PDA

View Full Version : Shte se opravi li otnovo???



Jeninka
01-01-2006, 22:24
Trqbva da spodelq ne6to s vas,zashtoto ina4e shte umra...Lee..kakva glupost napravih..:((
Prochetoh v edna kniga "Zdrave i Krasota"или нещо такова беше..прочетох там че за да се увеличи бюста,трябва да си правя масаж на гърдите с ГРУБО КЕСЕ..
Ама това кесе май се оказа по-грубо отколкото очаквах,защото от това разтриване и престараване да разтривам възможно най-интензивно,сега имам белези-светло кафяви и приличат малко на стрии,но не са защото се появиха точно след това което направих с кесето.Всъщност първите няколко пъти когато започнах това с разтриването,много си раздрах кожата на бюста,защото явно много съм натискала и ме болеше и даже малко кръв имаше,но пак продължих и после като видях че много съм се разранила спрях за известно време и кожата ми се възстанови,нищо ми нямаше..НО след 1 месец,нали съм много умна,пак реших да пробвам,с надеждата че отново ще ми се оправи кожата като първия път,но този път НЕ-останаха белези...
Сега..Много ми е тъжно:((и ИСКРЕНО СЪЖАЛЯВАМ ЗА ТОВА КОЕТО НАПРАВИХ...:((а кожата ми там беше толкова мекичка и хубава...защо ми трябваше това?да ме пита човек...:((Моля ви помогнете ми!!!Жсичко бих дала ,само и само кожата ми отново да стане както беше преди или поне да залича веднъж завинаГИ тези белези?????Кажете какъв препарат е най-ефикасен???С какво ще се махнат тези белези?Моля ви,Спешно се нуждая от помощ...Незнам какво да правя ве4е...Дано се намери някой който да може да помогне...
Благодаря,приятели!

California
01-01-2006, 22:34
ако темата не е ебавка - лекарството се казва КОНТРАКТУБЕКС и до колкото знам е за премахване на белези,но не съм убедена дали помамга...има го в аптеките,питай там!
ама...момиче ти ме изумяваш бре?как ще правиш такива неща с гърдите си?

Shogi
01-01-2006, 22:40
Лекарството определено помога, но незнам дали е изпитано върху точно такъв проблем. А и ми е много странно как хората могат да си навредят по толкова груб начин само при положение че са чули нещо по медийте или са го прочели някъде. Кфото и да пише и да се казва ако си го немаш в главата и незнаеш кво правиш....ужас..мале дано се оправиш..
Мадекасол - 7-8лв.
Контратубекс - 13 лв.
Дерматикс - 70 лв.
Първото - растително/билково/, второто - хепарин + билки , третото - силиконов полимер.

Jeninka
01-02-2006, 17:11
Много ви Благодаря на всички,за съпричасността,..!!!Това означава много за мен!Дано това което казвате наистина ми помогне...
Благодаря ви!!!!!!!!

Jeninka
01-02-2006, 17:19
Незнам ,кой от тези препарати е най-ефективен и най-бързо ще премахне белезите????
Много се надявам ,че след като първия път тези белези се заличиха ОТ САМО СЕБЕ СИ,след време и с тези ще стане така...но сигурно ме разбирате,че не мога да чакам на случайността,защото може да стане и по-зле и да останатж завинаги белези.А аз не искам това да стане...

welwet
08-20-2009, 00:35
Ся след 1 месец пак ще си ги разраниш ли?

smileforyou12
08-20-2009, 00:37
3 години..... :-o