PDA

View Full Version : Бихте ли си променили принципите заради момиче/момче?



Питащ
01-02-2006, 09:41
Бихте ли си променили принципите заради момиче/момче?
Бихте ли променили нещо сериозно във вас заради любимия човек? Не говоря за нещо лошо като например пропушване или нещо от сорта(макар че съм чувал за такива хора: пропушили заради момиче)! Говоря за нещо неутрално - такова, което не би ви навредило по някакъв начин, нещо от харектара ви. Моля обосновете се!

Например ако момичето, което харесвате слуша чалга като луда, а пък вие мразите чалгата, ненавиждате я, бихте ли запчнали да слушате чалга заради момичето?

Благодаря за отговорите!

Shogi
01-02-2006, 09:47
Ми има доста голямо значение какъв ще е принципа. Аз лично съм променял доста по себе си за да стана това което съм сега и не бих казал че съм трудно забележим. Ако е нещо от рода на чалгата както ти каза или определена черта от външния вид (начин на обличане.прическа и т.н.) бих казал че може да се промени. Но това не са черти на характера. Ако например ти мразиш лъжата а тя непрекъснато те лъже едва ли ще почнеш да свикваш и ще я заобичаш нали? Или дори и да си промениш начина на мислене...ми принципите едва ли ще се променят чак толкова. Все пак ти си изграден като личност и неможеш пак и пак да се самоизграждаш по различни начини. В крайна сметка ще се раздвоиш и в един момент няма да знаеш кфо искаш камоли кфо изпитваш и как да постъпиш 8) :D

`Death`Whore`
01-02-2006, 09:49
Ако реша, че това нещо наистина не е редно да правя, ще го променя. За външния си вид направих един компромис - не си слагам син грим, защото той мрази синьото.

machoka
01-02-2006, 09:49
Кратко и ясно - ДА. Няма какво да се обсъжда.

SyLZaTa
01-02-2006, 09:53
Кратко и ясно - ДА. Няма какво да се обсъжда.
Кратко и ясно - НЕ.Има какво да се обсъжда.
все пак заради момиче което съм харесал не трябва да променям характера си ... тъпо е - изключително много.Няма смисал просто - аз съм си аз - ако ме хареса - здраве да е ... ако не - майната му - не е единствена ...
Това да тръгнеш да пушиш заради момче/момиче пък е най-голямата глупост която съм чувал - и после като скъсате какво ?! сам си вредиш на здравето ...
характерите на дадена двойка са за да се допълват а не да се променят ...

HeDa
01-02-2006, 09:54
Mi az do sega ne sym promenqla ni6to v sebe si zaradi nqkoi drug , no ako mi se naloji moje i da promenq ne6to,no zavisi i kakvo e to... :]~ Ako e do muzikata mai shte moga da se jalvam ama malko.... :wink:

`Death`Whore`
01-02-2006, 09:57
Всъщност, щом си с него, ти неминуемо се променяш.

Аз щях да направя една глупост - да пропуша коз заради бившия. Добре, че скъсахме преди това да стане.
Може би съм слабохарактерна.

Neko_Dream
01-02-2006, 10:01
Определено! Особедно за чалгата... и аз имах напоследък подобен случай, но какво толкова? Чалгата е музика, според някои хора, нека се радват. Пък и е тъпо, всички да слушат чалга на купона, а само аз да си седя и да се моля за мп3 плейър :)))) Да става купона.
А за други промени от характера ми, зависи какви. Попринцип промените са хубаво нещо. аз може да се променям външно, но вътрешно винаги ще си остана такъв какъвто съм си. Ако не ме харесва така, явно не е за мен :)

RoSsY88
01-02-2006, 10:03
Който те обича ще те обиуча такава каквато си ... Като промениш едно нещо в себе си 100% дава въздействие върхо друго...ОПитах се да променя бившият си като му забраних да пуши,последствие той почуства,че не му давам свобода и че го задушавам и беше една от причините да ме зареже :cry:

`Death`Whore`
01-02-2006, 10:05
Вие не си ли търсите гадже със подобни интереси на вашите?

machoka
01-02-2006, 10:07
'Няма какво да се обсъжда' - имах предвид от моя страна.

Да се променяш заради човека до теб означава да правиш компромиси - връзка без компромиси не може да съществува.

Не говорим за коз, пушене, алкохол, наркотици и подобни. Изрично е споменато:

Говоря за нещо неутрално - такова, което не би ви навредило по някакъв начин, нещо от харектара ви. Моля обосновете се!

Ще прослушам всичко - ако трябва и метъл и всякакви неща, които не понасям ще прослушам, важното е да съм с момичето, което обичам. Ще се наложи и тя да слуша Моцарт от време на време обаче - и в това е взаимността - ще го прави и тя, за да бъде с мен.

Бих си променил навици заради нея и други. Любовта е чувство, което ни моделира като пластелин - ту отнема части от нас, ту ни дава нови неща, които не сме подозирали, че ще притежаваме /щастие, промени с нас самите/

SyLZaTa
01-02-2006, 10:07
Вие не си ли търсите гадже със подобни интереси на вашите?vseki si tursi no e tupo da si promenqsh svoite interesi zaradi drug/a ...

Neko_Dream
01-02-2006, 10:09
Вие не си ли търсите гадже със подобни интереси на вашите?аз лично - не, защото различията се привличат. Е интересите може да са ни подобни, но ако по характер сме също еднакви, няма да ни е много интересно. Ще се съгласяваме със всичко, няма да спорим... бялх, какво хубаво има на една връзка, ако ги няма споровете ;) А иначе другото /промяната/ е колкото да не е само спорове.

`Death`Whore`
01-02-2006, 10:09
На мен не ми се е налагало и няма да ми се наложи да си променя интересите заради някого. Има логика да промениш нещо лошо в характера си или поне да опиташ да го промениш.

ragi
01-02-2006, 10:19
Аз не бих се променил!

California
01-02-2006, 10:20
ами....наистина явтора на темата е треало да бъде малко по-конкретен и да уточни за какви принципи става дума...
реално погледнато аз мисля,че ако един човек ме обича,то той ме обича заради това,което съм и не би искал да се променям заради него...
но заради сегашната ми връзка се старая например,да не давам израз на някои лоши черти от характера си,защото знам че на него му е неприятно.
Относно музика,приятели,външен вид не мисля че бих променила драстично някое от тези неща...обаче трябва все пак малко или много да се съобразяваш с човека до себе си,както и той с теб де :lol:
Да се съобразяваш до толкова,че да не изневеряваш на себе си,но и да не нарушаваш хармонията между двамата с излишно инатене! :roll:

Neko_Dream
01-02-2006, 10:21
На мен не ми се е налагало и няма да ми се наложи да си променя интересите заради някого. Има логика да промениш нещо лошо в характера си или поне да опиташ да го промениш.Да има логика? По-точно зависи от гледната точка, защото доста неща от характера се считат за лоши. Примерно доста хора не харесват чалгата и я намират за лошо, следователно трябва члагарите да се променят. А гледна точка на чалгарите, всичко останало е лошо, следователно трябва всичко останало да се промени. А от гледна точка на философ или човек, който гледа отстрани, и двата видя правят нещо лошо, като казват че другото е лошо... Но това си е в човешката природа, там стадо, ала бала :)

mnogomili4kata-sf
01-02-2006, 10:24
Аз бих стига да не става въпрос за нещо,което наистина ще ми навреди.Но наистина нещото,което аз бях на път да променя е да спра цигарите заради 1 момче...и щях да успея,ако не ме беше зарязал.Има неща,които сам научила от повечето си гаджета,които принципно не са ме интересували и съм благодарна за това.

01-02-2006, 10:42
бих ли си нарушила принципите заради него?!хах,та аз го направих хиляди пъти..правих компромиси,бях търпелива,съгласявах се с всичко,само и само да го видя..а сега ми се повръща само като си помисля..вече казах "стига"..никога повече няма да се унижавам заради него,нито пък да потъпквам гордостта си..всичко,които ще кажа е "достатъчно"!!! :x

`Death`Whore`
01-02-2006, 10:44
Ако има унижение, не е компромис. И не е любов.

01-02-2006, 10:46
не е любов ли?! :lol: хаха,да съм казала,че е любов?!не,далеч не е любов.по-скоро лудост,страст,копнеж..не е любов.. :?

NSрi4
01-02-2006, 12:40
Еми, за музиката ми конкретно никога няма да спра да слуша това което слушам за който и да било, но за нещо друго сигурно да !Както и никога няма да почна да се кефя на Негри,Евреи,Цигани и подбни ако тя се кефи(пък може и да я зарежа за това ако много си пада по маймуни) ! 8)

CuNki pO MuCuNki
01-02-2006, 12:51
do edno vreme si mislih 4e nikoga nqma da mi se naloji da se promenq a dori i da se slu4i az 6te si ostana takava kakvato sym,za6toto protivopolojnostite se privli4at...no sled kato namerih 4oveka kogoto prekaleno silno obi4am mi se naloji da se promenq za da ne go izgubq....ne be6e stra6no. :D taa zavisi kolko dyrji6 na tozi 4ovek i dali si gotov/a da prejivee6 edna svoq promqna:))sy6to e vajno da se zamisli6 dali toi-tq 6te go oceni :wink:

belluci
01-03-2006, 07:43
Ako ima6 dostatu4no seriozna vruzka s 4oveka do teb,nqma kak da ne se promeni6 suznatelno ili nesuznatelno!Dulgotrainiq i zdraviq kontakt s koito i da e 4ovek te promenq malko ili mnogo po otno6enie na principi,vuzglei i t.n. i t.n. i tova e ne6to absoliutno estestveno!:)

belluci
01-03-2006, 07:44
Ako ima6 dostatu4no seriozna vruzka s 4oveka do teb,nqma kak da ne se promeni6 suznatelno ili nesuznatelno!Dulgotrainiq i zdraviq kontakt s koito i da e 4ovek te promenq malko ili mnogo po otno6enie na principi,vuzglei i t.n. i t.n. i tova e ne6to absoliutno estestveno!:)

01-03-2006, 08:16
Еми, за музиката ми конкретно никога няма да спра да слуша това което слушам за който и да било, но за нещо друго сигурно да !Както и никога няма да почна да се кефя на Негри,Евреи,Цигани и подбни ако тя се кефи(пък може и да я зарежа за това ако много си пада по маймуни) ! 8)


МразяКурвии_20...AKO OЩЕ ЕДИН ПЪТ СЕ ОТДЕЛЯ ОТ ТОВА ПРАВИЛО МОЖЕ И ДА НЕ ГО ПРЕЖИВЕЯ... НЕ СЕ ДЕЛЕТЕ ОТ АКЪЛА СИ, ОТ ПРИНЦИПИТЕ СИ, ЗАЩОТО ЩЕ СЕ ПРЕВЪРНЕТЕ В ОНЕЗИ ДОЛНИ МИЖЕТУРКИ, КОИТО К**ВИТЕ ГИ ВЪРТЯТ НА МАЛКИЯ СИ ПРЪСТ

Мога да ви кажа едно:НИКОГА НЕ КАЗВАЙТЕ НИКОГА.
Сега може да ме усмеете.Давайте.Смейте се ако изкате.Не ми пука,защото вие даже не ме познавата,но да карам по същество.Както са казали хората любовта е сляпа.NSрi4 каква ти е гаранцията,че няма да се влюбиш някоя красива циганка или еврейка преди даже да си разбрал че са такива,айде негърките са черни та можеш да разбереш ама нищо не се знае.И не казвай че това никога няма да стане и ти винаги ше ги разпознаеш преди да е станало нещо.Както казах нищо не се знае.
МразяКурвии_20 ти си представи същата ситуация като NSрi4 само,че с курва.Да видим тогава какви принципи ще отстоявате.Както казах по горе:НИКОГА НЕ КАЗВАЙТЕ НИКОГА.

ZLA
01-03-2006, 08:44
Ne mi se e slu4valo da promenqm ne6ty zaradi mom4e koeto haresvam ili obi4am...ne se enalagalo..no mislq 4e i ako to me haresva ili obi4a 6te me prieme takava kakvato sam i nqma da se nalaga da se promenqm.....no ne ne bih promenila sas sigyrnost az sam takava kakvato sam i ne bih se promenila zaradi nqkakva pri6tqvka na nqkoq vremenno pribivava6ta osoba v moq jivot.. :evil:

`Death`Whore`
01-03-2006, 08:53
Еми, за музиката ми конкретно никога няма да спра да слуша това което слушам за който и да било, но за нещо друго сигурно да !Както и никога няма да почна да се кефя на Негри,Евреи,Цигани и подбни ако тя се кефи(пък може и да я зарежа за това ако много си пада по маймуни) ! 8)

А не е ли по-лесно просто да си подбираш приятелките? Така няма да имаш такива проблеми.

korn___
01-03-2006, 09:00
kratko i kategori4no ... NE :!: ot kade as 6te se promenqm puk :?: ako e nqkva leka promqna po vun6niq vid aide moje ama edva li ne da si smenq principite i povedenieto ... nikoga as ne sum ku4ence be :!: :x

rowzz
01-03-2006, 14:07
Бихте ли си променили принципите заради момиче/момче?
Бихте ли променили нещо сериозно във вас заради любимия човек? Не говоря за нещо лошо като например пропушване или нещо от сорта(макар че съм чувал за такива хора: пропушили заради момиче)! Говоря за нещо неутрално - такова, което не би ви навредило по някакъв начин, нещо от харектара ви. Моля обосновете се!

Например ако момичето, което харесвате слуша чалга като луда, а пък вие мразите чалгата, ненавиждате я, бихте ли запчнали да слушате чалга заради момичето?

Благодаря за отговорите!
Ма пич ти на тфа принцип ли му викаш
Па скиай ся значи тъй кат ми гледаш подписа и т.н ма скиаш бг рап слушам така нататъка. да верно е ама 2години под редя ходя на планета на концерта и 1път на славито заради моите приятелки и си избухвам яко щото е купон. пък тея другите зависи ако ме кара да и извадя тампона с зъби - твърдо не и тем подобни зависи в любовта трябва да се разбирате но не винаго това разбирателство означава премирение
уфф ако нещо не се разбере ще съм благодарен на Пича горе..

MuuSiiiCLooVeerr
04-05-2011, 18:37
Да :D { ама не е правилно :wink: }

girl6
04-05-2011, 19:33
Според мен, ако някой ме харесва ме харесва такива каквато съм и не би трябвало да иска да ме промени.

Hilary_
04-05-2011, 19:35
Темата е стара ама все пак ..

Хората не се променят, така че и да ми се иска да се променя ще ми е трудно или временно? .. :?

gotinata1515
04-05-2011, 19:42
Да!!! :-)

mrazqkindergarten
04-05-2011, 20:23
Мхм, направих го заради бившия ми приятел..

jghgh
04-05-2011, 20:56
Тръпки ме побиват при тая мисъл ;)


/отговарям на заглавието, не съм чела съдържанието на темата/

djipsito
04-05-2011, 22:43
Прекрачвала съм и съм изменяла някои принципи заради момче. Някои съзнателно, други- не. Съзнателните се оказаха грешки от които се научих. Несъзнателните ми помагат да съм по-добре.
Дали бих ги променила... зависи. Надявам се като попадна в такава ситуация да се замисля преди това дали си струва. Ако не се замисля, значи ще ги променя.

(Страхотна логика... аз се разбрах)

NieSmeTraktori
04-05-2011, 23:15
Прекрачвала съм и съм изменяла някои принципи заради момче. Някои съзнателно, други- не. Съзнателните се оказаха грешки от които се научих. Несъзнателните ми помагат да съм по-добре.
Дали бих ги променила... зависи. Надявам се като попадна в такава ситуация да се замисля преди това дали си струва. Ако не се замисля, значи ще ги променя.

(Страхотна логика... аз се разбрах)



ХАХАХХААХХАХАХАХХАХАХАХАХ
ПХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХА
ПХАХАХАХАХАХАХХА
Имаш ебати якото чувство за хумор.
Трябва да станеш писател.

djipsito
04-06-2011, 00:24
ХАХАХХААХХАХАХАХХАХАХАХАХ
ПХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХА
ПХАХАХАХАХАХАХХА
Имаш ебати якото чувство за хумор.
Трябва да станеш писател.

Само ако си ми личния критик.

christina98877
04-06-2011, 05:53
Зависи. Да правя компромиси - да, да си променя принципите - не.

BrokenInnocence
04-06-2011, 08:06
Хората не се променят. Всяка такава "промяна" ще е само временна и лъжлива, да не говорим, че е безсмислена. Ако начина да задържиш някой е да "промениш" нещо в себе си, този някой не си струва да бъде задържан. Опитвала съм, не се промених, радвам се, за което.

Rorschach
04-06-2011, 08:09
Я, тема от по-добрите времена в този форум...


Аз не бих се променил и не бих изисквал това от партньорката си.

kuklichka_bg
04-06-2011, 09:13
НЕ.. :)

GrippingBosh
04-06-2011, 09:33
Сегашният ми приятел се е опитвал да ме промени,но без успех.В стила на обличане например,за кецовете.Мина ми периода с тоя стил на обличане,не се чувствам добре и себе си дори само с 1 обувки.За музиката пак е различна,но не пречи.По характер много си приличаме,колкото и да съм проклета,жестока непукистка и ината не искам да се променя.

Sa6eks
04-06-2011, 11:01
Не, не бих се променил, само и единствено да й се харесам- или ме харесва или не. Насила хубост не става !

umri
04-06-2011, 12:21
Бихте ли си променили принципите заради момиче/момче?
Бихте ли променили нещо сериозно във вас заради любимия човек? Не говоря за нещо лошо като например пропушване или нещо от сорта(макар че съм чувал за такива хора: пропушили заради момиче)! Говоря за нещо неутрално - такова, което не би ви навредило по някакъв начин, нещо от харектара ви. Моля обосновете се!

Например ако момичето, което харесвате слуша чалга като луда, а пък вие мразите чалгата, ненавиждате я, бихте ли запчнали да слушате чалга заради момичето?

Благодаря за отговорите!
За чалгата... бих направил компромис рядко да ходим на чалга, но най-често ще се ходи в рок/хаус/денс/ретро клубове и барове. Не ми е принцип да не слушам чалга, просто не ми харесва и рядко бих се прежалил да ида.

Какво означава принцип... ако принцип за теб е нещо, което никога не би престъпил... нали затова са принципите - да се нарушават. Един от моите е веднъж бивша - завинаги бивша. Ако ме е зарязала или аз съм я зарязал никакъв шанс за поправка, освен може би за секс, ако не са останали чувства.

Рано е да се говори за принципи. Човек напълно гради характера си най-малко до 30 годишна възраст. Принципи... глупости.

Cucko0
04-06-2011, 14:02
НЕ или ме харесва такава каквато съм или ....да се спасява :D

BaffaLsc
04-06-2011, 16:03
Не бих.
Или ще ме харесва такава, каквато съм..
С всичките ми плюсове и минуси, или изобщо да забрави за мен.. ;-)

GuitarGuy
04-06-2011, 16:14
За една кифла да си променя принципите... :D Направо. :-D

TeodorKoichinov4ever
04-06-2011, 16:18
Бих се променила... Но всичко си има граници.. Ако ще ме кара да пуша, пия, правя секс без предпазни средства и т.н неща, които могат да навредят, не.. :) Но да започна да слушам друга музика, да се обличам по друг начин и т.н защо не? :) Не бих си направила и пиърсинг и татоси също.. За татосите поне засега мисля така.. Но не съм чак до там категорична за тях.

balu4ka
04-06-2011, 20:33
Ако обичам човека до себе си ,бих променила чертите с които мога да го нараня.
Но да променя себе си ..никога!

DevilWish
04-06-2011, 20:39
Aз се промених ужасно за бившия .. ;) и нз ,не ми пука от промените, сега като не съм с него, пак си станах същата ;)

TheBeliever
04-06-2011, 20:55
Съзнателна промяна, за да впечатля някого - не бих.

Компромиси с вкусовете и предпочитанията се правят ежедневно, все пак не може всички да харесваме едни и същи неща. Но това не са принципи.

Като погледна назад виждам колко много съм се променила през времето, с което съм със сегашния си приятел. Виждам и промяната в него. Говоря за характер, разбирания и, да, принципи.

Неизбежно е, все пак човек не стои на едно място - развива се. А когато двама души са заедно и се развиват заедно, единият винаги оказва влияние на другия, съзнателно или не.

flower757
04-06-2011, 21:51
Все пак от всякъде се налагат компромиси!!=> Не бих особено , но ако е нещо дребно и незначително , но пък и важно от друга гледна точка , бих ... А с този пример за чалгата-мисля, че един заклет враг не би могъл да й стане фен .. Ноо бих прослушала//като му се слуша-и аз , кво да се прави// .. :)

lubomirky
04-06-2011, 22:01
абе тука всички сте много принципни, ама съм сигурен, че поне 70% от вас ако се наложи да се промените по някакъв начин за човек, който наистина искате, няма да има никакви проблеми.

SolemnityOfDeath
04-06-2011, 22:38
Не. Истинските ми принципи и неща, които отстоявам - не.

Nam3less3
04-07-2011, 00:43
Като цяло повечето хора имат често грешни разбирания, принципи, и почти винаги характера и поведението им е далеч от правилното(дори и с малки изключения да е).
Така че човек трябва да се променя не заради някой друг, а заради самият себе си.
Връзка, в която хората не се променят е безсмислена и води до нещастия, и най-често до провал(с дребни изключения при някой или по-напреднали хора, или при някой които са еднакво изпаднали :D ).
Макар че на практика хората рядко се променят(докато живота не ги научи с горчиви уроци), на теория съм за задължителна промяна и израстване на хората по време на връзките им(и не само тогава), защото заради любовта те имат по-голям шанс да се променят. Или пък има и друг случай - само единия да се променя а другия да не го прави, което е причината за краят на повечето връзки и бракове.
Еволюция му е майката, който отказва да се променя сам вреди на себе си(и често и на другите около него). Но за това хората трябва да научат кое е правилно и кое не е, да могат да правят разлика между добро и зло и т.н. В днешно време неправилните неща ни заливат отвсякъде, човек трябва да е доста внимателен и да се пази от всичко, иначе ще се превърне най-много в няква кифла или нещо такова, не ги разбирам :D (не случайно един от златните закони е бдете и се пазете - елементарна истина, която никой не спазва). Та ви се чудя на приказките "ще бъда такъв какъвто съм" и т.н., все едно сте перфектните :D

milenChii
04-07-2011, 05:25
ами зависи - КОИ принципи .. ако знам че правя нещо и е правилно - не не бих го променила.. Но всеки пропуска грешки - ХОРА сме все пак.. ако знам че греша и че не постъпвам правилно в нещо , ДА бих го променила.. но заради момче - не бих се променила ! :oops:

h0p3
04-15-2011, 21:38
Промених се коренно.. станах почти друг човек.. и въпреки това остана неоценено.. Даже още иска да се променям..
Мисля, че ако обичаш един човек - приемаш го с всичките му нестатъци ! :neutral:

ozzy
04-15-2011, 21:58
според зависи

concordia
04-16-2011, 09:52
Бихте ли си променили принципите заради момиче/момче?
Бихте ли променили нещо сериозно във вас заради любимия човек? Не говоря за нещо лошо като например пропушване или нещо от сорта(макар че съм чувал за такива хора: пропушили заради момиче)! Говоря за нещо неутрално - такова, което не би ви навредило по някакъв начин, нещо от харектара ви. Моля обосновете се!

Например ако момичето, което харесвате слуша чалга като луда, а пък вие мразите чалгата, ненавиждате я, бихте ли запчнали да слушате чалга заради момичето?

Благодаря за отговорите!


Тук трябва да се разграничат две неща: едното е да се пренебрегне принцип, в смисъл човек да приеме например да излъже или открадне заради любимия човек. Немалко момичета са станали крайпътни служителки или пласьорки на наркотици по тази причина.

Второто е разлика във вкусовете, в начина на мислене и възприемане на света.

Моето лично мнение (и личен опит) е, че отстъпки от първия вид не бива да се правят по никакъв повод. Ако някой ви натиска да ги правите, значи не ви обича, а иска да ви използва емоционално.

При второ е въпрос на степен. Никои хора не си съвпадат даже 70%, да не говорим, когато са от два различни пола. Това може да изглежда така в периода на влюбването, но после нещата се връщат на мястото си.

Но при много големи разлики, като например степен на образованост, на култура, на широта на мирогледа, на духовност и вяра - по-добре е нещата да приключват на по-ранен стадий и човек да не си прави илюзии. Пак личен опит. Иначе минават години, че и до брак може да се стигне, а да няма истински диалог между две души.

Връзката се храни не от леглото, а от душевния диалог. Затова толкова настоявам да няма предбрачни отношения - за да могат хората спокойно да се изяснят в по-важното, а не да се чувстват обвързани от по-маловажното.


Благодаря,

Конкордия

beyonce21ashanti
04-16-2011, 18:23
НЕ! Не бих се променила заради никого!

ShtrudeL
04-16-2011, 20:55
Не бих. По-скоро човека до мен би ме променил без да искам към добро. Ако е към лошо ще усетя и ще се отдръпна.

FuckingFreak
04-16-2011, 21:24
Не, не бих се променила. Напълно харесвам характера си, тъй като не позволявам да ме контролират и да ми се качват на главата. Да, малко съм своенравна и държа да бъде моето, но пък не съм на възраст достатъчна, за да очаквам особено дълга връзка, за какво ми е да се променя за някого, с когото ще бъда седмица-две или месец?

TheNewReligion
04-16-2011, 23:25
Чакай, бе...не бяха ли принципите на хората това, по което си подбираха гаджетата? Не става въпрос за влюбване, да уточня.

BlueFace
04-17-2011, 00:32
Навици и принципи не са синоними. Бих си променил навиците, но не и принципите.

DarknessAngel
04-17-2011, 07:02
Ако си струва и е за добро, да.

XTREMEFREERIDE
04-17-2011, 08:12
Разликата между принципи и навици има от тука до небето и обратно. А компромисите са съвсем отделно.
Принципите си съм пренебрегвала заради някого, но не съм ги променяла. А като се замисля вече няма и до пренебрегване да стигна. Компромиси мога да правя винаги за човек, който означава нещо за мен. А що се отнася до навиците - бих се променила, да.

anonymous708973
04-17-2011, 09:33
Разликата между принципи и навици има от тука до небето и обратно. А компромисите са съвсем отделно.
Принципите си съм пренебрегвала заради някого, но не съм ги променяла. А като се замисля вече няма и до пренебрегване да стигна. Компромиси мога да правя винаги за човек, който означава нещо за мен. А що се отнася до навиците - бих се променила, да.

Едно към едно тук.

Сещам се за един свой принцип (все още неизпитан) - не вярвам в това, че не трябва да поглеждаш гадже на приятел/ка. Евентуално бих променила възгледа си заради въпросния/та приятел/ка.

TalkDubbyToMe
04-17-2011, 09:36
Който ме харесва, ме харесва такава каквато съм :)

anonymous708973
04-17-2011, 09:43
Голяма заблуда.
Всеки има недостатъци. Това, че харесваш дадения човек, не значи, че няма неща в него, които те дразнят :)

Loooooser
04-17-2011, 09:50
За моето момиче - ДА!
За друго - НИКОГА!

mayaaa
04-17-2011, 09:51
НЕ!

RoSKo0o0
04-17-2011, 10:29
ДО известна степен.

TalkDubbyToMe
04-17-2011, 11:13
Голяма заблуда.
Всеки има недостатъци. Това, че харесваш дадения човек, не значи, че няма неща в него, които те дразнят :)

и обратното :) се пак никой не е перфектен :)

XxInn0cencexX
04-17-2011, 12:27
Зависи какви принципи.Дребни неща може,но да си променя приоритети в живота,възгледите си примерно - НЕ бих!

garfi94
05-09-2011, 15:54
Зависи от случая, но по принцип не бих се променила. Просто няма да бъда себе си и няма да ми е комфортно. Готова съм на жертви, но да променя характера си - НЕ! Аз съм такава, каквато съм и ако човекът до мен не ме харесва - ДА СИ ГЛЕДА РАБОТАТА!

SilverRain
05-09-2011, 16:16
Не бих

DesireToFire
05-09-2011, 17:44
Дребни неща променям - използвам по-малко сарказъм, гледам да се изтересувам и от неговата музика и инатереси (не съм променяла и моите, но да имам някакви познания, а не като ми разказва нещо да го гледам като индианец). Но нещо по-драстично не мисля, че бих направила.

pomorians1
05-09-2011, 17:46
зависи какво точно трябва да променя

може би една от връзките ми се разпадна точно защото не пожелах да си променя мнението за някои работи

razores
05-09-2011, 18:27
Ако бях 18 годишен девственик бих

againstyou
05-09-2011, 18:42
Ако бях 18 годишен девственик бих
Нещо против 18 годишните девственици ли имаш ?!

Grommash
05-09-2011, 19:05
И да, и не. Ако тя прави нещо, което за мен е неутрално, бих проявил интерес и аз да се занимавам с това. Но никога не бих харесал нещо което мразя, защото тя иска да така да стане. За Бога, тя тогава не е за мен!

antifashionshit
05-09-2011, 19:31
по-скоро бих ги нарушил.. промяната би била резултат на нещо, което съм възприел, което до някаква степен изключва неща, което не харесвам

alekopalek0619
05-09-2011, 20:31
Ням да си промения нищо.С моята приятелка сме доста различни.Тя слуша чалга а аз метал,но не си правим проблеми и никой не си сменя интересите.Аз съм от Ман Ю,а тя от Ливерпул,но кво от тва всеки си има право на мнение

eXxXciTeD
05-09-2011, 20:42
Стилът музика не е в тази графа. Определено НЕ бих. Харесвам се и имам дадени убеждения, естествено ги изграждам с опита, но ако на някой не му допадат просто не е за мен :)

Ssummerjam
05-10-2011, 08:07
Определено не. Нямам никакво намерение да се превръщам в безхарактерно мекотело, за да се харесам на някого. Всъщност този индивид трябва да е доста зле откъм умствен багаж, за да си пада по момичета, които са изгубили същността си.

Ако момчето не може да се примири с някои черти в характера ми, то просто не е за мен. Пък и да се криеш постоянно зад маска си е изтощително. :)

Sofff
05-10-2011, 08:43
Бих правила компромиси, но да променям нещо, което си е част от мен няма как .

mrazqkindergarten
05-10-2011, 09:38
Ако бях 18 годишен девственик бих

Тоя па, я духай.


По темата:правила съм го, когато съм обичала някого и съм сигурна, че и той ме обича.Иначе ако е някой, на когото не му пука за мен-не бих си направила труда за такъв човек.

IseeDEADbodies
05-10-2011, 10:49
Категорично НЕ!!! Ако някоя ще ме харесва, нека да е заради самия мен. А не да играя роли и да слагам маски, само за да и се харесам. Никога няма да падна толкова ниско ;)

Май имам и друг пост в темата, ама пак да си го кажа ;д