PDA

View Full Version : Гаджето отказва ли ви СЕКС?!



PepiІ
12-31-2005, 12:35
Нормално ли е гаджето ти да ти отказва да правите СЕКС... заедно сме от 2 години всичко между нас е ОК тя ме обича аз не също ужасно много. Но не обича да правим СЕКС много много и даже гледа де се измъкне, пъвопначално не ми е отказвала но от доста време насам не иска да правим СЕКС. Или ако го правим се чуствам че съм си го изпросил.. аз в повечето случай не иска да го правим и намен ми е много криво.. все пак съм на 20г сега ако не правим секс... кога :? :?

Klizmata
12-31-2005, 12:41
Ima nqkolko variqnta.Ili na gadjeto ti ne mu haresva sexa i zatova da ti otkazva na teb i da se zadovolqva s nqkoi drug taino.Ili moje bi te obi4a po tozi priqtelski na4in koito ne vklu4va sex vzemi da si pogovori6 s neq za6toto ina4e....ne vurvi na dobre to nakaraq 6te ti pisne da ne se ebe6 i 4ao.

Pepil
12-31-2005, 12:47
знам че секса не е всичко в една връзка1 но мисля че не може и без него... няма бъдеще никоя връзка без секс... а някак почвам да се чусвам унизен когато супер много ми се прави секс и тя ми откаже.. разбирам да е 1 път 2 пъти... 10 пъти но на мен ми се случва постоянно... :-( даже ми се случва да сибия по някоя чикия..че ще полудея...
имал съм възможност да и изневеря не веднъж но прекалано много я обичам и сърце не ми дава да го нправя.. ще полудея хора честно ви казвам..

HeDa
12-31-2005, 13:08
Abe ne6to naistina da ne i da ti izneverqva , abe nai dobre q pitai za6to taka... tq 6te ti kaje nai-dobre

miloto_girl_4e
12-31-2005, 13:14
добре де,щом ходите от 2 години,значи не би трябвало да има проблем да поговориш с нея относно този въпрос :!:
питай я защо така се получава,какъв е проблема ..
а да,не,че нещо ама не е невъзможно да има друг мъж в живота и.. :roll:
ти казваш,че тя страшно те обича ,НО защо реши така?!
за твойте чувства към нея може да си сигурен,НО определено не може да си сигурен за нейните чувства към теб :!: :roll:

Mandy2
12-31-2005, 15:18
Abe moje prosto da ne i haresva sexa,ne spetsialno sas teb,a po printip!Za6to vinagi trqbva da ima drug,nali te obi4a MNOGO????Togava spored men ne trqbva da se samnqva6 vav neq!No q pitai vse pak!Za6to ne iska???

hamilcar
12-31-2005, 15:36
Бившата ми приятелка не ми е отказвала,даже понякога тя ме е карала.

12-31-2005, 15:41
Abe moje prosto da ne i haresva sexa

Смех..
Хахахахаха абе ти нормална ли си хахахахха


Пич намерил си точно кой да питаш... :roll:

dataworm
12-31-2005, 15:49
Abe moje prosto da ne i haresva sexa

Смех..
Хахахахаха абе ти нормална ли си хахахахха


Пич намерил си точно кой да питаш... :roll:
:wink:

He3HauKa
01-01-2006, 08:43
Moje da e frigidna :roll: ili pak prosto da ne q zadovolqvash ..abe ima mn prichini za tfa nai dobre q pitai naprau ...ne e normalno za vrazka koqto prodaljava 2 godini da ima podobni problemi ..Govorete i opravete neshtata zaedno :wink:

California
01-01-2006, 10:13
хм...
абе ти знаеш ли кво значи "фригидна"?
човека пише,че преди не му е отказвала...

може би има нужда от някво разнообразие,знам ли...пробвайте нещо,което до сега не сте:roll:
но определено както написаха по-горе вземи да си поговориш с нея,щото ние тука можем само да гадаем къв е проблема :roll:

`Death`Whore`
01-01-2006, 10:33
Не съм чела постовете, но фригидна е жена, която не изпитва абсолютно никакво удоволствие от секса.

По темата...2 години не са малко време и щом тръпката И към теб е угаснала напълно, това не е на добре.

kotenceto__
01-05-2006, 13:53
Vij sq nz zakvo tochno ti otkazva ima hilqda prichini no az hodq s pr ot 2 godini i neshto i imam sashtiq problem postoqnno mu otkazvam nz zashto no ne mi se pravi sex i nerazbiram prichinata,no mislq che tq ne e v nego abe nz mai oshte poveche te obarkah

street_force
01-05-2006, 13:57
или не я кефи или нещо не енаред

SweetBunny
01-05-2006, 13:59
Ne 4e q opravdavam, no se zamisli - moje ti da si vinoven. Da ne bi da ne uspqva6 da q zadovolqva6 i tq da ne uspqva da svur6i :?
Frenska liubov pravi6 li i? Ama po-dulgo, za da moje tq da svur6i???
Zamisli se naistina dobre, da ne bi tova da e problema i da q boli i az ne znam...moje i s drug da e! No zaduljitelno trqbva da pogovorite otnosno ZA6TO TI OTKAZVA DA PRAVITE SEX....i vse pak gledai da se prestavi6 "po-dobre" sledva6tiq put :roll: Ne e sigorno, 4e v teb e problema, no se zamisli vurhu tova...

rowzz
01-05-2006, 18:10
аве нормално е.. даже много нормално.. се пак жените са жени :lol:

Девствен на 19
01-05-2006, 18:12
еми и на мен гаджето ми отказваше,защото я беше стра да не я зарежа след като спа с нея.....

rowzz
01-05-2006, 23:50
еми и на мен гаджето ми отказваше,защото я беше стра да не я зарежа след като спа с нея.....
ама ти верно ли си девствен ве ??

Девствен на 19
01-06-2006, 08:08
f0r3v3r]
еми и на мен гаджето ми отказваше,защото я беше стра да не я зарежа след като спа с нея.....
ама ти верно ли си девствен ве ??да нещо лошо?:) :oops:

bum`bum`f
01-06-2006, 18:29
e az pyk na moq nikoga nqma da mu otkaja! :oops: pyk i toi ne mi otkazva...taka 4e :wink:

foxi_V12_turbo
01-06-2006, 18:30
e nali shte mi otkaje i ...ebasi shamara .. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

rowzz
01-06-2006, 18:32
e nali shte mi otkaje i ...ebasi shamara .. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
на майка ти миризливата уста да го дам.. педаллеее... не та ли е срам вече да флизаш тука веееее

foxi_V12_turbo
01-06-2006, 18:35
f0r3v3r]
e nali shte mi otkaje i ...ebasi shamara .. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
на майка ти миризливата уста да го дам.. педаллеее... не та ли е срам вече да флизаш тука веееее

ei rapar maikati ..da....vidq na kafe ...i posle nqkade na same.....kvo da me e sram be rom skapan xodi si v getoto i tam neka te e sram ....marshlqk kvo se me citirash a ...ili si pravish samo broi postove ama mai tova pravish samo postove i iskash da stanesh mega fen ...a be muxal takav

rowzz
01-06-2006, 18:39
f0r3v3r]
e nali shte mi otkaje i ...ebasi shamara .. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
на майка ти миризливата уста да го дам.. педаллеее... не та ли е срам вече да флизаш тука веееее

ei rapar maikati ..da....vidq na kafe ...i posle nqkade na same.....kvo da me e sram be rom skapan xodi si v getoto i tam neka te e sram ....marshlqk kvo se me citirash a ...ili si pravish samo broi postove ama mai tova pravish samo postove i iskash da stanesh mega fen ...a be muxal takav
аве тъпако аахах.. нз аз дали ше стана мега фен ама ти си тъпо коплексарче.. балък.. вече знаем че foxi_v6 и dj`tigricata бяха един и същ човек ве долен коплексар.. майка ти да еба докат и са скъса путката ве педалеее.. кефиш са а .. прайш са на интересен.. някой та нарежда.. и после .. с ник dk`tigricata се защитаваш.. путко прост си.. вече няма да ти вървят гнусните номерца балъко.. вече не си интересен путьо ! :o :x :evil:

foxi_V12_turbo
01-06-2006, 18:43
to i makati mi e bez interesna shtoto ve4e 3 ti den q eba tuka ama nesto i se vla4i putkata po asvalta i ne i stiga ...az ako sam kompleksar nqma da vzilzam tuk i nqma da se zaqjdam s laina kato tebe....seshtash li se malko a ti pone si grozen i smeshen shto ne si slojish edna snimka a be muxal ili nepash 2 kinta da idesh do nekoi klub da si izvadish ....balak

bum`bum`f
01-06-2006, 18:43
f0r3v3r]

f0r3v3r]
e nali shte mi otkaje i ...ebasi shamara .. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
на майка ти миризливата уста да го дам.. педаллеее... не та ли е срам вече да флизаш тука веееее

ei rapar maikati ..da....vidq na kafe ...i posle nqkade na same.....kvo da me e sram be rom skapan xodi si v getoto i tam neka te e sram ....marshlqk kvo se me citirash a ...ili si pravish samo broi postove ama mai tova pravish samo postove i iskash da stanesh mega fen ...a be muxal takav
аве тъпако аахах.. нз аз дали ше стана мега фен ама ти си тъпо коплексарче.. балък.. вече знаем че foxi_v6 и dj`tigricata бяха един и същ човек ве долен коплексар.. майка ти да еба докат и са скъса путката ве педалеее.. кефиш са а .. прайш са на интересен.. някой та нарежда.. и после .. с ник dk`tigricata се защитаваш.. путко прост си.. вече няма да ти вървят гнусните номерца балъко.. вече не си интересен путьо ! :o :x :evil:
stiga we...tova da ne vi e stadion!pisna mi ot mirizlivi obidi...tapo e i e bezsmisleno,nito se poznavate,nito ni6to... :shock:

foxi_V12_turbo
01-06-2006, 18:47
f0r3v3r]

f0r3v3r]
e nali shte mi otkaje i ...ebasi shamara .. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
на майка ти миризливата уста да го дам.. педаллеее... не та ли е срам вече да флизаш тука веееее

ei rapar maikati ..da....vidq na kafe ...i posle nqkade na same.....kvo da me e sram be rom skapan xodi si v getoto i tam neka te e sram ....marshlqk kvo se me citirash a ...ili si pravish samo broi postove ama mai tova pravish samo postove i iskash da stanesh mega fen ...a be muxal takav
аве тъпако аахах.. нз аз дали ше стана мега фен ама ти си тъпо коплексарче.. балък.. вече знаем че foxi_v6 и dj`tigricata бяха един и същ човек ве долен коплексар.. майка ти да еба докат и са скъса путката ве педалеее.. кефиш са а .. прайш са на интересен.. някой та нарежда.. и после .. с ник dk`tigricata се защитаваш.. путко прост си.. вече няма да ти вървят гнусните номерца балъко.. вече не си интересен путьо ! :o :x :evil:
stiga we...tova da ne vi e stadion!pisna mi ot mirizlivi obidi...tapo e i e bezsmisleno,nito se poznavate,nito ni6to... :shock:


sladur4e xaide da ne se mesish v 4ujdi opiti za spam
ne razbirash li 4e tova e qko spam postoqno edno i sashto mislish li 4e na men ne mi pisna da usirat vsqka tema ama vsqka s laina i da q prevrashtat v kartina na koqto sa nekvi cigani celeshti se s laina..seshtash li se i az ne iskam ama ko da se pravi dokato me ubijdat i az shte ubijdam

bum`bum`f
01-06-2006, 18:50
foxi,samo 6te ti kaja...po umniqt vinagi otstapva pryv,taka 4e pomisli si... :wink: i prav si,tva si e va6a rabota,sorry 4e se namesih...

thEClown
01-07-2006, 08:40
Не ми отказва по ското аз на нея че немога да смогна.

х
01-07-2006, 09:25
i na men sa mi otkazvali v1preki 4e s1m momi4e :oops:
ama kato se ojenq za air_j, toi nqma da mi otkazva :lol: