PDA

View Full Version : Moderated:Ако ви кефи едно момче,ще ви пука ли,че е с пъпки?



Vupros
12-30-2005, 17:55
Zdraveite.6te se radvam da mi otgovorite iskreno na vaprosa.Nqmam golqm problem s akneto(po 4eloto i bradata po4ti nqmam papki)no ot skoro imam 4 dosta golemi na 2-te buzi koito za sujalenie dnes se opitah da iztiskam i stanaha o6te po-golemi(znam 4e e nepravilno no ne se sdarjah).Utre kakto znaete e Nova godina i ve4erta 6te hodq v dosta klubove i restoranti i tam 6te me vidqt dosta momi4eta.Pitaneto mi e momi4eta,dali vie kato vidite edno mom4e,i ako to ima hubavi 4erti i vi kefi,6te zabelejite i 6te obyrnete vnimanie na 4-te mu GOLEMI papki po buzite.10x

Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

miloto_girl_4e
12-30-2005, 18:09
е щом са толковааааааааааа големи,искам или не ще ги видя :roll:
друг е въпроса,дали ще ми пука,че ги имаш или не :wink:
мен лично не ме интересува дали дадено момче има пъпки или не .. има друге неща,които са по-важни :!: :wink: такаче.. спокс :wink:

babeson
12-30-2005, 18:11
emi za men LICHNO nqma golqmo znachenie dali ima momcheto 4i pupki ili nqma..razbira se vinagi e po-dobre da nqma, ama se pak tfa sa hormoni i na seki kojata malko ili mnogo e mazna, t.e. e idealnata sreda za pupki. spoXi pich :)
p.s. aaa ako e tolkova zle, vijdala sum veche dosta momcheta s fon-dyo-ten...ako imash i e podhodqshtiqt za kojata ti - deistvai= ]

12-30-2005, 18:43
spoko ;) nikoi nqma da vidi.maji gi s korektor ili pasta za zubi ako nqma6 drugo

Inzaghi
12-30-2005, 18:44
Пробвой все пак да ги изстискаш и да ги мацнеш с фон дьо нет.....ако толкова те дразнат няма да се виждат толкова

VoodooServ
12-30-2005, 18:51
Споко бре...няма вечно да си с пъпки, и момичетата го знаят.

enigma_
12-30-2005, 19:00
namaji gi sus spirt,za da zagorqt,a sled tova korektor i fon dio ten
i spoko 4 pupki mnogo vajno...vajnoto e kakuv si ti,a ne pupkite ti!

vra4ka
12-30-2005, 20:19
Споко утре ще замажеш с пудра или фон дьо тен и си готов :wink:

`Death`Whore`
12-30-2005, 20:22
Абе, идиоти! По-добре да ги излекува. С фон де тен те няма да се оправят, а ще се влошат!

vra4ka
12-30-2005, 21:00
Абе, идиоти! По-добре да ги излекува. С фон де тен те няма да се оправят, а ще се влошат!
Е той не пита за лекуване,а казва че утре ще му пречат.
Незнам къв мехлем трябва да имаш ,за да ги излекуваш за 24 часа.Ти ако знаеп кажи :roll:

`Death`Whore`
12-30-2005, 21:03
Извинете..пак не бях прочела докрай...

Не се мацоти сам! Накарай сестра си или майка си да ти сложи коректор!

Master_88
01-02-2006, 07:37
Много гадно нещо са пъпките. Аз са в момента съм болен и ми избиват страшно много.Мисля че никога не са излизали толкова много. А имам много важна среща утре и направо съм подтиснат. Понякога си мисля че никога няма да се махнат. При мен не са големи а са малки и на доста места. Има и 2-3 големи ама големите по-бързо минават от малките.

Neko_Dream
01-02-2006, 11:56
Хм... бе да ти кажа, на мен не ми е приятно да ги гледам такива. Нищо че съм момче, просто като видя такова нещо веднага си помислям лоша хигиена и такива работи. Но определено характера е по-важен. Не трябва да ти пука, все едно ги няма. Ако успееш да си внушуш на себе си, и другите няма да ги забелязват!

01-02-2006, 17:27
Хм... бе да ти кажа, на мен не ми е приятно да ги гледам такива. Нищо че съм момче, просто като видя такова нещо веднага си помислям лоша хигиена и такива работи. Но определено характера е по-важен. Не трябва да ти пука, все едно ги няма. Ако успееш да си внушуш на себе си, и другите няма да ги забелязват!

Abe moi chovek kvi gluposti drankash ve ? Az se kapq vseki den i tuk tame mi izlizat pupki. Zavisi ot tva kav pubertet karash. A iskam da pitam s fon dyo ten po losho li stava ? I koe stava po losho?

sheherezada
01-02-2006, 17:30
Ама кво пишете още по тая тема Нова Година мина.Той вече е направил там квото ще праи с тия пъпки!