PDA

View Full Version : Chuvstvam se mnogo obyrkana,neznaq kakvo da pravq.



lonely_baby
01-01-2006, 23:21
Zdraveite na vsi4ki.4estina nova godina jelaq vi mnogo zdrave,shtastie i mnogo mnogo lubov.Az sym edno 17 godishno momiche,koeto e mnogo obyrkano,neznae kak da postapi.Prichinata za tova e slednata-Zapoznah se s edno mom4e po chata,mnogo si dopadnahme,izleznahme na kafe haresahme se i dvamata,pochnahme da pravim planove za nasheto bydeshte ako tragnem.Vidqhme se oshte edin dva pyti i kato go zapoznah s moita priqtelka vsi4ko se promeni.Sled izvestno vreme te`moita priqtelka i toi`mi syob6tavat,4e toi haresval neq..i sega i moita priqtelka go haresva i mislqt da probvat da tragnat..Men tova mnogo me natajava s moita priqtelka sme si pak zaedno,no samo 4e ne si govorim za nego..mnogo mi e gadno i si lqgam sas sylzi i sas sylzi stavam..ne moga da si gi predstavq dvamata zaedno..az ne moga da izdarja..neznam kak da se dyrja s moita priqtelka,da pogovorq li s neq za nego..nqmam sili za nishto..molq vi pomognete mi...daite mi syvet kak da postapq i s dvamata:((

Shogi
01-01-2006, 23:30
Мерси за хубавите пожелания. Да ти се връщат многократно. Сега по темата...да ти кажа честно в момента съм в същата ситуация само че от страна на момчето. Едно момиче мн ме харесваше..не правеше нищо по въпроса...и в крайна сметка сега ходя с най-добрата му приятелка. Положението е адски неловко. И мога да ти кажа че мн добре разбирам как се чувстваш. Сега..мойто мнение е че приятелството ви..ако е наистина толкова добро колкото търдиш...и че ако мн държиш на това момче е редно да отстъпиш и да ги оставиш да бъдат щастливи. Това е по правило..друг е въпроса че твоята приятелка е нарушила нещо мн важно - забъркала се е с момчето което ти харесваш а на теб ти е казала доколкото се подразбира че няма нищо към него. Подла е нейната постъпка..не толкова неговата...замомента нищо неможеш да направиш май освен да си запазите отношенията такива каквито са и същевременно да приемеш фактите и да се опиташ да го забравиш. Решение на случилото се няма..кфото и да решиш все си на загува. Търпение...ще трябва да ти мине някакси. Любов с любов се избива..намери си друг.. ако и него ти земе...еми..страхотна приятелка тогава. Желая ти успех...ситуации от тоя сорт са мн заплетени и лично аз съжалявам че 90% от времето си прекарвам в мисли по разрешаването им защото почти винаги съм замесен. И ти казвам че решението няма да падне от небето. Ако някой друг намери такова..евала..ще ми помогне и на мен. Засега..както се казва в една известна реклама на пепси.. Patience is everything...И си помогни като си намериш друга цел!

HeDa
01-01-2006, 23:33
Mmm kolko poznato ,na nai-dobrata mi priqtelka se be6e slu4ilo takova ne6ty s biv6ata i nai-dobra priqtelka..Tq ostana priqtelka i s dvamata , makar4e tq se 4uvstva6e to4nu kato tebe :( Az ako bqh nqma6e da postypq kato neq,vednaga se karam s priqtelkata i sas mom4eto,6tom e pistypila taka , tq za mene ne e priqtelka!A mom4eto da si gleda rabotata :] tva e

Oyama
01-01-2006, 23:48
Бати приятелките имате сите. Аз не бих се правил на непукист а бих им ебал мамицата. Отмъщението е ястие което е най добре сервирано студено.

lonely_baby
01-01-2006, 23:49
mersi mnogo 4e me razbirash..adski gadno e....men pove4e me boli 4e moita priqtelka 6te tragne s tova mom4e,otkolkoto 4e toi ne me haresva ve4e.Bolkata mi e v tova 4e 6te trqbva da gi vijdam zaedno,4uvstvam se super predadena ot strana na moita priqtelka

lonely_baby
01-01-2006, 23:54
mnogo e gadnoo...horca..nqmam nikvi sili pak i neznam ko da i kaja na moita priqtelka..mnoo trudno polojenie.

RoSsY88
01-02-2006, 04:55
Поговори с приятелката си за него..кажи,че ти го харесваш много...Гледай само да не загубиш приятелката си заради него!Грешка ис направила като си ги запознала,ама най-добре се откажи от него,щом като види някоя по-готина да те зарязва и да тръгва селд нея...такова момче ли ти трябва?!

lonely_baby
01-02-2006, 08:14
dnes mislq da sybera sili i da pogovorq s neq..no mnogo me e strah da ne se skarame..ujassno ee

SeXyTo_f
01-02-2006, 08:27
Mmm kolko poznato ,na nai-dobrata mi priqtelka se be6e slu4ilo takova ne6ty s biv6ata i nai-dobra priqtelka..Tq ostana priqtelka i s dvamata , makar4e tq se 4uvstva6e to4nu kato tebe :( Az ako bqh nqma6e da postypq kato neq,vednaga se karam s priqtelkata i sas mom4eto,6tom e pistypila taka , tq za mene ne e priqtelka!A mom4eto da si gleda rabotata :] tva e

lonely_baby
01-02-2006, 09:31
tova e nai-dobrata mi priqtelka s neq sme zaedno ot malki..vinagi i navsqkade sme zaedno..kato sestri sme..no sega kato stana tova neshto..pak sme si zaedno samo 4e po-drypnato se dyrjim edna kym druga..ne iskam da se karam s neq..no pyk i ne moga cql jivot da si myl4a...tova me ubiva

Br0kEn^HeaRt
01-02-2006, 11:23
spored men trqbva da govori6 s neq i da i kaje6 kolko ti e gadno , edva li moje6 da iska6 ot neq da ne tragva s nego za6toto moje naistina mnogo da go haresva no vs lu4aq trqbva da si izqsnite va6te otno6eniq bez nego...vseki da kaje kakvo 4uvstva za6to se epolu4ilo taka i da priemete polojenieto takova kakvoto e no ne da se razdelqte ili karate ...a ti naso4i vnimanieto si v dr posoka opitai se da ne misli6 tolkova kak biha izglejdali te zaedno a za tova 4e tvoqta priqtelka 6te e 6tastliva ,a ti zapo4ni da izliza6 i s dr hora pak ni6to ne se znae dr mom4e moje da te 4aka na sledva6tiq agal:)ycnex:)

lonely_baby
01-02-2006, 19:15
do predi malko govorih s priqtelkata mi..te ve4e hodili..mi kaza..malko trudno 6te go prijiveq...no reshih ve4e..4e trqbva da svikna s taq misal..nqma smisal pove4e da se naprqgam..vremeto 6te pokaje kakvo 6te stane..za sega uj otno6eniqta s priqtelkata mi sa normalni..dano da ne se razvalqt...mnogo vi blagodarq na vsi4ki..problema e sega kak da se dyrja kam mom4eto..

01-02-2006, 19:33
Поговори с приятелката си за него..кажи,че ти го харесваш много...Гледай само да не загубиш приятелката си заради него!Грешка ис направила като си ги запознала,ама най-добре се откажи от него,щом като види някоя по-готина да те зарязва и да тръгва селд нея...такова момче ли ти трябва?!
milichka iskam da ti kaja che te razbiram znam kakvo e da stavash i da lqgash sys sylzi na ochite:(syglasna sym s kotenceto!ne si stuva za nqkoe momche i s koeto oshte si namala neshto koi znae kakvo...no priqtelkata ti ...pogovori s neq!NAKARAI Q DA SE OPOMNI KAKVO TI PRICHINQVA,no go napravi tak che da ne q zagubish!dano tazi godina ti donese mnogo sial da gledash samo napred i da bydesh mnogo obichana:){}{}{}

He3HauKa
01-02-2006, 20:12
Mila vsi4ko hubavo i na teb i dano novata godina ti donese poveche kasmet ..Ami da ti kaja pogovori s priqtlkata si zashtoto shte imash oshte momcheta i momcheta no priqtelkite ostavat za dalgo vreme..ako na men mi sa sluchi podobno neshto nikoga ne bih napraila typo na priqtelkata mi a i predpolagam i tq na men..Taka che ako vaprosnoto momi4e ti e pr.tq nqma da tragne s manqka :roll:

МразяКурвии_20
01-03-2006, 00:41
ТРЯБВА ДА КАЖЕШ НА НЯКОЙ ОТ ДВАМАТА! НЕЩАТА ЩЕ ТРЪГНАТ НАНЯКЪДЕ, КЪСМЕТ МИЛА

lonely_baby
01-03-2006, 17:20
sno6ti govorih s priqtelkata mi..kaza i 4e nai-mnogo me boli 4e tq e traganala s nego..a ne tolkova 4e toi ne hareva men ili 4e haresva neq..kazah i go mn pyti..no dr mi pritelki me razbirat po drug na4in..te ne osyznavat 4e tq ne trqbva da tragne s nego..te mi govorqt 4e taka mi e bilo pisano..da sam gledala ot dobrata strana i t.n..no v kraina smetka ve4e sam s misalta 4e tova mom4e e priqtel na priqtelkata mi..a ne mom4eto,koeto haresvam..s moita priqtelka dnes bqhme zaedno..otno6eniqta sa ni dobri..no s tova mom4e ne sme si 4atili i nito sme govorili..i sq neznam kak da se dyrja s nego kato go vidq..

01-03-2006, 18:25
Macka 4NG i na teb.Vij sega taq tvoqta priqtelka ako e znaela 4e go haresva6 tolko ti e i priqtelka.Ako mnogo haresva6 mom4eto napravi vsi4ko da si s nego bez da te interesuva kakvo misli tq malko e egoisti4no no se pak si bila purva .Celuvki i uspeh :)

01-03-2006, 18:28
Woww e sa pro4etoh tva koeto si napisala za posledno ..... Milata i ko trugnali sa male taq tvoq priqtelka e tupa kurva kak moje taka abe tva e .... ujas.Znaae6 li ko toq 6te e tvoi i to4ka povtarqi si go i ne se otkazvai ta ti si pove4e ot neq abe ebahti horata ima maleee iznervih se!Aide druj ni v te4enie :)

lonely_baby
01-03-2006, 18:28
az mno go iskam..no nqma kak da sam s nego pri polojenie,4e toi dostaa e haresva i iska da e s neq..kak da se borq..kakvo da mu kaja..kak da se dyrja s nego..za da go spechelq..

01-03-2006, 18:31
Abe macka ti fred li si :P ima tolko mnogo na4ini edno momi4e da svali mom4e 4e nqmam dumi ako iska6 si dai nik v skype ili MiRC da ti kaja nqkoi ne6ta

lonely_baby
01-03-2006, 18:44
..nestava duma za svalki v momenta....no kakto i da e..kaji ti kak si v momenta v mirkata da te namerq

lonely_baby
01-04-2006, 00:36
opitvam se da se otkaja ot nego..da se primirq s masalta 4e sa zaedno i 4e trqbva da gi vijdam zaedno..no na momenti mi e super gadno..neiskam da se otkazvam ot nego..ima i o6te ne6to moita pr haresva edno dr mom4e,koeto uj nqmala da zabravi..i mi kaza 4e tragnala s mom4eto kam koeto az imam 4uvstva samo zashtoto e bil super pekan i za tva re6ila da probva s nego..no mom4eto q haresva i dori da znae 4e tq haresva dr mom4e..e re6il da tragnat..ne e 4estno..vie kak mislite..da prodalja li da se borq..ili trqbva da se otkazvam..?

B0dKa^3x7aZ
01-04-2006, 00:38
Леле такива проблеми дано да не ми са на главата :)

belluci
01-04-2006, 04:53
macka,purvo tezi tvoi priqtelki koito ti govorqt 4e taka bilo pisano,s izvinenie,qvno se opitvat da demonstrirat nali4ie na mozu4en dificit.Tova absoliutno ne e taka.Vtoro ne znam kakva e tazi tvoq priqtelka koqto te gleda kak strada6 za smetka na neinoto 6tastie,ili po-to4no znam,4ovek egoist,koito ne moje da bude istinski priqtel.Estestveno e,4e ti nqma da trugne6 da i se surdi6 ili ne6to takova,za6toto nqma6 tova pravo,no tq puk ako ti be6e naistina priqtelka 6te6e da se zamisli i izbora i 6te6e da e drug!Moq suvet e da si vzeme6 ne edno mi pove4e na um za tova kakvo moje6 da o4akva6 ot tazi "priqtelka",a kolkoto do tova mom4e,znam 4e 6te ti e trudno no poloji malko usiliq i volq i 6te go zabravi6.Ne izlizai s tqh,ne govori za nego,dori za malko moje6 da ignorira6 i neq.Namirai malko vreme da si sama sus sebe si,griji se za sebe si,misli si za mnogo drugi i hubavi ne6ta,za6toto sum sigurna 4e ima i takiva i izlizai s drugite si priqteli i se zabavlqvai.6te stane burzo ubedena sum i 6te e samo v tvoq polza;) uspeh:)

01-04-2006, 08:26
ABE AZ V MIRKATA SAM POSTOQNNO ELA V #SOFIA AZ SAM KOTKATA_17

lonely_baby
01-04-2006, 22:44
...horca...neznam veche kak da se syvzema..az samo kato vidq priqtelkata mi se seshtam za tqh dvamata i mi stava mno gadnoo..pak kvo ostava da se opitam da go zabravq..dnes cql den sa bili zaednoo..moita pr be6e mno shtastliva...cql den sam se trajkala i sam spala..za da ne mislq..no tova ne moji da prodaljava dylgoo..sysipvam se...

Lonely_Boy
01-04-2006, 22:54
Просто говори! Няма смисъл да премълчаваш... Ясно е, че ти е гадно... другият начин е да чакаш и да плачеш и да плачеш:( ГОВОРИ! Уточни какво точно искаш в момента и ГОВОРИ!

hot_sexy_lady
01-04-2006, 23:03
spored men te e qd 4e tvoita priqtelka e vzela mom4eto koeto ti si sre6tnala i si iskala da ima6 bade6te s nego no vse pak tq ti e priqtelka i lubovta ne pita kakto ima edna duma :lol: ne se ot4aivai jivota prodaljava!!! draj se s tqh kakto obiknoveno. badi estestvena! :wink:

lonely_baby
01-04-2006, 23:32
ne ne me e qd..no prosto me boli...4uvstvam se super predadena..gadno mi e..4e predi nie s nego gradqhme byde6te ako tragnem kak 6te stoqt ne6tata..koga 6te se vijdame i t.n i sq kato si predstavq 4e kakto toi predi me celuvashe sega neq celuva..prosto ne moga da svikna s taq misal...i dori da znam 4e nqmam nikvi 6ansove ve4e toi iska da e s neq..vse se nadqvam da se preobyrne ne6to i da byda az s nego..ima momenti kogato mislq 4e trqbva da svikna s taq misal i po4vam da mislq kak 6te gi vijdam tqh dvamata pregyrnati i az s tqh 6te hodq na kafe a u..no na momenti mi e v glavata kolko 6te izdarji tqhnata vryzka dali 6te moga da si go spe4elq otnovo 6tom me e haresval v na4aloto dali moga po nqkakav na4in pak da go nakaram da si vyzvyrne 4uvstvata kam men....

ziky
01-04-2006, 23:48
Е да е те такива приятелки с лопата и снегорин да ги ринеш :!:

01-06-2006, 11:21
Ei milata o6te ne si se suvzela a
:(
mnogo lo6o i vse pove4e namrazvam pr ti taq tupa kurva kak mojeee ne tq e unikat spokoino mila dano sre6tne6 po skoro drug 4ovek mnogo 6te se radvam :)

lonely_baby
01-06-2006, 21:55
...horca..do sq si chatih s tova mom4e...opitvam se da se dyrja normalno..no toi mi vika 4e ne se dryjda normalnoo..i mu bilo gadno i na nego i na dvamata ni e gadnoo...i vse si mislq 4e na nego pone malko mu puka za men..no edva li ima 4uvstva..sigorno e samo sa4yvstvie zashtoto mi e mno gadno...no leka po leka po4nahme pak da si govorim normalnoo..obadi mi se i malko si pogovorihme po skype...nemoga da go zabravq..vse pove4e i pove4e se nadqvam da se promeni neshtoo..ne iskam da go zabravq..puk sega kato znam 4e v tozi moment sa zaedno..naprao poludqvam..i kato gledam 4e pr`kata mi zapo4va vse pove4e da se privyrzva kym nego..dokat ne priklu4i tqhnata vryzka az nqma da moga da se syvzema..vse pove4e i pove4e mislq za tqh..naposledak po4nah vsqka ve4er i da gi synuvam abe nqma nikaf red...:(((((

Soldier_OF_Fortune
01-06-2006, 22:14
За това никога не запознавай приятелка с човека, с който имаш намерение да тръгнеш преди да си тръгнала с него

lonely_baby
01-06-2006, 23:26
neznam ve4e...tolkova sam obyrkana 4e vse o6te ne moga da uznaq kvo stava s men i okolo men..takava obyrkvaciq i nai-gadnoto..4e tova e pyrvata mi nai-golqma myka i to pri4inena ot nai-dobrata mi priqtelka..no tova nqma da go zabravq

Just A Man
01-06-2006, 23:54
Не искам да ти давам празни надежди, само искам да спомена, че един от най-добрите ми приятели беше влюбен в момиче, което ходеше с най-добрия му приятел. Ходеха заедно на тренировки с него... постоянно бяха заедно... той чака много време и накрая дочака своя час... факт е, че бяха заедно с това момиче...

lonely_baby
01-09-2006, 22:40
uff...vse po-obyrkano stava polojenieto..ei sq edna moq syo4eni4ka,koqto poznava tova mom4e si govori s nego.i toi i e kazal 4e sam go kefila,4e mu e bilo gadno za men.4e kogato samo go vijdala sam praila nqkvi mili4ki fizionomii no misli 4e s moita pr...i toi neznael kvo iska..mno e bilo obyrkano pri nego..a pak moita pr`ka mi govori ot vreme na vreme i za edno dr mom4e,koeto tq si haresva otdavna i kat q pitah dali go haresva o6te tq mi kaza..4e nqmala da zabrai i onva mom4e..no 6tqla da si hodi s mom4eto koeto az iskam..tova ne e 4esno spored men..no az mislq da ne se otkazvam..iskam si go tova mom4e..min ve4er izleznah na disko imah shansa da byda s dve mom4eta..bqha sladki no otvytre ne6to me spira6e da ne praq ni6to..syvesta ne mi pozvolqvashe dori da imah nujda pone ot edna celuvka..no ne stana ni6to..prekaleno mn se omotaha rabotite

belluci
01-10-2006, 04:35
da,gadno mu e,puk s tvoita priqtelka si gleda kefa.az mislq,4e v predniq post, po-v na4aloto na temata,tui kato pita6e kak da se spravi6,ti napisah pove4e da ne kontaktuva6 s nego i da se otdrupne6 ot sredata okolo nego,za6toto realno poglednato,tova e edinstveniq na4in,za momenta.
A kolkoto do tova,4e si go iska6,mislq 4e trqbva da znae6,4e podoben tip otno6eniq se formirat ot dvamata du6i,a ne ot edin i 4e v jivota rqdko se slu4vat ne6tata koito iskame.A dori i da se polu4i ne6to v posledstvie 6tom po tvoite dumi NE ZNAE KAKVO ISKA,zamisli se,kakvo 6te pravi6 ti s 4ovek koito ne znae kakvo iska,za6toto kakto dnes e s priqtelkata ti i ne znae kakvo iska,analogi4no e mnogo vuzmojno da se slu4i i s teb.
Ne e nito purviq nito posledniq,za tova moeto mnenie e,4e trqbva da go zabravi6,da spre6 da se interesuva6 na kogo kakvo govori i za moment da se otdrupne6 ot vsi4ko okolo nego.

IKisseDAGirL
01-10-2006, 06:25
ei tva ot strana na teq "priqtelki",
deto nikoga ne bih posmqla da gi nareka taka,
ne moga da go razbera! :? mnogo e gadno da ti
izmaknat mom4eto koeto haresva6 pod nosa,
da ne govorim ako tva go napravi tolkova blizak 4ovek.Spored men e nai dobre da obqsni6 na tova
momi4e 4e ti ne i se sardi6, no se 4uvstva6
gadno predadena, 4e postapkata i ne e kato
na edna istinska priqtelka i te naranqva.
Posle ve4e tq sama da re6ava kakvo 6te pravi...
ako tragne s toq zna4i izob6to ne zaslujava
priqtelstvoto ti :wink:

lonely_baby
01-12-2006, 20:54
mersi na vsi4ki za syvetite..no polojenieto si e vse syshtoto ne mogda da go zabravq tova mom4e..a kolkoto do moita pr`ka ve4e po4ti ne se vijdame..gledam da q izbqgvam zashtoto samo kato q vidq po4vam da mislq za tqh..ne 4e prez drugoto vreme spiram da mislq za tqh..samo kato nau4a 4e sa zaedno..v tozi moment neznam kvo praq..super gadno mi e..a mom4eto prodaljava da si govori s men..4atim si,koeto me radva ne iskam da prekysvam vryzkata ni..makar 4e pove4eto mi pr`ki me karat da ne si 4atim ...super obyrkano mi e..ne iskam da go zabravqm..:(((

belluci
01-15-2006, 05:49
6tom ne iska6,nikoi ne moje da ti pomogne.

lonely_baby
01-21-2006, 20:51
pri men neshtata oshte pove4e se obyrkvat vsi4ko stava ot zle po-zle...zapoznah se s priqtel na mom4eto,koeto tragna s moita pr`ka i zapo4nahme da si 4atim s neg priqtel..no toi vze da se drazni 4e sme 4atili s neg priqtel..ne vijdam za kakvo da se drazni pri polojenie 4e uj hodi s moita priqtelka..mno se obyrkaha ne6tata..ve4e se 4udq dali da spra da si 4atq s neg priqtel,za da si ostanem pone priqteli ..a s moita priqtelka po4ti ne se vijdame i kato se vidim ne govorim za tqh dvamata..nz kak da postatq...help me plss