PDA

View Full Version : Obezkomqvane s DEpilator



17god_pich
01-01-2006, 19:33
Zdraveite!!!
Iskam da si mahna kosmite na gurdite i korema s nqkvo krem4e Depilator.Maje6 se s nego,4aka6 15 min i se drapa6 s nekva plastmasova 6patulka.Kosmite opadvat no korenite ostavat.Interesuva me tova obezkosmqvane dobro li e?V smisul posle ne iskam kosmite da mi rastat po debeli i 4erni ili pove4e!!!Edin priqtel mi go preporu4a.Toi go polzva da si maha kosmite pod mi6nicite i na slabinite.Va6eto mnenie kakvo e?

01-01-2006, 19:46
ne ti go prepor14vam.Sled nego kosmite stavat prosto ujasni...

pinK_Baby
01-01-2006, 19:53
Моето мнение е да опиташ с кола маска при козметик и ако не те боли толкова да продължиш с нея...Ако те боли е все тая дали ще избереш депилатоарен крем или бръснача...Ефекта е същия и даже май бръснача по-добре ги маха (не съм използвала крем)...Другия ми съвет е епилатор...Сега има доста модерни,които са с всякакви обезболяващи глупости и вършат работа...Пък и знам доста момчета,които си махат космите по гърдите и корема именно с епилатор...Съветвам те да опиташ всички начини и сам да прецениш кой е най-подходящ за теб :)

17god_pich
01-01-2006, 20:01
Awe men me e spek da ne si otkusna kojata s taq kola maska,za bolkata ne mi puka,6a se napiq predi tva i 6a me dere edin priqtel.Ma ne iskam da ostanat nekvi rani po kojata i pupki :D Ima li takava veroqtnost pri kola maskata?

dataworm
01-01-2006, 20:10
Прави каквото искаш!Не е препоръчително все пак!

:wink:

(^^;)
01-01-2006, 20:11
не знам дали има такава вероятност за кола маската,но сигурно има,ако кожата ти е чувствителна :roll: искам само да ти кажа,че и според мен не струват нищо тея крем-депилатори и наистина крайния ефект е близък до този със самобръсначката...така че или епилатор,или кола маска :wink: :?

pinK_Baby
01-02-2006, 09:15
Awe men me e spek da ne si otkusna kojata s taq kola maska,za bolkata ne mi puka,6a se napiq predi tva i 6a me dere edin priqtel.Ma ne iskam da ostanat nekvi rani po kojata i pupki :D Ima li takava veroqtnost pri kola maskata?

Препоръчвам ти при козметик иначе сам може да се нараниш...Ама отиди при някоя млада,щото като се напиеш да не те гледа странно :lol: Ще е голямо шоу аххахх

Niakoi si
01-02-2006, 15:05
Махни ги с епилатор или с кола маска,ама ако си избрал 2-рия вариант отиди на козметик,щото ще е направиш неправилно в домашни условия.

17god_pich
01-03-2006, 18:30
Махни ги с епилатор или с кола маска,ама ако си избрал 2-рия вариант отиди на козметик,щото ще е направиш неправилно в домашни условия.

Kolko pari bi mi struvala takava usluga?

Roxy
01-03-2006, 19:13
17god_pich няма опастност да ти се отлепи кожата...ако имаш бенки по добре пробвай с депилираш крем..ако не колата маска е най-добре,защото космите растат по-редки по-тънки и по-бавно...

`Death`Whore`
01-03-2006, 19:16
депилатоАр, думата е от френски.

17god_pich
01-06-2006, 18:19
17god_pich няма опастност да ти се отлепи кожата...ако имаш бенки по добре пробвай с депилираш крем..ако не колата маска е най-добре,защото космите растат по-редки по-тънки и по-бавно...

Kvo moje da im stane na benkite???

01-07-2006, 10:06
Махни ги с епилатор или с кола маска,ама ако си избрал 2-рия вариант отиди на козметик,щото ще е направиш неправилно в домашни условия.

Kolko pari bi mi struvala takava usluga?

Епилаторът струва различно-моят е philips от 50 лв.Не знам колко струва колата маска,питай в някой козметичен салон.В един козметичен салон в моя град-Русе видях,че краката са 16 лв,ръцете-4,ама другите не помня.Ако ще я правиш в домашни условия,продават едни на veet от 1 лв по аптеките,но не съм привърженик на колата маска.

_FaShIoN_
05-16-2008, 12:38
Депилатоарът е същата работа като със самобръсначката,само че го дават ушким да е по-добре,ама не е... :)

enola
05-16-2008, 14:29
Awe men me e spek da ne si otkusna kojata s taq kola maska,za bolkata ne mi puka,6a se napiq predi tva i 6a me dere edin priqtel.Ma ne iskam da ostanat nekvi rani po kojata i pupki :D Ima li takava veroqtnost pri kola maskata?
ima takawa wroqtnost,no .. rqdko se slu4wa .. zawisi ot kojata ..

TheNewReligion
05-16-2008, 18:23
Моето мнение е да опиташ с кола маска при козметик и ако не те боли толкова да продължиш с нея...Ако те боли е все тая дали ще избереш депилатоарен крем или бръснача...Ефекта е същия и даже май бръснача по-добре ги маха (не съм използвала крем)...Другия ми съвет е епилатор...Сега има доста модерни,които са с всякакви обезболяващи глупости и вършат работа...Пък и знам доста момчета,които си махат космите по гърдите и корема именно с епилатор...Съветвам те да опиташ всички начини и сам да прецениш кой е най-подходящ за теб :)
+1

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-16-2008, 23:31
стара тема