PDA

View Full Version : Мoderated:Как да сложа нови дрехи и предмети в SIMS 2?



01-02-2006, 14:07
Izteglih si novi drehi i predmeti za sims 2 no neznam kak da gi sloja v igrata

Moderated by Tiffany
по т.1 и 7 от правилника.

Sa3ana3a
01-02-2006, 15:22
Начи в Моите Документи има папка на играта от там трябва да потърсиш папка на име "downloads" в тази папка слагаш файловете.

Забележка: Ако няма такава папка, направи.

П.П.: После кажи дали е станало :wink:

ycMuBkaTa
01-02-2006, 21:58
Както ти казаха-правиш папка, пъхаш там, а после в самата игра като си избираш туй-онуй и натискаш папчицата, която е отстрани и ще си ги избереш вече, бтв и аз съм голяма фенка откъде ги изтегли?

MaPuXyaHa
01-03-2006, 01:59
Ааааа на The Sims 2 умирали ли са ви хора..в смисъл гледали ли сте си ги до тогава до когато....станат дядковци и бабки и пукалясват?

pain
01-03-2006, 02:07
a we otkude moga da si q drupna
tqa igra?!

Sa3ana3a
01-03-2006, 09:18
бтв и аз съм голяма фенка откъде ги изтегли?

И аз съм голям фен, още от самото начало, имам всички пакети (Първия ми е лицензиран) начи за всички които търсят да го изтеглят, пишат правилното цяло име на играта в търсачката на дата.бг от там съм теглил The Sims 2 Univercety и The Sims 2 Nightlife относно за Holyday pack-а не знам дали го има там, изтеглих го от бубу.то .


Ааааа на The Sims 2 умирали ли са ви хора..в смисъл гледали ли сте си ги до тогава до когато....станат дядковци и бабки и пукалясват?

Да, доста дълго се чака за такъв момент.

П.П.: А да знаете точната дата на излизане на най новия пакет The Sims 2 Open For Buisness ?

beB_
01-03-2006, 09:29
oo daite mi link4e da q svala pls :oops:

Sa3ana3a
01-03-2006, 10:01
E сам не можеш ли :?
Ще ти дам линк към всичко свързано с името, от тоя лист си потърси файла който ти трябва.

http://www.data.bg/search.html?sid=05ht0rxqu35xklrm0sao

Hybrid_Theory_F
01-03-2006, 12:32
Хаха...Аз рядко ги чакам да пукнат от старост- давя ги, горя ги, уморявам ги от глад(това го правя само с бебета), махам им стълбите от басейните(ама става много бавно така)Всъщност правя само това в играта
Ако знаете други начини за убиване моля да ми кажете :)
Благодаря между другото, и аз не се справях добре с въпросното слагане

Sa3ana3a
01-03-2006, 14:19
махам им стълбите от басейните
И аз така правех на The Sims 1 :lol: :lol: :lol: иначе най честия ми номер в The Sims 2 е: слагам ги на легло и след това премествам някакъв предмет да им запречва мястото за ставане и така за около два дена и е при всевишния сим :lol:

Hybrid_Theory_F
01-03-2006, 14:27
махам им стълбите от басейните
И аз така правех на The Sims 1 :lol: :lol: :lol: иначе най честия ми номер в The Sims 2 е: слагам ги на легло и след това премествам някакъв предмет да им запречва мястото за ставане и така за около два дена и е при всевишния сим :lol:

Ебати якото...То всъщност е същото като да ги сложиш в стая и да махнеш вратата ама сега ще пробвам!!!! :D

Sa3ana3a
01-03-2006, 14:32
махам им стълбите от басейните
И аз така правех на The Sims 1 :lol: :lol: :lol: иначе най честия ми номер в The Sims 2 е: слагам ги на легло и след това премествам някакъв предмет да им запречва мястото за ставане и така за около два дена и е при всевишния сим :lol:

Ебати якото...То всъщност е същото като да ги сложиш в стая и да махнеш вратата ама сега ще пробвам!!!! :D
Да ама като са с махната врата живеят много по дълго :roll:

ycMuBkaTa
01-03-2006, 17:23
Ами аз имам до сега 3 семейства живяли и умряли от старост :wink: Иначе не правя гадории да мрат-гадно ми става, но една приятелка си е дръпнала някаква програмка и си прави симсовете да приличат на еди кой си. Слагаш снимка и то ти го прави :) Абе занимателна игричка е :lol:

Sa3ana3a
01-03-2006, 18:16
Ами аз имам до сега 3 семейства живяли и умряли от старост :wink: Иначе не правя гадории да мрат-гадно ми става, но една приятелка си е дръпнала някаква програмка и си прави симсовете да приличат на еди кой си. Слагаш снимка и то ти го прави :) Абе занимателна игричка е :lol:
Е да то мнооо гадно ти става се едно си убил собственото си семейство :? кажи името на програмата, тва ще е готино :D

beB_
01-03-2006, 18:48
:( nemoga da q svala ebasii

ycMuBkaTa
01-03-2006, 19:09
Ами аз имам до сега 3 семейства живяли и умряли от старост :wink: Иначе не правя гадории да мрат-гадно ми става, но една приятелка си е дръпнала някаква програмка и си прави симсовете да приличат на еди кой си. Слагаш снимка и то ти го прави :) Абе занимателна игричка е :lol:
Е да то мнооо гадно ти става се едно си убил собственото си семейство :? кажи името на програмата, тва ще е готино :D
http://downloads.vnunet.com/download/32713.html#ddl
ей ти линк ако не става търси на google- bodyshop for the sims 2 и то излиза първия линк ама е 106 мб :shock:

Sa3ana3a
01-03-2006, 19:12
Ами аз имам до сега 3 семейства живяли и умряли от старост :wink: Иначе не правя гадории да мрат-гадно ми става, но една приятелка си е дръпнала някаква програмка и си прави симсовете да приличат на еди кой си. Слагаш снимка и то ти го прави :) Абе занимателна игричка е :lol:
Е да то мнооо гадно ти става се едно си убил собственото си семейство :? кажи името на програмата, тва ще е готино :D
http://downloads.vnunet.com/download/32713.html#ddl
ей ти линк ако не става търси на google- bodyshop for the sims 2 и то излиза първия линк ама е 106 мб :shock:
E благодаря много :D

Devilsplaymate
01-03-2006, 21:10
Ааааа на The Sims 2 умирали ли са ви хора..в смисъл гледали ли сте си ги до тогава до когато....станат дядковци и бабки и пукалясват?
Ами да ... ама беше ми мн тъжно когато ми умряха , защото се бях вманиачила :roll:

Eleonora
01-04-2006, 08:18
:arrow: http://sims.start.bg/
Ei tuka ima dosta raboti,ako iska6 o6te ne6ta da si svali6 :wink:

Hybrid_Theory_F
01-04-2006, 17:49
Иначе не правя гадории да мрат-гадно ми става

Е какво изобщо правиш тогава- ако няма смърт, зрелище,трагедия трябва да е яко тъпо!А и как може да не ти харесва да гледаш как майка плаче като си й убил детето или как някой агонизира без храна и сън в празна затворена стая...Не ви разбирам, честно казано

ycMuBkaTa
01-04-2006, 21:31
Иначе не правя гадории да мрат-гадно ми става

Е какво изобщо правиш тогава- ако няма смърт, зрелище,трагедия трябва да е яко тъпо!А и как може да не ти харесва да гледаш как майка плаче като си й убил детето или как някой агонизира без храна и сън в празна затворена стая...Не ви разбирам, честно казано
Еми гледам си ги :!: Какво лошо има :?: Не ме кефят гадориите. Всеки си има стил на игра според мен.

Sa3ana3a
01-05-2006, 10:30
Иначе не правя гадории да мрат-гадно ми става

Е какво изобщо правиш тогава- ако няма смърт, зрелище,трагедия трябва да е яко тъпо!А и как може да не ти харесва да гледаш как майка плаче като си й убил детето или как някой агонизира без храна и сън в празна затворена стая...Не ви разбирам, честно казано
Еми гледам си ги :!: Какво лошо има :?: Не ме кефят гадориите. Всеки си има стил на игра според мен.
Това е една от причините играта да е най-продавана, щото ТИ си господ и решаваш какво да правят :)

ycMuBkaTa
01-05-2006, 16:45
Иначе не правя гадории да мрат-гадно ми става

Е какво изобщо правиш тогава- ако няма смърт, зрелище,трагедия трябва да е яко тъпо!А и как може да не ти харесва да гледаш как майка плаче като си й убил детето или как някой агонизира без храна и сън в празна затворена стая...Не ви разбирам, честно казано
Еми гледам си ги :!: Какво лошо има :?: Не ме кефят гадориите. Всеки си има стил на игра според мен.
Това е една от причините играта да е най-продавана, щото ТИ си господ и решаваш какво да правят :)
Именно :wink: А ти изтегли ли бодишопа и ако да кажи как е с него и действа ли?

Sa3ana3a
01-05-2006, 17:54
Иначе не правя гадории да мрат-гадно ми става

Е какво изобщо правиш тогава- ако няма смърт, зрелище,трагедия трябва да е яко тъпо!А и как може да не ти харесва да гледаш как майка плаче като си й убил детето или как някой агонизира без храна и сън в празна затворена стая...Не ви разбирам, честно казано
Еми гледам си ги :!: Какво лошо има :?: Не ме кефят гадориите. Всеки си има стил на игра според мен.
Това е една от причините играта да е най-продавана, щото ТИ си господ и решаваш какво да правят :)
Именно :wink: А ти изтегли ли бодишопа и ако да кажи как е с него и действа ли?
Ми виж сега бодишопа си върви със самата игра обаче работата там е че не видях никаде за подобно правене на симове (От картинка) но докато търсех обяснение и идея в интернет, забелязах че това може да стане в първата част (Щото там е по опростена работата, само трябва да замениш файловете, докато при втората част погледа от който играеш е по предцизен и не се позволява такова нещо) единствения начин по който можеш да направиш един сим да прилича на някой е да гледаш снимката и да формираш лицето му с инструментите за правене на сим (Пример: Дължина на челото или изпъкналост на устните) може би по грешен начин ти го е обяснила приятелката ти :roll:

П.П.: Аз така се опитах да направя сим от снимка и се получи доста добре, но трябва да имаш доста разл. фотоси на човека за да видиш всеки детаил :wink: