PDA

View Full Version : Lubima pesen i za6to?



one_touch
12-31-2005, 08:14
Zdr hora :!:
zna4i iskam da vi pitam imate li si lubima pesen i za6to vi e lubima?kakvi spomeni hranite za neq?prosto razkajete za nqkoq pesen koqto vi e bila lubima ili vi e lubima poradi daden fakt ot va6iq jivot i obratnoto-imate li pesen koqto mrazite ot dynoto na du6ata si i za6to :?:

VAMP_GIRL
12-31-2005, 08:24
Moite sa dve. :arrow: Ill Nino-How Can I Live i :arrow: Helloween-If I Could Fly. Mi lubimi,za6toto moje bi sa nai-blizo do men i du6ata mi.

miloto_girl_4e
12-31-2005, 10:46
Rammstein - Du Hast :arrow: доооста добра песен,която ме зарежда яко с енергия :wink:
666 - Alarma :arrow: адското добро техно :D

rusalkata_
12-31-2005, 12:13
ами любимата ми песен,която страшно много обичам и мисля че ще си остане любима завинаги е на Morandi-Love me! :roll: Чух я в много тежък за мен момент(няма смисъл да ви казвам защо,но имах чувството че целият свят е застанал срещу мен)и продължава да си ме радва и утешава! :roll:

priti_kiti
12-31-2005, 15:40
Marc Anthony ft Tina Arena- I want to spend my lifetime loving you :arrow: vinagi moje da me nakara da se razpla4a,kakto i na Darren Hayes-Insatiable
Savage Garden-To the moon and back :arrow: svurzvam q s purvata mi lubov :cry:
Rihanna-Let me :arrow: zarejda me polojitelno :)

ISSP
12-31-2005, 16:02
Cypress Hill - Money
Cypress Hill - Child of the west...
Tiesto - Life in the trancewaves
Tiesto - Love comes again
Mettalica - Nothin else mater
Rammstein - Spiel mit mir

ISSP
12-31-2005, 16:02
ами любимата ми песен,която страшно много обичам и мисля че ще си остане любима завинаги е на Morandi-Love me! :roll: Чух я в много тежък за мен момент(няма смисъл да ви казвам защо,но имах чувството че целият свят е застанал срещу мен)и продължава да си ме радва и утешава! :roll:
Morandi i az taka

Jamalska
12-31-2005, 16:21
Immortal technique-You never know супер ме сдухва и до нкъде ми споделя мнението за любовта
Lords of the underground-няколко песни,които ми напомнят за едно от най-яките преживявания в живота ми а именно концерта на Лордовете.
TOK-Footprints некфа тъжна...
иначе просто не мога да изброя песните дет ме надъхват...хаха

quietly
12-31-2005, 17:21
nickelback-someday е на първо място . после anastacia-pieces of a dream и накрая - evanescence-missing

JoInTcHe
12-31-2005, 18:28
Metallica - Nothing else matters
Rammstein - Ohne dich
Marilyn Manson - This is the new shit
Cradle of filth - Nymphetamine
Guns N'Roses - Don't cry
Nightwish - Nemo
The Prodigy - Firestarter
Korn - Alone I Break
Jay Gordon of Orgy - Slept so long
Nirvana - Smells like teen spirit
Faith Hill - There you'll be
и още много много други.Любими ми са защото ми напомнят за интересни хора и случки от живота ми