PDA

View Full Version : Как мога да разбера дали съм болен от СПИН????



12-31-2005, 02:09
Правих секс с бившата си приятелка която и преди го е правила със бившите си приятели и не знам дали е болна.Нямам парене при уринирането просто искам инфо

pinK_Baby
12-31-2005, 07:18
Можеш да разбереш единствено,ако си направиш тест...По-принцип симптоми рядко се проявяват видимо,особено ако болестта още е в ранен стадий...Дори съм чувала,че понякога теста ,направен в началото не може да отчете наличието на вируса...Има ли от какво да се притесняваш?Съмнителни ли са бившите й и тя с всеки от тях ли го е правила без презерватив...

NSрi4
12-31-2005, 08:03
Аз съм си правил тест-напълно безплатен е една бапка ти взима кръв от вената и след 1 седмица отиваш да си видиш резултатите !!!Значи аз ходих на Дондуков (не си спомянм кой) ама беше близо до БЧК-то точно на спирката на 20-ската трамвайя мисля че беше 67 ама не съм много сигурен значи отиваш там на 2рия етаж при "Асоцияция за Семейно Планиране" и и казваш че искаш да си направиш тест тя ти казва кога сестрата ще е там, и ти записва час отиваш пак на яди коя си дата и с ти прави тест !!!Но СПИНА не е широко разпространен в Бъглария така че по хубу си направи изследвания за другите болници !НАправление от личен лекар, за кожната клиника на Александровска и там съм бил. Вадиш си кура пред един доктор даваш кръв и пикня и това е след някво време отиваш да видиш дали имаш нещо !УСПЕХ !
П.П. Само за София !

dataworm
12-31-2005, 14:58
Аз съм си правил тест-напълно безплатен е една бапка ти взима кръв от вената и след 1 седмица отиваш да си видиш резултатите !!!Значи аз ходих на Дондуков (не си спомянм кой) ама беше близо до БЧК-то точно на спирката на 20-ската трамвайя мисля че беше 67 ама не съм много сигурен значи отиваш там на 2рия етаж при "Асоцияция за Семейно Планиране" и и казваш че искаш да си направиш тест тя ти казва кога сестрата ще е там, и ти записва час отиваш пак на яди коя си дата и с ти прави тест !!!Но СПИНА не е широко разпространен в Бъглария така че по хубу си направи изследвания за другите болници !НАправление от личен лекар, за кожната клиника на Александровска и там съм бил. Вадиш си кура пред един доктор даваш кръв и пикня и това е след някво време отиваш да видиш дали имаш нещо !УСПЕХ !
П.П. Само за София !
NSpi4 ти го каза най-добре! :wink:

NSрi4
12-31-2005, 16:51
Опита си знае думата :)

NSрi4
12-31-2005, 16:53
Опита си знае думата :)