PDA

View Full Version : big problem



girl_15
01-01-2006, 16:13
takam..ot kade da zapo4na,zna4i maika mi i ba6ta mi znaeha 4e 6te sam v edni priqteli,no az ne bqh tam a na dr mqsto..kam 2 4asa maika mi se obajda i vika idvam da te vzema ,az i razpravqm ne 6te me dokarat posle,a tq sled 10 min sam tam,i az ...panika..na toq kupon deto bqh si4ki beha pili i nqmashe koi da me metne nabyrzo,a pytq ot dvete ka6ti be6e okolo 1km i polovina nqmashe na4in prosto..i az s obajdam na edno mom4e deto e bil na tozi kupon deto i az treshe da bada,i mu vikam 4e na6te ako doidat da kaje 4e sam si tragnala s nekfo momi4e,no za ne6tastie tam e bila maikata na toq deto prai kupona i tq e kazala 4e izob6to ne sam se merkala,ott tam na6te mi zvanqt qdosani i az im kazah kade gore-dolu se namiram,ta idvat s kolata,a s mene beha dve momi4eta,kato da podvardqt ako ne6to gi pitat na6te..az se ka4vam v kolata,te besni 4e sam gi izlygala taka qko,6tot za 3 pat me hva6tat da gi lyja,ba6ta mi vika spirai kolata da govorime s oniq momi4eta,ala te vee4e se bqha varnali v ka6tata,i maika mi za malko da ka4i gore,ato vse golemi,v smisal imashe o6te edno momi4e kolkoto mene(15)pove4eto beha na 20,koito po4ti si4ki gi poznavah i sme priqteli.ok..viknah edno ot momi4etata s neq doidoha i dve mom4eta,da govorqt s maika mi,ediniq kaza 4e 6tql da me dokara,ala e pil ve4e..i taka..az si tragnah,v nas mi vikaha mnogo 4e samo gi luja,i ve4e mi nqmat doverie,4e vsi4ko sam polu4avala kfot si iskam i ne me li e sram taka da praq..oba4e na6te razbraha s koi sam bila,s tezi koito maika mi zabrani da ob6tuvam,6tot spored neq sa bili narkomani,donqkade e prava de,no vse pak te sa mi priqteli i az gi uvaajavam.Te ve4e si mislqt 4e i az sam narkomanka i maika mi kaza 4e tiq dni 6te me vodi da mi pravqt izsledvaniq dali ne sam vzimala ne6to,ama loshoto e 4e sno6ti(za prav pat de)prosto ot lubopitstvo moje bi,smyrkah amfetamini,no malko..ii loshoto e 4e ako maika mi naistina me zavede prosto neznam kfo 6te praq,tq me pita dali sam pu6ila treva nqkoiga az i kazah ne ,ala otnovo izlagah,neznam mn me e strah,znam de,az sam si vinovnaa..sega te me gledat s omraza i samo maika mi me sledq kfo praq,sedq na komp a tq"kfo praish tam".Kaza 4e pove4e nikade nqma da hodq,nqma da izlizam 6te bada vse s neq,za da mi doide akyla,dori kaza 4e 6te idva s kolata da me vzima ot u4ili6te!Neznam mnogo mi gadno parvo 4e gi lyja...a i sega da sam zatvorena v nas..ujas mani mani,naprao ne mi se jivee 4udq se kfo da praq.. :evil: :evil: :( :(
...a sega,na toq kupon deto bqh razbraha 4e sam izlagala roditeli si,nali se opitaha da mi pomognat ne6to,a i na drugiq deto na6te znaeha 4e sam tam,i te znaqt 4e sam gi izlagala,prosto nqqm dumi..i sega nqqm po4ti

RoyTheReaper
01-01-2006, 16:26
mnogo zdravo si zagazila, sega osnovnata ti grija e da predotvrati6 va6te da ti pravqt izsledvaniq za narkotici 6toto togava 6te e katastrofa. zasega po dobre se spotaivai krotuvai i se mazni na va6te, a kogato otmine opasnostta, se opitai da opravi6 ostanalata ka6a

dataworm
01-01-2006, 16:33
чудесно!Очакваме с нетърпение следващия епизод! :lol:

hamilcar
01-01-2006, 17:37
А в началото всичко е толкова невинно.

lady_p
01-01-2006, 18:01
mnogo zdravo si zagazila, sega osnovnata ti grija e da predotvrati6 va6te da ti pravqt izsledvaniq za narkotici 6toto togava 6te e katastrofa. zasega po dobre se spotaivai krotuvai i se mazni na va6te, a kogato otmine opasnostta, se opitai da opravi6 ostanalata ka6a

Mda, opitai se da ubedi6 maika si 4e ne si vzemala narkotici kolkoto i trudno da izglejda!... i bez da te obvinqvam no si vzemi poluka 4e sledva6tiq pyt da ne stava taka!

Challenge_F
01-01-2006, 19:40
Smqtam 4e nai pravilnoto re6enie e da im kaje6 istinata po tozi na4in 6te oblek4i6 i raz4uvstva6 roditelite si...Za izvesno vreme dviji s maika si spe4eli i otnovo doverieto i sled tovaleka po leka 6te zapo4nat da te puskat na kuponi otnovo,,,no 4ui me kazvai im kade si za6toto ako stane ne6to ne dai si boje imenno te 6te ti pomognat i 6te budat do teb ....Kaji im istinata.........te zaslujavat da q znaqt........ako ima6 brat ili sestra po/malki 6te me razbere6 za6toto poprincip nie sestrite se trevojim za tqh......ako nqma6 si predstavi 4e ima6 dete,4e nosi6 otgovornost za nego i 4e 6te umre6 ako mu se slu4i ne6to.....ti 6te iska6 to da ti kazva istinata...kolkoto i boleznena da e tq nali!.....togava 6te moje6 da mu pomogne6,,,a ti ima6 nujda ot pomo6t sladur4e da opravi6 vruzkata s roditelite si.........................kaji im istinata........znam 4e te e strah no po dobre e da ne uslojnqva6 ne6tata,za6toto problemite nqma da se re6at s o6te luji kakvoto i da re6i6 USPEH :wink: stiskam palci

vra4ka
01-01-2006, 20:05
Ами спри да ги лъжеш и се освести малко.
Спри да мислиш,че само на теб ти е гадно.
Постави се на тяхно място.Не се и съмнявам че са ти давали всичко.Може да ти звучи гадно,съжалявам,но е така.
Опитай се да ги убедиш,че не си взимала нищо,защото ако разберат предполам ще получат удар.
Намери път да им спечелиш доверието.Направи нещо за тях.Ограничи се малко в излизания и тн.
Аре успех :wink:
И както каза някой,очакваме 2ри епизод :P

01-02-2006, 08:21
aaa nqkoi da znae za tiq izsledvaniq,az sam 4ula 4e do edna sedmica sled kato si zimal ne6to ti vzimat kryv i urina..??? :?: kak staava po to4no?

RoyTheReaper
01-03-2006, 14:01
aaa nqkoi da znae za tiq izsledvaniq,az sam 4ula 4e do edna sedmica sled kato si zimal ne6to ti vzimat kryv i urina..??? :?: kak staava po to4no?

ima razli4ni metodi na izsledvane za narkotici, ne znam koi to4no 6te ti prilojat. ako ti vzemat kruvna proba e nai bezobidno - narkoticite se razseivat ot kruvta do 48 4asa. ot urinata iz4ezvat do 1 sedmica v nai lo6iq slu4ai. no nai gadno e da ti izsledvat nqkakuv kosam (i az se u4udih :shock: ) i tam sledite ot narkotici mogat da se zapazqt do 90 dni! ne znam dali 6te ti napravqt takuf test, ama... vnimavai

p.s: i nedei da se drusa6 s takiva laina - opasno e!

sladkish4eto_f_sofiq
01-03-2006, 16:09
mnogo oburkana istoriq obshto vzeto nz kvo da te posavetvam1No spored men kato za na4alo trqbva da zapo4nesh e edno big izvinenie za vsi4ki i vsi4ko i to da bude mnogo ama mnogo iskrenno spored men nqma kakvo drugo da napravish v tozi moment!Dano vsi4ko da se opravi,ama ti si se naburkala v taq kasha ti izlizai sega!oshte edno dokazatelstvo 4e na lujata krakata sa kusi!

.......
01-05-2006, 20:39
razbiram ti polojenieto i az sam bila taka,no dokolkoto znam sled 2sedmici nqma da ima opasnost ako ti napraqt izledvaniq,za6toto nqma da ima ni6to v kruvta ti. no gledai ve4e da ne lujesh vashte 4e taka e po losho,kazvai istinata i nqma da imash problemi

The Biker
01-05-2006, 21:09
Mdaaa imal sum takuv slu4ai...(e bez narkoticite) i 4estno da ti kaja priqtelite mi bqha narkomani no sled kato gi otblusnah i sprqh da op6tuvam s tqh mi be6e mnogo po dobre 6toto se sblijih s drugi novi mn po dobri priqteli koito sa mi ISTINSKI priqteli i sa si mi e super!No naistina narkoticite sa LAINA vqrno e 4e e hubavo 4ovek da probva ot si4ko na toq jivot no da znae i koga da spre zatova vnimavai da ne se pristrasti6 6toto kolkoto i da e malko koli4estvoto s seki den 6te po4ne da stava pove4e i bog znae o6te kvo!

strawberry1988
01-08-2006, 00:23
Ami Kato za na4alo spri da luje6 roditelite si,v kraq na pri6tata te ti mislqt samo dobroto.Apo oto6enie na izsledvaniqta,zavisi ot na4ina,po kito 6te ti gi vzemat-prinai-dobriq varqnt do40-50h.a v nai-lo6iq 45 dni.Doverieto e ne6to koeto trudno se pe4eli,no lesno se gubi,zatova se opitai pone malko da si go vyzvyrne6,V kraen slu4ai ako se 4uvstva6 zle,tujna ili samotna,moje6 da potyrsi6 pomo6ta na psiholog ili ako ima6 nujda ot priqtelka i podkreka da mi pi6e6 na strawberry1988@abv.bg

kissorankata
01-12-2006, 16:22
чудесно!Очакваме с нетърпение следващия епизод! :lol:
Хаха и аз това чакам...наистина проблема е сериозен ама не мога да дам съвет.

blqqh
01-14-2006, 07:48
хеллооуу ви..ми значи не ме водиха на изледвания,но казах на майка,че съм пушила трева и то само за 2 пъти,след като тя доста време ме пита,аз все отричах ама тя вика като станеш майка ще разбереш какво прави детето ти,и ще усетиш кога то лъже.Доста виканици имах с наще,почти не излизах .И сега не ме пускат да ходя на много места,и ми нямат много доверие.А и само ме разпитват ако излезна къде съм ходила с кой и т.н

mil4eto_
01-14-2006, 12:05
хеллооуу ви..ми значи не ме водиха на изледвания,но казах на майка,че съм пушила трева и то само за 2 пъти,след като тя доста време ме пита,аз все отричах ама тя вика като станеш майка ще разбереш какво прави детето ти,и ще усетиш кога то лъже.Доста виканици имах с наще,почти не излизах .И сега не ме пускат да ходя на много места,и ми нямат много доверие.А и само ме разпитват ако излезна къде съм ходила с кой и т.н

радвам се,че не са те водили на изследвания и ти се е разминало!за напред почни да споеляш повеч с майка си,не я лъжи системно и то за някакви глупости!
защо не пробваш да я убедиш,че приятелите ти са яки хора а не некфи пропаднали наркомани?