PDA

View Full Version : kakvo da pravq



sexy_love_16
01-02-2006, 10:08
Ex sladuri molq vi pomognete! Imam malak problem s gadjeto....nie sme ot razli4ni gradove blizko sme i vseki den de vijdame Laughing samo 4e.... ne mojem da ostanem nasame mamka mu iskame da go napravim no vse ne6to ni spira edin pat tehnite ( ne mu davat da doide i na kafe daje ) tova be6e oficialnata versiq 4e 6e doide samo na kafe Wink drug pat se nqkoi 6e go izvika i ne mojem da ostanem nasame Sad posavetvaite ni kakvo da pravime za6toto iskame da sme zaedno a ne mojem Rolling Eyes mn 6te sam vi blagodarna ako mi dadete savet Razz

mimi_gothica
01-02-2006, 10:15
Vij vie trqbva sami da se opravite dvamata.^toto vie si znaete v kva situaciq ste i pogovorete izmislete ne6to zaedno.Ima na4ini,no vie trqbva da si gi namerite.

Devinski
01-02-2006, 10:17
Какви са тези родители, които не пускат момчето, че не мога да се сетя? Ако теб те спираха разбирам. Ако и двамате се харесвате и го искате отидете в друг град и там на хотел. Сигурна ли си, че родителите му не го пускат? Смешно е това.

CuNki pO MuCuNki
01-02-2006, 15:12
sexy_love_16 Devinski e absolutno prav tova e sme6no ne tova e.....hahaha....sry mila no ne e normalno.no da priemem 4e e bilo taka,slu4va se :lol: .togava se uveri 4e i toi iska sy6toto koeto i ti ako ne ili go zareji ili go priemi takyv kakyvto e i sys svoite jenaniq...no ako iska tova koeto i ti kyv e problema .kaza 4e sa go vikali ,mi prosto e ako e po telefona da go izklu4i ako toi ne se navie davai malko po hard kato jena-ti go izklu4i :wink: :lol: :lol: :lol:

sexy_love_16
01-07-2006, 21:31
mi :D ko da vi kaja negovite roditeli hi4 ne mi haresvat ne mu pozvolqvat dosta ne6ta i tova e problema ina4e mi e dokazval mn pati 4uvstvata si... Devinski tova 4e moje bi teb te puskat ne zna4i 4e nqma takiva slu4ai v koito mom4eto ne se puska na sre6ta blagodarq ti za mnenieto DA sigurna sam 4e e taka za6toto sam go vijdala s o4ite si... mimi_gothica prava si :) nii si znaim v kakvo polojenie sme samo 4e ako moje vse pak nqkoi da mi pomogne 6e e hubavo :lol: CuNki pO MuCuNki mn blagodarq za saveta ;) drugiq pat 6e go napravq li4no :) mn blagodarq za mneniqta vi 8)