PDA

View Full Version : Кой Какви наркотици е вземал?



tra^la^la
12-31-2005, 02:29
Яяяя кажете кой какви наркотици е вземал...признаите си!!!:mrgreen: Какво сте пробвали...Какво ви се иска да пробвате?Какво ви харесва най-много...
Аз принципно трева си пуша...пробвал съм амфети,екстази,кашиш(много е як в наргилие)кока също...индииско орехче...Иначе много ми се иска да опитам гъбикииии...ЛСД,мескалин...н о това са малко трудни за намиране неща...Вие??

hamilcar
12-31-2005, 06:40
Никакви и възнамерявам да не взимам.

Master_88
12-31-2005, 07:16
Не съм взимал никакви и нямам намерение да взимам

12-31-2005, 09:01
deibi narkomana :evil:

korn___
12-31-2005, 09:38
igati ti 4ovek mnogo ne6ta si probal be prekalil si napravo ... no jivota si e tvoi de :) as li4no samo 1 put sum probal bqlata vdovica ... mnogo lo6a ideq be6e 6toto i bqh piqn togava .... kak sum se pribiral ne e za razpravqne .... ako me be6e snimal nqkoi 6te6e cq;l dokumentalen film da napravi sled tva za vredata ot alkohola primesena s pi6ene na razni ne6ta :lol: :P

ina4e mnogo me interesuva kakvo pravi morfina :twisted:

marushaa
12-31-2005, 09:42
fuck...za koi put otgovariam na toia vupros...ahah
mi na4i...treva pusha super 4esto,ina4e amfeti,hapove-mnoo,belo,akinetoni,hashish,skunk,piko...i mai tfa e...iskam da probvam lsd strashno mnogo i gubki...daaa :roll:

HeDa
12-31-2005, 11:19
Mi az sam pu6ila treva , ama malko i ne sym se napu6vala,samo sam si dyrpala nqkolko pyti.Iskam da probvam amfetamini i ExTaZy...

Сладкишката
12-31-2005, 12:04
Аз трева и един път нек'ви бонбонки казаха че са екс

NSрi4
12-31-2005, 12:09
Джоинт,Хашиш,Амфети,бонбон ,DXM,Салвинорин.... еми това е искам да пробвам доста повечко Хаюцигени DMT,МЕсkалин,MMDA,LSD(ама не от БГ) !Имал съм възможност да взема гъби, но това прави мега много демич на всякви органи и се просираш от тези боклуци !

JoInTcHe
12-31-2005, 13:36
Пробвала съм трева,даже лятото пушех доста,а сега вече почти изобщо.Иска ми се да пробвам амфети и екстази,ама няма :twisted:

SeXyTo_f
12-31-2005, 14:39
Само коз съм пушила.... :roll:

SeXyTo_f
12-31-2005, 14:40
е, и сега си пуша от време на време :roll:

Death_F
12-31-2005, 17:57
Кфот се сетиш...от трева до хероин http://forum.gorna.net/images/smiles/eusa_doh.gif

Драган
12-31-2005, 19:56
Аз съм взимал кокаин ама ме пребиха и не съм пипал повече. а щяха и да ме наебат...

rapacious_snake
01-01-2006, 18:06
az lichno sam pushila treva 2 pati no ne vaznamerqwam da probvam drugo.predpolagam che nekoi pat pak bih si drapnala no ne iskam da se zanimavam s narkotizi.naskoro edin priqtel beshe zel nesho.bqhme na kupon i toi sled kato beshe pil qvno e vzel nesho.no vaobshe ne mu beshe hubavo a placheshe.beshe neadekvaten i se oplakvashe che mn go boli kraka avidimo nemashe nisho nito otok ili rana.zasho ne mu e bilo hubavo i kakvo trea da e zel?sasho taka kak moje da pomognesh na takav chovek da se otkaje?

01-05-2006, 07:38
probval sam vsichko bez heroin no se kefq samo na amfetite i kokata shtoto ne te pravqt neadekvaten
e i sa dokato pisha sam super izkarten :)
amfetite ne sa chak tolkova loshi kolkoto gi izkarvat
prosto ne trqbva da se kyrti mnogo chesto
samo po partita :)

HARD TECHNO RULZZ !!!

patilan420
01-05-2006, 08:59
"наркотици"?... какви по- то4но?

взимал съм стимуланти (кафе, ефедра, кока)
взимал съм психеделици(MDMA,MMDA,5MEODIPT,NNDMT,LS D25), взимал съм дори делирианти.

В монта съм се ограни4ил само до ентеогени( свещени растения- трева,псилоцибинови гъби, кактуси, салвия дивинориум и няколко вида психоактивни лиани от Юж. Америка)

S8K
01-05-2006, 09:17
козче,амфетки....друго не ми трябва.......даже и тва много рядко 8) ...а да забравих и пико... 8)

01-05-2006, 12:23
трева,хашиш,амфетамини,бон он,poppers 8)

He3HauKa
01-06-2006, 12:14
Treva,pico,amfeti,bonboni,zimala sam akineton i leksotan,lahala sam kale

01-06-2006, 18:03
Нафта, хероин, йоинт! :wink:

pussycat
01-06-2006, 22:27
az li4no si pu6a samo treva i to dosta 4esti4ko i mi e mn gadno kogato ne pu6 anqkolko dena 6toto izpadam v depresiq ina4e mn iskam da opitam gabki. mn mi e interesno 6toto 1 moi pr mi e kazval 4e mn halucimira6 ot tqh i tova e adski gotino. ama znam 4e pone 8 4asa ne trqbva da se pokazva6 pred dr hora 6toto 6te se pobarka6 i sled 7-8 4asa deisvieto im otminava. :lol: :lol: :lol:

Emk0
01-08-2006, 17:57
ami probval sam poecheto, ne mi e haresalo, ne vijdam smisal ot tqh, nqma i da opitam poveche, :!:

Absolut Vodka + RedBUll tova se e nai-kachestveniq `narkotik`

Negyr
01-09-2006, 15:23
Трева и хаш,ама други не смятам да пробвам а и нямам намерение

via_dolorosa
01-09-2006, 18:04
Ами пушила съм трева може да се каже ,че лятото попрекалих ама... :lol: - само това
А искам да пробвам екстази и амфетамини

Davidoff
01-09-2006, 18:17
kajete NE na narkoticite.
tazi pomiia 6te vi ubie

01-09-2006, 18:37
"кажете НЕ"..хехе, кой го казва?- Давидов-магнум...
от разрешени наркотици умират хиляди пъти пове4е хора, отколкото от забранени, и това не е защото разрешените наркотици се ползват пове4е, защото забранени наркотици използват дале4 пове4е от 1 на хиляда пуша4и и пия4и..

алкохола води до най-тежката физи4еска зависимост, но по бавно от хероина.
Никотина води до най-силната психи4на зависимост, при това бързо.

А защо да не забраним автомобилите, аз ли4но не познавам нито един, умрял от наркотици*(при положение 4е 90%от познатите ми се друсат с нещо), но познавах едно моми4е, дето ЗАГИНА от аудито на някакъв министър, погребаха я , а шофьора не го осъдиха( и да го бяха осъдили кел файда?)
Ако питаме нейните родители кое е по-вредно, автомобилите или дрогата, какво ли ще отговорят?

И тия дето не пушат, и те ще умрат, даже не се знае дали по късно.

* и мноо ясно, в България от хероин умират между 20 и 30 4овека годишно, от автомобилни катастрофи-1500-2000!!!!

ама всеки тръгнал да разправя 4е дрогата убивала.. звънци! Сигурен съм 4е от алкохол умират пове4е

01-09-2006, 18:52
Искаш да кажеш че никотина води до по-силна зависимост от хероина :shock: Бил съм пушач знам какво говоря.

01-10-2006, 16:27
igati ti 4ovek mnogo ne6ta si probal be prekalil si napravo ... no jivota si e tvoi de :) as li4no samo 1 put sum probal bqlata vdovica ... mnogo lo6a ideq be6e 6toto i bqh piqn togava .... kak sum se pribiral ne e za razpravqne .... ako me be6e snimal nqkoi 6te6e cq;l dokumentalen film da napravi sled tva za vredata ot alkohola primesena s pi6ene na razni ne6ta :lol: :P

ina4e mnogo me interesuva kakvo pravi morfina :twisted:
AHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHA mnogo ne6ta bil probval www.promena.org vlez f foruma i vij kvo zna4i DA SI PROBVAL MNOGO NE6TA :twisted:

anonymous464110
01-11-2006, 00:20
zeleniq,skunk - bqlo vdove i superskunk,i sum na mnenie 4e edinstvenoto koeto ima nqkakuv smisul da se pu6i si e to4no skunk 6toto pu6i6 malko i se scepva6 MEGA bez da si nabiva6 bqloto drob4e.osven tva napu6va dvesta puti po-qko ot skapaniq prostosmurten join.
efedrin,kodein i kombo ot saridon+medrin.

01-12-2006, 19:51
Az ne sum probvala o6te,no ima vreme za vsi4ko.Mnogo mi se e iskalo nqkoi put da opitam,no ne znam kakvo moje da stane posle..........Tova ne e detska igra,mnogo hora sa zagubili jivota si imeno 6toto sa upotrebqvali narkotizi.Vseki re6ava sam za sebe si!

iWant2FeelYou
01-13-2006, 00:13
От почти всичко съм пробвал - като се захване от тревата през бонбоните към амфетата, без хероина - не щото съм нямал възможност .. а просто защото не съм искал умишлено :)
а иначе искам да кажа на гостенката преди мене която е писала следното: недей и да пробваш мила..4 човека си погребах от махалата с които бях израстнал...не е хава повярвай ми :)

01-13-2006, 00:14
Аз съм пушил мухоморка

Sounder
01-13-2006, 03:15
ami kato stava duma za narkotici zapo4vam s TUTUN i ALKOHOL(6toto kolko i da ne vi se vqrva te sa narkotici i to dosta silni).... pu6a koz4e(predi 10min svih porednoto si slim4e i otiam da drupna sega) , amfetki treskam(kogato ima, no ne sum na zor za tqh) , koka(ah,tazi bqla kralica .. nai-hubavata droga e ama dosta skupa) , kale sum luhal(znam 4e e gadno ,luhal sum sa 2 puti predi 2god i ottoga NE) , pico sum smurkal (1-naj) , EX sum hapval 10-na puti (daje utre si 4akam noviq "sin diamand"-koito ima namerenie da si zima,tozi e mnoo dobar,makar 4e ne e 4ist MDMA) ... heroin, LSD ,gubi i tn i tn ne sum probval i nqmam namerenie .. 8) 8) 8) 8) 8)

Vankata3d
01-14-2006, 11:19
Аве хора я кажете от къде да намеря popper (мисля 4е името му е Carl Popper).До колкото знам е много яко и е в шишенце.

И много бих се радвал ако можете да дадете информация или линк за да видя всичкото това дето го изписахте какво прави.И кви са тия гъби да му се невиди :D

Sugar_metalka
01-14-2006, 14:05
Mi az sum si vuzdurjatelka :lol: iskam da pu6a ot nargile i doniakude mi se iska da probvam i treva...

01-15-2006, 01:10
Аве хора я кажете от къде да намеря popper (мисля 4е името му е Carl Popper).До колкото знам е много яко и е в шишенце.

И много бих се радвал ако можете да дадете информация или линк за да видя всичкото това дето го изписахте какво прави.И кви са тия гъби да му се невиди :D
Poppers se prodava legalno v BG v sex shopovete.V planet club v pld struva 30lv shishenceto.Dishat se izpareniqta ot technostta.Prichinqva mnogo silna efouriq podobna na ecstasy za mnogo kratko vreme.

Oyama
01-15-2006, 01:30
Не употребявам, наркотиците са ца сдуханяци които не разбират от купон.

_DjorDjo_
01-15-2006, 09:43
Az pyk mislq na dne6no vreme mn malko hora na vyzrast ot 15 go 25 ne pu6at treva.Taka 4e za treva i az pu6ih edno vreme,no za drugite gluposti ne mislq i da posqgam.Mislq 4e koito moje da si pravi kupona go moje i bez takiva raboti.

SeXyTo_f
01-15-2006, 10:26
mmm na skoro koka...

01-15-2006, 10:39
Аве хора я кажете от къде да намеря popper (мисля 4е името му е Carl Popper).До колкото знам е много яко и е в шишенце.

И много бих се радвал ако можете да дадете информация или линк за да видя всичкото това дето го изписахте какво прави.И кви са тия гъби да му се невиди :D
Poppers se prodava legalno v BG v sex shopovete.V planet club v pld struva 30lv shishenceto.Dishat se izpareniqta ot technostta.Prichinqva mnogo silna efouriq podobna na ecstasy za mnogo kratko vreme.

Ааа, "шишенцата", а?

ами какво да ви кажа, като го помиришеш само и ти става едно леко и цветно, и свръхемоционално, и отпуска мускулите и държи кратко

НО към него се развива ТОЛЕРАНС, деек ако много 4есто го ползваш по4ва да не те хваща
Освен това веществото, въпреки 4е не е забранено съвсем не е безвредно, не е изяснено дългосро4ното му влияние върху центровете на удоволствието в мозъка,
и дали не прецаква способността за изпитване на истински емоци, както става и от големи дози МДМА.

И изобщо Внимавайте С Неща, Дето Не Са От Природата,
ЗАЩОТО естествените дроги(трева, гъби, кактуси, кафе 4е дори растения като коката и мака)са съпътствали 4ове4еството през целия му път на развитие, хората са ги употребявали и в процеса на еволюцията са изработили нещо икато "имунитет", докато синтети4ните дроги никой не може да каже какви ефекти ще предизвикат..
Относно "Тия гъби"
можеш да про4етеш тук:
www.entheogen-bg.org

a ето ти и сн:
http://ouim.org/gallery/photos/20050924%20MUSHDANCE%20at%20Rila%20(by%20aluin%20a nd%20dead_dreamer)/IMG_5154.jpg
, НО държа да напомня, 4е само по снимки няма гаранция да разпознаеш една гъба.. въпреки това за псилоцибиновите гъби в България не е известно да имат отровни двойници
латинското им име е Psylocibe Semilanceata, и растат в Рила, Пирин и Родопите над 100 метра надморска висо4ина сред гъстата жилава алпишска трева по поляните, а не в кравешките лайна, каквото популярно мит4е битува напоследък.
За да има ефек се ядат не по-малко от 20 гъбки.

Освен тези има още много видове псилоцибинни гъби, пове4ето от които по-мощни от нашенските, но не растат в Бг в диво състояние, а отглежданито им за разлика от отглеждането на трева не е фасулска работа.

BatVeso
01-15-2006, 17:45
A ot kude moga da si kupq legalnite ne6ta - demek gubi , kaktusi etc. ?Ako moje info za pld ili sofia

01-15-2006, 17:47
Също така не прекалявайте с попърс щото после много те цепи тиквата :!:

01-16-2006, 01:29
весо, бате,кактуси се купувт от магазин за кактуси, гъбите растат на поляната, самите те не са изри4но забранени, но съдържат забранени вещества, които оба4е трудно се ловят от тестовете..
така 4е си му мисли.

попърса си е разрешен но за мен тва е все едно си се надишал с друг инхалант даже мирисът е като на лепило.
то и лепилото си есъвсем легално, тва не зна4и 4е хубаво.

Sounder
01-16-2006, 02:47
Не употребявам, наркотиците са ца сдуханяци които не разбират от купон.
Begai we alkoholik !!!!! Cql jivot da si jivee6 v tvoq svqt... i nikoga da ne pufka6 koz .... kvo zna4i za teb kupon we-mnooo alkohol, tupi 4agarki i mnoo hora v kenefa za da se izdraifat ... hodi go kaji tva koeto kaza tuk v foruma na "narkomanite" ot tvoq kvartal da vidim kak 6e reagirat .... 6toto tezi kato teb tuk si traqt,za da ne qdat boi.. "Don`t drink & drive , just smoke & fly!!!"

BatVeso
01-16-2006, 10:30
e az nqma da trugna da gi bera po polqnite pri polojenie 4e ne gi znam to4no koi sa.kude se prodavat.
a za kaktusite - na namerih info kuv im e efekta i kak se polzvat

01-16-2006, 10:46
www.entheogen-bg.org

там има статии за гъбите и за кактусите, съвсем подробни, 4е и на български.
аман-бактун от ламери!
http://i.yoosms.com/i/uploaded/anim/1113769528154.gif

01-16-2006, 15:41
Не употребявам, наркотиците са ца сдуханяци които не разбират от купон.
Begai we alkoholik !!!!! Cql jivot da si jivee6 v tvoq svqt... i nikoga da ne pufka6 koz .... kvo zna4i za teb kupon we-mnooo alkohol, tupi 4agarki i mnoo hora v kenefa za da se izdraifat ... hodi go kaji tva koeto kaza tuk v foruma na "narkomanite" ot tvoq kvartal da vidim kak 6e reagirat .... 6toto tezi kato teb tuk si traqt,za da ne qdat boi.. "Don`t drink & drive , just smoke & fly!!!"

Що пък реши че е пияница?!Алкохола не значи непременно чалга и повръщане.Много сте ми странни вие тревоманите като говорите така.Не казвам че е по-безвредно , но аз лично си го предпочитам.Освен това говорим не само за трева , но и за твърди наркотици , които са супер лайна!

RoyTheReaper
01-16-2006, 19:06
pil sam kafe, alkohol, alkohol s lexotan, pu6il sam tiutiun i koz (vkl kupan v lexotan). mnogo sam naduhan da probvam LSD, ama nqma kak; moje i amfeti i xtazy, ama samo vednaj, da vida kfo predstavlqvat :roll:

tra^la^la
01-16-2006, 20:59
Момчета...туй с гъбите не е работа...не съм пробвал,ама не ми се и занимава...принципно си е ташак работа а и не е толкова сигурно...макар секи да си има мнение.Мислил съм си,но предпочитам да залагам на изпитани работи...къде къде по-добре е да си земеш нещо познато,за което поне си сигурен какви трябва да са ефектите...козз...амфети...бе о...гъбите трудно се гледат,трудно се познават..а и не всички са безпоасни...\/

01-16-2006, 23:12
ами на мен гъбките са ми МН по- познати от амфетите колкото и да е странно, амфети само веднъж, и може би ме измамиха и от тогава изобщо спрях да хар4а пари4ките от закуски за глупости а си ги събирам и есенес по 3 седмици на мальовица събирам зимнина;), а белото, ами ако в това, дето се пробутва на пазара в БГ има пове4е от 20% кока ще си изям маратонките с кет4уп :):)

rosskata
01-17-2006, 20:34
pil sam kafe, alkohol, alkohol s lexotan, pu6il sam tiutiun i koz (vkl kupan v lexotan). mnogo sam naduhan da probvam LSD, ama nqma kak; moje i amfeti i xtazy, ama samo vednaj, da vida kfo predstavlqvat :roll:

Абсолютно съвпада с това което аз исках да кажа... Тва което съм взимала(лексотани и диезепами, с трева и алкохол)- тва беше 8-9 клас :arrow: След тва поумнях малко...
Сега съм само на цигарки,кафе и водчица :P И съм на мнение че човек няма нужда от тези неща за да избухва...(Виж за кафето и никотина- голяма краста са :x )
Но бих опитала амфети и екс- само да видя какво е- от всичко трябва да се опита :P


п.с Баааси племето наркоманскооо :shock: :wink:

gorskata_feja
01-17-2006, 20:53
ne sum probvala NI6TO i nqmam nikakvo namerenie da probvam!!!!!

tra^la^la
01-17-2006, 22:28
pil sam kafe, alkohol, alkohol s lexotan, pu6il sam tiutiun i koz (vkl kupan v lexotan). mnogo sam naduhan da probvam LSD, ama nqma kak; moje i amfeti i xtazy, ama samo vednaj, da vida kfo predstavlqvat :roll:

Абсолютно съвпада с това което аз исках да кажа... Тва което съм взимала(лексотани и диезепами, с трева и алкохол)- тва беше 8-9 клас :arrow: След тва поумнях малко...
Сега съм само на цигарки,кафе и водчица :P И съм на мнение че човек няма нужда от тези неща за да избухва...(Виж за кафето и никотина- голяма краста са :x )
Но бих опитала амфети и екс- само да видя какво е- от всичко трябва да се опита :P


п.с Баааси племето наркоманскооо :shock: :wink:
Еееее...не...не сме наркомани...такива неща е смешно да се говорят...факта,че от време на време взимаш малко не те прави нито зависим нито наркоман!Наркоманията е силна зависимост от нещо(като цигарите:twisted: аз цигари не пуша...не съм и пушил и няма)Просто понякога ти се иска нещо различно...нещо по-така...Но НЕ и наркоман!!!

rosskata
01-18-2006, 08:20
Еееее...не...не сме наркомани...такива неща е смешно да се говорят...факта,че от време на време взимаш малко не те прави нито зависим нито наркоман!Наркоманията е силна зависимост от нещо(като цигарите:twisted: аз цигари не пуша...не съм и пушил и няма)Просто понякога ти се иска нещо различно...нещо по-така...Но НЕ и наркоман!!!

:lol: Знам ве, и аз искам да пробвам някои неща...
Казах го на бъзик, а и имах предвид че много хора са пробвали много неща :wink:
Иначе за любопитството е нормално, да се стремиш към някакви силни усещания- също...
А тва с цигарите и кафето че е наркомания... Май е вярно- аз съм егати наркоманката тогава... Ае чао, че кафенцето ме чака :roll:

Absconding
01-18-2006, 14:01
Кафе, кафе, кафе, кафе, кафе!
Цигари, цигари, цигари, цигари!
Алкохол, алкохол, алкохол, алкохол!
И трева.. ама не толкова често и не в такива количества. 8)

п.п. - Тоест, сравнение с вас, аз съм направо примерна! :):):)

п.п.2 - Оопппааа, забравих за наргилето. Колкото повече, толкова повече..както е казал Мечо Пух:)

______ками_____
01-20-2006, 12:15
никакви и не мисля да го правя кат толкова се гъзари6 я кажи ти какво си замал? http://www.kameliqsite.hit.bg/kamelia9.jpg

midnight...
01-20-2006, 15:06
1-2 пъти съм пробвала амфетки
пушила съм трева
сега съм на чисто кафенце

Oyama
01-20-2006, 15:49
Не употребявам, наркотиците са ца сдуханяци които не разбират от купон.
Begai we alkoholik !!!!! Cql jivot da si jivee6 v tvoq svqt... i nikoga da ne pufka6 koz .... kvo zna4i za teb kupon we-mnooo alkohol, tupi 4agarki i mnoo hora v kenefa za da se izdraifat ... hodi go kaji tva koeto kaza tuk v foruma na "narkomanite" ot tvoq kvartal da vidim kak 6e reagirat .... 6toto tezi kato teb tuk si traqt,za da ne qdat boi.. "Don`t drink & drive , just smoke & fly!!!"
Аз алкохол не употребявам първо защото винаги като съм на купон съм с колата ми, второ е вреден за тренировките ми и трето когато си пийвам то е в умерени количества, единствено на нова година се напих и то не че да драйфам. Относно чалгарките ако не бяха тъпи нямаше да пускат толкова лесно затова ги предпочитам :lol: :lol: . Само не разбрах къв бой ще ям :roll: , кво ще ме набиеш ли. Имаше един случай на един като тебе беше откраднал едно ЦД от колата на съседа, на другия ден се беше самоубил от 10тия етаж.

Sounder
01-20-2006, 23:30
[/quote]
Аз алкохол не употребявам първо защото винаги като съм на купон съм с колата ми, второ е вреден за тренировките ми и трето когато си пийвам то е в умерени количества, единствено на нова година се напих и то не че да драйфам. Относно чалгарките ако не бяха тъпи нямаше да пускат толкова лесно затова ги предпочитам :lol: :lol: . Само не разбрах къв бой ще ям :roll: , кво ще ме набиеш ли. Имаше един случай на един като тебе беше откраднал едно ЦД от колата на съседа, на другия ден се беше самоубил от 10тия етаж.[/quote]
xaxaxaxaxa koi e kazal 4e 6e krada we ppfff ... vsi4ki deto ne drusat si mislat 4e tezi deto upotrebqvat rqdko i te kradqt da "DOZATA"(malei kva strashna duma)... sme6en si we ... на купон съм с колата ми--- na guzar li mi se prai6 we,pff sme6nik ...za kvi trenirovki mi govori6-fitnes navqrno.. 6to diga6 tejesti?ami 6toto si kompleksar i ne se haresva6 takav kakuvto si. A puk 6to se otnasq do tva 4e 4algarkite lesno puskat... DA za takiva kato teb vinagi sa gotovi-tupi, grozni, ogromni s kola .. breiiii ..., ti si bil barov4e we ... a anabol4eta treska6 li ? :) spox i az 6tqh da probvam edno vreme ,no kat mi kazaha 4e nqma speed v tqh gi dadoh na nekav kulturist kato teb :D :D :D :D vie pone treskate vsi4ko ... pojelavam ti na 27 da otide6 v Black Box i da izqde6 2bonbona, da vidi6 za ko ti govorq dosega ... TUP!

01-21-2006, 09:57
[quote=Oyama]Не употребявам, наркотиците са ца сдуханяци които не разбират от купон.
.

аве лек, я фърли едно о4енце тука:
http://www.goa.hu/galleria/shams05.07.02/

http://www.goa.hu/galleria/shams05.07.02/images/jAMEsbAUd/DSCN2158.jpg
http://www.goa.hu/galleria/shams05.07.02/thumbnails/Salvia/IMG_9297i.jpg
http://www.goa.hu/galleria/shams05.07.02/images/jAMEsbAUd/DSCN2150.jpg
тия дали са само на гола водица, а?
на сдуханяци ли ти прили4ат?

а дали знаят как да си правят купона?
http://www.goa.hu/galleria/shams05.07.02/images/jAMEsbAUd/DSCN2231.jpg

01-21-2006, 10:15
... при това по цели дни без да спират.
"DJ's take pills to stay awake and play for 7 days.."
А защо ли им светят така о4ите??

разбери, също както културистите, бодибилдърите и дори обикновените яки мом4ета като теб се помпят със естествени и изкуствени, по безвредни или по-вредни протеини, креатини, лецитини, хормони, бианаболи и про4ее, така и DJ-ите МС-тата и дори обикновените любители на купона се помпят със естествени и изкуствени, по-безвредни или по-вредни стимуланти(кафе, енерджи дринк, гуарана, ефедра, бонбон, прах4ета) и/или халюциногени(трева,кактуси , гъби, картони)

това просто е "лайфстайл", на4ин на живот.
и всеки си зоби каквото е решил 4е ще му помогне да води на4ина си на живот, който е избрал по-добре.
Ще ми кажеш"еми то културягите са професионалисти, затова зобят половината менделеева таблица, пък обикновените яки мом4ета само блъскат щанги и пият сурови яйца и 4ат-пат протеин4е"
еми и Д-Джеите са професионалисти и зобят другата половина от менделеевата таблица, за да могат да стоят будни по няколко дни и да пускат музика, която да се харесва на вси4ки и във всеки един момент, а обикновените парти-купонджии поркат енерджита, сецкат козлета, и 4ат пат бонбон4е.

Oyama
01-21-2006, 10:56
Зоб не взимам, взимам единствено упоритост и постоянство, думи които ваште мвързеливи наркомански задници не познават. Освен това не блъскам за да се харесам на никого ами защото работя като охрана и просто ми се налага. Но темата е друга, са тия снимки трябва да ме шашнат ли кво, полудех ебаси се едно не съм виждал червило-наркоман-тийм, особено па оная снимка с плешивия гей и двата дебели травестита ме накара да желая за помпа. А тия лилави петна от фолио ли са :lol: ? Пушил съм и съм зимал какво ли не неща ама тогава бях млад и тъп ама при вас май само първото ще се промени след време. И все още си трвърдя и никой не може да ме убеди, че да зимаш психотропни вещества за да си покачващш настроението значи че си някаквъв комплексар който в реалния живмот е мишка ама като отиде на ДЖ-емси-емнеси парти пълно с такива като него на помпа и за тия няколко часа е безсмъртен. После се мисли за голямата работа и за вечния закоравел пъпчив купонджия и се изявява по форумите като намбър уан.

cannabinoid
01-21-2006, 12:33
Пушил съм трева не един или два пъти, ама за мен наркотиците си остават ЛАЙНА!

lina15
01-22-2006, 08:01
Джоинт,Хашиш,Амфети,бонбон

machoka
01-22-2006, 10:07
Пфф, я се засрамете! :evil:

Какво става тук, всеки се хвали кой от кой е по-голям боклук и пропаднал тип? :x

Да не съм видял повече подобни теми в този форум. На това ли учите тийнейджърите, да взимат дрога, за да си правят купона по-весел?

Разочаровате ме и просто не знаете колко се изложихте всички писали тук.

Аман.

:evil: