PDA

View Full Version : Кой си харесва тялото?



Sugar_metalka
01-02-2006, 10:34
Az si haresvam tqloto i ne iskam da spazvam nikakvi dieti, a vie?

lina15
01-02-2006, 10:39
az si haresvam tqloto mnogo
no nemoga da ti kaja kolko dieti sum minala
i produljavam da pazq

Shogi
01-02-2006, 10:41
Ммм...харесвам си тялото ама съм минал покраи 4-5 сериозни спорта за не по малко от 2 години всеки. В момента съм волейболист, тичам всяка сутрин, плувам всяка събота и недедля, ходя на фитнес 1 път седмично и всяка вечер имам тренировка по волейбол. Ми...освен да съм доволен от себе си :) Хи-хи-хи

`Death`Whore`
01-02-2006, 10:46
А пък аз не надебелявам! Много пъти ям като прасе и то по 4-5 пъти на ден и не наддавам. Не съм била над 48 килограма. Имам коремче, но не ми дреме. :)

California
01-02-2006, 11:28
А пък аз не надебелявам! Много пъти ям като прасе и то по 4-5 пъти на ден и не наддавам. Не съм била над 48 килограма. Имам коремче, но не ми дреме. :)
мда и при мен е така...
и аз на моменти пускам шкембенце ама си го харесва,колкото и невероятно да звучи :lol:

`Death`Whore`
01-02-2006, 11:31
Преди се сдухвах...и преди среща не ядях цял ден, защото мислех, че ми е ужасно грозен корема...

babeson
01-02-2006, 11:35
nikoga ne sum spazvala dieti..ne moga da mrudna ot 47 kg, kakvoto i da pravq!!!! :? :wink:

Neko_Dream
01-02-2006, 11:48
Хах, аз и диета? Всъщност, може... ама такава за дебелеене, така да се каже. Имам уж добър метаболизъм и не дебелея, ся съм 56 кила, но пак прогрес, преди година бях 55 ;/ ,
Но иначе съм си много доволен от тялото, имам си релеф, ала бала. поне така ми казаха :roll: аз си се харесвам такъв какъвто съм си :Р

mnogomili4kata-sf
01-02-2006, 12:16
ами чувствам си се прекрасно в своето тяло :D

baby_beautiful
01-02-2006, 16:04
Аз също си го харесвам но за диетите почти винаги се ограничавам ама не е лесно.Много се кефя на момичетата,който каквото и да ядат-сладко,хляб изобщо не им се лепи и могат всичко да ядат

WILD__BOY
01-02-2006, 21:03
ААААаААААаааааААаааА откачалки сте .. мое ли да си харесвате коремчетата и то момичета :evil:

аз си харесвам тялото, но искам да съм малко по-висок :) наскоро забелязах че съм заякнал ... ръцете ми .. ма тва е от борби под коша

Bleika
01-02-2006, 21:48
Ми не е перфектното тяло на фотомодел но го харесвам що не

California
01-02-2006, 22:03
ААААаААААаааааААаааА откачалки сте .. мое ли да си харесвате коремчетата и то момичета :evil:
абе яяаа...
що пък да не си харесваме коремчетата?
то не е някво гигатско шкембе,но пък за мен не е смисъла на живота в това да пазя диети!
ям каквото ми се яде и слава Богу не качвам...
плюс това след като аз си се харесвам и другите около мен ме харесват не виждам къв е зора?!

WILD__BOY
01-02-2006, 23:03
ААААаААААаааааААаааА откачалки сте .. мое ли да си харесвате коремчетата и то момичета :evil:
абе яяаа...
що пък да не си харесваме коремчетата?
то не е някво гигатско шкембе,но пък за мен не е смисъла на живота в това да пазя диети!
ям каквото ми се яде и слава Богу не качвам...
плюс това след като аз си се харесвам и другите около мен ме харесват не виждам къв е зора?!

еми некво грозно е като си с къса тениска и над данките да ти искача косматия корем .., е надявам се ти да не си така ;)
и ... не знам ама мен си ме кефят стегнатите коремчета

`Death`Whore`
01-02-2006, 23:30
1. Май не си виждал гола жена, защото напите кореми не са космати.
2. Какво би предпочел: момиче с малко коремче, което си яде нормално и се кефи на живота и няма комплекси, или някаква адски слаба, която не яде почти нищо и е постоянно депресирана от това?

California
01-03-2006, 00:39
ахаххха...имам и брадавица на носа с три косъма...ахаххах...

по темата-
няма нищо лошо в това да си имаме стегнати коремчета,но немисля че тва треа да се превръща в няква фикс-идея и да се чувстваме винвни ако изядем едно парче торта!
вярно е че някои момичета имат много лош матаболизъм,но положението може да се облекчи със някакъв спорт например...щото и нищо да не ядеш,ако лежиш в леглото цял ден ефект няма да има!

mariella_17
01-03-2006, 07:45
Az sam 49-50 kg i si haresvam tqloto,Prosto se 4uvstvam dobre v kojata si.E, vqrno, 4e imam malko korem4e,no tova ne e bolka za umirane.Dieti ne spazvam, za6toto nqma smisal, no pak za smetka na tova sportuvam usileno

WILD__BOY
01-03-2006, 08:03
1. Май не си виждал гола жена, защото напите кореми не са космати.
2. Какво би предпочел: момиче с малко коремче, което си яде нормално и се кефи на живота и няма комплекси, или някаква адски слаба, която не яде почти нищо и е постоянно депресирана от това?


не съм виждал гола жена, не съм виждал и жена с късо потниче. :shock:
айде стига ве ...
представи си има и момичета които се подържат без да се комплексират ;)

ахаххха...имам и брадавица на носа с три косъма...ахаххах...

по темата-
няма нищо лошо в това да си имаме стегнати коремчета,но немисля че тва треа да се превръща в няква фикс-идея и да се чувстваме винвни ако изядем едно парче торта!
вярно е че някои момичета имат много лош матаболизъм,но положението може да се облекчи със някакъв спорт например...щото и нищо да не ядеш,ако лежиш в леглото цял ден ефект няма да има!


мноо ясно че ако се превърне във фикс идея ще е супер тъпо и скучно момичето до теб да мрънка само за тва ...


Ако се подържате няма да имате нито коплекси нито кореми ;) просто малко повече занимание е ... но избора си е личен, а аз си избирам с кой да ходя и кой да харесвам ;)

WILD__BOY
01-03-2006, 08:06
Харесвай те си коремите... после ще се наложи да си харесвате и паласките и големите гъзове... щото е п-лесно така, нали!?

Agreed!

`Death`Whore`
01-03-2006, 10:30
Ти по-добре гледай момичето да се поддържа умствено и да има интелект, вместо да ги гледаш по коремите.

WILD__BOY
01-03-2006, 10:40
Ти по-добре гледай момичето да се поддържа умствено и да има интелект, вместо да ги гледаш по коремите.

еми ... мноо ясно - няма да е тъпа путка дето мое само да се кълчи по Витошка

`Death`Whore`
01-03-2006, 10:42
Ясни са ми приоритетите ти, щом започна да обиждаш, защото имам коремче.

amaliq
01-05-2006, 09:06
Харесвай те си коремите... после ще се наложи да си харесвате и паласките и големите гъзове... щото е п-лесно така, нали!?

Agreed!
absolutno sam saglasna sas vas.momi4eta ne se zaqjdam nito ni6to.no ne moje vie da ste mi na po 16,17 ili 18 godini i da kazvate 4e si haresvate korem4etata.vie gi imate ot SEGA!ami kato stanete na 25 kvo 6e praite 6e se 4udite kak da gi svalite.ok sq sa malki o6te.100% sam sigurna lqtoto kato slojite kasa bluzka i si kazvate sega dali e mnogo golqmo dali si li4i.ne moje edna krasiva jena da bade otpusnata.tova e marlq6tina,nevejestvo i kvo li ne.govorq taka za6toto sam akrobatka ot 6 godini.tam ti promivat mozacite na tazi tema.momi4eta,molq vi.pravete ne6to za telata si.6te vi trqbvat.vie prosto nqmate pravo da kazvate.HARESVA ME SI KOREM4ETAT.!NAPALNO NEDOPUSTIMO.MOLQ VI.

ProstoAz
01-05-2006, 11:12
Много си харесвам тялото! Това е! :lol:

П.С. Е, не бих отказала краката да са ми малко по-дълги и циците малко по-големички, но какво пък толкова? И така са си мн. добре. :wink:

`Death`Whore`
01-05-2006, 11:32
Аз на 30 може да имам коремче, обаче ще изглеждам много по-млада от всички кобили. Майка ми е на 45, има си корем и се ебава, че докат отиде до магазина, получава 2 комплимента и едно неприлично предложение. Естествено, преувеличава, но мъжете редовно И казват, че е хубава и младолика.

А госпожица Амалия, която не си е написала името с главна буква: държиш заповеден тон. Не можеш да заповядваш на непознати.

Ще ви кажа едно: целият ви живот ли ще мине в коремни преси, фитнес и диети? Сега правите по 5 минути упражнения на ден, но след години ще трябва да седите по цял ден във фитнеса, за да поддържате перфектните си тела...които пак ще личи, че са стари. Вижте Памела - отпуснато тяло с огромни бицепси.

amaliq
01-05-2006, 12:41
Tova 4e maika ti izglejda taka e prekrasno,no ne i kazano 4e i ti 6te si taka.Kaza ve4e 4e ne se zaqjdam ne darja zapovedni4eski ton prosto se opitvam da vi nakarm da se grijite za telata si za6toto naistina e vajno,6TO SE OTNASQ DO TOVA 4E SLED GODINI 6TE BLASKAME VAV FITNESI I TAKA NATATKA N E TAKA,ZA6TOTO EDIN SPORTIST KOITO E TRNIRAL DALGO VREME OT SORTA NA 7 ILI 8 GODINI I E IMAL FIZIKA I DA SPRE ZA 3 GODINI TOI SLED TOVA ZA EDIN MESEC E GOTOV,ZA6TOTO IMA OSNOVA ZA6TOTO CQL JIVOT E BLASKA.NE JELAQ POVE4E DA SPORQ ILI DA SE KARAM SAS NQKOGO NE ISKAM.PRIKLU4VAME TEMATA.KOI KAKTO SI ISKA.TVOI SI E JIVOTA.6TE PRAVI6 TOVA KOETO NA TEB TI HARESVA VAV KRAINA SMETKA.AZ PROSTO TI KAZAVM.OK?:))

amaliq
01-05-2006, 12:44
6TO S EOTNASQ DO TVA 4E SAM SI NAPISALA IMETO SAS MALKA BUKVA XAXA NAPALNO SI PRAVA.ne sam obarnala vnimanie.vse taq

`Death`Whore`
01-05-2006, 12:45
Както казах...преценявайте хората по това дали си се усъвършенстват умствено. Красотата и тялото е до време.

California
01-05-2006, 13:15
Харесвай те си коремите... после ще се наложи да си харесвате и паласките и големите гъзове... щото е п-лесно така, нали!?

Agreed!
absolutno sam saglasna sas vas.momi4eta ne se zaqjdam nito ni6to.no ne moje vie da ste mi na po 16,17 ili 18 godini i da kazvate 4e si haresvate korem4etata.vie gi imate ot SEGA!ami kato stanete na 25 kvo 6e praite 6e se 4udite kak da gi svalite.ok sq sa malki o6te.100% sam sigurna lqtoto kato slojite kasa bluzka i si kazvate sega dali e mnogo golqmo dali si li4i.ne moje edna krasiva jena da bade otpusnata.tova e marlq6tina,nevejestvo i kvo li ne.govorq taka za6toto sam akrobatka ot 6 godini.tam ti promivat mozacite na tazi tema.momi4eta,molq vi.pravete ne6to za telata si.6te vi trqbvat.vie prosto nqmate pravo da kazvate.HARESVA ME SI KOREM4ETAT.!NAPALNO NEDOPUSTIMO.MOLQ VI.
ами аз пък спокойно мога да ти кажа,че когато сложа къса блуза никога неси задавам въпроси дали ми е голям корема... от години се занимавам с балет(всякакъв вид),но не правя коремни преси като невидяла!

Boot
01-05-2006, 16:17
Амалия, сори, ама ти си комплексарка. И хора като теб създават комплекси у останалите. Баси, вместо да окуражиш момичетата, да ги похвалиш, че се чувстват добре в телата си, ти мърмориш. Досадно е. Факт.

Пък и мисля, че дори не разбираш за какво става въпрос. Дълбоко се съмнявам, че мацките с коремчетата говорят за огромните си шкембета, конкуриращи се с тези на стар рокаджия, който цял живот е наливал бира. Нямат предвид това (нали, девойки?http://info.datacom.bg/proletsearch/smileys/huh1.gif)
Просто малки симпатични коремчета.


Жена, която говори по ТОЗИ начин, е тъпа путка. Сори за израза.


П.П. И защо, по дяволите, си мислиш, че лятото всички момичета носят къси блузки, които не им покриват коремите? И че всяка мисъл на едно момиче трябва да е във външния му вид? Естествено, че е важно и това, но един корем НЕ ЗНАЧИ занемаряване. И кфо каза там... някфо "невежество", щом не си стегната като курва от клип на Eric Prydz (или къфто беше там...)?!?!?!?!?!http://info.datacom.bg/proletsearch/smileys/head_hurts_kr.gif

http://info.datacom.bg/proletsearch/smileys/hammer.gif


Иначе аз моето тяло си го харесвам.

beB_
01-05-2006, 17:27
Ми не е перфектното тяло на фотомодел но го харесвам що не



podkrepqm

HereTodayGoneToHell
01-05-2006, 17:53
И аз си го харесвам. Има няколко неща, които бих променила, но нито са много, нито ме дразнят особено.

chupacabra:)
01-05-2006, 18:02
и аз си харесвам тялото. малки цици, малък гъз, малък корем .. кфо повече да иска човек 8)

amaliq
01-05-2006, 20:41
Амалия, сори, ама ти си комплексарка. И хора като теб създават комплекси у останалите. Баси, вместо да окуражиш момичетата, да ги похвалиш, че се чувстват добре в телата си, ти мърмориш. Досадно е. Факт.

Пък и мисля, че дори не разбираш за какво става въпрос. Дълбоко се съмнявам, че мацките с коремчетата говорят за огромните си шкембета, конкуриращи се с тези на стар рокаджия, който цял живот е наливал бира. Нямат предвид това (нали, девойки?http://info.datacom.bg/proletsearch/smileys/huh1.gif)
Просто малки симпатични коремчета.


Жена, която говори по ТОЗИ начин, е тъпа путка. Сори за израза.


П.П. И защо, по дяволите, си мислиш, че лятото всички момичета носят къси блузки, които не им покриват коремите? И че всяка мисъл на едно момиче трябва да е във външния му вид? Естествено, че е важно и това, но един корем НЕ ЗНАЧИ занемаряване. И кфо каза там... някфо "невежество", щом не си стегната като курва от клип на Eric Prydz (или къфто беше там...)?!?!?!?!?!http://info.datacom.bg/proletsearch/smileys/head_hurts_kr.gif

http://info.datacom.bg/proletsearch/smileys/hammer.gif


Иначе аз моето тяло си го харесвам.
vij sega,6tom sam kazala 4e temata z amen e priklu4ena zna4i e.no drug sportist nqma da ti kaje razli4no ne6to.po seriozen.mneniq za tova sme razli4ni.ae jivi i zdravi

honey91
01-06-2006, 13:19
Az nqmam nujda ot nikakvi dieti za6toto sam 36kg

Sapphir
01-07-2006, 16:35
of taq zimnata vakanciq sym izqla polovin kilo shokolad milka s leshnici i stafidi mnoo mi sa osladi ahahha ko da naprava.. az si qm kolkoto mi sa doqda hich ne mi puka .. ma ne sym i debela de samo 55 kila :)

WILD__BOY
01-07-2006, 19:18
Леле майко ... хубаво - чувствайте се хубаво в телата си, но не се надявайте всички да се чувстват хубаво при гледката на отпуснати тела.

lp_krasi
01-07-2006, 20:31
еми харесвам си го макар че не ми харесват раменете и гърба ми щото са широки...като на като на...зара са...иначе имам си норамлен бюст...стегната съм...

radoslava
03-04-2008, 13:47
i az sam za korem4etata maina,are de!ne e mn golqm apak i az si pravq koremni prresi i ne mi li4i daje mnogo!!!

~~lalala~~
03-04-2008, 13:50
i azzz

zvezdichkaaa
03-04-2008, 14:12
Леле майко ... хубаво - чувствайте се хубаво в телата си, но не се надявайте всички да се чувстват хубаво при гледката на отпуснати тела.

Хаха,вярно е човек трябва да се усети навреме.Мойто тяло си е хубаво може да сваля един-два килограма,но засега е добре.

Allthatshewant
03-04-2008, 14:52
Никога не съм се подлагала на диети .. Обожавам си тялото :-) 8)

Qnchety
03-04-2008, 17:56
И аз мойто си го харесвам :)

<<SilVer>>
03-04-2008, 18:05
Леле майко ... хубаво - чувствайте се хубаво в телата си, но не се надявайте всички да се чувстват хубаво при гледката на отпуснати тела.

Чакай малко бе , това че някой си хапват не значи , че са лоени топки. Под коремче предполагам се има предвид малко , сладко и стегнато коремче. :oops:

По темата: И аз си го харесвам , макар че за някой може би не съм с много хубаво тяло :D Не обичам некфи клечки , тъй че и аз не съм такава :razz:

lovey0u
03-04-2008, 18:34
ем харесвам си тялото само че имам коремче обаче правя упражнения
:-P

VerryBerry
03-04-2008, 19:01
и аз си харесвам моето.. 8-)

emviii
03-04-2008, 20:08
mmm i az si go haresvam , inache mnogo me marzi da si praq koremni presi ili da ba4kam na ureda za korem :? ako se hvana za 2-3 sedmici shte imam perfecten korem, zashtoto sum trenirala predi i mi e lesno da si opraq tqloto , no kakto kazah me marzi 8)

GetNasty
03-05-2008, 06:40
А пък аз не надебелявам! Много пъти ям като прасе и то по 4-5 пъти на ден и не наддавам. Не съм била над 48 килограма. Имам коремче, но не ми дреме. :) +1 . ама нямам коремче :D

Presley
03-05-2008, 09:25
Харесвам си го.Не спаэвам никакви диети,нямам и намерение.

SINDEL
03-05-2008, 09:49
:? Ъхх.. харесвам го е леко силно казано. Можеше да имам по-големи цици :-D Ама поне нямам корем4е.. 4е гледам темата е обърната на спор дали е секси жена да има корем4е или не.

gabi_94
03-05-2008, 17:28
ОБИЧАМ ТЯЛОТО СИ!!!!!!!!!!! Плюскам яко, а не дебелея. Висока съм 168 и тежа 51кг, а ям най-малко 4 пъти на ден. Не спортувам нищо от 3 години вече. Наполедък даже стигнах едни килограми и не качвам нагоре, въпреки че ставам по-висока. Ндявам се да си остана така и да не дебелея! Останалите части като корем, дупе и гърди също си ги харесвам честно казано. :grin: :grin: :grin:

besnicataa
03-05-2008, 18:30
Аз не си харесвам тялото-но и нямам намерение да го променям..не ме интересува,който те хареса такава 6е те хареса-МОЕТО МНЕНИЕ!!

JuS7^YourS
03-05-2008, 19:45
харесвам си тялото и досега не съм пазила диети, но ако се наложи голямо спортуване ще падне.

everything_ends
03-05-2008, 19:58
Аз не си харесвам тялото :oops: искам да сэм по висока и около 45 кг...са съм 55 кг и 168см :/

CuRly_Doll
03-05-2008, 20:17
Еми,след зимата има за сваляне,но като цяло си го харесвам. :) Чувсвам се добре в кожата си!

pepita87
03-06-2008, 12:32
И аз си го харесвам!2 години поддържах еднакви килограми-47-48...сега не6то съм се поотпуснала и се ходя на фитнес,за да си ги върна...2 килограма и

Decu
03-06-2008, 16:33
Еми аз нещо не си го харесвам много, много мойто. :?

tItEufFf
03-07-2008, 17:26
Харесвам го .. не ми е много трудно да го поддържам ... стегнато е .. просто трябва да ограничавам калоричните храни

necropolis
03-07-2008, 17:30
ami az si go haresvam. sportuvam i bqh malko slabi4uk vupreki muskulite :D (i sega sum si malko slabi4uk) ama po4nah ot skoro vreme da trupam masa :)

teenage_drama_queen
03-07-2008, 17:47
харесвам си го .. нямам какво да правя по него върпеки че продължавам да го стягам 8-)

momchence_89
03-07-2008, 17:52
харесвам си тялото но трябва още малко да се напомпам :)

babylove
03-07-2008, 19:52
Az mnogo si haresvam tqloto...Ne spazvam nikakvi dieti, qk kolkoto iskam i vypreki tova sam slaba (daje malko trqbva da napylneq), ama az mnogo si se haresvam :P

kuklichka_bg
03-07-2008, 19:55
ami si4ki mi go haresvat no az sam mnogo kriti4na kam sebe si dieti :grin: :grin: ami samo lunata ina4e ne moga drugo :-D :D :-) :-) :-) :-) :-)

DisciplineAndOrder
03-07-2008, 20:11
никви диети!

тялото ми...си е мое и си го харесвам!

само може да съм малко по-висока :D

iva_16
03-07-2008, 20:50
аз не го харесвам много висока сма и мноого слаба ен ми харесва :(

charlies_angel
03-07-2008, 21:03
харесвам си тялото..много даже :grin:
само дето трябва да го постегна мъничко...че след зиматааа :oops:
иначе за мен си е идеално :P

dan4ety
03-07-2008, 21:09
Az mnogo si haresvam tqloto...Ne spazvam nikakvi dieti, qk kolkoto iskam i vypreki tova sam slaba (daje malko trqbva da napylneq), ama az mnogo si se haresvam :P

+1 :) Няма да е излишно да си постегна малко коремчето, че съм като бременна клечка за зъби :D Не се вижда много,ама като се наям - лелеееее какво става :D Иначе си харесвам тялото, но няма да е лошо още 4-5 см да порастна, че да стана поне 174-175см :) Искам да съм 174-175см незнам защо, но много искам :oops: Другото всичко си го харесвам, нали си е мое (ама съм скромна... :D ) :)

Eli>>>
03-07-2008, 22:42
Аааааз :D
Изцяло,от - до :grin:

ABSOLUTtemptress
03-08-2008, 20:03
i as i as :P :D 170cm 50kg mislq 4e e dobre :?

PepiDesigns
03-08-2008, 22:29
харесвам си тялото..много даже :grin:
само дето трябва да го постегна мъничко...че след зиматааа :oops:
иначе за мен си е идеално :P


И аз ти го харесвам .. такова де , и аз си го харесвам :D :grin:

Сега по моето тяло ... еми , слаб съм , висок съм .. не съм кой знае колко як , нямам мускули , но да му се не види .. харесвам си тялото , и то много .. особено като си погледна корема :D :oops: :oops: :oops:

Iviqna
03-08-2008, 22:51
Че аз си харесвам тялото много,без да пазя диети и без да се притеснявам дали ще надебелея или прочие

TheOtherME
03-09-2008, 11:45
Харесвам си го,никога не съм спазвала някви диети.Само дупето ми нещо се е опуснало,но с упражнения ще стане работата. :)

BeboP
03-09-2008, 16:03
Харесвам се! :) Не се лишавам от нищо (като похапването компенсирам с много спорт) и се чувствам ... щастлива!

LP_GirL
03-09-2008, 21:50
Харесвам си го, мака че съм с доста скромен бюст и всеки ми казва, че трябва да кача още поне 2,3 килца, ама твърдо не искам !

estreq
03-10-2008, 13:07
:shock: visoki ste 170 i iskate da stanete 175.. :shock: :shock: az kato sam 162-3 trqbva li da placha :shock: :-o :oops:

radcliff_e
03-10-2008, 14:46
Хах, аз и диета? Всъщност, може... ама такава за дебелеене, така да се каже. Имам уж добър метаболизъм и не дебелея, ся съм 56 кила, но пак прогрес, преди година бях 55 ;/ ,
Но иначе съм си много доволен от тялото, имам си релеф, ала бала. поне така ми казаха :roll: аз си се харесвам такъв какъвто съм си :Р

Дааа, познато нещо! Аз съм в същото положение!

scanadal
03-11-2008, 10:39
И аз си харесвам моето тяло.Не съм се ограничавала откъм храни никога,ям колкото и каквото си поискам :grin: Сигурно е от метаболизма.Абе,не мога да си представя да се мъча по цял ден и да броя къде колко калории има и обядът ми да е едно листо маруля :shock:
А и жени с мънички коремчета са определено сексапилни :oops:

LoLLi4kA
03-11-2008, 20:16
mi i az moga da kaja che go haresvam...no tva se dulji na dosta sport i dieti ot vreme na vreme...ne za vseki e dar Boji :-D

sladko_dete
03-11-2008, 20:49
аз пък не се харесвам

Mademoiselle
03-12-2008, 05:37
аз пък не се харесвам
za6to :(

bub4eto_933
03-12-2008, 06:37
Не е най-перфектното,но в краина сметка не вси4ки могат да са с идеална фигура...а и не е нужно :---)

sladko_dete
03-12-2008, 11:13
аз пък не се харесвам
za6to :(
Всички ми казват, че съм си добре и нямам нужди от диети и т.н, момчетата по улицата ме заглеждат, но аз не се харесвам , имам много комплекси... знам, че е най-важно как се чувстваш за да изглеждаш наистина добре.. но явно при мен желанието за съвършенство е голямо... :(

kalinkata <3
03-16-2008, 11:33
аз пък не се харесвам
za6to :(
Всички ми казват, че съм си добре и нямам нужди от диети и т.н, момчетата по улицата ме заглеждат, но аз не се харесвам , имам много комплекси... знам, че е най-важно как се чувстваш за да изглеждаш наистина добре.. но явно при мен желанието за съвършенство е голямо... :(
da be i az sam golqma perfekcionistka ama 4ak pak da ne se haresvam hi4... haresvam se no prosto iskam suvur6enstvo kakto ti kaza ;)

Liar
03-16-2008, 13:12
Аз 8-) Не правя упражнения не спазвам диети и не се оплавам от нищо.

djudjutu
03-16-2008, 13:17
az si haresvam tqloto i nikvi dieti ne spazvam qm kvoto mi se qde i si mi e mno dobre :grin:

kofeIN4O
03-16-2008, 16:49
Ами не особенно. Има какво още да се желае, но като цяло не е толкова зле..

scout4e94
03-16-2008, 19:35
az li4no nito go haresvam nito ne go haresvam 8-) a kat ne go haresvam kvo ,nali ne moga da go vurna v magazina i da go smenq s drugo 8-)

shiT_ShiT=]
03-17-2008, 03:39
Аз пък си многооооо си харесвам тялото! :grin: Никога не съм спазвала никви диети! :grin:

Axel_f
03-17-2008, 07:36
И аз го харесвам, само задника не си харесвам :x Защо трябва момичетата все да се разширяват в ханша :-x Иначе всичко друго ми е добре...За диети - никога не съм спазвала, голяма глупост са според мен. Просто се старая да ям по малко (не винаги се получава 8-) ) и често. И не ям много сладко (какъв късмет,че мразя торти :D ),само от време на време някоя бисквита или шоколад. И газирани напитки не пия, ама от полледното изкушение - тестеното не мога да се откажа по никакъв начин. Обожавам пица :grin:

DiVaNeTy_91
03-17-2008, 20:15
и аз си харесвам тялото

RaI4etO
03-20-2008, 17:48
mnogo mi haresva moeto tqlo no moje6e i po golemi relefi ( cici)da imam

megiii
03-20-2008, 21:13
аз много си харесвам тялото :)

PaSs1on
03-20-2008, 21:39
emi obojavam si korema mn e dobur. Dupeto g/d biva i krusta i gurba sa ok ama bedrata mi ...ne sum mn ok s tqh:( :) :) dieti-nikoga ne sum i nikoga nqma!!!! Durja na tva ne6to!!! :)

Ou7taControL
03-21-2008, 00:16
mnogo mi haresva moeto tqlo no moje6e i po golemi relefi ( cici)da imam +1

cinderellaa
03-21-2008, 07:20
Адски критична съм към себе си-никога не се харесвам напълно въпреки че са ми казвали "защо не станеш модел...с това хубаво тяло" :-D
А не мерси :) Просто винаги има нещо което не си харесвам

YaNcHeToOo
03-21-2008, 14:24
Аз си го харесвам :grin:

d0mat4et0
03-22-2008, 21:51
Аз си харесвам тялото от дупето надоло и от циците нагоре :-D Тоест не си харесвам талията....Нооо и това ще го оправим :-P

ruby
03-22-2008, 22:34
Ami az si haresvam tqloto,no ako otslabna malko 6te e po dobre :oops:

varnen4e
03-23-2008, 07:25
Е, не мога да кажа, че не го харесвам... напротив.. харесвам си тялото, но винаги има какво още да се желае.

Jaffs
03-23-2008, 11:23
Като цяло го харесвам, но има неща, които ме дразнят. Сега искам да сваля от краката и дупето и тогава вече ще кажа със сигурност Да харесвам го!

Anabel
03-23-2008, 11:25
Аз си обожавам тялото.Както и много други хора... :grin:

deninka@
03-23-2008, 15:04
много си харесвам тялото,но за сметка на това косата ми е много гадна. :(

IbiZa_
03-24-2008, 09:25
ае колкото и да ядете простотии няма фаида най лесно се отслабва на работа аз лично си го харесвам моито раце що годе имам нямам корем краката ми са добре така че аз си го харесвам :oops:

TheNewReligion
03-24-2008, 09:51
I az sum taka ! Chovek trqbva da se priema takuv kakuvto e i dietite , osobeno na tazi vuzrast sa dosta opasni taka , che... Puk i shte rasta oshte ! :)

Beb4e__to
03-24-2008, 11:43
ем мойто тяло..вси4ки ми казват 4е било страхотно ама за мен си има доста недостатъци..първо 4е иам малки цици :oops: :-D второ 4е иам корем4е..ама се пак тфа си е мойто тяло и си го харесвам :-P

zvezdichkaaa
03-24-2008, 12:08
И аз го харесвам, само задника не си харесвам :x Защо трябва момичетата все да се разширяват в ханша :-x Иначе всичко друго ми е добре...За диети - никога не съм спазвала, голяма глупост са според мен. Просто се старая да ям по малко (не винаги се получава 8-) ) и често. И не ям много сладко (какъв късмет,че мразя торти :D ),само от време на време някоя бисквита или шоколад. И газирани напитки не пия, ама от полледното изкушение - тестеното не мога да се откажа по никакъв начин. Обожавам пица :grin:


Хах и аз съм така,но не си харесвам краката.Всички казват,че съм много слаба,но според мен има какво да се желае-168/9см-48кг,но искам да стана 46 поне.

hgfh
03-27-2008, 19:49
abe shto puk da ne go haresam ne e hubavo obache ne sum debela a i da bqh mi e tochno prez ..... shtoto az nqma da pazq dieti i da gladuvam za da sum slaba koito ne me haresva da se obrushta i da ne me gleda :-P tova e moito mnenie narode :-D

s3x_0n_th3_b3aCh
03-29-2008, 08:25
Az su6to si haresvam tqloto... :P Hodq na tanci... da ne kazvam predi prez kolko sportove sum minala... Ne pazq nikakvi dieta, prosto ne vijdam kakuv e smisulut... Korem4eto mi ne e nekfo adski plooskkoooo ,no ne e i nqkvo razpliokano kato jele na vsi4ki strani da se murda :lol: az si go haresvam... 44 kg sum i 165 ... :P

nicolepcd
03-29-2008, 08:47
Има още какво да се желае... ;-)

Terrordream
03-29-2008, 10:37
Аз винаги съм си харесвал тялото, но последните 1-2 годинки се заех по сериозно с фитнес и сега вече е доста добре. 8)
(Всички които не си харесват телата и искат да ги променят могат да ми пишат и аз ще им кажа един много прост и ефективен начин за отслабване) ;)

BrokenInnocence
03-29-2008, 12:22
Харесвам си го. Е, има какво да се желае естествено, например 1- 2 килца отгоре, но и без тях е добре. Не спазвам диети, от спортуването се отказах още след първия урок по аеробика в детската градина.

pinki
03-29-2008, 16:57
е повечето се гордеят с телата си и въобще със самите себе си ... аз сигурно ще съм единствената, която ще каже, че се мрази ...

bibi90
04-02-2008, 13:05
Да харесвам си тялото много,ама и не ми е трудно да го поддържам.По принцип мразя мазно и пържено(каквото и да е) направо ми се повдига от него,бял хляб отдаааавна не ям,аз никакъв не ям,но ако все пак се случи е задължително пълнозърнест(щото вкъщи винаги има само такъв) :) .
Постоянно съм в движение и просто няма как да напълнея.Абе супер ми е тялото.Който не си го харесва може да пробва така и без диети става перфектно. 8)

TasteOfSin
04-03-2008, 00:27
Има още какво да се желае... ;-)

+1

bebitooo___
04-03-2008, 22:04
Винаги може да стане по - добре... :P

amphetaminkb
04-03-2008, 23:39
Има още какво да се желае... ;-)

Същото ;)

BebSiNKa
04-06-2008, 17:03
az si haresvam tqloto samo malko pokrai zimata sum napravila malko koremche

Путинг майна
04-09-2008, 18:16
Az ne si haresvam tqloto mn mu se draznq bahti shirokiq hansh deto go imam a i koremcheto mi ne e savsem hubavu :( ](*,) :cry:

ThE_DaRk_BaD_AnGeL
04-10-2008, 08:55
Аз си го харесвам :grin:

princesa_viki
04-10-2008, 09:12
Много го харесвам,не искам да променям нищо :)

_BoSSy_
04-10-2008, 16:54
Аз си харесвам тялото.Никога не съм спазвала диета и си ям каквото обичам..43кг съм и от доста време не съм мърдала от тях..Е естествено превя по някое упражнение колкото да отбия номера.. :D

akatyabg
04-18-2008, 18:26
аз не искам диети единстженото не6то за отслабжане е спорт (и е готино) по няколко упражнениица на ден и LALQ :grin: