PDA

View Full Version : Защо чувствата не са "модерни" в днешно време?!?



01-02-2006, 12:49
Защо в днешно време чувствата са нещо лошо? Защо ако си влюбен те приемат за лигльо? Защо като харсеваш някое момиче/момче си тъп/а или изостанал/а! Защо любовта вече не е "модерна", както доста от днешните тийнейджъри биха се изказали? Защо всичко трябва да се свежда до секса? Но аз съм 100 % сигурен, че всеки, ама всеки един човек тайно иска, желае и на него да му се случи това неописуемо чувство! Точно тия "гъзари", който отричат това, точно те най-много го желаят! Но защо става така? Защо носим тия маски, защо сме такива лицемери! Ако някое момче е чувствително, то той е боклук! Всички момчета са чувствителни, но просто повечето го крият, защото да си чувствителен е "нещо от миналите векове"! Това явление е нещо като цигарите - щом другите пушат и са модерни и аз ще започна да пуша и аз ще бъда модерен! Така и с чувствата - щом другите не изпитват чувства(това е привидно), значи и аз няма да обращам внимание на любовта и ще търся само секс и ще съм "гъзар", ще правя бройки и ще съм като другите, няма да съм тъпак я! Защо човек, който залага на чувствата е тъпак, не е ли тъпак този който ги отхвърля? Което е по-лошо има и много момичета мислещи по същия начин! Защо да си романтичен е остаряло? Защо всичко се свежда до материалната страна на нещата? Не че отричам секса и удоволствието от него, но секса без чувства е просто едно ръгане, едно мушкане!

Ще ми е интерсно какво ви е мнението по въпроса и да видя дали има някой, който мисли като мен или обратното! Моля обосновете си мнението!

МИР!

Neko_Dream
01-02-2006, 12:58
природа - еволюция :)

HeDa
01-02-2006, 13:05
Az mislq kato teb,napylno sym sylasna s tova ...Pff abe tezi deto se mislqt za gazari kato pravqt taka,4e da izbqgvat 4uvstvata , naistina te za typacite ...

01-02-2006, 13:07
природа - еволюция :)

Еволюция значи развитие, развитие от по-ниско стъпало към по-високо! Това за което говорим, става дума за деградация! Демек точно за обратното!

Нали сме се произлезли от животните?! А животните имат само инстникти, имат инстинкт за възпроизвеждане, демек да правят секс! Когато човек се е развил, са се появили и чувствата (освен разума) и затова човека е станал най-вишото същество на тази планета! Сега наблюдаваме обратното - загърбване на чувствата и търсене само задволяването на инстниктите си! Това е не е еволюция!

GoHardeR
01-02-2006, 13:12
love rules!!!!!!!

Neko_Dream
01-02-2006, 13:15
никой не е казал, че еволюцията винаги се стреми само и никъде другаде освен направо? Върхът е главната цел, но пътя до там е много криволичещ. Ако трябва да се върнат назад, нека... за общото благо на човечеството... Хората са такива каквито са, не можеш да ги промениш всичките... има един метод, но още не съм завъришл, за да го осъществя :lol:
Пък и ако един двама еволюират както трябва, това не означава че цялото население ще тръгне с него, напротив те ще гледат по-лесният начин. Има лесен и дълъг път... но това е метафорично, защото лесният път е страшно дълъг и бавен, понякога даже трябва да се връщаш в самото начало, да се въриш в кръг... а дългият път се явява много труден, но е съответно много, ама много по-кратък :)

CuNki pO MuCuNki
01-02-2006, 13:26
spored men mnogo podhodq6ta i to4na tema...no za6to misli6 taka ,za6toto si zaobikolen ot gyzari ,koito nqmat 4uvstva?radvam se 4e makar i taka da e ti ne si ot typo misli6tite,no az imam mnogo averi gyzari koito imat 4uvstva i gi pokazvat i spored tqh tova ne e stramno,moje bi gleda6 samo 4ast ot po-nadutite ii precenqva6 po tqh no ne si prav .iska6 da se obosnova--ok.do predi 2 meseca hodih s edno mom4e(gyzar i s stra6no izli6no zsamo4uvstvie) ii vsi4kite mu averi mi vikaha"zareji go be toi nqma 4uvstva"da no ne be6e taka toi moje6e da nqma kym men 4uvstva no be6e adski mil i romanti4en ii ne go krie6e ,tova 4e te se zaglejdat samo v lo6ite strani na mom4eto,a imenno 4e e imal mnogo averki no vsi4ki za po sedmica-dve mesec....ne im pomaga mnogo,mnogo se lyjat.no pyk ne kazvam 4e nqma i takiva koito sa samo za sexa..prosto ti predlagam da se ogleda6 i da se zadylbo4i6 v du6ata na 4oveka ne gledai samo povyrhnostno :wink:

01-02-2006, 13:43
spored men mnogo podhodq6ta i to4na tema...no za6to misli6 taka ,za6toto si zaobikolen ot gyzari ,koito nqmat 4uvstva?radvam se 4e makar i taka da e ti ne si ot typo misli6tite,no az imam mnogo averi gyzari koito imat 4uvstva i gi pokazvat i spored tqh tova ne e stramno,moje bi gleda6 samo 4ast ot po-nadutite ii precenqva6 po tqh no ne si prav .iska6 da se obosnova--ok.do predi 2 meseca hodih s edno mom4e(gyzar i s stra6no izli6no zsamo4uvstvie) ii vsi4kite mu averi mi vikaha"zareji go be toi nqma 4uvstva"da no ne be6e taka toi moje6e da nqma kym men 4uvstva no be6e adski mil i romanti4en ii ne go krie6e ,tova 4e te se zaglejdat samo v lo6ite strani na mom4eto,a imenno 4e e imal mnogo averki no vsi4ki za po sedmica-dve mesec....ne im pomaga mnogo,mnogo se lyjat.no pyk ne kazvam 4e nqma i takiva koito sa samo za sexa..prosto ti predlagam da se ogleda6 i da se zadylbo4i6 v du6ata na 4oveka ne gledai samo povyrhnostno :wink:

Не съм казал, че всички са така! И аз познавам нормални хора, за който чувствата са много важни, НО голяма част от днешниете хора са "чувствомразци", за голямо съжаление! Този твой приятел, който ти даде за пример - да може да е бил романтичен и да е имал чувства към теб, но съм почти сигурен, че това той не го е споделял с приятелите си, а би споделил само това как те е "оправил" (ако сте правили секс, разбира се)! Казвам почти сигурен, защото както казах по-нагоре не всички хора са такива! Но, замисли се, не е ли така - едно момче би споделило с приятелите си("аверите") това, как е правил секс с някое момиче, отколкото това, колко я обича и колко е влюбен! Не е ли така?

CuNki pO MuCuNki
01-02-2006, 14:34
ok do nqkyde si prav.nooo sega po4vame i temata za averite tuk ne6tata se zaplitat ,za6toto ako pove4eto mom4eta mislqt taka ,4e golqma 4ast sa bez4uvtsteni , pyk te imat i spodelqt 4uvstvata si s momi4e nqma li da skriqt tezi 4uvstva ot averite im za da ne gi podigravat:))i ako tova se slu4va na pove4eto eto za6to PO-GOLQMA 4ast ot momi4etata i mom4etata spored nqkoi sa BEZ4UVSTVENI ..nz moje da ne sym prava:))

CVETELLINA
01-02-2006, 15:45
love rules!!!!!!!an така тфа е :D а пък на тия дето казват че чувствата са глупави и че да обичаш е тъпо трябва да им кажа че изобщо нямат представа за кфо става на въпрос не знаят какво е да обичаш и точно тези които го казват точно те са тъпите :!: :!: :!: :evil:

air_J
01-02-2006, 16:23
Прекалено честото използване на думата "любов" за щяло и нещяло, обезличи значението й! Иначе не е чак толкова зле положението. Рано или късно, на същите тези "дупета" им се случва точно това - така да се влюбят, че две да не виждат. :twisted:

VAMP_GIRL
01-03-2006, 11:32
Mda,sega moderno e da se hvali6 s koi si prespal!

SweetBunny
01-03-2006, 11:36
Ami taka si e, pri pove4eto dvoiki na na6ta vuzrast - nqma lubov, nqma 4uvstva, ima SAMO 4UKANE :shock: i posle hvalene za broikata!
No na puk na "taq nova moda" (kakto se izrai nqkoi) :arrow: nie s gajeto mi mnogy se obi4ameee :D

NSрi4
01-03-2006, 11:43
МВР стои зад всичко !

rowzz
01-03-2006, 14:00
Хахаха тфа е пъкна тъпотия. момиче хората от както ги има се флюбват и разлюбват и т.н. Любовта винаги ще е модерна от мене да го знаеш никога никой няма да ти се смее ако си влюбен(поне на мене не са се), и винаги когато има пречка м/у 2ма човека да се съберат аз се опитвам да я премахна и да помогна защото в този момент помоща е много важна и най-много боли от несподелената любов така че който се смее на любовта да му изсъхне лявото мъдо !

01-03-2006, 16:31
love rules!!!!!!!

LOVE SUXXxxXxXXXxXxX --> nqma da se obosnovavam

Г0ст
01-03-2006, 18:02
Защото проявата на чувства означава проява на уязвимост.Защото когато показваш чувствата си към някого той решава,че ще може да използва това,за да извлече нещо от теб,което да е в негова полза.Защо ли правят така хората - защото всички се стремът към нещо,което да ги направи нещо повече от останалите хора.В този си стремеж хората не осъзнават това, което правят, но следкато го осъзнаят съвеста започва да ги тормози.......отплеснах се.
Хората,който показват чувствата си се смятат за слаби,поради простата причина,чe всеки може да каже какво чувства,но не всеки може да скрие така чувствата си,че другите да немогът да ги видят.Това е еднто от нещата,които различават хората един от друг.А нали всеки се стреми да бъде различен. :!:

ZAZZZI
01-03-2006, 19:27
po taq logika az sam tupa,ligla,izostanala i demode za6toto obi4am taka li?li4no men me vpe4atlqvat 4yvstvitelnite mom4eta za6toto v dne6no vreme naistina se sre6tat mnogo rqdko. naistina e mnogo glypavo tova 4e pove4eto mladeji se vliaqt ot drygite /kakto ti kazva6 :arrow: щом другите пушат и са модерни и аз ще започна да пуша и аз ще бъда модерен!/ LO6OTO E 4E 1 OT 10 NE SE VLIQE OT 4YJDOTO MNENIE I POZICIQ

Г0ст
01-03-2006, 19:37
Някъде да си ме видяла да наричам хората, който показват чувствата си тъпи,лигави.......пък и по-голямата част,от това което съм писал късае мъжете, а не вас жените.При вас е доста различно.Вие си споделяте всичко и .........т.н. , но бас лова, че и вас ви е изпържвала някоя приятелkа,на която сте си споделяли всичи най-лични неща и после сте съжалявали.

Verbal_187
01-04-2006, 08:00
МВР стои зад всичко !

Prailno Fuck The Police!