PDA

View Full Version : Moderated:Кое е най-ненормалното нещо,което ви се е случвало



01-02-2006, 17:06
Q sa kajete mi koe e na nenormalnoto i sushtevremenno opasnoto neshto koeto vi se e sluchvalo ? :)

Pri mene beshe slednoto ... padnah ot bloka...
Ot 3 etaj... slava bogu che padnah vurhu prast i treva... i se razminah s pukvane na taza :) 2 sedmici bqh v bolnica ... pri sblusuka s zemqta sashto taka poluchih i pnevmoniq .. ama to ne e ot znachenie :) hodih s paterici izvestno vreme ... ama tai shte e vsichko moje da se sluchi i sam blagodaren che ne sam padnal vurhu glavata si :)

Moderated by miloto
т.1 и т.7 от Правилника :!:

SweetBunny
01-02-2006, 18:03
Emi 3puti sum bila na kosum da me blusne kola, dori dvata puti - kolata se dokosva do krakata mi :? :shock: :?

yyyyyyyyy_87
01-02-2006, 18:18

teenkopele
01-02-2006, 18:25
Еми много са. :lol:
Едно от тях е,че веднъж ме блъсна трамвай по главата! :lol:

korn___
01-03-2006, 06:44
da padna v sansjornata 6ahta na bloka mi ot desetiq etaj .... kat se ima v predvid 4e dolo e ciment i ima edna kolona det deli na sredata asansjora kao padne 4ovek dolo 6te stane 100 % na 2 4asti .... na kosam4e mi se razmina :|

sherry
01-03-2006, 13:45
Bqh s edni priqteli.Razhojdahme se.Iskahme da upla6im edni zad nas kato se skriem i posle izlezem neo4akvano i gi upla6im(6toto be6e kasno ve4erta).
Az za parvi pat bqh na tva mqsto i ne znaeh kakvo ima.Bqhme do nekva vila.Az se zasilih da se skriq ot lqvata 4ast na vilata,no be6e tamno i ne znaeh,4e to4no tam ima ku4e-paza4.V posleniq moment 4uh nqkoi da mi kre6ti"vnimavai!ku4e",no be6e kasno.Onova ogromnoto ne6to be6e se izpravilo na dve lapi i be6e sko4ilo sre6tu men,bqh mnogo blizko do nego...Dobre,4e be6e zavarzano i v posledniq moment sinjira go drapna nazad :?

Hybrid_Theory_F
01-03-2006, 14:35
Най-ненормалното нещо, което ми се е случвало е, че веднъж без да искам се замислих....

А най-опасното- научих се да ходя на ръце и по едно време реших, че не е вълнуващо да ходиш на ръце на пода и реших да го направя върху парапет дебел около 20 мм в диаметър, на близо 3 метра от земята...На 2-рото пристъпване се пребих по особено брутален начин, всички мислеха, че съм си счупила гръбнака, но всъщност се отървах с първата по рода си в България 4-часова операция на лявото коляно и шина на гърба

Hybrid_Theory_F
01-03-2006, 14:41
da padna v sansjornata 6ahta na bloka mi ot desetiq etaj .... kat se ima v predvid 4e dolo e ciment i ima edna kolona det deli na sredata asansjora kao padne 4ovek dolo 6te stane 100 % na 2 4asti .... na kosam4e mi se razmina :|

Какво стана та ти се размина?

Josefinne
01-03-2006, 15:14
Амиии защо всички разправяте как сте щели да се пребиете? Мен веднъж ме блъсна кола, но се отървах само с натъртване и после дори си отидох на тренировки. Веднъж като пресичах една кола изфърча сякаш от нищото и щеше да ме блъсне , ако бях направила само крачка повече, за щастие гумите само се допряха до обувките ми. Веднъж пък щеше да ме блъсне не един, ами два трамвая, но...И от това се отървах. Но всичко това не е интересно. Веднъж направих предсказание и то за най-голямо мое нещастие взе, че се сбъдна (мразя да съм права в такива случаи).

LP_girl_14
01-03-2006, 15:18
Ми...веднъж бях на село,ама тва някъде 1-2 през нощта.И едни там ни гониха и ние с един приятел тичаме,тичаме по тротоара,ама нали тъмно и аз нищо не виждам и както си търча изведнъж се фраснах в едно желязо от тия където подпират асмите с грозде.Ама после пак не го видях и пак се фраснах и накрая бях с подут нос,синини под очите,джонга на главата и голяма вероятност за мозъчен кръвоизлив.Повярвайте ми не изглеждах много привлекателно :lol:

Neko_Dream
01-03-2006, 15:38
Ами хм... преди 3 години си вървях нали в близката градинка, ама то нали дъжд, грумотевици, ала бала... ма мен пука ли ми? :Р аз обожавам дъжда... та и нали тук таме светва някоя друга мълния... та заавното беше, когато видях една таква, как разцепя дърво на две, на около 10 метра от мен... доста наелектрезиращо изживяване беше... после 2 дена ми пищяха ушите.. та от тогава съм безсмътрен, но това го осъзнах по-късно от редица други глупоси :)
Най-ме радваха, когато си карам колелото по Витошка и някоя от паркиралите коли вземе да отвори вратата. Ама там нали се събират само ГЪЗари и отварят все едно света е техен, без да е оглеждат, без нищо... Попринцип имам добри рефлекси и общо взето спирам... но евдин път си слушах музика и яко се бях надъхал, когато се отваря врата пред мен и аз какво да направя?? Ми да летиш е готино обаче :)))) После онзи ми се извиняваше, та линейка да вика... Накрая ми даде 20 лв., а аз си тръгнах, защото какво толкова е станало? Ама после разбрах, че цялата фланелка ми била окървавена, нали гърбът... а колелто здраво. Язък за фланелката. Кола не е имало да ме гази, но много пъти са се опитвали. Веднъж да ме блъсне маршрутка и да стане като във филма Предизвестена Смърт, но ми се размина. И от много такива случки се води, че съм безсмъртен /оставете, детето да се радва ;р /
Наскоро прочетох една година фраза "Не се движи по-бързо, от колкото ангела ти хранител може да лети"

S8K
01-03-2006, 15:51
да се родя...живота ми е лудница :lol: 8)

chupacabra:)
01-03-2006, 16:11
еми кат бях на басейн като по-малка бяха махнали решетката на басейна където по принцип с пречиства водата и за малко да ми смукне крака и да остана без крак.. 8)или пък като някво огромно куче реши да ме нападне, скочи върху мен и ми захапа блузката и я скъса на доста неприятно място, като се имаше предвид, че бях и без сутиен... :lol: оттървах се само със скъсана тениска.... историйки...
да не говорим колко пъти е щяло да ме блъсне кола.. или трамвай... или автобус :roll:
трепала съм се къде ли не, цялата съм в белези...

MaD_CaT*
01-03-2006, 16:14
Наскоро прочетох една готина фраза "Не се движи по-бързо, от колкото ангела ти хранител може да лети"
много яка фраза... о,безсмъртни :lol: :wink:
Не..бе хора,аз на всиччки ви прочетох историйките..и направо съм изумена :shock:
как след всичко,което сте направили..сте живи..и стоите и си джуркате пред комповете.. :shock:
Мисълта ми е (за тези,окоито нв са я хванали)...че всички сте били на косъм от смъртта :roll: ... и сте се отървали по необяснимо лек начин.. :roll:
Трябва да СТЕ благодарни,че сте такива Късметлии...или и аз не знам какви..
Аз не мога да се похваля...или то не знам дали въобще е за хвалене..с подобни случки... :roll:

ycMuBkaTa
01-03-2006, 17:34
Значи 4 години подред на една и съща дата ми се случваха супер кофти неща : първо паднах от едно циментено, беше много високо и се бях качила, че да бера една грозде, държах ножа-той падна заби се с острото нагоре, аз паднах до него и се одрах цялата на едни керемиди за малко не се нанизах. На другата година-същия ден с братовчедка ми нещо се гонехме и в една шахта( на кладененца) капака отхвръкна и аз увиснах на косъм да хвръкна вътре-няма да казвам колко е дълбоко.На следващите 2 години си измъквах капачката на коляното и си скъсах колянните връзки-резултата 3 седмици на легло и 4 с патерици :wink: Е, само това е :twisted:

hamilcar
01-03-2006, 18:03
Значи 4 години подред на една и съща дата ми се случваха супер кофти неща : първо паднах от едно циментено, беше много високо и се бях качила, че да бера една грозде, държах ножа-той падна заби се с острото нагоре, аз паднах до него и се одрах цялата на едни керемиди за малко не се нанизах. На другата година-същия ден с братовчедка ми нещо се гонехме и в една шахта( на кладененца) капака отхвръкна и аз увиснах на косъм да хвръкна вътре-няма да казвам колко е дълбоко.На следващите 2 години си измъквах капачката на коляното и си скъсах колянните връзки-резултата 3 седмици на легло и 4 с патерици :wink: Е, само това е :twisted:

Е да почти нищи не ти се е случило :)

Иначе на мен ... ми счупиха крака с паркет беше преди 4-5 години,май е само това.

rowzz
01-03-2006, 18:05
Ами един път се изсрах в една торбичка и я фърлих в/у една кола :D само дето после ме усетиха.. :(

Funky_Soul
01-03-2006, 18:16
Xmm spomnqm si nai-pqsnata izcepka...reis mi zatisna rukata s gumata sledstvie na masov boi... :shock:

XePouH
01-03-2006, 18:51
преди 2 години карах колело с брат ми и неговите приятели извън града.Стана тей че на връщане имаше мноо голям трафик и трябваше да минем на другата страна на мантинелата.Всички освен мен и брат ми преминаха,докато минавах загубих равновесие и паднах на бетон от 4-5 метра по лице и колелото върхо мене.Странното е че не плаках :shock: Събра се цялото село,ма една кука ги разкара.После дойдоха майка ми и баща ми и ме закараха до града и после с линейка до болницата.Разминах са с пукната лява ръка,силно натъртена дясна ръка,натъртени ребра,голяма рана на главата и на коляното.На коляното ме шиха.Останах в болницата 2 дена и с гипс 30 дена.Известно време ма наричаха летящия холандец и сякви подобни :D

korn___
01-03-2006, 21:16
da padna v sansjornata 6ahta na bloka mi ot desetiq etaj .... kat se ima v predvid 4e dolo e ciment i ima edna kolona det deli na sredata asansjora kao padne 4ovek dolo 6te stane 100 % na 2 4asti .... na kosam4e mi se razmina :|

Какво стана та ти се размина?

prosto otvarqm as vratata na asansjora a asansjora go nqma6e ... toi be6e v 6ahtata .... i as samo si podavam dqsnikq krak da stupq ve4e v dupkata i asimiliram 4e pod men ima dupka i s nqkav super kusmet si vurnah kraka nazad ... ot togava imam 1 ko6mar koito e surzan sus taq slu4ka ... ama skoro vreme ne sum go sasnuval i slava bogo :) sa nedei da me pita6 i kakvo sum sanuvam molq ti se :P

Neko_Dream
01-03-2006, 21:46
Наскоро прочетох една готина фраза "Не се движи по-бързо, от колкото ангела ти хранител може да лети"
много яка фраза... о,безсмъртни :lol: :wink:
Не..бе хора,аз на всиччки ви прочетох историйките..и направо съм изумена :shock:
как след всичко,което сте направили..сте живи..и стоите и си джуркате пред комповете.. :shock:
Мисълта ми е (за тези,окоито нв са я хванали)...че всички сте били на косъм от смъртта :roll: ... и сте се отървали по необяснимо лек начин.. :roll:
Трябва да СТЕ благодарни,че сте такива Късметлии...или и аз не знам какви..
Аз не мога да се похваля...или то не знам дали въобще е за хвалене..с подобни случки... :roll: Мен лично не ме е страх от смъртта. Това единственото нещо, което е сигурно. Всички и всичко рано или късно умира. А иначе ако не продължавахме напред, какво? Да се депресираме и да се клатим в някаква бяла стайчка? Човек трябва да е оптимист! :) Виж има други методи, при които ако се разминеш от смъртта трябва да се позамислиш, защо? Защо точно на теб ти се размина, а на другите не? Живота ти има повече смисъл, повече надежда, повече щастие, повече преспективи? Никога няма да се разбере, докато не го изживееш целият. Винаги може да се случи така, че точно на следващият ден, да намериш каквото винаги си искал от живота! Нещото за което си мечтал,за което си копенеел, за което си ревал, за което си будувал, за което си страдал...

Soldier_OF_Fortune
01-04-2006, 03:58
Аз пък както си карах BL8 ловнат за една кола т.е. един приятел ме дърпаше с около 100-110 км/ч мина през една дупка аз не можах да я заобиколя и заби ми едното колеце на BL8 в дупката и естествено се озовах на земята. След около 3-4 метра влачене по асфалта бях без дрехи ( точно като по филмите ), бях яко разкъсан и отрамна рана по цялото тяло отред ( от корема до стъпалото ). Имаше толкова много кръв, че все едно бях подвижна болница за трансплантации. След известно време се озовах в болница и започнаха да ме лепят и след 1-2 месеца мъка всичко се оправи.
В момента нямам дори белези!

х
01-05-2006, 21:42
nai otka4enoto ne6to koeto mi se e slu4valo e da mi predlojat brak na ulicata nqkak1v 4ovek koito za pr1v p1t vijdam :shock:

HereTodayGoneToHell
01-05-2006, 22:49
:arrow: 1. Ядох фикус, натрових се и лекарката разправяше, че ще умра в 16:42:23 :shock:

:arrow: 2. ПОлудях и за малко да удуша котката си. Честно казано, сега можете да кажете, че съм садиска и т.н., но аз много си я обичам. Просто изведнъж ми се случи нещо, без никакъв повод. Просто стоях и можех да й извия врата и се радвах, че мога да го направя. Доставяше ми някакво ш*бано удоволствие. Слава богу, нищо не направих! После изтичах и се заключих в тоалетната :shock:

korn___
01-05-2006, 23:37
:arrow: 1. Ядох фикус, натрових се и лекарката разправяше, че ще умра в 16:42:23 :shock:

:arrow: 2. ПОлудях и за малко да удуша котката си. Честно казано, сега можете да кажете, че съм садиска и т.н., но аз много си я обичам. Просто изведнъж ми се случи нещо, без никакъв повод. Просто стоях и можех да й извия врата и се радвах, че мога да го направя. Доставяше ми някакво ш*бано удоволствие. Слава богу, нищо не направих! После изтичах и се заключих в тоалетната :shock:

aaa tva sus 16:42:23 e bilo zabavno as bih se izradval i bih po4nal da si zasi4am kolko mi ostava i kat mi mine vremeto da kaja "egati kade e dqvolas kazana ta o6te ne go vijdam :?: :roll: :twisted: "


nai otka4enoto ne6to koeto mi se e slu4valo e da mi predlojat brak na ulicata nqkak1v 4ovek koito za pr1v p1t vijdam :shock:

aaaa tva e bilo sigorno 6ok i ujas .... plesna li mu 1 6amar za NE ? :lol:

rosskata
01-06-2006, 07:43
:lol: Ами... Като бях осми клас на излизане от една дискотека в 2-3 през нощта, ни заобиколиха някви мутри, говореха на руски, и искаха да ни вопдят в някъф хотел... КОгато се качихме в таксито, едната от
нас осъзна, че същите по-рано са говорили с шофъора... Стрес братче, как сме успели да излезем от таксито и да се качим в друго не знам... След това съм имала много подобни случки, но тогава се уплаших най-много- все пак бях на 14 !!

:arrow: На една Нова Година в заведението стана страхотно сбиване, гърмяха с пистолети, взимаха заложници две недотам съмнителни групи от странноизгеждащи индивиди- стрессс...

:arrow: Удариха ме 220 волта ток , и още съм жива!!!
Само кожата на ръката ми се смъкна и ходих 3 месеца с бинт...

Имам и още много откачалски случки, но няма да ви отегчавам повече...
_________________

SyLZaTa
01-06-2006, 07:52
:arrow: 1. Ядох фикус, натрових се и лекарката разправяше, че ще умра в 16:42:23 :shock:

:arrow: 2. ПОлудях и за малко да удуша котката си. Честно казано, сега можете да кажете, че съм садиска и т.н., но аз много си я обичам. Просто изведнъж ми се случи нещо, без никакъв повод. Просто стоях и можех да й извия врата и се радвах, че мога да го направя. Доставяше ми някакво ш*бано удоволствие. Слава богу, нищо не направих! После изтичах и се заключих в тоалетната :shock: хах яко :)
аз пък имам случка ... сбих се с ... котарака ми преди 2-3 години ... беше брутално - до кръв ... е по-точно аз бях в кръв де - целият ме беше издрал (по ръцете най-вече) и след това 1 месец бинт-овете на ръцете!Може да звучи гадно ама си го заслужи- заради този котарак 3-ти телевизор сменяхме :lol:

korn___
01-06-2006, 08:44
:arrow: Удариха ме 220 волта ток , и още съм жива!!!
Само кожата на ръката ми се смъкна и ходих 3 месеца с бинт...

Имам и още много откачалски случки, но няма да ви отегчавам повече...



malko sa 220 V men sa me udrqli mnogo mnogo puti mejdo 600 i 1000 v :lol: nepriqtno 4ustvo ot koeto celiq se sviva6 kat po film se edno nqkoi ti e metnal su6oar v vanata ili dokat se kupe6 ti e metnal edna ji4ka :)

SEXtreme
01-06-2006, 08:47
Еми...излезнахме с леля ми и дъщеря и на пазар. Ама дъщеря и беше на 5-6 месеца. И в едно магазинче щяхме да влезем, ама продавачката каза да не вкарваме количката с бебето щото било тясно вътре и бла бла...И така аз останах отвънка с бебето а леля ми влезе вътре...до тук добре, ама аз по едно време се наведох да си оправя крачола, а не бях сложила спирачката на количката и понеже улицата беше неква стръмна количката потегли надолу!! :shock: Беше ужасно, аз неква се панирах и тръгнах след нея, тя па една бабичка имаше на тротоара и точно в нея се заби количката и бабката се разклати и ми се развика "тва не ти е куклааа! За малко да паднааа....бла бла" аз разбира се я напсувах и се върнах пред магазина 8)

zElEnA^mAsLiNkA
01-06-2006, 09:07
1. hahaha kat0 se p04ne 0t Skakalec v ga6tite ahahahah Ei mn0g0 smqh! Predi 3-4 g0dini az nqkfa sa sybujdam i use6tam ne6t0 da me gydeli4ka v p0tnika i p04na da se smykfa nad0lu hahahha i az nqkfa pi6tq i gleam skakauec ...

2. Sled tui kyt malka 4 pyti sym si pukala glyvyty...

3. Na sel0 imahme 1 6ahta 2 metra nqkyde i sqk0 lqt0 vlizahme tam ... ama 0n0va lqt0 az bqh p0rasnala d0sta i se hvanahme na bas ,4e 6te m0ga da vlezna ... Emi vleznah ama ne izleznah p0ne d0 ve4erta ... 5 4asa zakle6tena (sybra se cql0t0 selo) i me iskaraha s nqkyf kran (tyi de 6ahtata) i me izdyrpaha ... T0gava si s4upih kapa4kata na k0lqn0t0 i t.n.

4. SLedva6t0t0 lqt0 pak na sel0 pak na sy6tata ulica (d0 6ahtata) se katerihme na 1 gulqqqqm0 dyrv0 za da qdem 4ere6i i 1 m0m4e me butna i az padnah ... Vikah na baba ,4e sa mi izlezli 4ervata hahaha be6e ujasn0!

5. Predi 2 g0dini si sedq az d0 svet0fara d0 daskal0 i kakt0 si sedq izvednyj use6tam kak ne6t0 me natiska p0 krakata (k0la be6e) i v 1 m0ment ni6tu ne use6tah ...sedqh si tyi premazana d0kyt usaznaq ,4e t0q me e pregazil ... haha zvynnah na maika i tq d0ide da me vzeme (edvam si 0tlepih krakata 0t tr0t0ara) hahaha

Ei sq kyt se zamislq sym g0lqma kysmetliika :)

MaD_CaT*
01-06-2006, 09:17
Наскоро прочетох една готина фраза "Не се движи по-бързо, от колкото ангела ти хранител може да лети"
много яка фраза... о,безсмъртни :lol: :wink:
Не..бе хора,аз на всиччки ви прочетох историйките..и направо съм изумена :shock:
как след всичко,което сте направили..сте живи..и стоите и си джуркате пред комповете.. :shock:
Мисълта ми е (за тези,окоито нв са я хванали)...че всички сте били на косъм от смъртта :roll: ... и сте се отървали по необяснимо лек начин.. :roll:
Трябва да СТЕ благодарни,че сте такива Късметлии...или и аз не знам какви..
Аз не мога да се похваля...или то не знам дали въобще е за хвалене..с подобни случки... :roll: Мен лично не ме е страх от смъртта. Това единственото нещо, което е сигурно. Всички и всичко рано или късно умира. А иначе ако не продължавахме напред, какво? Да се депресираме и да се клатим в някаква бяла стайчка? Човек трябва да е оптимист! :) Виж има други методи, при които ако се разминеш от смъртта трябва да се позамислиш, защо? Защо точно на теб ти се размина, а на другите не? Живота ти има повече смисъл, повече надежда, повече щастие, повече преспективи? Никога няма да се разбере, докато не го изживееш целият. Винаги може да се случи така, че точно на следващият ден, да намериш каквото винаги си искал от живота! Нещото за което си мечтал,за което си копенеел, за което си ревал, за което си будувал, за което си страдал...
съгласна съм с абсолютно всичко... :shock:

sherry
01-06-2006, 09:41
Predi 2 g0dini si sedq az d0 svet0fara d0 daskal0 i kakt0 si sedq izvednyj use6tam kak ne6t0 me natiska p0 krakata (k0la be6e) i v 1 m0ment ni6tu ne use6tah ...sedqh si tyi premazana d0kyt usaznaq ,4e t0q me e pregazil ... haha zvynnah na maika i tq d0ide da me vzeme (edvam si 0tlepih krakata 0t tr0t0ara) hahaha

Ei sq kyt se zamislq sym g0lqma kysmetliika :)
Lele,sega se setih,4e i na men sa mi minavali prez kraka s kola i to 2 pati!Otvratitelno e!
Zna4i parviq pat sme s maika na dimitrovgradskiq pazar,ama ve4e targovcite zapo4naha da si tragvat i edin minava s kolata do nas,ama kakto minava i use6tam ,4e gumata mu minava prez kraka mi.Ujasno bavno i napravo mi go presova,be6e otvratitelno!
Vtoriqt pat bqh sled daskalo pred doma s edna priqtelka i si govorehme,po edno vreme nqkva kola kakto si kara nadoly po ulicata,rqzko se obra6ta kam nas i spira na santimetar ot nas ,a oneq vatre se hilqt.Gumata mi mina prez kraka,4ak botu6a mi se razlepi,a celiq mi krak be6e 4erven!I taka ot teq "zaka4ki"na teq "pi4ove",az ostanah s razlepena obuvka,dobre,4e vse pak sprqha po-rano,6toto edna sekunda po-kasno i 6tqha da me blasnat,prosto na 6ega..

zElEnA^mAsLiNkA
01-06-2006, 11:11
Predi 2 g0dini si sedq az d0 svet0fara d0 daskal0 i kakt0 si sedq izvednyj use6tam kak ne6t0 me natiska p0 krakata (k0la be6e) i v 1 m0ment ni6tu ne use6tah ...sedqh si tyi premazana d0kyt usaznaq ,4e t0q me e pregazil ... haha zvynnah na maika i tq d0ide da me vzeme (edvam si 0tlepih krakata 0t tr0t0ara) hahaha

Ei sq kyt se zamislq sym g0lqma kysmetliika :)
Lele,sega se setih,4e i na men sa mi minavali prez kraka s kola i to 2 pati!Otvratitelno e!
Zna4i parviq pat sme s maika na dimitrovgradskiq pazar,ama ve4e targovcite zapo4naha da si tragvat i edin minava s kolata do nas,ama kakto minava i use6tam ,4e gumata mu minava prez kraka mi.Ujasno bavno i napravo mi go presova,be6e otvratitelno!
Vtoriqt pat bqh sled daskalo pred doma s edna priqtelka i si govorehme,po edno vreme nqkva kola kakto si kara nadoly po ulicata,rqzko se obra6ta kam nas i spira na santimetar ot nas ,a oneq vatre se hilqt.Gumata mi mina prez kraka,4ak botu6a mi se razlepi,a celiq mi krak be6e 4erven!I taka ot teq "zaka4ki"na teq "pi4ove",az ostanah s razlepena obuvka,dobre,4e vse pak sprqha po-rano,6toto edna sekunda po-kasno i 6tqha da me blasnat,prosto na 6ega..
haha na mene p0sle mi be6e d0sta vesel0 ... 1 sedmica p0dut kraka :P

MaD_CaT*
01-06-2006, 11:37
Аз...като се замисля...май
най-гадното..но не чак толкова необичайно нещо..
ми се случи миналата година..
излизам аз от колата..отивах на среща :lol:
и ще затварям вратата на колата..и ПРАС ! Затворих вратата заедно с палеца заклещен вътре..и отначало нищо не чувствах...сотях и гледах само..и се чудих как да отворя вратата :lol: почуках по прозореца на баща ми да отключи..просто не знаех кво да направя...накрая се сетих,че мога просто да отворя вратата...и като дръпнах дръжката :shock: :shock: :shock: ОМФГ!!!! УжаСС..въпреки всичко баща ми ми каза да не се връщам ами да отивам на срещата... :lol:
хоихме с тайфата на е-нет клуб...и как чатках по тая клавиатура не знам... :lol: после ми падна нокъта иии сега ми е вече дълъг хубав и здрая...чудя се да не ги ли мина всичките нокти през вратата...че поне да си растат здрави....въпреки болката :lol:

HereTodayGoneToHell
01-06-2006, 11:41
:arrow: 3. А и мен ме е удряло ток от контакта. Щото при леглото ми имаше такъв и от него излизаше една жица, защото баща ми е некадърен и не го е направил като хората. Но явно не са минавали много волта, защото около 2-3 пъти ми се е случвало и още съм жива... :shock:

:arrow: 4. Стана семейният скандал, заради една шибана запалка на баща ми. Бяхме я поизгоряли сс сестра ми, но т още работеше. Стигна се до там, че щяхме да се изнасяме от вкъщи... :shock:

:arrow: 5. Тва не е особено страно, но за мен си беше - бях мъж за един ден. Е не в буквалния смисъл. Просто се маскирахме и аз се праих на тоя от аватарите ми. Може да ви изглежда глупаво, но се чувствах супер добре като мъж. Общо зето имитирах ходенето, пушенето, държанието, погледите, всичко. Супер яко беше... :oops:

:arrow: 6. Бяхме на басейн със сестра ми. И аз, като нормално лапе, ръчках из пантите на една метална врата. И една бабичка влезе без да я видя и ми тресна металната врата на ръката. И аз - рев. Сестра ми седи и я псува, оная 1 "извинявай" не каза. Моя нокът става червен, после син. Впоследствие ми падна нокъта и счупен пръст. Сестра ми още я псува... :shock:

:arrow: 7. Принципно не веднъж ми се е случвало, но този път беше върха. Магистралата София - Пловдив. Пустош. Семейно пикаене в храстите. Аз съм последна, но гледам колата с цялото ми семейство се движи на 20 метра от мен, след едно ремарке с крава. Тичам и викам. Аз без телефон. След 10 мин колата се връща. Оказало се, че баща ми се заинтересовал от кравата отпред :wink: МАйка ми и сестра ми викали само "Лидия, Лидия", но баща ми мислел, че съм направила някоя пакост. И така преживях 10минутен ужас, зарадфи една крава :shock:

sherry
01-07-2006, 10:09
Predi dve godini hodih na edin mladejki teatar.Be6e zabavno na repeticiite.Polovinata ot horata tam mojeha da hodqt na kokili.Az ne bqh probvala.E,slojih kokilite,povarvqh si malko i po edno vreme bqh to4no v sredata na zalata i zalitnah.Nqma6e kade da se hvana i padnah na zemqta ot teq viso4ki kokili :shock:
Padnah,a krakata mi bqha razkra4eni zaradi kokilite,dobre 4e ne padnah po glava :lol: Be6e zabavni4ko

HaLf-ALiVe`f
01-20-2006, 20:59
xaxa ;] qka temi4ka
1. Na edin lager bqhme oti6li do magazina i si bqhme kupili bira i vodka :D i sledovatelno se napihme ;] dobre do tuk....posle cqla ve4er praihme kfi li ne 6turotii :D nakraq na sutrinta okolo 9 se sabudih v toaletnata na poda :D golqma maniq be6e ;]
2. EdIn put v na6iq grad ima6e grupovo bqgane po cenntara..togava az otidoh s o6te nqkolko priqteli i kato trugnahme az se spunah padnah na glavata si i pripadnah a prez tova vreme vsi4ki sa minali ot gore mi za malko da mi 64upqt grabnaka...bqh v bolnica no se oturvah samo s poduto oko :D
3.kato bqh malko po malka hvurlqh voda prez prozoreca i mokrih dolu horata ;D i 1 put kakto si hvurlqm i poneje bqh niska i bqh se ka4ila na edin stol i kakto hvurlqm uvisnah na parapeta i 6tqh da padna oba4e se pribrah na zad i ot togava nehvurlqm pove4e voda ot tam ;] :D

egrgergetge
01-22-2006, 12:48
ами шантави работи...
1.Веднъж както си ходех припаднах на пазара в Илиянци..бях малка 13 някъде и не знам кво праех там :shock: после като почнах да се съвземам взех,че си изкарах червата :shock: :oops: в тоя момент някакъв негър идва и аз само усещам в някакво полусъзнание,как тоя ми потопи главата под някаква чешма... :shock: мина известно време докато се съвзема..още не знам каква беше причината за това ми състояние... :)
2.Наскоро си пресичам по една безлюдна уличка и отдалече виждам кола..и аз спокойно си перкам щото виждам,че колата е далече и някъде в последния момент виждам тая кола как се засилва умишлено да мине през мен :shock: и аз като се затърчах...точно на сантиметри се разминах :shock:
2.Още по-отскоро:получавам някакви анонимни заплахи,че са ме наблюдавали от 2 седмици...че знаят коя съм ...че ще ме хванат и ще ме качат в някаква кола и ще ме изнасят за проститутка в Гърция:shock:
3.Много пъти се е случвало на косъм да мине кола през краката ми или да ме блъсне...
4.Направих "търкул" по едни вити метални стълби и като тия стълби свършиха залепих си фасона на плочките отдолу.... :)
5.веднъж си ходя ама замислена..не виждам нищо пред мен..някакво замрежено ми е...и си ходя право в едно дърво :) черен ми се видя света...
6..същото с един стълб...
7.веднъж се навеждам да мина под едно огромно метално(незнам какво беше...)и така както съм си наведена и си викам преминах вече и се изправям ама някакво супер рязко...и в тоя момент усещам само акк силите ми ме напускат....виждам тунел с бяла светлина... :) оказа се че съм се изправила точно накрая и съм се нацелила в железен ръб.. :x болезнено ви казвам...
озовах се на земята...лежа си и не трепвам...намирам се в някакъв друг свят и само усещам над мен приятелките ми как се опитват да ме свестят... :)


ми това засега..ако се сетя още :)

madelin
01-24-2006, 18:45
kakvo da vi kaja.kato bqh malka-na 5-6 godini padnah ot ne6to podobno na parapet ot blizo 2 metra-po lice.za 6tastie se razminah samo s edno s4upeno zab4e,no to be6e mle4no i izrasna novo.posle-na okolo 10 godini padnah s koleloto si v edna dupka.koleloto se razmina samo sas izkrivena ramka ama az....bqh si s4upila,napukala i izkrivila paleca na lqvata mi raka.dqsnoto mi kolqno be6e izdalbano po4ti do kokal,a drugoto kolqno se be6e razminalo s malka rana.no posle v sledva6tite 2 meseca padnah 9 pati varhu kolqnoto s GOLQMATA rana.togava naistina se izdalba do kokal.i to padah prez 4-5 dena.takmo da hvane strup4e...i aide pak nanovo.na 1-viq i 6-tiq pat trqbva6e da hodq da mi biqt injekcii protiv tetanus.priqtelite mi kato me vidqha s gipsiran prast i prevarzani 2 kolena,me vzeha za maitap.pitaha me da ne sam hodila na 3-ta svetovna.sega na dqsnoto mi kolqno imam beleg-sravnitelno malak za tova koeto mi se slu4i.a kogato bqh na 8 re6ih da se liuleq na liulka,koqto se darje6e samo ot ednata strana.ta kogato se zaliulqh
jelqzoto,koeto se be6e otka4ilo mi se zabi v kraka.no ne postradah mnogo.a na 4 godini se nagaltah s trizon.re6ih da pravq balon4eta s palkata bez zapu6alka na trabata,potopena v kofa s trizon.i izvedna6 stana vakum i vsi4ko se varna v garloto mi.edvam ojivqh,za6toto 4ervata mi na kosam ne izgorqha.i vse pak sam jiva i vse o6te cqla. :D :!: :?: [/img][/list][/list][/url]

Sapphir
01-24-2006, 19:30
:arrow: karam si az kolelo na selo qko mqko blq blq i po eno vreme kat sa zabih v edna ovca shtqh si razbia glavata..
:arrow: nabihama 8 kuchki na centyra na plovdiv
:arrow: kat bqh malka i na blokovete ostrani ima edni shahti takiva s reshetki i kvo si bqgam po tqh i po eno vreme ediniq mi krak kato propadna nemoa mrudna ma si sedqh tam ima nqma 2 chasa i hubavo che edin voenen ma vida ta ma izmukna..
:arrow: a nashte kva katastrofa .. imashe snimka na kolata ni v marica beshe na harmonika stanala.. baba izletqla otzadnoto staklo nishto i nqmashe.. bashta mi na 2 santimetra ot trotoara da si scepi glavata ama na .. ottarval sa ii maika koqto e ot stranata v koqto drugata kola sa e zabila daje i draskotina nqmashe..

egrgergetge
01-24-2006, 22:15
хех...сетих се за още нещо..някъде пътувахме с колата..аз,баща ми и брат ми..ама аз и брат ми сме малки...спряхме някъде при крайпътен магазин май беше...и бащата оставил запалена колата,за да отиде набързо и той нашия нали иска да се направи на мъж да кара....уж на шега колата полетя в един храст...добре,че спря все пак :lol: ама детска му работа :wink:

sunny_smile_
01-29-2006, 20:53
mi wednaj kakto si se pribirah za obqd i me napadnaha 3 cigan4eta i po4naha dami darpat drehite i da me udrqt, no za tqhno sajalenie se bqha zahvanali s nai- nepodhodq6tiq 4ovek(bqh trenirala boini izkustva).vzeh na ednoto pra4kata i gi prebi6 sled koeto izbqgah.sled kato sse pribrah 2 4asa ne izlqzoh ot banqta.a vrahnata mi drha i 4asti ot potnika mi bqha skasani.

_SilveR_MooN_
09-01-2007, 13:16
Значи играем на 1 игра с приятелите-трябва да прескачаме 1 въже.Ама сме сложили въжето точно под 1 метален лост.И аз каквато съм блейка,тръгвам да прескачам,и като си фраснах главата в лоста,паднах на лакътя си и нали изправям се,нито рева,нито нищо тичам при баба ми,абе изобщо голям цирк.Още ми седи вдлъбната главата.Или пък,играем на криеница и аз съм на някакво стръмно.И тръгвам да се заплювам,спъвам се,правя кълбо във въздуха и падам.От това телефона ми имаше най-много белези,а как не си счупих очилата,не знам.Ами това засега,като се сетя ще пиша. :)

rebel_kid
09-01-2007, 13:56
:arrow: 1. Ядох фикус, натрових се и лекарката разправяше, че ще умра в 16:42:23 :shock:

:arrow: 2. ПОлудях и за малко да удуша котката си. Честно казано, сега можете да кажете, че съм садиска и т.н., но аз много си я обичам. Просто изведнъж ми се случи нещо, без никакъв повод. Просто стоях и можех да й извия врата и се радвах, че мога да го направя. Доставяше ми някакво ш*бано удоволствие. Слава богу, нищо не направих! После изтичах и се заключих в тоалетната :shock:
Така е с феновете на Кредъл :lol:

CvEtI`KiSs
09-01-2007, 17:05
Ми за блъскането от кола , мога да кажа че много пъти ми се е разминавало на косъм да не ме блъсне ... иначе ...

:arrow: Преди околу година с една моя приятелка се разхождахме вечерта ... беше тъмно вече , и видяхме колата на един приятел и той вътре с едно момиче се натискат :) и ние решихме да ги прекъснем ... малко да се побазикаме само , че аз измислих да се качим на блока ( понеже колата беше пред блока ) и да хвърлим няколко малки камъчета отгоре. Та качихме се ние ... и по едно време чуваме някакви стъпки по стълбата ... Така се стреснахме , че почнахме да бягаме и да гледаме дали другите прозорчета на блока ( откъдето се влиза и излиза ) за отворени ... е да ама аз така се бях стреснала и не обърнах внимание на къде тръгвам да бягам ... и се хвърлих от парапета ...до кръста бях надолу вече да си падам... добре че беше приятелката ми та ме хвана за краката ... До ден днешен се чудя как така в същия момент когато тръгвах да падам тя ме хвана ... Всичко стана за секунди ... От тогава не се качвам на блокове :) Та после като слезнах и викам ... май вместо да хвърляме камъчета отгоре на това момче... щях да падна аз ... Беше наистина бая стресиращо и после известно време едва спах няколко часа ...

:arrow: В пети клас решихме да ходим на балкана , 3 момичета и 4 момчета ... и отидохме до Скакля и по едно време зад нас виждаме групичка от момчета и момичета ама бяха по големи от нас ... и се стреснахме и почнахме да бягаме нагоре към скалите ... то е някакво нанагорнище ... и се катериш по него ... е там се бях хлъзнала ... та добре че моя съученик ме хвана ... иначе да бях паднала ... и да съм се прибила бая зле ... щот си беше бая височко ...от тогава мразя балкана и нямам търпение да свърша и да се махна от тука... че още не мога да забравя тая случка ...

А пък колко пъти са ме бутали в басейна в дълбокото и аз не мога да плувам и ... добре че все някой ме изкарва ...

Като малка , (тати ми го разказа това ) съм се била качила на гондолата с него ... и явно бая силно е била залюляна и ние сме били на последната седалка ... и тати както ме държал нещо съм се изхлузила и съм се била провисила надолу и тати ме е хванал за краката ... абе все някви такива гадни неща ... пак на косъм ми се е разминало ...

ми за сега само това се сещам :)

teenkopele
09-01-2007, 22:21
Не съм печелил джакпот от ТОТО-то. :|

FireAndIce
09-01-2007, 23:03
лелей ваще са опасни :-s аз трябваше да гоня прасе :-s бях за 1-ви клас мисля че ии имаше нешо беше станало някво земетресение на село и то нещо прасето си излязло от кочината и аз като излязох на двора да вида какво става и братовчед ми ми каза да го хвана и аз кво да права аз тогава само слушах той какво ми казва и така а той ми разправяше разни че ако спа до мн късно ше умра че ако не пия чай няколко дни ше умра и т.н. аз естествено се ставах в 6 часа сутринта и се наливах с чай по 3 пъти на ден... :( :( :( бях си тъпичка тогава 8-[

AFT
09-01-2007, 23:14
...

mila_pila
09-02-2007, 00:08
При мен има само една автомобилна катострофа... беше лято, горещо, аз си държах ръката хваната за тавана през отворения прозорец и се спука гума. Колата се обърна, влачейки се върху ръката ми в една канавка. Прекарах месец в болницата, не можеха да ми сложат гипс заради раната и трябваше с шина. Сега имам белег доста кофти.... Тва беше 2001г.
А съвсем скоро едно куче ме гони и вече супер много ме е страх от кучета като се прибирам вкъщи и като чуя лай направоо сърцето ми подскача.
Това с коли, които едва не са ме блъскали ми е познато...
Веднъж, една девойка буквално скочи върху мен докато аз си слушах музика на път за вкъщи и почна да ме прегръща и да ми иска трева...
офф странни неща много ми се случват. самия факт, че още съм жива е странен

AliceSw
09-02-2007, 08:02
ъъъъъъъ, когато бях 10-11 годишна, се мъкнех с братовчедите ми, които са 3 години по-големи от мен, и веднъж слизаме по някакъв склон, като долу е ЖП линията...така де, не помня как съм паднала и какво е станало след това, но съм паднала и съм си ударила главата на линията, последва спукан череп и белег за цял живот, добре 4е е някъде в косата ми и не се вижда

sinful`girl
09-02-2007, 08:29
Веднъж на една Нова Година имаше пиратки и такива простотии. Имаше една пиратка тип хеликоптер. Точно като се издигаше да гръмне във въздуха ме тресна по челото на сантиметри от очите и на сантимтри от главата ми гръмна. Отървах се с леко поизгоряло теме и шито чело.

Хахахах има и още една смешна случка....то аз сега се смея,ама тогава не беше за смях. Точно на 24.12(Денят на Бъдни вечер) майка ми донесе някакви бонбони,ама от тея стъклените,дето се смучат. И имаше два много яки и със сестра ми се скарахме коя да ги вземе.Понеже аз съм тарикатка направо ги налапах и двата и сестра ми като ми се нахвърли,ама ме изненада в гръб и аз от стрес се задавих с тях. Двата бонбона се бяха запелили един за друг и за гърлото ми. Опитах се повърна и какво ли още не,но нищо не ставаше,а вече почнах да дишам все по-тежко и по-тежко и добре че майка ми дойде,вкара си пръстта много надълбоко в гърлото ми и ги изчопли,та успях да ги повърнах.

Друго,за което съм се разминавала е да ми правят операция на ръката. Понеже съм си я чупила 6 пъти на едно и също място и лекарят каза,че счупя ли я още веднъж директно операция ще ми направи. И (да чукам на дърво) вече 5 години ръката ми не е мръднала. От това поне се измъкнах :)

Disrespect
09-02-2007, 09:04
като бях на 8 щях да скоча през балкона за една вафла...и май трябваше да скоча щото боя дето ми хвърли баща ми бешееее... :-#

IKisseDAGirL
09-02-2007, 09:43
Задължително ли е "ненормално" да се равнява на удар/падане/катастрофа и тем подобни нещастни случаи :shock: За мен не това ще рече ненормално...

HopeLesss
09-02-2007, 10:39
Най-ненормалното (гадно) нещо беше, че ходих в "Море от любов" ](*,)

09-02-2007, 10:59
Най-ненормалното (гадно) нещо беше, че ходих в "Море от любов" ](*,)

Кога и защо си ходила в Море от любов? Ти ли си канила някого или теб те каниха?
Излучили ли са го вече и ако не кога ще те дават?
Разкажи поне историята. :)

09-02-2007, 22:44
Gurmqli sam i nai-razli4ni smesi pred men/zad men / do men :lol:

skini
09-03-2007, 20:31
purvo 4e bqh zaspal i dokato spa i nemskata mi ov4arka mi puska6e ezici posle da ne vi kaam kolko pasta za zubi otide :D
drugoto e 4e za da ida do daskalo minavam po liniqta za po naprqko i na 5 - 6 puti na edin 90 gradusov zavoi vlaka mi se razminava na 1 - 2 metra ot men i az bukvalno ska4am vuv hrastite da ne me sma4ka.Na nqkolko puti padah na meko tva dobre ama drugite puti padah vuv 6ipkata koqto be6e na blizo nqma da vi kazvam kakvo mi be6e izrajenieto i posle kolko vreme sum si mahal trunite ujas :D :D

Swinkenhoffer
09-03-2007, 20:54
когато бях малка, се събудих и до мен видях едно момченце, което беше ъъъм... "направено" от слънчева светлина. премигнах няколко пъти, бях съвсем будна, но то си стоеше там, усмихвайки се и след минута изчезна. :)
хубаво беше.

Decu
09-03-2007, 21:24
Еми...гони ме кон :lol: Добре че беше с вързани предни кпита...иначе хубаво щях да си изпатя...не е нищо особено, но тогава яко се стреснах...а пък и бях още по-малка :lol:

09-04-2007, 04:34
:arrow: Към следната случка малко пояснение- момИче съм Бях на около 14-15 не помня точно, с приятелки и много спешно трябваше да се изпишкам... Вечер, тъмно, пуста уличка и нещо като коридорче между блоковете, такова покрито, тъмно... едната отиде там, после аз... обаче виждам че има нещо във най-вътрешния край, нещо като купчина, чувал, нз... и чувам как изведнъж от там идва леко ръмжене, което се усилва и купчината се мърда /явно куче и то голямо/, а аз в това време не могада спра са пикая нали, само се местя леко леко към изхода и направо изтърчах на улицата по гъз и си обувам гащи и панталони в движение, в панически бяг :-D
:arrow: На едно село бика се беше отвързал и стоеше на пътя между къщата и мен и не можех да се прибера, после ме видя и се крих в една кошара такава оградена, няколко пъти се опитах да мина ама той все към мене тръгваше, а ме е страх да викам, да не би да се ядоса, добре че дядката го видя и го прибраха с мъжете там
:arrow: Гони ме една коза :-D
:arrow: Паднах два пъти по стълбите отгоре до долу /на две различни места де/, все в даскало, единия път бях с пола и като паднах не стига че ми се видя гъза, ами и обувките ми летяха в различни посоки и много ми се смяха, а вторя път паднах в краката на един млад даскал и много ме беше срам, щот малко...го харесвах :oops:
:arrow: Едно опасно нещо- за малко да се удавя в морето на два пъти, и двата пъти някакви непознати ме изкарваха на плиткото, ама бях мъничка тогава де
:arrow: Учих се да карам колело /на дърти години/, паднах на една страна, ожулих си рамото и си сцепих веждата, сега ме е страх да карам колело
Това са уж по-опасните, иначе често се пребивам и все пред хора

tianiira
11-02-2008, 21:03
vada la sam ot vtoriq etaz na ka6ta
opit za hadane ot ku4eta ednoto go otnese edin kamak ot moq strana 8)

sladka__droga
12-29-2008, 17:29
Охх ,, хора ебаси късметлийте сте ,, че сте живи .. заклеам се 8-).
Мене ме е блъскала кола,ама се отървах само с лепене на главата,една брутално голяма рана и още много мънички :D.

assd
12-29-2008, 17:35
претърпях катастрофа, колата се обърна няколко пъти (2) и застана на таван, беше най-адреналиновото нещо в живота ми! ако има гаранция че няма да умра, бих го направил пак!!!
получих подкожен кръвоизлив в главата и много много екстремни спомени...

skailer
12-29-2008, 17:37
претърпях катастрофа, колата се обърна няколко пъти (2) и застана на таван, беше най-адреналиновото нещо в живота ми! ако има гаранция че няма да умра, бих го направил пак!!!
получих подкожен кръвоизлив в главата и много много екстремни спомени... :shock: :shock: :shock: :shock:

assd
12-29-2008, 17:40
претърпях катастрофа, колата се обърна няколко пъти (2) и застана на таван, беше най-адреналиновото нещо в живота ми! ако има гаранция че няма да умра, бих го направил пак!!!
получих подкожен кръвоизлив в главата и много много екстремни спомени... :shock: :shock: :shock: :shock:
така беше - супер зверски яко, мога и снимка да приложа, снимахме я за спомен колата - тотална щета...

LINKNOT
12-29-2008, 17:43
Преди две години се запознах с няколко румънци,дошли от Кълъраш,в Дунавската градина. Говорихме си на английски. Единият беше с руса коса,сини очи и каза,че се казва Даниел (с меко "л"). Много готян. :smt047 Лафихме си известно време,но трябваше да тръгват. Тогава той ме попита "Girl,can I kiss you?". :D Беше с пиърсинг на езика. :D Пита ме за скайп,ама тогава още нямах. Язък. 8-) 8-)

Lucho
12-29-2008, 18:53
Какво ли не....опит за скачане от терасата :-o

TheRunaway
12-29-2008, 21:05
Днеска щех да падна от 7 етаж от един блок. :) А иначе съм чупил стъкло с глава и съм се отървавал без драскотина. :P Веднъж пък реших, че ще е яко до като си карам колелото да си кача краката на кормилто, да се облегна и да си затворя очи.. И верно беше яко, ама паднах, първоначално лежах на земята в следващия момент си казах баси якото, станах и не си чувствах крака, но се оказа че само ми е изтръпнал пръста на крака и нямаше никакви сериозни последици. Случвало ми се да ми влезе муха в окото до като съм карал колело, затворих очи и се опитах да я махна, отворих очи и видях пред мен някакво дете на 3-4 години да тича.. :shock: За малко да го бутна, но паднах и го спасих. 8)
ПП Т'ва са доста малка част от нещата, които са ми се случвали, просто ме мързи да пиша. :-P

Backstageh
12-23-2009, 18:22
Най-редовно и безцеремонно припадам по трамваи.Накрая ще взема да си залепя една табелка 'Ставай,че тая ще припада' ..
К'во още..2005 май беше,лято и ние с една съседка решаваме да ходим в кварталното басейнче..Тръгваме с нея,братчето й и дядо й..Всичко си върви най-добре,купон,плуваме там ала-бала..Решаваме обаче,че трябва да скачаме от парапета в басейна..Редя се аз,и едно момче като ме избута,прегърнах преградата м/у малкия и големия басейн..Два счупени зъба и сцепена уста..Като отидох в Пирогов ме лъжеха че няма да ме шият,дори и тогава,когато ме внесоха на носилка xD
Един бивш съученик бутна един чин върху крака ми..Т'ва беше някъде 3 час,а ние имахме 7..Добре е поне,че търпя на болка..Като видя тате ми кво ми е щяха да му паднат очите как съм издържала толкоз много..
Кучето ми ме позахапа..Може би щото му показах наморника,а той има страх от такива атрибути,и както го галех изведнъж ръката ми се оказа в неговата уста.. :D Тъй де,в Пирогов ме знаят доста добре :D Не за друго,просто обичам да ходя там :D

lDoLLl
12-23-2009, 18:34
не мога да се сетя кое е най-странното, което ми е е случвало до сега, ама миналия петък се наплаших доволно.
От едната страна на алеята, по която трябва да мина, за да се прибера до вкъщи има нещо като ъъ... рехава горичка, която като се покрие със сняг, пак има видимост. Прибирам си се мирно и спокойно аз след училище, времето е абсолютно мъртво - 2-3 часа следобед, няма ама нииииикакви признаци за човешки живот и минавайки покрай горичката, виждам, че в нея стои един младеж, който ме гледаше супер супер супер втренчено и злобно. След тоя поглед потръпнах, буквално, супер гадно беше, и забързах крачка и бях благодарна, че не ме е последвал, ама не. 20тина метра пред блока усещам, как някой ме пипа по рамото и се обръщам и кво да видя - СЪЩИЯ. Аз зацепих, чувствах само как ми бие сърцето и изпищях много силно и докато се опомня оня се беше разкарал (слава богу). След това обиколих квартала почти на бегом, защото ме беше страх да не ме проследи до нас.
ебати странното О.о

PsychologicalDisorder
12-23-2009, 19:53
Bие изкарахте тема, бе

lDoLLl
12-23-2009, 20:02
Нова година - стара тема 8-)
ама как точно са уцелили датата.. :lol:

kypo
12-23-2009, 20:06
я и аз съм писал с ник-a assd 8-)
туй ми е сериознио ник, хую е за спам 8-)

woshata
12-23-2009, 20:42
:lol: ми не знам чак много ненормални... 8-) ама един път след двучасово ходене пеш трасето Сухата Река - Люлин в 12 през нощта стигнах до вход със сетни сили :lol: отключвам си аз вратата и си влизам и си я затварям след мен.. на второто стъпало от стълбището обаче се усещам как ключовете са ми останали от външната страна, а вратата се отваря с ключ и от двете страни :lol: следовотелно си направих сметката и че вкъщи няма никого, няма кой да ми отвори и трябва да спя ПРЕД нас.. стигнах до извода че треа си зема ключетата.. качих се на козирката нали тва над входа м/у първи и втори етаж с мисълта да скоча долу.. тъпото е че кво стана хвана ме параноята че някой ме гледа, почнаха некви шумове да ми се причуват щот съм си малко шубе понякога :D и както се бях обърнала се изтърсих на земята и после 2 седмици ме боля гърба и пловината тяло. нз как не си счупих нещо 8-)

дам много дълго стана ама е една от най-абсурдните ми случки :booooomb:

alexandra00
02-02-2010, 18:07
С приятел карахме колело по един черен път на село и аз незнайно защо му се бях залепила, когато той започна да крещи нещо, но то така друсаше, че нищо не чух само усетих как летя във въздуха, а колелото ми остана в една грамадна дупка. Върнах се цялата окървавена, добре че баба ми спеше, че... лошо ми се пишеше :-D

plmn
02-02-2010, 18:21
когато бях малка, се събудих и до мен видях едно момченце, което беше ъъъм... "направено" от слънчева светлина. премигнах няколко пъти, бях съвсем будна, но то си стоеше там, усмихвайки се и след минута изчезна. :)
хубаво беше.

:shock: :lol:

uBuTo
02-03-2010, 14:51
като бях на 5 фитока в село ме събори в тоалетната .. :-D

Verminaard
02-03-2010, 16:35
Гонили са ме с брадва.
...какво друго очаквате от люлинци бре?

TheNewReligion
02-04-2010, 18:07
С колело се спусках по един склон с ебаси скоростта. И въобще не се усещам, че пред мен има метална врата, нямах време и спирачката да натисна. Така се фраснах...Не знам как не си сцепих главата. Но за сметка на това ми се образува гигантски тромп в областта на слабините и бях синьо-червено-жълта три седмици.

explorer
02-04-2010, 21:50
Когато видях летяща чиния от .. достатъчно малко разстояние.

Lidka2
07-28-2011, 16:33
Като съм била бебе ме е налазил кърлеж и съм била на косъм ! :shock: :? :shock: :booooomb: :smt051 :smt051 :smt051

Cucko0
07-28-2011, 17:40
аз