PDA

View Full Version : НОВИ 7 ЧУДЕСА НА СВЕТА :mad:



HereTodayGoneToHell
01-02-2006, 18:03
Доживяхме и следващата проява на глупост на хората - вече се избират нови 7 чудеса на света. Дори няма какво да го коментирам - това е върховната тъпотия за тази година! Оставени са само египетските пиртамиди в гласуването, което стажа на http://cms.n7w.com/ . ТЪПОТИЯ!!!

Worthless
01-02-2006, 18:08
о мъ фъ гъ
ебати простотийте :shock:

teenkopele
01-02-2006, 18:23
Според мен няма нужда. Чудесата на света винаги ще си бъдат сегашните, дори и да не им казват чудеса. :wink:

dataworm
01-02-2006, 18:39
Не ми пука, щом България не е сред кандидатите! :evil:

miloto_girl_4e
01-02-2006, 19:26
Не ми пука, щом България не е сред кандидатите! :evil:

не,че нещо,България е красива страна,НО какво таково чудо си видял тук(освен безграничната простотия на хората?!),достойно да бъде едно от чудесата на света?! :roll:
по темата :arrow: супер тъпа идея,питам се кой е човека,който има правото изобщо да направи това?!
и как така нови чудеса,те чудесата са си едни завинаги .. това да не е конкурс,че ще има нови?! :shock:

*DeaTHri-BacK*
01-02-2006, 21:00
ебати нали аз това са чудеса,щото са единствени...много тъпо:р а и линка не ми отваря

hamilcar
01-02-2006, 21:07
Чудят се какви глупости да измислят.

MaD_CaT*
01-02-2006, 21:16
ебати нали аз това са чудеса,щото са единствени...много тъпо:р а и линка не ми отваря
хм...и на мене
не ми отваря :roll:
нз какви са "новите чудеса"
но ви подкрепям всички с казаното до сега :wink:

>@>>>@<
01-03-2006, 10:01
по темата :arrow: супер тъпа идея,питам се кой е човека,който има правото изобщо да направи това?!
и как така нови чудеса,те чудесата са си едни завинаги .. това да не е конкурс,че ще има нови?! :shock:
1:човекът, който изобщо има правото да направи това, няма да е един. Възможност за гласуване, според написаното ще имат всички хора и това гласуване ще продължи цяла година.
2:сегашният списък от седем чудеса, които ние познаваме е дело само на един човек. Т.е. Антипатър от Сидон, който е бил главен библиотекар в Александрийската библиотека и именно този един човек определя кои аджеба ще са въпросните чудеса. В такъв случай щом един човек го е направил преди толкова мн години, то защо ние да не можем да вземем участие в написването на историята
3:От всички чудеса на света, единственото оцеляло до наши дни са Египетските пирамиди, намиращи се в Гиза. Каква и идеята да си имаме чудеса, които дори
не можем да видим?
4:Ако списъкът от чудесата на света бъде разширен това би означавало, че ще бъдат включени много
нови исторически забележителности и достижения на човешката култура и цивилизация.Което май не е толкова лошо.

ragi
01-03-2006, 10:11
Интересно защо не ми отваря сайта :) но по темата, мисля че това е глупост и няма нужда от нови чудеса

lina15
01-03-2006, 10:47
Abe vseki se kefi na ne6to razli4no...Zakvo voub6t ima nekvi 4udesa.Za vseki si ima 4udo :D