PDA

View Full Version : Moderated: Tarsq si tattoo



Mandy2
01-02-2006, 18:38
Zdraveite na vsi4ki!Problemat mi e sledniqt iskam da si napravq tattoos ama nikade ne moga da vidq gotini!Zatova molq vi pomognete mi da si namerq!PLS :cry:

Moderated by machoka
т. 1 от правилата
Благодаря!

teenkopele
01-02-2006, 18:59
http://images.google.com/images?q=tattos&hl=bg


Ето още едно:

http://images.google.com/images?svnum=10&hl=bg&lr=&q=tatoos


8)

Oyama
01-02-2006, 19:08
Абе как може да искаш да си направиш татуирока и да не знаеш ква искаш че и да караш некви други да ти избера :wink: т. Смисъла на татуировката е да си направиш някакъв образ който има смисъл за тебе самия, тва са най безличностните хора които си правят татуиорвки с някаква драсканица която смисъл нема ама то твойто е още по балъшко - дори не можеш да си избереш сам драсканица ми изскаш аз да ти избера - наеш ли кво е тва си тауирай :lol: http://personalwebs.myriad.net/Kimball/tatoo.gif

Oyama
01-02-2006, 19:10
Е тая е за тебе 8) http://www.pretmail.nl/albums/Humor-28-12-04/mannen/thumb_tatoo.jpg

^Kiss_of_the_Sun^f
01-02-2006, 19:57
Е тая е за тебе 8) http://www.pretmail.nl/albums/Humor-28-12-04/mannen/thumb_tatoo.jpg
pahahahhahaha :lol:

teenkopele
01-02-2006, 21:08
http://www.religion-portal.com/Enjoyment/Tatoos_N_Piercings.jpg

:lol:

^Kiss_of_the_Sun^f
01-02-2006, 22:32
http://www.religion-portal.com/Enjoyment/Tatoos_N_Piercings.jpg

:lol:
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :shock:

hamilcar
01-02-2006, 22:57
Незнам каде върху тялото искаш да си направиш и какво харесваш,но аз лично бих си направил -> http://www.temptatts4u.com/giant-tribal-tiger-head.jpg
Само,че съм момче и незнам дали на теб ще ти хареса.

pain
01-03-2006, 01:23
апффффф 6то ли си мисля че
си една от тези пикли дет изоб6то
незнаят кфо искат. видела си че некоя
тъпа путка има татус на кръста или там
некъде и си решила че и ти тряа да имаш.
хах! няам думи.

Mandy2
01-03-2006, 06:54
Ei marlovtsi prosto iskam AZ da si izbera nqkoq i vi molq da mi dadete nqkakav sait!Ama kvo da se obqsnqvam na nekakav marlio!A tva kolko tattoosa i kade 6te gi napravq si e li4no moq rabota!Taka 4e ili pomognete ili prosto si spestete komentarite,6toto me draznite,sas svoite selski i stra6no prosta6ki iztsepki!!! :evil: :evil: :evil: A NA VSI4KI KOITO ISKAT DA MI POMOGNAT VAV IZBORA SARDE4NO BLAGODARQ!!! :P

korn___
01-03-2006, 07:26
Ei marlovtsi prosto iskam AZ da si izbera nqkoq i vi molq da mi dadete nqkakav sait!Ama kvo da se obqsnqvam na nekakav marlio!A tva kolko tattoosa i kade 6te gi napravq si e li4no moq rabota!Taka 4e ili pomognete ili prosto si spestete komentarite,6toto me draznite,sas svoite selski i stra6no prosta6ki iztsepki!!! :evil: :evil: :evil: A NA VSI4KI KOITO ISKAT DA MI POMOGNAT VAV IZBORA SARDE4NO BLAGODARQ!!! :P

a za6to prosto ne otide6 v nqkoe studio i tam ne si haresa6 :?: ima tolkos modeli 4e ne e istina .... li4no kogato as vlizah i raglejdah si haresah samo kum 3-4 .... :twisted: se i na teb 6te ti se haresa 1 ne misli6 li ?

Mandy2
01-03-2006, 07:38
Ei marlovtsi prosto iskam AZ da si izbera nqkoq i vi molq da mi dadete nqkakav sait!Ama kvo da se obqsnqvam na nekakav marlio!A tva kolko tattoosa i kade 6te gi napravq si e li4no moq rabota!Taka 4e ili pomognete ili prosto si spestete komentarite,6toto me draznite,sas svoite selski i stra6no prosta6ki iztsepki!!! :evil: :evil: :evil: A NA VSI4KI KOITO ISKAT DA MI POMOGNAT VAV IZBORA SARDE4NO BLAGODARQ!!! :P

a za6to prosto ne otide6 v nqkoe studio i tam ne si haresa6 :?: ima tolkos modeli 4e ne e istina .... li4no kogato as vlizah i raglejdah si haresah samo kum 3-4 .... :twisted: se i na teb 6te ti se haresa 1 ne misli6 li ?
Da ama trqbva da razglejdam sas 4asove,za da gi vidq vsi4kite!

korn___
01-03-2006, 07:59
Ei marlovtsi prosto iskam AZ da si izbera nqkoq i vi molq da mi dadete nqkakav sait!Ama kvo da se obqsnqvam na nekakav marlio!A tva kolko tattoosa i kade 6te gi napravq si e li4no moq rabota!Taka 4e ili pomognete ili prosto si spestete komentarite,6toto me draznite,sas svoite selski i stra6no prosta6ki iztsepki!!! :evil: :evil: :evil: A NA VSI4KI KOITO ISKAT DA MI POMOGNAT VAV IZBORA SARDE4NO BLAGODARQ!!! :P

a za6to prosto ne otide6 v nqkoe studio i tam ne si haresa6 :?: ima tolkos modeli 4e ne e istina .... li4no kogato as vlizah i raglejdah si haresah samo kum 3-4 .... :twisted: se i na teb 6te ti se haresa 1 ne misli6 li ?
Da ama trqbva da razglejdam sas 4asove,za da gi vidq vsi4kite!

znae6 li .... lesno nqma ... ti iska6 ako moje sa nqkoi da ti dade nai hubavoto tatos4e na sveta edva li ne i ti samo da hodi6 i da ti go napravqt ...i nqma da s 4asove az 3 li 4 li kataloga gi razgledah za okolo 10 minuti i si haresah 2-3 tatos4eta a ti nito si kazala kade iska6 da ti e tatos4eta nito kolko da e golqmo ? znae6 li kakvi griji se polagatza zapazvaneto na edna tatoirovka izob6to zapoznata li si ?

Mandy2
01-03-2006, 08:14
Ei marlovtsi prosto iskam AZ da si izbera nqkoq i vi molq da mi dadete nqkakav sait!Ama kvo da se obqsnqvam na nekakav marlio!A tva kolko tattoosa i kade 6te gi napravq si e li4no moq rabota!Taka 4e ili pomognete ili prosto si spestete komentarite,6toto me draznite,sas svoite selski i stra6no prosta6ki iztsepki!!! :evil: :evil: :evil: A NA VSI4KI KOITO ISKAT DA MI POMOGNAT VAV IZBORA SARDE4NO BLAGODARQ!!! :P

a za6to prosto ne otide6 v nqkoe studio i tam ne si haresa6 :?: ima tolkos modeli 4e ne e istina .... li4no kogato as vlizah i raglejdah si haresah samo kum 3-4 .... :twisted: se i na teb 6te ti se haresa 1 ne misli6 li ?
Da ama trqbva da razglejdam sas 4asove,za da gi vidq vsi4kite!

znae6 li .... lesno nqma ... ti iska6 ako moje sa nqkoi da ti dade nai hubavoto tatos4e na sveta edva li ne i ti samo da hodi6 i da ti go napravqt ...i nqma da s 4asove az 3 li 4 li kataloga gi razgledah za okolo 10 minuti i si haresah 2-3 tatos4eta a ti nito si kazala kade iska6 da ti e tatos4eta nito kolko da e golqmo ? znae6 li kakvi griji se polagatza zapazvaneto na edna tatoirovka izob6to zapoznata li si ?
Emi da zapoznata sam imam ve4e edin na krasta!A segaiskam na kraka(glezena-mislq,no ne sam mnogo sigurna)i malko pod korema(znam sas sigurnost :roll: )i da e nqkakva malka,ili sredno golqma.Misleh si za skorpion4e ama se otkazah i sega neznam kakvo da bade,a mnogo iskam!

`Death`Whore`
01-03-2006, 10:32
http://www.temptatts4u.com/giant-tribal-tiger-head.jpg


Влюбих се!

lina15
01-03-2006, 10:53
e kade iska6 da ti e tattoo-to

Josefinne
01-03-2006, 10:59
http://www.pawas.com/avatars/tattoos.htm

Tук има някои яки идейки :)
Препоръчвам ти обаче да изчакаш. Аз по едно врвеме много се бях навила, но после размислих и сигурно сега щях да съжалявам, ако си бях направила. Просто едно, че може да решиш, че искаш нещо друго и второ може да решиш, че въобще не искаш татуировка. Така, че изчакай до лятото или поне до края на пролетта, ако не си промениш решението и все още си твърдо решена - тогава си направи :)

`Death`Whore`
01-03-2006, 11:01
Бул шит.

BroozY
01-03-2006, 11:17
http://www.pawas.com/avatars/tattoos.htm

Tук има някои яки идейки :)
Препоръчвам ти обаче да изчакаш. Аз по едно врвеме много се бях навила, но после размислих и сигурно сега щях да съжалявам, ако си бях направила. Просто едно, че може да решиш, че искаш нещо друго и второ може да решиш, че въобще не искаш татуировка. Така, че изчакай до лятото или поне до края на пролетта, ако не си промениш решението и все още си твърдо решена - тогава си направи :)


Мноооо грешиш мацка...лятото е най-неправилното време за правене на татос, щото 2-3 месеца нетрябва да се излага на директна слънчева светллина. А иначе Mandy2 си знае к'во да праи и без т'ва пак ще ходиме заедно така че само и намерете сайт4е за татоси :wink:

`Death`Whore`
01-03-2006, 11:19
Всички така мислят - аз искам татус или пиърс, обаче мама и тати не дават...ще изчакам, докато стана на 18...и когато са на 18, изобщо не ги влече това и дори са забравили...точно в това е тръпката - решаваш да се дупчиш, купуваш обица или отиваш в студио и се дупчиш. :)

Josefinne
01-03-2006, 15:28
на баба ми хвърчилото...

татуса е нещо лично и него правиш само за да някфа смотана картинка, която да показваш на всички да го еба...


на глезена си направи слънце... мн е популярно
а над минджата си сложи дракон...
и следващия път не пускай тъпи теми, защото абсолютно всякаква графика или текст става за татус, ами хвани и си измисли сама нещо, или в по- лошия случай, ако не искаш да си оригинална си избери от каталог в студио...


Всички така мислят - аз искам татус или пиърс, обаче мама и тати не дават...ще изчакам, докато стана на 18...и когато са на 18, изобщо не ги влече това и дори са забравили...точно в това е тръпката - решаваш да се дупчиш, купуваш обица или отиваш в студио и се дупчиш.

exploitedteen е прав/а и напълно подкрепям мнението, че татуса е нещо лично и трябва да символизира нещо важно за теб. Само казвам , че е хубаво да се изчака, за да не съжаляваш после, защото все пак една дупка на ухото, на носа или където и да е може лесно да се скрие. Махаш обицата и дупката не се вижда, като зарастне. А татуса не се крие толкова лесно. Пък и не е само за самата татуировка, може после да си промениш мнението и да ти се иска друго да си си татуирала. Аз години наред исках да се татуирам - още от 8ми-9ти клас. Първо исках пепруда, после тигър, после дракон, после слънце. Ако се бях юрнала да си надраскам всичко сега много щях да съжалявам. Сигурно трябва човек да се замисли, защо хора, които много са искали рпеди татуировка, но техните не са им дали, като станат на 18 сами се отказват. Ако толкова те кефи - отиваш и си правиш, на 18 никой не може да те спре. Вашите ще ти дигнат скандал - голяма работа, вече не могат да ти махнат татуировката или пиърсинга. Пък и кой някога го е спирало да си направи нещо такова, особено акто е на 18? Сигурно не си правят татуировка, защото сами не искат, а? Защото не ги влече... Татуировката е за цял живот.

chupacabra:)
01-03-2006, 16:21
татус се прави, когато си избрал някакъв символ, който означава нещо много за теб и чак след това идва идеята да го "жигосаш" върху кожата си.
а не, както каза някой по-нагоре, някфа смотана гъзарска картинка, която да показваш наляво и надясно. :evil: путки смотани

Paris_Hilton
01-03-2006, 19:12
На някои може да му се стори тъпо или егоистично,но аз бих си татуирала моето име на английски на кръста.

Paris_Hilton
01-03-2006, 19:45
Прав си доста е вулгарно,но пък замисъла е добър ;) Разкри ме че точно за това ще си го татуирам там!

GoHardeR
01-04-2006, 10:21
mi shto ne si izmislish sama po iako she e.... :roll:

Mandy2
01-04-2006, 18:23
http://www.pawas.com/avatars/tattoos.htm

Tук има някои яки идейки :)
Препоръчвам ти обаче да изчакаш. Аз по едно врвеме много се бях навила, но после размислих и сигурно сега щях да съжалявам, ако си бях направила. Просто едно, че може да решиш, че искаш нещо друго и второ може да решиш, че въобще не искаш татуировка. Така, че изчакай до лятото или поне до края на пролетта, ако не си промениш решението и все още си твърдо решена - тогава си направи :)


Мноооо грешиш мацка...лятото е най-неправилното време за правене на татос, щото 2-3 месеца нетрябва да се излага на директна слънчева светллина. А иначе Mandy2 си знае к'во да праи и без т'ва пак ще ходиме заедно така че само и намерете сайт4е за татоси :wink:
Ti pak otkade znae6?Moje da hodq i sama?

01-12-2006, 22:43
ето тука сайт за тату, пиърсинг, скарификации и про4ее:
www.bmezine.com

WindWaker
01-12-2006, 22:53
abe tuka pove4eto sigurno osven 4e nqmate tatus mi ne ste i vijdali kak se pravi i komentirate. az 2 imam ve4e, ediniq na 5 godini, drugiq 1 ve4e ......tva za svetlinata e pulna prostotiq. posledniq na rukata (det sa vijda) si go praih to4no v na4aloto na lqtoto, e aide - opotah 1 sedmica da go kriq s teniska i tva be6e. da mu ima ne6to ? ni6to mu nqma. trqbvalo da si tatuira6 ne6to li4no - abeeeee. tatuirva6 si tva koeto iska6, ne sme indianci 4e da si tatuirame kak ni izglejda du6ata ili ne6to takova. haresva6 si ne6to, gleda6 dali 6te ti hodi (6toto ostava za cql jivot, ako to omruzne - trqq ima6 mn pari za lazer, a dori i togava ostava beleg), gleda6 dali ti haresva naistina i tolkoz.....tezi s draskanicite (pletenicite) sme bili bezli4nostni hora oyama taka li ? xax, samo 6te se izsmeq, nqma da komentiram pove4e. tva deto go komentirate tuka e se su6toto kato v razdel seks - nqkoi si destven po4va d mi obqsnqva tunkostite na seks-a .....ama hA !

anonymous464110
01-12-2006, 23:02
Zdraveite na vsi4ki!Problemat mi e sledniqt iskam da si napravq tattoos ama nikade ne moga da vidq gotini!Zatova molq vi pomognete mi da si namerq!PLS :cry:

Moderated by machoka
т. 1 от правилата
Благодаря!
sme6na rabota...tva miri6e na tema "aide drugite vuv foruma da razberat kolko sum gotina 4e 6e se risuvam" hahaha ebasi pozior6tinata bezobrazna.purvo,pita li mama i tatko dali ti davat,vtoro - dvaiset dni predi da otide6 dase risuva6 6te pita6 nonstop kuco i sakato (polovinata ot koito si nqmat ideq) dali boli,treto - samiqt fakt 4e nqma6 GRAM ideq kakvo i kude iska6 govori dostatu4no...6e ti preporu4am ne6to evtinko i efektno.vzima6 edna vilica i tubi4ka 4ertojen tu6.s vili4kata izdulbava6 v mesceto si risunkata koqto iska6 i zaliva6 s 4ertojniq tu6.kato zarastne 6te si ima6 oldschool tattoo.prekrasno.taka sa pravili horicata edno vreme,taka pravqt i dnes,primerno v zatvora.togava 6te si qko cool!

anonymous464110
01-12-2006, 23:06
p.s.poneje se qdosah mnogo...ama naistina...
4ovek kato re6i da si pravi ne6to takova otiva s ideq.obiknoveno za ne6to koeto ZNA4I ne6to za nego.bokluci deto hodqt da si dadat pari4kite da si narisuvat nqkoi bezobrazno komersialen tribal nad krust4eto samo za da se pravqt na gotini po-dobre izob6to da ne si podavat nosleto navun.za takiva kato vas ima vremenni "tatuirovki"(hahah,da be..) s kana.minete lqtoto prez ndk i si napravete nqkoi ieroglif mnogo 6te ste gotini...
az primerno nenavijdam cvetnite tatuirovki.da,ima mnogo qki ne6ta,da,ima hora koito razpolagat s hubavi boi i risuvat super dobri ne6ta.moje ne6to dori da mi haresa.no ne i v/u moeto tqlo.ne...az haresvam blekaning.s edin osnoven cvqt mogat da se pravqt takiva svetlosenki i efekti kakvito nikoi dri6lio ne moje da vi narisuva ako 6tete da mu dadete cqlata duga na razpolojenie.

p.p.s.sega vidqh posta na windwaker pi4 principno si prav,ne sum suglasen edinstveno za tova za pe4eneto na slunce.poprincip ne e problem toq deto mi e na praseca go purjih na more malko sled kato go napraviha oba4e v interes na istinata e poizblednql to4no po taq pri4ina.a ina4e az "pletenici" (tribal) ne haresvam.vupros na vkus.

WindWaker
01-12-2006, 23:07
xaxaxa, oldschool style forever.
dam, dobra ideq - narisuvai si kakto ti kaza justin
edna kotva, otgore - zimata 69-ta, radka i pen4o

Oyama
01-12-2006, 23:08
p.s.poneje se qdosah mnogo...ama naistina...
4ovek kato re6i da si pravi ne6to takova otiva s ideq.obiknoveno za ne6to koeto ZNA4I ne6to za nego.bokluci deto hodqt da si dadat pari4kite da si narisuvat nqkoi bezobrazno komersialen tribal nad krust4eto samo za da se pravqt na gotini po-dobre izob6to da ne si podavat nosleto navun.za takiva kato vas ima vremenni "tatuirovki"(hahah,da be..) s kana.minete lqtoto prez ndk i si napravete nqkoi ieroglif mnogo 6te ste gotini...
az primerno nenavijdam cvetnite tatuirovki.da,ima mnogo qki ne6ta,da,ima hora koito razpolagat s hubavi boi i risuvat super dobri ne6ta.moje ne6to dori da mi haresa.no ne i v/u moeto tqlo.ne...az haresvam blekaning.s edin osnoven cvqt mogat da se pravqt takiva svetlosenki i efekti kakvito nikoi dri6lio ne moje da vi narisuva ako 6tete da mu dadete cqlata duga na razpolojenie.
Добре ве шефе, ти кво разправяше че имаш малтийски кръст, да не си малтиец случайно :lol: :wink: ?

WindWaker
01-12-2006, 23:11
p.s.poneje se qdosah mnogo...ama naistina...
4ovek kato re6i da si pravi ne6to takova otiva s ideq.obiknoveno za ne6to koeto ZNA4I ne6to za nego.bokluci deto hodqt da si dadat pari4kite da si narisuvat nqkoi bezobrazno komersialen tribal nad krust4eto samo za da se pravqt na gotini po-dobre izob6to da ne si podavat nosleto navun.za takiva kato vas ima vremenni "tatuirovki"(hahah,da be..) s kana.minete lqtoto prez ndk i si napravete nqkoi ieroglif mnogo 6te ste gotini...
az primerno nenavijdam cvetnite tatuirovki.da,ima mnogo qki ne6ta,da,ima hora koito razpolagat s hubavi boi i risuvat super dobri ne6ta.moje ne6to dori da mi haresa.no ne i v/u moeto tqlo.ne...az haresvam blekaning.s edin osnoven cvqt mogat da se pravqt takiva svetlosenki i efekti kakvito nikoi dri6lio ne moje da vi narisuva ako 6tete da mu dadete cqlata duga na razpolojenie.

justin.....abe hubu dobre. e az na dqsnoto ramo imam golqm tribal, sys mn qki svetlosenki, 1 cvqt si e. az li4no namiram nqkakav stil v tova, ne6to koeto da kajem mi napomnq za 4ast ot haraktera mi. typo zvu4i, no v interes na istinata az taka si go priemam. i seg a otnovo li tvurdi6 4e tribal-a e bezmislen ?
(moje da ne sum razbral, moje da ima6 predvid samo momi4encata s mnenie 4e tribal na krusta e originalno)

anonymous464110
01-12-2006, 23:12
6ef4e batka brato4ka ne sum maltiec.otvori edna kniga da pro4ete6 za tamplierskite ordeni i kakva e simvolikata na maltiiskiq krust.ti kato si bulgarin samo han krum i vasil levski li 6e si risuva6 po tqloto??a tupite kopeleta zad okeana i te li sa maltiici?ne se se6ta6 6to te pitam nali?6toto ne si naqsno.knijki mu e maikata...

01-12-2006, 23:13
Хаха, "мама и татко дали дават"
ТЯЛОТО МИ СИ Е МОЕ!!
ако искам не само тату и флеш и коз4е,
ами квото искам ша прая с моето си тяло.
(направете си тату на оная работа, тогава хем няма да ви обвиняват в позиорство, хем мама няма да разбере;)

Oyama
01-12-2006, 23:14
Мене па на трайбъла на кръста на жените най ме кефи , ма тоя дет баш нищо не значи :lol: той е най секси. Почне ли жена да си татуира некви "значещи" неща значи не е за мене :roll: .

anonymous464110
01-12-2006, 23:14
(moje da ne sum razbral, moje da ima6 predvid samo momi4encata s mnenie 4e tribal na krusta e originalno)
imenno za 4ant`etata govorq

WindWaker
01-12-2006, 23:14
tamplierskiq orden.......dam, deto uj upravlqva sveta. bqh go 4uval i predi, no nqkoi ne6ta mi stanaha qsni ot noviq film na zoro (e ve4e ne e nov). knijki mu e maikata, pravilno

Oyama
01-12-2006, 23:15
6ef4e batka brato4ka ne sum maltiec.otvori edna kniga da pro4ete6 za tamplierskite ordeni i kakva e simvolikata na maltiiskiq krust.ti kato si bulgarin samo han krum i vasil levski li 6e si risuva6 po tqloto??a tupite kopeleta zad okeana i te li sa maltiici?ne se se6ta6 6to te pitam nali?6toto ne si naqsno.knijki mu e maikata...
Аха значи си темплиер :roll: , и няма смисъл да чета тепърва книжки, правих го като бех в училище.

anonymous464110
01-12-2006, 23:21
maltiiskiqt krust e simvol na nezavisimost i sila,na reformaciqta na hristiqnstvoto po vreme na srednovekovieto,na svoboda,na vseotdainost i jertvogotovnost sprqmo horata koito go zaslujavat i su6tevremenno na bezkompromisnost kum tezi,koito si go tursqt.
krustonoscite koito se zaselvat na ostrov malta sled vtoriq krustonosen pohod v koito zapadnoevropeiskite ricari sa smlqni i razbiti ot miusiulmanite sa edinstvenite,koito ne dopuskat da budat prevzeti i na6estvieto na miusiulmani v evropa v tozi period ot svetovnata istoriq stiga imenno do neprevzemaemiq ostrov malta.tozi stroi i tqhnata sistema ruhva edva pri invaziqta na napoleon,razpolaga6t s barut,5-6 veka po-kusno.
o6te malko ot u4ili6tnata informaciq - u.s. fire brigade department ima za simvol maltiiski krust do den dne6en imenno zaradi simvolikata mu.tova v koi klas to4no si go u4il?

Oyama
01-12-2006, 23:25
Да де , с все пак не разбрах ти каде се вписваш в тая картинка. Малтийския кръст означава един куп изтъркани идеологии, що не написа че е нацистки символ примерно?

anonymous464110
01-12-2006, 23:26
hahahahahahahah.........ujas.........

te sa izmislili sigurno i keltskiq krust 6toto razni boneheads si go pri6ivat na bomberite nali?i svastikata i tq e nacistka izmi6liotina nali?haaaaaahahahhahahah.....

anonymous464110
01-13-2006, 11:14
imenno

Death_F
01-13-2006, 11:23
Zdraveite na vsi4ki!Problemat mi e sledniqt iskam da si napravq tattoos ama nikade ne moga da vidq gotini!Zatova molq vi pomognete mi da si namerq!PLS :cry:

Moderated by machoka
т. 1 от правилата
Благодаря!Оле...ти не си дбре! търсиш си татус?!!?!Ти изобщо знаеш ли кога се прави такъв...Ти си решила да си напрайш ама незнамйш къф...тфа не мноо тъпичку...според мен или поне аз бих си направила тату ако има някакъв символ картинка или надпис която е важна за мене и ме олицетворява напълно така да решиш да си напрайш и да не знаеш какъв да е голяма тъпня... :?

Oyama
01-13-2006, 11:55
hahahahahahahah.........ujas.........

te sa izmislili sigurno i keltskiq krust 6toto razni boneheads si go pri6ivat na bomberite nali?i svastikata i tq e nacistka izmi6liotina nali?haaaaaahahahhahahah.....
Абе кажи ми ти уникално тъп ли си :evil: къде съм написал че нацистите са го измислили, я бърже се върни и много бавничко пак го прочети? Казах че са го приели за свои символ, свастиката също са я зели от някакви индийски будисти само че при тях е обърната наопаки и означава нещо си там мир и спокойствие, също така е и еврейски символ :lol: .

anonymous464110
01-13-2006, 13:22
bate izob6to ne mi se obasnqvai samiqt fakt 4e ti napisah 45 reda kvo simvolizira maltiiskiq krust i ti pak ne vruzva6 za6to sum re6il da si go nacapam v/u tqloto dojivot govori pre-mnogo.gledai tam mackite s tribal-ite na seks drujkite i tancuvai v/u bu4vi.ostavi ni nas prostosmurtnite da si tunem v neqsnota.

BroozY
01-13-2006, 16:22
gledai tam mackite s tribal-ite na seks drujkite i tancuvai v/u bu4vi.ostavi ni nas prostosmurtnite da si tunem v neqsnota.


Ааааа направо го разби ХАХАХА :lol:

Oyama
01-15-2006, 01:04
Да бе направо ме ебахте путката майна, и само да отбележа че вече се отказвам да споря с малоумници.

anonymous464110
01-15-2006, 13:39
v smisul 4e nai-posle si sprql da si govori6 sam li?

Mandy2
01-17-2006, 08:29
Eiiiiiii tuka go obarnahte na 4at,be!!!I are da sprete da me hranite!Ne sam malka,ve4e imam edin tatoos i znam kak da se grija za nego,sa6to taka znam koga trqbva da go napravq!Ne me interesuva mnenieto na mama i tate!A tova da si tatuira6 ne6to koeto zna4i mnogo za teb spored men e stra6no tapo!Az li4no 6te si narisuvam ne6to koeto mi haresa,znam kakvo iskam prosto iskah da vidq nqkoi drugi modeli!!I are stiga ste me HRANILI!!!!!!!! :evil:

anonymous464110
01-17-2006, 08:38
e kakvo si se razfu4ala nali pita6e :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: aide stiga tolkova da ne preqde6

Mandy2
01-17-2006, 09:07
Ne sam se razfu4ala!Prosto mnogo me draznqt tezi hora koito dori neznaqt za kakvo stava vapros i vednaga po4vat da te hranqt qko!TAPITE SELQNI!!!

Oyama
01-18-2006, 12:25
Малката, ти може да си сладурче, ама не разбираш. Не виждаш ли че професорите във форума ще се гръмнат ако не успеят да те убедят да си татуираш малтийския кръст на или пък портрет на хер Хитлер на гърба ти със малка свастичка в цепката на гъзето ти :oops: а защо не някоя пентаграма на челото ти и да си обръснеш косата. Е тва са татуировки, дето значат нещо. 8)

anonymous464110
01-18-2006, 13:49
a na teb na tupata ti pri4es4ica v stil "star6inata mi mina s bager prez kofata" i na bEloto selta6ko potni4e i diskote4kite s bu4vite nai-6e ti ti4a UVO 94 ili nqkoq rusalka travers,zadulje na ramoto.
p.s.kvo zna4i "da si obrusne6 kosta" be deeba maika mu?cql den se 4udq?

definition of maltese cross on the web

The Maltese Cross (✠) has been the symbol of the Christian warrior since the First Crusade. It is in the form of four "V" shaped arms joined together at their bases, so that each arm has two points, and the cross has eight points in all.

kude vidq ne6to ob6to s nacizma tuka be kofa?

Oyama
01-18-2006, 13:54
Ми преди бях с фешънска прическа ама ми омръзна и я подстригах късо за да махна русото, кво лошо има, а тва с нацизма е насочено с известна доза заядливост към експлойттед и неговия карабинер ама той е свикнал :lol: .

Oyama
01-18-2006, 14:08
Грам нямаш :lol: .

anonymous464110
01-18-2006, 17:37
e ti puk sega...takiva slojni raboti

p.s.m/u drugoto R.A.S.H. za men e malko nerazbiraemo ponqtie 6toto levite idei sa mi mnogo...mmm...nepriqtni,taka da se kaje.a i solidarnostta kum nelepata "gay skinhead" organizaciq ne q odobrqvam.no tova e za druga tema.

LunaTriCk
01-18-2006, 22:14
Баси, как й се нахвърлихте. Трябвало задължително да символизира нещо, иначе било безсмислено. "Недей си прави, ако ще е само за гъзарията". Аз пък ще кажа да прави каквото иска, все пак тя ще си прави татуировка, не вие. Дори и да е за гъзарията и после да й омръзне, вас к'во ви грей не мога да разбера ? Все пак е попитала каква да си направи, не за дълбокия смисъл и философията на татуировките. И аз, както някой преди мен беше казал се кефя на tribal плетките и разни такива мацаници. Не виждам да символизират нещо, просто си ме кефи как изглеждат повече от някой дракон, скелет и т.н. и не виждам защо да не си нарпавя примерно. Какво като всеки трети вече има такава ? По-грозна ли я прави ?

anonymous464110
01-18-2006, 22:48
Баси, как й се нахвърлихте. Трябвало задължително да символизира нещо, иначе било безсмислено. "Недей си прави, ако ще е само за гъзарията". Аз пък ще кажа да прави каквото иска, все пак тя ще си прави татуировка, не вие. Дори и да е за гъзарията и после да й омръзне, вас к'во ви грей не мога да разбера ? Все пак е попитала каква да си направи, не за дълбокия смисъл и философията на татуировките. И аз, както някой преди мен беше казал се кефя на tribal плетките и разни такива мацаници. Не виждам да символизират нещо, просто си ме кефи как изглеждат повече от някой дракон, скелет и т.н. и не виждам защо да не си нарпавя примерно. Какво като всеки трети вече има такава ? По-грозна ли я прави ?

abe ti 4uva6 li se be kakuv idiot trqbva da si izob6to da pita6 nqkakvi nepoznati hora v nqkakuv forum kakvo da si tatuira6 ti lud li si!??!! ebasi nelepata istoriq i produljava da se razduva...ebi mu maikata

Mandy2
01-19-2006, 08:26
Az li4no 6te si narisuvam ne6to koeto mi haresa,znam kakvo iskam prosto iskah da vidq nqkoi drugi modeli!!!I are stiga ste me HRANILI!!!!!!!! :evil:

soundreamer_f
03-09-2006, 20:41
Pi4 trqbva da ti kaja,4e nai-dobre stava tazi koqto si si napravil ti ... narisuvai si neshto ili dai ideq pone i q dai da ti q dooformqt tova shte te zadovoli nai-mnogo,a i shte e neshto interesno i unikalno.