така за 1г. ще станеш супер грозен нещо не проумявам :shock:
аре стягай се и малко така се вкарай в форма(сещаш ли се :))

Boy_Pld
01-03-2006, 14:50
CSKAR se6tam se da ama ai bez obidi samo .Ne pomaga ni6to i da se stegna se taq nqma smisul.

ZAZZZI
01-03-2006, 14:51
emi kato tolkova ne se haresva6 pogriji se za van6niq si vid. tvoito momi4e nali si te obi4a a tva spored men e nai vajnoto. nema zna4enie ko mislqt drygite. 6to misli6 4e q zlepostavq6 pred drygite kvo te kara da misli6 taka

Boy_Pld
01-06-2006, 20:47
i kakvo da napravq? da zema edin 4uk i da se udrqm v liceto s nego li ? AA ili mai e po-dobre da se udrqm v stenata dokato ne stana po-gaden ? Tva deto mi go kazvate vii sa kozmeti4ni gluposti ..... ne stava taka razberete me hora :( nz i az ve4e.
A i s vseki den se obejdavam 4e jivota mi se srutva pod krakata a az sum bezsilen. Po4ti sum siguren 4e tq e s men samo zaradi vutr6nata mi krasota no ne e kakto i da te haresva.Ne e kakto kato te pogledne da vijda 4oveka v kogoto e vlubena.Kolkoto i da mi go kazva 4e e taka tq go pravi samo za da ne mi e gadno.
i da vi kaja 4estno ve4e jiveq za oniq den v koito 6te umra.Iskam go da doide po-burzo za6toto nikoi nqma da moje da iztrae na toq ad.A o6te po-hubavoto e 4e tozi den moje da e suvsem skoro. :|