PDA

View Full Version : Да се пробвам ли пак?



01-02-2006, 11:40
Здравейте! Имам един проблем и искам да ви помоля за съвет, готини хорица! Значи става дума за момиче. Още преди година и полувина се влюбих много, ама много силно! Значи запознах се с нея и нали се опитах да се сближиме, обаче не успях - не знам дали от притеснение или от нещо друго, но не направих това, което е много важно - да се държа естествено! Просто се чувствах като идиот! И изглежда, че и тя си мисли, че съм идиот! А аз не исках така да изглеждам! Така и нищо не стана! А пък имах чувството, че и тя ме харесва! Но не стана! Мина известно време, а аз още съм силно влюбен в нея! Ние сме от едно училище! Виждам я всеки ден, като съм на училище! Пък и тя продължава да ми праща някакви усмивчици и ми прави едни малки намеци! Сега се двуумя дали да се пробвам пак! Но не знам дали пак няма да приличам на тъпак! Мисля, че имам някакви шансове, но не знам дали пак няма да ги пропилея! Моля ви дайте ми някакъв съвет, защото съм доста объркан и страшно влюбен! Благодаря ви предварително!

Shadow_Walker
01-02-2006, 11:45
Ами защо не пробваш да поговориш с нея?Щом се виждате всеки ден, спри я веднъж и я попитай иска ли да излезете да си поговорите...и ако се съглласи и отидете някъде и каже, че я харесваш и така :wink: Съветвам те да не се отказваш, щом и тя може би те харесва.

rusalkata_
01-02-2006, 11:48
хах много ми е познато всичко което каза...ами щом ти праща усмивчици и леки намеци значи и тя изпитва най-вероятно нещо към теб! :roll: плюс това ти си влюбен в нея от 1година и половина което си е доста време и незнам какво си правил през това време та не си я спечелил! :? отиди при нея,говори си с нея,покани я на кафе...но се опитай да не се държиш като тъпанар!Това отблъсква повечето момичета!Просто се сдържай колкото и да ти е трудно!Айде успех! :)

pussycat
01-03-2006, 16:45
mislq 4e trqbva da se probva6 otnovo vse pak kazva6 4e ti pravi nameci. a pak i dori ni6to da ne stane vse pak 6te si se probval a tova e vajno. i spored men trqbva da se darji6 estestevno, da bade6 samiq sebe si. :P

rowzz
01-03-2006, 17:00
Пак тфа е истината ! :)..

TheMaggie
01-04-2006, 12:33
da

NSрi4
01-04-2006, 12:36
не