PDA

View Full Version : За всички ИСТИНСКИ метъли!



Страници : [1] 2

Death_F
12-31-2005, 15:49
Интересно ми е кой какъв точно стил слуша и кои са повече просто пускайте мнения какъв метъл слушате!
:arrow: BLACK
:arrow: DEATH
:arrow: HEAVY
:arrow: TRASH
:arrow: INDUSTRIAL
:arrow: GOTHIC
Слагам само най-популярните стилове!За феновете на така наречения "ню метъл" моля изобщо не си правте труда да пишете тук защото подчертавам темата е за ИСТИНСКИ метъли ок?

dataworm
12-31-2005, 16:07
Ми не слушам нищо определено...Дайте некфи яки и аз да почна да слушам...
8)

RoyTheReaper
12-31-2005, 16:33
Слушам секъф метъл ;)
i az :twisted:
ama naposledak se zaribqvam predimno s death: cradle, bodom, cannibal i t.n.

Swinkenhoffer
12-31-2005, 17:19
аааа, големите метъли в теен проблема .. хехе.
всичко без нео и брутално грухтене :lol:

JoInTcHe
12-31-2005, 18:22
Еми по принцип INDUSTRIAL и GOTHIC,но и по малко от другите :wink:

korn___
12-31-2005, 20:50
slu6am koRn nai mnogo no slu6am i slayer su6to dosta ... tva sa mi lubimite grupi sami premstnete kakuv stil slu6am :P no su6to taka se radvam i na trash de :) drugite stilove ... ne 4e ne mi haresvat no prosto ne sa po moq vkus moje da slu6am ne6to razli4no no tva e da kajem primerno za 1 sedmica i posle ... pak staroto :D

`Death`Whore`
01-01-2006, 10:49
naposledak se zaribqvam predimno s death: cradle, bodom, cannibal i t.n.

Моля те, не се излагай. Крейдъл и Бодом нямат грам дет в себе си. А Кенибъл корпс са дет/грайнд.

Аз слушам дет предимно.

Death_F
01-01-2006, 11:07
naposledak se zaribqvam predimno s death: cradle, bodom, cannibal i t.n.

Моля те, не се излагай. Крейдъл и Бодом нямат грам дет в себе си. А Кенибъл корпс са дет/грайнд.

Аз слушам дет предимно.
Много си права Кредъл уж се водят блек ...поне това което БЯХА кредъл ...bodom също са нещо далечно от дет-а ...преди бях много зарибена по дет метъла ама сега се прехърлих по към блек историите... :wink:

`Death`Whore`
01-01-2006, 11:08
Всъщност, всички мислят, че и Крейдъл, и Бодом са блек, но не е съвсем така...

RoyTheReaper
01-01-2006, 15:24
hubu de ne mi se nahvurlqite az da ne sum muzlikalen kritik bahti :x

`Death`Whore`
01-01-2006, 15:26
И аз не съм много наясно. Просто ти казах да знаеш. :)

^Kiss_of_the_Sun^f
01-01-2006, 15:45
Слушам секъф метъл ;)

RoyTheReaper
01-01-2006, 17:37
добре де а бодом кфи са???
аз щото като слушам различни песни и не мога да прецения
спийд траш с блек елементи?? :lol:

po-skoro death s power elementi

Immortality_
01-01-2006, 18:23
ne se karaite deca... :P

az po princip gothic si slu6kam, no mnogo zavisi ot nastroenieto... ot burzum ta 4ak do baladki na trivium... :oops:

Death_F
01-01-2006, 18:31
добре де а бодом кфи са???
аз щото като слушам различни песни и не мога да прецения
спийд траш с блек елементи?? :lol:

po-skoro death s power elementiс това второто съм по съгласна...

GuS
01-01-2006, 21:39
Emm... ne se s4itam za NAI-VELIKATA METALKA NA ZEMQTA,no vse pak slu6am metal. Po-princip vsqkakuv ,no nai-ve4e heavy :twisted:

Boot
01-01-2006, 22:39
добре де а бодом кфи са???
аз щото като слушам различни песни и не мога да прецения
спийд траш с блек елементи?? :lol:

po-skoro death s power elementiс това второто съм по съгласна...
Аз със никой не съм съгласна.

Bleika
01-01-2006, 22:50
vsqkakuv slu6am az :lol: kakto kazaha zavisi ot nastroenieto

`Death`Whore`
01-02-2006, 09:26
добре де а бодом кфи са???
аз щото като слушам различни песни и не мога да прецения
спийд траш с блек елементи?? :lol:

po-skoro death s power elementiс това второто съм по съгласна...
Аз със никой не съм съгласна.


Лейк бодъм...моля те...моля те...ако не знаеш нещо, по-добре питай, щяхме да ти кажем...чИЛДРЕН ЪФ БОДЪМ НЯМАТ ГРАМ ДЕТ В МУЗИКАТА СИ! ВОКАЛИТЕ ИМ СА БЛЕК И ИМАТ СПИЙД И ПАУЪР ЕЛЕМЕНТИ!

`Death`Whore`
01-02-2006, 09:37
И слушащите "всякакъв метъл", слушате ли black, death, doom, folk, viking, trash, heavy, epic, progressive, gore, ambient?

Кажете кои групи слушате и ще ви каже някой какво слушате, ако не можете да го определите.

Neko_Dream
01-02-2006, 09:51
Попринцип слушам всякакъв метал ;р
Но май най-много се пада тежкият. И за всеки случай, `Death`Whore` да не се заяде, дам знам какви са стиловете, и да и всичките ги слушам. Добре, можеби без готик, защото са ми много лигави, ако мога така да се изразя :) Хм... добре, и нео метъл не слушам много, въпреки че съм луд фен на Лимп Бизкит, но все пак много трудно може да се орпедели даден стил, освен ако не е напълно в критерийте му. Слушам това което ме кефи :Р

`Death`Whore`
01-02-2006, 09:54
А кой за теб е "тежкият" метъл :)

Neko_Dream
01-02-2006, 09:58
ми примерно Слип Кнот... както по-горе казах, трудно е да се определи стила на дадена група, на дадена песен, може :) Сега, като Слип Кнот имат и балади, които страшно ме радват, те какво са?
Children Of Bodom аз съм слушал общо взето само кавъри :) , но както каза имат блек и спийд.. такаче си зависи от настроението :)

`Death`Whore`
01-02-2006, 10:01
И адски брутални дет банди имат романтични китарни партии и даже цели песни...на кухарка...но това не променя стила им.

`Death`Whore`
01-02-2006, 10:07
Добра колекция. :)

01-02-2006, 10:14
Аз не се огтраничавам много много, макар че слушам предимно блек - Cradle Of Filth (това, което бяха до 2000 - та), Dimmu Borgir, Immortal, Limbonic Art, Satyricon, Morgul, Gorgoroth, Catamenia, Graveworm, Nokturnal Motrum, Nargaroth, Taake,Carpathian Forest,Absurd...и т.н. Слушам и групи, които са далеч от блека...като Tristania, Sirenia...мелодичният дет също много ми допада 8)

^HyPoCRiSy^
01-02-2006, 10:16
Аз не се огтраничавам много много, макар че слушам предимно блек - Cradle Of Filth (това, което бяха до 2000 - та), Dimmu Borgir, Immortal, Limbonic Art, Satyricon, Morgul, Gorgoroth, Catamenia, Graveworm, Nokturnal Motrum, Nargaroth, Taake,Carpathian Forest,Absurd...и т.н. Слушам и групи, които са далеч от блека...като Tristania, Sirenia...мелодичният дет също много ми допада 8)
^Аз

Neko_Dream
01-02-2006, 10:41
Еми...
Limp Bizkit, Korn, Adema, System Of A Down, Slayer, SlipKnot, Dimu Borgir, Sepultra, Iron Maiden, Manowar, AC/DC !!, Soufly, Nine Inch Nails, Rob Zombie, Megadeth, Ministry, The Offspring, Crazy Town, Static X, Papa Roach, Godsmack, Rammstein, Cradle Of Filth, Judas, Pantera, Led Zeppelin и много други...
Тук има и групи, от които само едно-две парчета да ми харесват, но нали пак биват и като цяло, просто предпочитам някои други.

`Death`Whore`
01-02-2006, 10:45
Офспринг ме кефеха преди доста години. Пускаха ги по МТВ. :)

Bleika
01-02-2006, 10:54
а тук за метал ли става дума или за нещо друго?!

`Death`Whore`
01-02-2006, 10:57
Става въпрос за стилът в музиката, наречен "метъл".

Bleika
01-02-2006, 11:00
чудна работа

`Death`Whore`
01-02-2006, 11:11
Заяждач!

Наистина звучи тъпо. Кой ооределя кой е истински метъл?

Twista
01-02-2006, 11:41
От метъла слушам предимно Death: Agiel, Aborted, Alienation Mental, Therion...
Четох в един сайт пък, че Children of Bodom се водят Death/Speed Metal.

Boot
01-02-2006, 11:44
Аз пък се чудя защо след като имаме АДСКИ МНОГО истински метъли тук, темата за Monsters of Rock умря толкова бързо...
Всички бързате да си лепнете етикетчето, да нахлузите черните парцалки и да тръбите какви истински метъли сте. Смешка.

VAMP_GIRL
01-02-2006, 11:45
Ми аз лично си предпочитам TRASH метъла.

01-02-2006, 11:50
Ми аз лично си предпочитам TRASH метъла.
и ако беше "истинска" метълка, щеше
да знаеш, че се пише THRASH

01-02-2006, 11:51
същото и за ИСТИНСКАТА МЕТЪЛКА
авторка на темата

VAMP_GIRL
01-02-2006, 11:57
1-во на 1-во не се слагам като истинска метълка.2-ро има го и като 1-я вариант!

`Death`Whore`
01-02-2006, 12:00
Trash - боклук
Thrash - пребивам, побеждавам.

01-02-2006, 12:05
1-во на 1-во не се слагам като истинска метълка.2-ро има го и като 1-я вариант!
първо кат не се слагаш кат истинска
метълка кфо търсиш ф темата :D
фторо има го само за ИСТИНСКИ метълки
като тебе и дет еф

01-02-2006, 12:05
thrash си е...
ако беше Trash щяха да му викат стрийтпънк 8)
хихих :lol: :lol: :lol: :lol: кефиш братле

VAMP_GIRL
01-02-2006, 12:10
1-во на 1-во не се слагам като истинска метълка.2-ро има го и като 1-я вариант!
първо кат не се слагаш кат истинска
метълка кфо търсиш ф темата :D
фторо има го само за ИСТИНСКИ метълки
като тебе и дет еф Нека те светна-ИСТИНСKИ МЕТЪЛИ нЯмА(поне тук)!

`Death`Whore`
01-02-2006, 12:13
А какво е истински метъл?

01-02-2006, 12:14
1-во на 1-во не се слагам като истинска метълка.2-ро има го и като 1-я вариант!
първо кат не се слагаш кат истинска
метълка кфо търсиш ф темата :D
фторо има го само за ИСТИНСКИ метълки
като тебе и дет еф Нека те светна-ИСТИНСKИ МЕТЪЛИ нЯмА(поне тук)!
ми тогава що сте изписали 4 листа тема бе

01-02-2006, 12:15
А какво е истински метъл?
присъединявам се към въпроса :lol:

Neko_Dream
01-02-2006, 12:16
Хм.. ми нали да не се цепя от общото мнение, "истински метъл" ще да е нещо яко позьорско :) Как се разбира, кой е "истински чалгар", "истински рапър" и тн... другото е ясно.. слуша се това, което ти харесва. обличаш се в това, което ти харесва. ходиш с компания, която те кефи...
Аз лично не мога да определям стила. а хората никога не ги определям по това каквото слушат или по това как се обличат. Може да има известни намеци за типа характер, но не и за самият характер. Всеки един е уникален и единствен. Ако имаше понятие като "изтински метъл" то щеше да е еднакво, със всеки друг истински метъл или метълка... демек, това с различието му ебат майаката, а природата не дава така - следователно винаги има различия.

01-02-2006, 12:17
О.о
Tyler D. нищо не разбрах ама отиам да
ти напиша ника за дървен философ на форума

VAMP_GIRL
01-02-2006, 12:18
А какво е истински метъл?
присъединявам се към въпроса :lol: Na vuprosa si otgovori ti Lola Bunny-nali se naslaga za istinska metalka. :roll: Ti po4na da komentira6 koi e istinski metal i koi ne.

Boot
01-02-2006, 12:18
Tyler D., то верно няма понятие "изтински метъл" :evil:

01-02-2006, 12:25
А какво е истински метъл?
присъединявам се към въпроса :lol: Na vuprosa si otgovori ti Lola Bunny-nali se naslaga za istinska metalka. :roll: Ti po4na da komentira6 koi e istinski metal i koi ne.
ммм...покажи ми къде точно съм коментирала
кой е истински метъл и кой не:)
+, не съм се "наслагала"(О.о) за нищо
+, ако ти кажа пък кво слушам аз
ше седиш и ше блееш с широко отворени
очи.
та както казах не съм се "наслагала"(О.о),
просто коментирам като страничен наблюдател.
ако бях казала слушам ей такъф и такъф метъл
тогава щях да се "наслагам", сега единствено към
графа офтопик моеш да ми "наслагаш"(О.о)
мненията

ебахти думата "наслагала" :shock: :shock: :shock:

VAMP_GIRL
01-02-2006, 12:30
Ми аз лично си предпочитам TRASH метъла.
и ако беше "истинска" метълка, щеше
да знаеш, че се пише THRASH Но кажи-по кво определяш НЕистинските метъли!?

01-02-2006, 12:36
Ми аз лично си предпочитам TRASH метъла.
и ако беше "истинска" метълка, щеше
да знаеш, че се пише THRASH Но кажи-по кво определяш НЕистинските метъли!?
че кфа съм аз че да ги определям:)
току що в предишното си мнение казах
че никъде не съм определяла нищо и ся
се опитфаш да ме минаш ааа:)лошо момиче :lol:

казах, че щом се чувстваш достатъчно
ИСТИНСКА МЕТЪЛКА(уау тфа звучи гордо)
ни трябвало поне да знаеш как се пише
стила музика който слушаш....
все едно сега експлойтед тийн да
каже че слуша пънГ...
както и да е почвам да се оливам вече
ама няя спра:)

VAMP_GIRL
01-02-2006, 12:42
Аз както казах-за никва ,,истинска'' метълка се нямам.Всеки си слуша квото си иска.Но тва, че някои хора искат да претендират с тва, че са метъли е отделен въпрос.

01-02-2006, 12:43
тралалал...
тогава що писа ф темата:)

VAMP_GIRL
01-02-2006, 12:46
Защото не може да има такова деление-истинските и НЕистинските метъли.Аре,аз съм до тук.

01-02-2006, 12:47
е тфа за делението го кажи на дет еф:)

anonymous464110
01-02-2006, 13:42
slu6am koRn nai mnogo no slu6am i slayer su6to dosta ... tva sa mi lubimite grupi sami premstnete kakuv stil slu6am :P no su6to taka se radvam i na trash de :) drugite stilove ... ne 4e ne mi haresvat no prosto ne sa po moq vkus moje da slu6am ne6to razli4no no tva e da kajem primerno za 1 sedmica i posle ... pak staroto :D
korn kvo ob6to imat s dumata metul be priqtel...vij slayer e istinska grupa!predpo4itam stilove okon4ava6ti na bukvite CORE,nai-ve4e deathcore,no ako govorim za 4ista proba metalizum mnogo qsno 4e death - nai-brutalnite rifove i nai-qkite vokali,mazalo s kardana.tva e...

`Death`Whore`
01-02-2006, 22:17
Този, който казва, че е истински метъл, е позьор. ИМа ли значение дали някой е истински метъл, ако се кефи на музиката?

^HyPoCRiSy^
01-02-2006, 22:20
За съжаление някои са метъли заради имиджа, а не заради музиката...

`Death`Whore`
01-02-2006, 22:25
И точно те се интересуват от това дали са истински метъли в очите на другите.

Кълва Просо Като Пиле
01-02-2006, 22:32
Да ви се изчуруликам на темите.
Истински метъли, позьори, абе нямате ли си друга работа. Всичко е позьорщина. Няма РИЪЛ и няма МЕНТЕ.
Всичко е едно. За това по-добре си намерете работа, отколкото да пишете в тоя малоумен форум.

`Death`Whore`
01-02-2006, 22:33
Мен не ме взимат никъде. :(

01-02-2006, 22:46
lola bunny e tupa

`Death`Whore`
01-02-2006, 22:48
Само аз ли мисля, че готикът не влиза в метъла, а с него и индъстриълът?

RoyTheReaper
01-03-2006, 11:50
deathwhore, ti tvurdi6 4e vokalite na COB sa black. kak 6te obqsni6 fakta 4e v OFICIALNIQ sait na COB pi6e 4e te sa DEATH???
http://www.cobhc.com/page/index.php?id=theband
tam naistina pi6e 4e ima elementi na black metal, no TE NE SA VAV VOKALITE.
osven tova neznam koi barnika wikipediq, no predi nqkolko meseca 4etoh i tam 4e COB sa melodic death. predi malko pi6e6e 4e sa melodic black, dadoh refresh i se okaza 4e sa melodic death. :lol:
a samiq Alexi LAiho opredelq stila si kato "prosto metal".

Twista
01-03-2006, 12:00
съгласен съм, че е "прост метъл"... :lol:
Хаха, ее, аре де... Не е така.

Boot
01-03-2006, 12:01
deathwhore, ti tvurdi6 4e vokalite na COB sa black. kak 6te obqsni6 fakta 4e v OFICIALNIQ sait na COB pi6e 4e te sa DEATH???
http://www.cobhc.com/page/index.php?id=theband
tam naistina pi6e 4e ima elementi na black metal, no TE NE SA VAV VOKALITE.
osven tova neznam koi barnika wikipediq, no predi nqkolko meseca 4etoh i tam 4e COB sa melodic death. predi malko pi6e6e 4e sa melodic black, dadoh refresh i se okaza 4e sa melodic death. :lol:
a samiq Alexi LAiho opredelq stila si kato "prosto metal".
Вокалите определено бият към блек.
Обаче не мога да разбера защо всички имате нужда да определите точно какво свири някоя група. Аз за Бодъм съм чувала, че свирят неокласически пауър с не-знам-си-кфи елементи, ама какво от това.. Дърви ли групата? Дърви. Ще ходим ли на Monsters? Ще ходим. Ще ги видим ли там? Ще ги видим. Какво повече искатЕ?


A ако ще си цитираме wikipedia:

Children of Bodom is a Finnish band from the town of Espoo, which plays a hybrid of melodic black metal and power metal, with minor death metal stylings.

`Death`Whore`
01-03-2006, 12:50
Вие знаете ли какво са дет вокали? Какво ми говорите за дет вокали, аз слушам дет!

Чуйте някоя дет група. Няма значение какво пише в официалния сайт. Ако техните вокали са дет, аз имам пишка!

`Death`Whore`
01-03-2006, 12:52
A ако ще си цитираме wikipedia:

Children of Bodom is a Finnish band from the town of Espoo, which plays a hybrid of melodic black metal and power metal, with minor death metal stylings.

Думата с огромния размер означава "маловажен".

^HyPoCRiSy^
01-03-2006, 13:40
Според мен в http://metal-archives.com/index.php , е даден най - точен отговор за стила на Children Of Bodom (Melodic power/speed metal with harsh vocals) А това за дет вокалите няма да го коментирам... :shock: :roll:

RoyTheReaper
01-03-2006, 13:45
whatever :roll:

xDON CORLEONEx
01-03-2006, 14:58
Така гледам че пак сте се хванали за дреболии.
Първо искам да ви кажа, че нанасяте огромна обида на Bodom като се опитвате да ги квалифицирате в някакъв жанр.
Не разбрахте ли мамка му стара, CHILDREN OF BODOM не следват никакви музикални догми, ТЕ ГИ СЪЗДАВАТ. Това е група ЗАКОНОДАТЕЛ в музикалния жанр.
Нямат нито един албум, който да прилича на другите. Смесват блек, дет, траш, пънк, квот се сетите и го правят по свой начин. Абсурдно е да седите и да се опитвате да им дадете общ жанр, защото това е невъзможно. Children Of Bodom свирят техен си стил. ТОЧКА ПО ВЪПРОСА.

Twista
01-03-2006, 18:27
Така гледам че пак сте се хванали за дреболии.
Първо искам да ви кажа, че нанасяте огромна обида на Bodom като се опитвате да ги квалифицирате в някакъв жанр.
Не разбрахте ли мамка му стара, CHILDREN OF BODOM не следват никакви музикални догми, ТЕ ГИ СЪЗДАВАТ. Това е група ЗАКОНОДАТЕЛ в музикалния жанр.
Нямат нито един албум, който да прилича на другите. Смесват блек, дет, траш, пънк, квот се сетите и го правят по свой начин. Абсурдно е да седите и да се опитвате да им дадете общ жанр, защото това е невъзможно. Children Of Bodom свирят техен си стил. ТОЧКА ПО ВЪПРОСА.
Това мнение определено ми хареса. Наистина промени възгледите ми за музиката, която правят.

Death_F
01-03-2006, 19:18
Явно не сте ме разбрали какво имам предвид под думата ИСТИНСКИ написах го защото не искам да пишат фенове на ПЛ и ЛБ тука защото говорех сериозно аз не се имам по никакъв начин за истинска метълка ...ама изобщо случам метъл но никога не съм заявявала че съм баш метълиската... който се има за такъв доста греши но не съм съгласна че това ТУК където и да е то няма истински метъли из БГ познавам хора които са точно истинскта ми представа за един метъл супер хора които ти изпълват душата аз естествено не съм от тях ма тфа няма значение ппросто не сте ме разбрали...sorry ако съм засегнала някой с това...

Death_F
01-03-2006, 19:26
btw за THRASH метъла наистина не съм знаела че се пише така не се интересувам от този стил и просто не съм обръщала внимание, че се пише така...

`Death`Whore`
01-03-2006, 19:26
Е, да, но подхванахме темата...май Експлойтед тийн се заяде.

`Death`Whore`
01-03-2006, 19:29
А за траша...питах мъжа - той слуша метъл, откакто е роден, баща му и майка му са метъли и той каза, че според него е без ейч.

Death_F
01-03-2006, 19:38
А за траша...питах мъжа - той слуша метъл, откакто е роден, баща му и майка му са метъли и той каза, че според него е без ейч.Ем аз току що питах на мен пък ми казаха че е с H ...

`Death`Whore`
01-03-2006, 19:41
А аз се питам защо знанията определят истинския метъл. Трябва ли да знам имената на всички членове на групата? Трябва ли да знам как изглеждат? Щом правят качествена музика, другото е почти без значение.

Death_F
01-03-2006, 19:43
А аз се питам защо знанията определят истинския метъл. Трябва ли да знам имената на всички членове на групата? Трябва ли да знам как изглеждат? Щом правят качествена музика, другото е почти без значение.зависи от човека аз лично за моите най любими групи (които са 3) знам доста неща... :roll:

`Death`Whore`
01-03-2006, 19:49
Аз признавам, че знам...почти нищо. Не разбирам много от стилове...

`Death`Whore`
01-03-2006, 20:19
Не парадирах, просто го изтъкнах като човек, който е фен и не знае, че трябва да има "ейч".
А онова не беше ли "сХе"?

01-03-2006, 20:37
Не парадирах, просто го изтъкнах като човек, който е фен и не знае, че трябва да има "ейч".
А онова не беше ли "сХе"?

sladkishche ti metalka li si ?

`Death`Whore`
01-03-2006, 20:39
Слушам метъл. Не фамилиарничИ с мен.

`Death`Whore`
01-03-2006, 20:45
Ама и аз съм зле...добре, с "ейч" е.

`Death`Whore`
01-03-2006, 21:11
http://en.wikipedia.org/wiki/Trash_metal

Redirected from 'trash metal' и излиза за thrash metal. Следователно, са дублетни форми.

Neko_Dream
01-03-2006, 21:14
нали и аз съм некомпетентен, но все пак не може да не се намеся... та, ам за какво подяволите спорите? Как се пише дадена думичка?????? Нали за едно и също нещо говорите, какво ви дреме как се пише?? Или просто не можете да обсъждате самият стил, затова критикувате как се пише? Просто се намирате на работа... е този форум и без това е затова, но все пак нека хм....
Thrash и Trash звучат ми еднакво... а стила ми звичи повече като дрънчене на отпадъци, такаче... ;Р

`Death`Whore`
01-03-2006, 21:54
Ох...предлагам да оставим този спор.

The-WishmasteR
01-03-2006, 22:59
uuuuu? metul metul metul ?kvo e tyi dobi4e? tui nqkyv stil li e ?a da setih se .. :)am jalko 4e nqma heavy & death & trash (ne6to moje da ne sym go napisal kato horata v byrzinata )6toto tva sly6am ...aaa da i gothic i mi e malko trydno da glasyvam ..

`Death`Whore`
01-03-2006, 23:00
И пауър с класически вокали, виждам.

The-WishmasteR
01-03-2006, 23:02
мдам... пък и аз не съм истински метъл...



Vulgar display of power!!! :twisted:
vij mi podpisa :)

The-WishmasteR
01-03-2006, 23:09
uuuuuu ama az ne sym istinski metull o6te se si sly6am guns .... :)

The-WishmasteR
01-03-2006, 23:11
И пауър с класически вокали, виждам.6tom kazva6 .. naposledyk ne mi ostava mn vreme da sly6am muzika kamoli da mislq kakyv stil no haide .. nqkoi hubav den 6te sedna da po4eta ne6to ama da vidim koga 6te e ..:)

The-WishmasteR
01-03-2006, 23:12
ili 6te pitam nqkoi de ..

`Death`Whore`
01-03-2006, 23:13
Можеш да използваш бутона "едит", означаващ "промени". :)

The-WishmasteR
01-03-2006, 23:16
Можеш да използваш бутона "едит", означаващ "промени". :)
znam ...u4il sym engl ..prosto se setih kato pisah syob6tenieto i prosto dadoh back i go dovyrih po byrzo e ..taka i taka ne pi6a mn ..:)vij koga sym regnat a kolko mneniq imam

Crazy^Biker
01-04-2006, 10:21
ae Heavy, Trash i Power drugoto ma ne kefi
:arrow: Iron Maiden
:arrow: Manowar
:arrow: Kamelot
te tva sa The Kings Of Metal za mene :D

Boot
01-04-2006, 10:43
Manowar е гей.
http://www.dn.se/content/1/c6/11/96/71/manowar.jpg
Вие забелязали ли сте колко еднообразни са им текстовете? Броили ли сте колко пъти повтарят "metal" "steel" само в заглавията? Смешна група са.
Поздраф за феновете им с
Nanowar - Our True Metal Is So Strong 'Cos Our Dick Is So Long!

xDON CORLEONEx
01-04-2006, 11:51
Само искам да ви светна за траш метъла.
Думичките TRASH и THRASH нямат нищо общо, защото:
[quote="АНГЛИЙСКО БЪЛГАРСКИ РЕЧНИК]
trash - боклук, смет, отпадъци
thrash - бия, напердашвам
[quote]

Както виждате, пише се THRASH. TOЧКА ПО ВЪПРОСА.

anastacia89
01-04-2006, 12:00
az slu6am predimno hevi.slu6am nightwish,helloween,hammerr fall. :lol: sa6to taka slu6am i hard rock:manower,ac/da,kissidr. :D

`Death`Whore`
01-04-2006, 12:17
МОля те...научи името на групата. Пише се слято и с едно "р" - Hammerfall. И все пак, уважавай музикантите и пиши имената на групите с главна буква.

NSрi4
01-04-2006, 12:18
:shock:

`Death`Whore`
01-04-2006, 13:03
Хамърфол имат някои яки песнички. Вокалистът има хубав глас. :)

06-14-2007, 13:16
exploitedteen

прегледах някои от старите ти мнения в темата и видях нещо дето супер ме възмути..
ако годсмак не се вписват в определението за метъл,то те тогава какви са?поп-фолк с пауър елементи,биещи на поп-рок?
:|

anastacia89
06-14-2007, 13:36
Хеви и готик метъл форевер.

Blacklisted
06-14-2007, 13:41
Траш.

Violenza
06-14-2007, 13:59
Най много слушам траш и хеви.

Dissenter
06-14-2007, 14:10
добре де а бодом кфи са???
аз щото като слушам различни песни и не мога да прецения
спийд траш с блек елементи?? :lol:
Bodom са melodic death black...

Dissenter
06-14-2007, 14:12
Слушам death,thrash,black и heavy(по-рядко)

06-14-2007, 14:58
exploitedteen

прегледах някои от старите ти мнения в темата и видях нещо дето супер ме възмути..
ако годсмак не се вписват в определението за метъл,то те тогава какви са?поп-фолк с пауър елементи,биещи на поп-рок?
:|

трябва ли да отговарям??? :shock:

а защо не ?

Mo6no3
06-14-2007, 15:36
Няма да давам за пример уикипедия, че пак ще ми казвате колко ънтру е тя. Но "метълското" им е в това, че ако обяват концерт в България повечето, които ще се довлекат на концерта попринцип ще слушат метъл.

Disrespect
06-14-2007, 15:43
Posted: Sat Dec 31, 2005 7:49 pm

Swinkenhoffer
06-14-2007, 15:46
Posted: Sat Dec 31, 2005 7:49 pm

интернет некрофилия рулз! :lol:

Uptown_soldier
06-14-2007, 16:32
Интересно ми е кой какъв точно стил слуша и кои са повече просто пускайте мнения какъв метъл слушате!
:arrow: BLACK
:arrow: DEATH
:arrow: HEAVY
:arrow: TRASH
:arrow: INDUSTRIAL
:arrow: GOTHIC
Слагам само най-популярните стилове!За феновете на така наречения "ню метъл" моля изобщо не си правте труда да пишете тук защото подчертавам темата е за ИСТИНСКИ метъли ок?

Аз не мога да разбера защо голяма част от "истинските" мателисти, са толкова против пънка и най-вече ню метъла. Аз познавам мн "истински" металисти и те са мн готини хора, които мн уважавам. Но и те са против ню метъла. Защо така? Да не би да е по-добре да слушаме чалга, поп или нещо друго? В крайна сметка ню метъла малко или мн е произлезнал от метъла като цяло и би трябвало да се уважаваме.

:smt096 Моля коментирайте ме.

Disrespect
06-14-2007, 16:35
ако имаш предвид пънкарите като теб...естествено че ще бъдат мразени..
а ню метъла е изпедерастена шитня измислена от някви си пичлемета

vikipf
06-14-2007, 16:37
Интересно ми е кой какъв точно стил слуша и кои са повече просто пускайте мнения какъв метъл слушате!
:arrow: BLACK
:arrow: DEATH
:arrow: HEAVY
:arrow: TRASH
:arrow: INDUSTRIAL
:arrow: GOTHIC
Слагам само най-популярните стилове!За феновете на така наречения "ню метъл" моля изобщо не си правте труда да пишете тук защото подчертавам темата е за ИСТИНСКИ метъли ок?

Аз не мога да разбера защо голяма част от "истинските" мателисти, са толкова против пънка и най-вече ню метъла. Аз познавам мн "истински" металисти и те са мн готини хора, които мн уважавам. Но и те са против ню метъла. Защо така? Да не би да е по-добре да слушаме чалга, поп или нещо друго? В крайна сметка ню метъла малко или мн е произлезнал от метъла като цяло и би трябвало да се уважаваме.

:smt096 Моля коментирайте ме.
Да не би Аврил да е ню метъл.. :::

Disrespect
06-14-2007, 16:43
пънк е бе...виж намери си сродна душа ;)

vikipf
06-14-2007, 16:46
Аврил толкова прескочи поп-пънка че стана само ПОП ... :lol:

Uptown_soldier
06-14-2007, 16:49
Интересно ми е кой какъв точно стил слуша и кои са повече просто пускайте мнения какъв метъл слушате!
:arrow: BLACK
:arrow: DEATH
:arrow: HEAVY
:arrow: TRASH
:arrow: INDUSTRIAL
:arrow: GOTHIC
Слагам само най-популярните стилове!За феновете на така наречения "ню метъл" моля изобщо не си правте труда да пишете тук защото подчертавам темата е за ИСТИНСКИ метъли ок?

Аз не мога да разбера защо голяма част от "истинските" мателисти, са толкова против пънка и най-вече ню метъла. Аз познавам мн "истински" металисти и те са мн готини хора, които мн уважавам. Но и те са против ню метъла. Защо така? Да не би да е по-добре да слушаме чалга, поп или нещо друго? В крайна сметка ню метъла малко или мн е произлезнал от метъла като цяло и би трябвало да се уважаваме.

:smt096 Моля коментирайте ме.
Да не би Аврил да е ню метъл.. :::

Не, не е ню метъл, не слушам само нея.

vikipf
06-14-2007, 16:54
кецовете си и смъкнатите панталони...
\:D/ Ето и мен да ме признаят за пънкар... :smt005 :smt005 :smt005

Disrespect
06-14-2007, 16:56
Не, не е ню метъл, не слушам само нея.

и кои ПЪНК групи слушаш?

vikipf
06-14-2007, 16:57
Не, не е ню метъл, не слушам само нея.

и кои ПЪНК групи слушаш?
Кака ти Аврил бе... :lol:

Uptown_soldier
06-14-2007, 17:01
Не, не е ню метъл, не слушам само нея.

и кои ПЪНК групи слушаш?

Ето какви групи слушам принципно: EVANESCENCE, Linkin Park, Good Charlotte, Korn, Red Hot ..., No Doubt малко Blink 182 и общо взето са това.

Disrespect
06-14-2007, 17:03
Не, не е ню метъл, не слушам само нея.

и кои ПЪНК групи слушаш?

Ето какви групи слушам принципно: EVANESCENCE, Linkin Park, Good Charlotte, Korn, Red Hot ..., No Doubt малко Blink 182 и общо взето са това.

УАУ! ти си най-дивата пънкарка сред нас! я кажи на колко годинки си?

RoyTheReaper
06-14-2007, 17:05
Аз не мога да разбера защо голяма част от "истинските" мателисти, са толкова против пънка и най-вече ню метъла. Аз познавам мн "истински" металисти и те са мн готини хора, които мн уважавам. Но и те са против ню метъла. Защо така? Да не би да е по-добре да слушаме чалга, поп или нещо друго? В крайна сметка ню метъла малко или мн е произлезнал от метъла като цяло и би трябвало да се уважаваме.

:smt096 Моля коментирайте ме.

Щом настояваш... Не го харесват, защото драстично се различава по качество от останалия метъл.

Uptown_soldier
06-14-2007, 17:06
Не, не е ню метъл, не слушам само нея.

и кои ПЪНК групи слушаш?

Ето какви групи слушам принципно: EVANESCENCE, Linkin Park, Good Charlotte, Korn, Red Hot ..., No Doubt малко Blink 182 и общо взето са това.

УАУ! ти си най-дивата пънкарка сред нас! я кажи на колко годинки си?

Момче съм. :twisted:

Disrespect
06-14-2007, 17:08
:shock:

Uptown_soldier
06-14-2007, 17:08
Аз не мога да разбера защо голяма част от "истинските" мателисти, са толкова против пънка и най-вече ню метъла. Аз познавам мн "истински" металисти и те са мн готини хора, които мн уважавам. Но и те са против ню метъла. Защо така? Да не би да е по-добре да слушаме чалга, поп или нещо друго? В крайна сметка ню метъла малко или мн е произлезнал от метъла като цяло и би трябвало да се уважаваме.

:smt096 Моля коментирайте ме.

Щом настояваш... Не го харесват, защото драстично се различава по качество от останалия метъл.

Ок, качеството, но това направо си е дискриминация. А според мен една мн велика хеви метъл група си е мн скучна и задръстена, но аз не променям мнението си за самите хора, които я харесват и уважавам избора им, но те не го правят за моята музика.

rebel_kid
06-14-2007, 17:09
Не, не е ню метъл, не слушам само нея.

и кои ПЪНК групи слушаш?

Ето какви групи слушам принципно: EVANESCENCE, Linkin Park, Good Charlotte, Korn, Red Hot ..., No Doubt малко Blink 182 и общо взето са това.
true, true :smt007

vikipf
06-14-2007, 17:12
Я сега кажи кои от тия групи дет изброи са ню... :::

Uptown_soldier
06-14-2007, 17:13
Не, не е ню метъл, не слушам само нея.

и кои ПЪНК групи слушаш?

Ето какви групи слушам принципно: EVANESCENCE, Linkin Park, Good Charlotte, Korn, Red Hot ..., No Doubt малко Blink 182 и общо взето са това.
true, true :smt007

Всъщност и Green Day, The Offspring и Simple Plan.

RoyTheReaper
06-14-2007, 17:14
Аз не мога да разбера защо голяма част от "истинските" мателисти, са толкова против пънка и най-вече ню метъла. Аз познавам мн "истински" металисти и те са мн готини хора, които мн уважавам. Но и те са против ню метъла. Защо така? Да не би да е по-добре да слушаме чалга, поп или нещо друго? В крайна сметка ню метъла малко или мн е произлезнал от метъла като цяло и би трябвало да се уважаваме.

:smt096 Моля коментирайте ме.

Щом настояваш... Не го харесват, защото драстично се различава по качество от останалия метъл.

Ок, качеството, но това направо си е дискриминация. А според мен една мн велика хеви метъл група си е мн скучна и задръстена, но аз не променям мнението си за самите хора, които я харесват и уважавам избора им, но те не го правят за моята музика.

Не е дискриминация. Хората имат право да харесват и да не харесват различни неща.

vikipf
06-14-2007, 17:15
Не, не е ню метъл, не слушам само нея.

и кои ПЪНК групи слушаш?

Ето какви групи слушам принципно: EVANESCENCE, Linkin Park, Good Charlotte, Korn, Red Hot ..., No Doubt малко Blink 182 и общо взето са това.
true, true :smt007

Всъщност и Green Day и The Offspring.
Признавам те... Ти си наистина тру метъл.... :smt005 :smt005 :smt005 Или не.. ти май искаше да си пънкар.. Ами така да е.. :smt005 :smt005 :smt005

rebel_kid
06-14-2007, 17:15
Не, не е ню метъл, не слушам само нея.

и кои ПЪНК групи слушаш?

Ето какви групи слушам принципно: EVANESCENCE, Linkin Park, Good Charlotte, Korn, Red Hot ..., No Doubt малко Blink 182 и общо взето са това.
true, true :smt007

Всъщност и Green Day, The Offspring и Simple Plan.
А Tokio hotel :? ?

Uptown_soldier
06-14-2007, 17:16
Я сега кажи кои от тия групи дет изброи са ню... :::

Добре, де повечето са пънк, избодете ми очите.

Uptown_soldier
06-14-2007, 17:17
Не, не е ню метъл, не слушам само нея.

и кои ПЪНК групи слушаш?

Ето какви групи слушам принципно: EVANESCENCE, Linkin Park, Good Charlotte, Korn, Red Hot ..., No Doubt малко Blink 182 и общо взето са това.
true, true :smt007

Всъщност и Green Day, The Offspring и Simple Plan.
А Tokio hotel :? ?

Не ги харесвам изобщо.

rebel_kid
06-14-2007, 17:18
Я сега кажи кои от тия групи дет изброи са ню... :::

Добре, де повечето са пънк, избодете ми очите.

ако още веднъж кажеш, че са пънк ще те ритам в очите... навит? :evil:
А, така! Good Charlotte и Simple plan са емо :smt019

Disrespect
06-14-2007, 17:19
Я сега кажи кои от тия групи дет изброи са ню... :::

Добре, де повечето са пънк, избодете ми очите.

ако още веднъж кажеш, че са пънк ще те ритам в очите... навит? :evil:

+1 ;)


triple-sss, чувала ли си за една група дето се казва The Exploited?

чувал*...забравих че си момче...

Uptown_soldier
06-14-2007, 17:19
Я сега кажи кои от тия групи дет изброи са ню... :::

Добре, де повечето са пънк, избодете ми очите.

ако още веднъж кажеш, че са пънк ще те ритам в очите... навит? :evil:

:D Все си търся белята, за това повдигнах тази тема.

vikipf
06-14-2007, 17:21
Експлойтед не са ли пънк...

Disrespect
06-14-2007, 17:21
Експлойтед са метъли и съкс хард...

ANTI NOWHERE LEAGUE ПРЕДИ 3 ДЕНА СА ИЗКАРАЛИ НОВ АЛБУМ!!!! :!: :!: :!:

давам му пример с известна група...

тааа triple-sss, чувал ли си за the exploited?

Uptown_soldier
06-14-2007, 17:21
Я сега кажи кои от тия групи дет изброи са ню... :::

Добре, де повечето са пънк, избодете ми очите.

ако още веднъж кажеш, че са пънк ще те ритам в очите... навит? :evil:
А, така! Good Charlotte и Simple plan са емо :smt019

Е хубаво де, те са изключение. Аз говорех за групите, които слушам изобщо.

rebel_kid
06-14-2007, 17:22
Я сега кажи кои от тия групи дет изброи са ню... :::

Добре, де повечето са пънк, избодете ми очите.

ако още веднъж кажеш, че са пънк ще те ритам в очите... навит? :evil:
А, така! Good Charlotte и Simple plan са емо :smt019

Е хубаво де, те са изключение. Аз говорех за групите, които слушам изобщо.
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

vikipf
06-14-2007, 17:24
Мда... Мен за тва не ме радвам много.. Много са хард з амене... :::
И Симпъл план вече са емо... #-o И Good Charlotte #-o

Uptown_soldier
06-14-2007, 17:24
Експлойтед са метъли и съкс хард...

ANTI NOWHERE LEAGUE ПРЕДИ 3 ДЕНА СА ИЗКАРАЛИ НОВ АЛБУМ!!!! :!: :!: :!:

давам му пример с известна група...

тааа triple-sss, чувал ли си за the exploited?

Не, не съм и какво от това.
Не разбирам защо всички започнахте да ме питате какво слушам. Аз питах за съвсем друго нещо.

Disrespect
06-14-2007, 17:24
Мда... Мен за тва не ме радвам много.. Много са хард з амене... :::
И Симпъл план вече са емо... #-o И Good Charlotte #-o

а ти си мислеше, че са пънк нали :lol:

rebel_kid
06-14-2007, 17:25
Мда... Мен за тва не ме радвам много.. Много са хард з амене... :::
И Симпъл план вече са емо... #-o И Good Charlotte #-o

а ти си мислеше, че са пънк нали :lol:
:smt005

Disrespect
06-14-2007, 17:27
Експлойтед са метъли и съкс хард...

ANTI NOWHERE LEAGUE ПРЕДИ 3 ДЕНА СА ИЗКАРАЛИ НОВ АЛБУМ!!!! :!: :!: :!:

давам му пример с известна група...

тааа triple-sss, чувал ли си за the exploited?

Не, не съм и какво от това.
Не разбирам защо всички започнахте да ме питате какво слушам. Аз питах за съвсем друго нещо.

ще се оправиш...спокойно...не искам да те нападам директно просто защото няма смисъл...само ще ти кажа, че не слушаш пънк ;)

lady_bird
06-14-2007, 17:29
ob6to vzeto slu4am vsi4ki vuzmojni stilove metal,no tova,koeto nai-mn mi leji na surceto...gothic i industrial! :wink:

Uptown_soldier
06-14-2007, 17:29
А какво слушам?

Uptown_soldier
06-14-2007, 17:32
А какво слушам?


ЛАЙНА!!!

:smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098

vikipf
06-14-2007, 17:33
Слушаш много неща... :-D Не всичко е от един стил да ти кажа само... :-D

Disrespect
06-14-2007, 17:34
А какво слушам?


ЛАЙНА!!!

:smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098

иди му ги покажи в лицето ;)

Uptown_soldier
06-14-2007, 17:36
Слушаш много неща... :-D Не всичко е от един стил да ти кажа само... :-D

И аз не твърдя, че слушам само един или два стила.

vikipf
06-14-2007, 17:37
А какво слушам?


ЛАЙНА!!!

:smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098

а дали би искал да го направиш това на живо? :roll:

да видиш как ще оцапаме смъкнатите ти гащи.. :roll:

хуаухаухуахуахуа Тва беше .... :lol:

Uptown_soldier
06-14-2007, 17:38
А какво слушам?


ЛАЙНА!!!

:smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098

а дали би искал да го направиш това на живо? :roll:

да видиш как ще оцапаме смъкнатите ти гащи.. :roll:

Ха-ха, ама ти си бил мн забавен. Ще го направя. Може да не съм металист, но това не ми пречи да бъда луд. :smt019

Blacklisted
06-14-2007, 17:39
Махайте се бе пънкари :smt013 тук е само за метъли :smt019

Uptown_soldier
06-14-2007, 17:41
Махайте се бе пънкари :smt013 тук е само за метъли :smt019

Blacklisted
06-14-2007, 17:42
За металите съм съгласен. :lol:

vikipf
06-14-2007, 17:46
Махайте се бе пънкари :smt013 тук е само за метъли :smt019

Да го :smt097 всички метали и смотаната ви група Iron Maiden. :-D :-D :-D :-D

Тва преля чашата... Абеееее кой си ти да обиждаш Мейдън.... ](*,) ](*,) ](*,) Като не разбираш от хубава музика не сме ти виновни ние... ](*,) ](*,) ](*,) [/b]

Uptown_soldier
06-14-2007, 17:48
:smt017

Uptown_soldier
06-14-2007, 17:50
Очаквайте големия екшън!!! :-D :-D :-D

vikipf
06-14-2007, 17:51
ФЪК ОФФФФФФФФФФФФ... Много си зле.... Слуша Кака си Аврил и обижда Мейдън... ](*,) То верно първото подксказва че си тъп.. ама чак пък толкова... ](*,)

Uptown_soldier
06-14-2007, 17:52
ФЪК ОФФФФФФФФФФФФ... Много си зле.... Слуша Кака си Аврил и обижда Мейдън... ](*,) То верно първото подксказва че си тъп.. ама чак пък толкова... ](*,)

В кака ми Аврил има живот, а при мейдън мирише на мърша и застояло.

vikipf
06-14-2007, 17:56
Мирише на музика не на боламач :-D

Disrespect
06-14-2007, 18:02
ФЪК ОФФФФФФФФФФФФ... Много си зле.... Слуша Кака си Аврил и обижда Мейдън... ](*,) То верно първото подксказва че си тъп.. ама чак пък толкова... ](*,)

В кака ми Аврил има живот, а при мейдън мирише на мърша и застояло.

Искам твоя снимка...

аз също...имам малки съмнения че живее до голямото гьол

Blacklisted
06-14-2007, 18:02
Още не са влезнали метълистите, после ше има > burried alive :twisted:

Uptown_soldier
06-14-2007, 18:13
И кво?

Blacklisted
06-14-2007, 18:14
Снимка, бе, не знаеш ли какво е т'ва?

Disrespect
06-14-2007, 18:16
аххаахахахаххахахахаххаха хааххаха...

Uptown_soldier
06-14-2007, 18:17
Мн искате.

Blacklisted
06-14-2007, 18:21
Още един "мъж" без топки :smt012

DoPye
06-14-2007, 18:31
heavy

Uptown_soldier
06-14-2007, 19:23
Още един "мъж" без топки :smt012

сладура учи в 123 СОУ "Стефан Стамболов" :twisted:

Учех. :D :D :D

Blacklisted
06-14-2007, 19:29
Красна Поляна :roll:

Uptown_soldier
06-14-2007, 19:31
Красна Поляна :roll:

И к'во?

Uptown_soldier
06-14-2007, 19:35
близо си ми 8)

Ама, ти верно си бил забавен.

vikipf
06-14-2007, 19:37
Е ние тука всички сме забавни... :-D Слушай Аврил и се радвай на живота... :::

Uptown_soldier
06-14-2007, 19:38
Е ние тука всички сме забавни... :-D Слушай Аврил и се радвай на живота... :::

Естествено.

Blacklisted
06-14-2007, 19:41
И май не си си взел дипломата още :twisted:

Uptown_soldier
06-14-2007, 19:41
Загубих всякакъв интерес. Няма да ви досаждам повече и ме извинете за грубостите. :smt077

magesniko
06-14-2007, 19:45
къв пънкар си бе нещатник,дееба и насраното копеле,ти гангренясали кюфтета от пода на гарата ял ли си,че ше ми се наричаш пънкар,ПУ!!!

(тва за кюфтетата стана малко банално,ама карай... :lol: )

Uptown_soldier
06-14-2007, 19:52
къв пънкар си бе нещатник,дееба и насраното копеле,ти гангренясали кюфтета от пода на гарата ял ли си,че ше ми се наричаш пънкар,ПУ!!!

(тва за кюфтетата стана малко банално,ама карай... :lol: )

Какъв ти е проблема, смотаняк подаващ се от кофата, да ми го лапаш ли искаш?

Нищо лично, но може ли да продължим с обидите.

magesniko
06-14-2007, 19:56
СКАНДАЛНО! :lol: :smt005

Uptown_soldier
06-14-2007, 19:56
вулгарно и скучно...

Направи го забавно. Аз се опитвам, но вече ми писна.

vikipf
06-14-2007, 19:58
вулгарно и скучно...

Направи го забавно. Аз се опитвам, но вече ми писна.
Цинизъмммммммммм ... Тук има и малки деца (АЗ) :lol:

Uptown_soldier
06-14-2007, 19:59
вулгарно и скучно...

Направи го забавно. Аз се опитвам, но вече ми писна.
Цинизъмммммммммм ... Тук има и малки деца (АЗ) :lol:

И колко си малка, ако не е тайна?

vikipf
06-14-2007, 20:00
Ами като ти кажа че слушам поп-пънк.. На каква възрат може да съм? :-D

Disrespect
06-14-2007, 20:01
вулгарно и скучно...

Направи го забавно. Аз се опитвам, но вече ми писна.
Цинизъмммммммммм ... Тук има и малки деца (АЗ) :lol:

И колко си малка, ако не е тайна?

по-голяма от теб...сигурен съм...малко, ама по-голяма ще е

Uptown_soldier
06-14-2007, 20:01
вулгарно и скучно...

Направи го забавно. Аз се опитвам, но вече ми писна.

просто не ти се отдава... ставаш единствено за подигравки..

Ти прекаляваш. Няма ли да спреш? Сега и на умен, ще се правиш.

brain_stew
06-14-2007, 20:01
къв пънкар си бе нещатник,дееба и насраното копеле,ти гангренясали кюфтета от пода на гарата ял ли си,че ше ми се наричаш пънкар,ПУ!!!

(тва за кюфтетата стана малко банално,ама карай... :lol: )

Какъв ти е проблема, смотаняк подаващ се от кофата, да ми го лапаш ли искаш?

Нищо лично, но може ли да продължим с обидите.

скрий се бе, момиченце!

Не смей да говориш така на БОГ Магесник! :evil:

Uptown_soldier
06-14-2007, 20:02
вулгарно и скучно...

Направи го забавно. Аз се опитвам, но вече ми писна.
Цинизъмммммммммм ... Тук има и малки деца (АЗ) :lol:

И колко си малка, ако не е тайна?

по-голяма от теб...сигурен съм...малко, ама по-голяма ще е

Не, бъркаш.

Uptown_soldier
06-14-2007, 20:03
къв пънкар си бе нещатник,дееба и насраното копеле,ти гангренясали кюфтета от пода на гарата ял ли си,че ше ми се наричаш пънкар,ПУ!!!

(тва за кюфтетата стана малко банално,ама карай... :lol: )

Какъв ти е проблема, смотаняк подаващ се от кофата, да ми го лапаш ли искаш?

Нищо лично, но може ли да продължим с обидите.

скрий се бе, момиченце!

Не смей да говориш така на БОГ Магесник! :evil:

Поредния, чудя се да ти кажа ли да се гръмнеш или аз да се гръмна. :-k

magesniko
06-14-2007, 20:05
ти ти се гръмни,да ни избавиш от злата участ,ше вземем да умрем от смях. :lol:

Uptown_soldier
06-14-2007, 20:05
вулгарно и скучно...

Направи го забавно. Аз се опитвам, но вече ми писна.

просто не ти се отдава... ставаш единствено за подигравки..

Ти прекаляваш. Няма ли да спреш? Сега и на умен, ще се правиш.

защо бе, пънкаре..???
такъв е пънкарския живот...

Street punk where you belong
They say their right you know their wrong
Bored on the street there`s nothing to do
everyday your taken for a fool
Reject you don`t fit in
they beat you down, but you never give in
Never had a proper wage
No future, no job always told your a lazy slob
I may have nothing but I shine twice as bright as you
I know what`s wrong and whats right
So stick your city Job and suberban wife
Looking at you I love my life...

;)

А ти не беше ли металист? Кво ми се бъркаш в живота?

Uptown_soldier
06-14-2007, 20:07
ти ти се гръмни,да ни избавиш от злата участ да се умра от смях. :lol:

Не, аз ще се избавя, защото няма да ви отговарям на глупостите.

Blacklisted
06-14-2007, 20:08
Street punk where you belong
They say their right you know their wrong
Bored on the street there`s nothing to do
everyday your taken for a fool...

;) Това от коя песен е? Текста ме плени :)

Uptown_soldier
06-14-2007, 20:08
аз съм металист, колкото ти си пънкар...

Ще бъда и ще се наричам какъвто искам?

Blacklisted
06-14-2007, 20:09
Fuck the Posers! :smt029

magesniko
06-14-2007, 20:09
неее ти си роб и ще бъдеш такъв какъвто кажа АЗ(РОГАТИЯ)!!!! :twisted: :smt005 :smt005

magesniko
06-14-2007, 20:13
мда трудно се ядат тия кюфтета ей да знаеш. :wink:

Uptown_soldier
06-14-2007, 20:13
аз съм металист, колкото ти си пънкар...

Ще бъда и ще се наричам какъвто искам?

ще се наричаш и ще си вярваш, но наричайки се така обиждаш мен... обиждаш и един куп други хора, които не искаш да срещнеш...

наричайки се така ти се изсираш върху нашата култура... затова не се наричай пънкар.. ;)
да си пънкар е трудно, не е за метросексуални като теб ;) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Извинявам се, че нараних твоята нежна душа като обидих пънк културат.

brain_stew
06-14-2007, 20:15
къв пънкар си бе нещатник,дееба и насраното копеле,ти гангренясали кюфтета от пода на гарата ял ли си,че ше ми се наричаш пънкар,ПУ!!!

(тва за кюфтетата стана малко банално,ама карай... :lol: )

Какъв ти е проблема, смотаняк подаващ се от кофата, да ми го лапаш ли искаш?

Нищо лично, но може ли да продължим с обидите.

скрий се бе, момиченце!

Не смей да говориш така на БОГ Магесник! :evil:

Поредния, чудя се да ти кажа ли да се гръмнеш или аз да се гръмна. :-k


Оууу....ма аз трябва да изчакам за да бъда удостоена с отговор?!И съм женско бтв...колкото съм информирана!

Абе пънкарче, ти анархист ли си?

Uptown_soldier
06-14-2007, 20:18
Какво ще кажете да продължа да ви отговарям утре.

Горките вие.

Blacklisted
06-14-2007, 20:18
К'во изобщо се занимавате с тоя още?

ПП Намерих го, ма не било песен :)

Uptown_soldier
06-14-2007, 20:19
точно взе да става весело...

Утре ще бъде още по-весело.

Uptown_soldier
06-14-2007, 20:29
И къде е това?

Blacklisted
06-14-2007, 20:31
Ти колко пъти си тръгваш? :lol: Нали утре ше продължиш? :lol: Нещо има разминаване между думи и дела, а? :lol:

Mo6no3
06-14-2007, 20:55
Леле, какво съм изпуснал. Въпреки всичките глупости и некомпетентността на питащият, първият въпрос всъщност имаше доста истина. Цялата това говорене срещу нео-метъла е голяма глупост. И ако нео-метъл групите са комерсиални, това не значи, че са лоши.



и ще са под 17 години... ще ходящ с широки гащи, много гривнички и ще се напиват от 2 бири... :lol:
Виж сега... и всички групи като Manowar, Iron Maiden, Judas Priest, Black Sabbath, Deep Purple, Rainbow и т.н., които възрастните величаят са ги прослушали като деца под 17 години, но ги слушат още, че и ги смятат за най-великите. За мен Контрол бяха номер 1 в периода между 6 и 9 годишна възраст. Това значи ли, че Контрол не са правили хубава музика?

Blacklisted
06-14-2007, 20:58
Slipknot и Korn няя да ги плюите :twisted:

Mo6no3
06-14-2007, 21:14
Няма смисъл да споря, че в повечето случаи най-добрите са доста комерсиални. Не нео-метъл групите не са най-добрите. Те в повечето са добри групи, но нищо повече. Поредната добра група. Не заслужават известността и парите си, но това не значи, че са лоши.


бтв общото между Слипнот и нео-метъла е опитите да се правят на интересни и педерасткия външен вид, кактвито повечото нео-метъл групи имат. Но в музиката нямат нищо общо с нео-метъла.

А и разбрахте ли кой е новият вокалист на Anthrax и как ще го коментирате този факт? :lol:

Blacklisted
06-14-2007, 21:22
Кори Тейлър хаха

ScionOfStorm
06-15-2007, 08:32
Изпуснал съм купона даеа, така става като не наглеждам форума повече от един ден :(
Еееех :(

Boot
06-15-2007, 09:01
^^
кфо?!
:-s

Uptown_soldier
06-15-2007, 09:09
Леле, какво съм изпуснал. Въпреки всичките глупости и некомпетентността на питащият, първият въпрос всъщност имаше доста истина. Цялата това говорене срещу нео-метъла е голяма глупост. И ако нео-метъл групите са комерсиални, това не значи, че са лоши.

Признавам си, че не съм компетентен по-абсолютно всички метълски въпроси защото има други интереси, които ме вълнуват повече. Но въпреки това аз исках единствено коментари по въпроса, който зададох, но всички се нахвърлиха да ме критикуват и "обиждат", за това какво слушам и в какъв стил е, което нямаше нищо общо. И според мен повечето, които коментираха най-много не са наясно с абсолютно всичко, но се опитват да се покажат мн знаещи.

06-15-2007, 10:05
дай доводи кое точно им е метълското??

еми добре,обясни ми кое не им е метълското,нали си себез,кажи ми,а не ми излизай с тъпи номера.

Mo6no3
06-15-2007, 13:04
^^
кфо?!
:-s
Да, точно така. Новият вокалист на Anthrax е вокалистът на Slipknot и Stone Sour.

Boot
06-15-2007, 15:47
Да бе, знам кой е Кори Тейлър. Ама.. ебати о.О
:shock:

`Death`Whore``
06-16-2007, 06:38
Мисля, че съм гласувала няколко пъти :smt017

Mo6no3
06-16-2007, 06:54
Мисля, че съм гласувала няколко пъти :smt017
Ами то и аз съм гласувал 6-7 пъти в анкетата за изганването ми. :lol: Като глусавах 5 пъти, за да му изгонят и 2 пъти провит това. :lol:

`Death`Whore``
06-16-2007, 06:55
Ее...ама аз имам само 2 акаунта...или 3 :smt017

Blacklisted
06-16-2007, 11:32
преебаха се..Не, не са.

06-16-2007, 15:48
ми няма нищо метълско в тях...

абсолюютна скука... не може да се сравняват с никоя метъл банда, а по-скоро с разни алтърнатив групета...

Хаха,да бе,Корн и ЛП за големия метъл ги пишат,а Годсмак да се сравняват с алтърнатив групички...смешно звучи,след като Годсмак звучат много по-твърдо от тези двете горе споменатите...

oTPoBHa
06-16-2007, 16:27
slu6am koRn nai mnogo no slu6am i slayer su6to dosta ... tva sa mi lubimite grupi sami premstnete kakuv stil slu6am :P no su6to taka se radvam i na trash de :) drugite stilove ... ne 4e ne mi haresvat no prosto ne sa po moq vkus moje da slu6am ne6to razli4no no tva e da kajem primerno za 1 sedmica i posle ... pak staroto :D
слушам слейър, но се радвам и на траш.. ;-) Ок хахаа

06-16-2007, 17:43
ми няма нищо метълско в тях...

абсолюютна скука... не може да се сравняват с никоя метъл банда, а по-скоро с разни алтърнатив групета...

Хаха,да бе,Корн и ЛП за големия метъл ги пишат,а Годсмак да се сравняват с алтърнатив групички...смешно звучи,след като Годсмак звучат много по-твърдо от тези двете горе споменатите...
Годсмак са жалък нео-метъл. Не са по-добри от...Линкин Парк да речем.

Disrespect
06-16-2007, 20:32
ми няма нищо метълско в тях...

абсолюютна скука... не може да се сравняват с никоя метъл банда, а по-скоро с разни алтърнатив групета...

Хаха,да бе,Корн и ЛП за големия метъл ги пишат,а Годсмак да се сравняват с алтърнатив групички...смешно звучи,след като Годсмак звучат много по-твърдо от тези двете горе споменатите...
Годсмак са жалък нео-метъл. Не са по-добри от...Линкин Парк да речем.

олигофрен

CandyKiller
06-16-2007, 21:06
Само industrial !

Shadow_Walker
06-16-2007, 21:39
Готик и Блек най-много, но иначе-почти всякакъв...

ScionOfStorm
06-17-2007, 06:24
^Прослушай малко фолк метъл и ще се влюбиш, гарантирам ти ;p
А то колко такива теми станаха ебаси :>

Disrespect
06-17-2007, 06:25
^и още ще има :lol:

quench
06-17-2007, 07:01
^Прослушай малко фолк метъл и ще се влюбиш, гарантирам ти ;p
А то колко такива теми станаха ебаси :>

и кво, като се срещнеш с хора, им казваш, че слушаш фолк и така се социализираш бързо, след като разберат, че не си някой гаден метъл? ;)

Swinkenhoffer
06-17-2007, 07:06
^Прослушай малко фолк метъл и ще се влюбиш, гарантирам ти ;p
А то колко такива теми станаха ебаси :>

и кво, като се срещнеш с хора, им казваш, че слушаш фолк и така се социализираш бързо, след като разберат, че не си някой гаден метъл? ;)

разбира се! ти как мислиш се запознахме с него?

ScionOfStorm
06-17-2007, 08:17
Хъхъхъх кво ме занимавате с метъл бе, имам да уча по биология :mrgreen:

The-WishmasteR
06-17-2007, 18:10
ne mi se 4ete do kraq ...taka i taka rqdko vlizam ta da si kaja i az expertnoto mnenie za Bodom ..te sa heavy s death\black vokal ..

ScionOfStorm
06-17-2007, 18:13
^Хахахаххах почти :lol:

The-WishmasteR
06-17-2007, 18:31
ne mi se 4ete do kraq ...taka i taka rqdko vlizam ta da si kaja i az expertnoto mnenie za Bodom ..te sa heavy s death\black vokal .. + mai nekav power ima6e ne pomnq ve4e :)

Disrespect
06-17-2007, 18:32
:shock:

AliceSw
06-17-2007, 18:38
пауър, малко :-s

Boot
06-17-2007, 18:40
ООоооооо, йеееееееееееъх, Душевен оргазъм!!!!!1111!!!!
Бодъм са хеви!!!
Знаех си аз че съм хеварка!!!!!!1
!!!
Злия хеви с дет-блек елементи@@!!! Най-якото.
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


П.П. Супер е да имаш тяхна обложка за аватар, а да казваш "и некъф пауър имаше малко, не помня"
хъхъххъхъхъ

Blacklisted
06-17-2007, 18:42
Hate Crew в атака :lol: яко power :wink:

Shadow_Walker
06-17-2007, 19:37
Само аз ли си мисля, че са пауър/мелодет :shock:

RoyTheReaper
06-17-2007, 19:44
Само аз ли си мисля, че са пауър/мелодет :shock:

Определено не. :wink:

Disrespect
06-17-2007, 19:45
аз мисля, че са си чист мелодет :-k

ScionOfStorm
06-17-2007, 20:08
power metal with harsh vocals с малко неокласически инфлуенции (старите неща). Всъщност, Бодом са си Бодом, нямат стил. Просто къртят хъхъ

Disrespect
06-17-2007, 20:09
те са поп-рок :>

Boot
06-17-2007, 21:15
power metal with harsh vocals с малко неокласически инфлуенции (старите неща).
Стига цитирал WOI
:lol:

Бодъм!

Swinkenhoffer
06-18-2007, 07:17
power metal with harsh vocals с малко неокласически инфлуенции (старите неща).
Стига цитирал WOI
:lol:

Бодъм!

АХАХАХАХАХАХАХААХАХ!!!!! :lol:

ScionOfStorm
06-18-2007, 07:30
=O
:lol: Не бе, просто така пише в метъл архивс, а пък и действително Something wild и Hatebreeder имат ударна доза неокласически раоти \m/

_donna_
06-18-2007, 07:51
ууу,айдеее,започна се надпреварата кой е по-метъл. :smt005
е за т'кива сеири живея. :smt005