PDA

View Full Version : vejdite



nov
12-31-2005, 17:25
tame rabotata 4e imam kosmi mejdu dvete vejdi i ne moje da se razbere dali imam dve ili sam s edna vejda.iskam da vi popitam dali sam da si oskubq vejdite ili da otida na kozmetik.mislq 4e te 6te znaqt nai dobre kak da mi gi oformqt no vse pak da se dopitam do vas

dataworm
12-31-2005, 17:27
Искаш вежди като на Лео от Big brother ли?Недей!ще станеш супер смешен!Гордей се с това, че имаш хубави "сключени" вежди!На жените им харесва черта у мъжете! :wink:

lady_M
12-31-2005, 17:30
Искаш вежди като на Лео от Big brother ли?Недей!ще станеш супер смешен!Гордей се с това, че имаш хубави "сключени" вежди!На жените им харесва черта у мъжете! :wink:
ne na vsi4ki im haresva...

dataworm
12-31-2005, 17:33
Искаш вежди като на Лео от Big brother ли?Недей!ще станеш супер смешен!Гордей се с това, че имаш хубави "сключени" вежди!На жените им харесва черта у мъжете! :wink:
ne na vsi4ki im haresva...
Не говорим за тлъсти и дебели мазни вежди, които покриваточите...Говрим просто за "сключени вежди", които придават така да се каже "по_благородно" изражение и поглед... :wink:

lady_M
12-31-2005, 17:43
Искаш вежди като на Лео от Big brother ли?Недей!ще станеш супер смешен!Гордей се с това, че имаш хубави "сключени" вежди!На жените им харесва черта у мъжете! :wink:
ne na vsi4ki im haresva...
Не говорим за тлъсти и дебели мазни вежди, които покриваточите...Говрим просто за "сключени вежди", които придават така да се каже "по_благородно" изражение и поглед... :wink:
sled tazi lekciq mai i az 6te zapo4na da gi haresvam...

quietly
12-31-2005, 18:05
Искаш вежди като на Лео от Big brother ли?Недей!ще станеш супер смешен!Гордей се с това, че имаш хубави "сключени" вежди!На жените им харесва черта у мъжете! :wink:
ne na vsi4ki im haresva...
Не говорим за тлъсти и дебели мазни вежди, които покриваточите...Говрим просто за "сключени вежди", които придават така да се каже "по_благородно" изражение и поглед... :wink:

1. и на мен не ми харесва
2. ти пък от къде знаеш точно колко "сключени " са му веждите?

по темата - това дали да отидеш при козметик или сам да се справиш зависи от това, колко искаш да си ги оскубеш - ако решиш сам - препоръчвам ти само между веждите, а ако исакш да си ги оформяш целите - определено козметик.

RoyTheReaper
12-31-2005, 20:14
ne e neobhodimo da hodi6 na kozmetik, nai dobre nakarai nqkoe momi4e. ne e nujno da si gi oformq6 celite, vajnoto e samo da si s 2 vejdi.

sidney
01-03-2006, 14:24
Да, важното е той да се харесва. Пък дали на някой друг му харесва или не..това е без значение.

Бтв, и на емн по ми харесват момчета със сключени вежди

e
01-03-2006, 17:09
tame rabotata 4e imam kosmi mejdu dvete vejdi i ne moje da se razbere dali imam dve ili sam s edna vejda.iskam da vi popitam dali sam da si oskubq vejdite ili da otida na kozmetik.mislq 4e te 6te znaqt nai dobre kak da mi gi oformqt no vse pak da se dopitam do vas
Otidi na kozmetik i si gi oformi. Kakav e smisala da hodi6 kato Gaitan Vejdio? Mahni gi i ako vednaga priqtelite ti zabelejat i zabelejat zna4i dobre si postapil. Mani gi tiq kude sa s razbiraneto na pra-pra dqdo mi i razpravqt 4e e bolo jensko i neznam si kvo si.

Juicy_Lucy
01-03-2006, 17:25
spored men 6te e nai-dobre ,ako ima6 gysti vejdi,da oskubi6 samo nqkoi ot kosmite m/u samite vejdi.ne gi mahai vsi4ki,za6toto naistina 6te stane grozno i sme6no

ycMuBkaTa
01-03-2006, 18:07
по-добре питай някоя приятелка, майка ти, сестра ти и виж те какво мислят и как ще те посъветват. Т.е. на живо ще се прецени кое ще е най-добре и тогава най-добре ще знаеш дали козметик или те ще ти помогнат, защото наистина веждите си зависят от лицето и т.н. и така не може да се прецени кое ще е най-удачния вариант за теб :wink:

*DeaTHri-BacK*
01-03-2006, 18:16
ne e neobhodimo da hodi6 na kozmetik, nai dobre nakarai nqkoe momi4e. ne e nujno da si gi oformq6 celite, vajnoto e samo da si s 2 vejdi.
това е много добро решение,аз също имам съученици които са молили други момичета да им проскубят косъмчетата между веждите,споко няма да те обезобразят

Absconding
01-03-2006, 21:36
Искаш вежди като на Лео от Big brother ли?Недей!ще станеш супер смешен!Гордей се с това, че имаш хубави "сключени" вежди!На жените им харесва черта у мъжете! :wink:
ne na vsi4ki im haresva...
Не говорим за тлъсти и дебели мазни вежди, които покриваточите...Говрим просто за "сключени вежди", които придават така да се каже "по_благородно" изражение и поглед... :wink:

Малко сключени, много сключени - все тая. Грозно е!

Akivasha
01-04-2006, 16:15
Еми след като си написал тема-явно наистина си се замислил затова по-добре отиди на козметик.Там ще ти кажат от какво точно оформяне имаш нужда.

Black_Orchid
01-04-2006, 16:54
ne e neobhodimo da hodi6 na kozmetik, nai dobre nakarai nqkoe momi4e. ne e nujno da si gi oformq6 celite, vajnoto e samo da si s 2 vejdi.

afrodizia4ka
07-03-2008, 19:08
hgh

sweet_baby_cool
07-03-2008, 19:24
ne e neobhodimo da hodi6 na kozmetik, nai dobre nakarai nqkoe momi4e. ne e nujno da si gi oformq6 celite, vajnoto e samo da si s 2 vejdi.

Sensuality
07-03-2008, 20:00
Просто може да ги почистиш малко там където са сключени,за да не изглежда като една вежда нищо сложно или както казаха по горе може да помолиш някое момиче,няма нищо сложно в това,а пък и по този начин ти ще се чувстваш по добре и няма да се комплексираш :) Успех :-D :)

lifelesscorpse
07-03-2008, 20:00
отиди на козметик да ти ги оформи според чертите на лицето ти,за да стоят възможно най-добре,и след това си ги махай сам или познат,роднина,фр... :) ;)

Madness
07-03-2008, 20:04
на някой момчета точно това им е чара
страшно яко им седи на някой
ако си момиче махай задължително,ама ако си мъжко си помисли :)

RoyTheReaper
07-03-2008, 20:07
Абе ей, стига сте копали бе! :razz:

mysterious93
07-03-2008, 20:50
:D как така френдката не е видяла темата още тцтц(тя си знае коя :D ) ам по темата...не виждам смисъл да ги оформяш кой знай колко...просто махни косъмчетата по средата..а ако са ти мн мн дебели..тогава отиди на козметик или както казаха накарай някоя френдка ..но не ги изстънявай много :)

ProstoAz
07-04-2008, 08:15
Темата е стара!