PDA

View Full Version : Малък ли ми е???



KaKRAKA
01-02-2006, 18:51
На 14 съм и ми е 12-13см !Малък ли ми е???

mis_marry_jane_13
01-02-2006, 18:52
za vuzrasta ti normalno

Akivasha
01-02-2006, 18:54
Не ти е малък за годините + това не забравай,че има още време да се развиваш.Ти си само на 14 все пак.;)

dj_tigrica
01-02-2006, 18:54
ne ne ti e.....

momi4eto_M_!_S_T
01-02-2006, 18:55
spo ko be edna jena mogat da q zadovolqt samo 7sm !! tai4e ne se kosi

street_force
01-02-2006, 18:57
malak ti e\mo besh 16 a sa da ne govorim

lady_p
01-02-2006, 19:00
O bojee....kolko takiva temi ima ne e istina...! No vse pak po tem,ata- ne ti e malyk a kakto nqkoi po gore spomena ima o6te mnoogo da raset taka 4e ne se bezpokoi!

street_force
01-02-2006, 19:02
O bojee....kolko takiva temi ima ne e istina...! No vse pak po tem,ata- ne ti e malyk a kakto nqkoi po gore spomena ima o6te mnoogo da raset taka 4e ne se bezpokoi! i qko dimitrobki

Foxi_v6
01-02-2006, 19:13
ami ne ti e malak ne slushai vsqko mnenie tuk...normalen ti e nqkoi sa po nadareni drugi ne....

street_force
01-02-2006, 19:14
ami ne ti e malak ne slushai vsqko mnenie tuk...normalen ti e nqkoi sa po nadareni drugi ne.... da na drugi sam im malki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

TheSoulOfDeath
01-02-2006, 19:16
ami ne ti e malak ne slushai vsqko mnenie tuk...normalen ti e nqkoi sa po nadareni drugi ne.... da na drugi sam im malki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
tolkova malki 4e ne se vizdat i se predstavqt i za momi4eta ...

dj_tigrica
01-02-2006, 19:17
ami ne ti e malak ne slushai vsqko mnenie tuk...normalen ti e nqkoi sa po nadareni drugi ne.... da na drugi sam im malki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
tolkova malki 4e ne se vizdat i se predstavqt i za momi4eta ...




4i6 gadna mazga kakto kazvat foxi i kikite zatvarqi si ustata .tva sa strahotni pi4ove..ako iska6 da znae6.....

dataworm
01-02-2006, 19:19
Това не е нормално!Предполагам, че не правиш достатъчно чекий!

TheSoulOfDeath
01-02-2006, 19:21
ami ne ti e malak ne slushai vsqko mnenie tuk...normalen ti e nqkoi sa po nadareni drugi ne.... da na drugi sam im malki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
tolkova malki 4e ne se vizdat i se predstavqt i za momi4eta ...




4i6 gadna mazga kakto kazvat foxi i kikite zatvarqi si ustata .tva sa strahotni pi4ove..ako iska6 da znae6.....
nemoze6 da me opla6i6

street_force
01-02-2006, 19:22
Това не е нормално!Предполагам, че не правиш достатъчно чекий!az kvo obesnaqvam respect

dj_tigrica
01-02-2006, 19:22
ami ne ti e malak ne slushai vsqko mnenie tuk...normalen ti e nqkoi sa po nadareni drugi ne.... da na drugi sam im malki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
tolkova malki 4e ne se vizdat i se predstavqt i za momi4eta ...




4i6 gadna mazga kakto kazvat foxi i kikite zatvarqi si ustata .tva sa strahotni pi4ove..ako iska6 da znae6.....





a nqkoi da e kazal 4e iskam tva
nemoze6 da me opla6i6

rowzz
01-02-2006, 19:27
ami ne ti e malak ne slushai vsqko mnenie tuk...normalen ti e nqkoi sa po nadareni drugi ne.... da na drugi sam im malki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
аве смешник виж са първо ве ! и незнам къв ти е проблема момчето е на 14 съвсем нормално е пич донт уъри би хепи..

dj_tigrica
01-02-2006, 19:28
f0r3v3r]

ami ne ti e malak ne slushai vsqko mnenie tuk...normalen ti e nqkoi sa po nadareni drugi ne.... da na drugi sam im malki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
аве смешник виж са първо ве ! и незнам къв ти е проблема момчето е на 14 съвсем нормално е пич донт уъри би хепи..



parvo moga da ti kaja 4e kikito e golqm pi4aga a foxi e prosto super i abe 4e ima sme6nik tuk ima amamai si se obarkal.....

street_force
01-02-2006, 19:30
f0r3v3r]

ami ne ti e malak ne slushai vsqko mnenie tuk...normalen ti e nqkoi sa po nadareni drugi ne.... da na drugi sam im malki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
аве смешник виж са първо ве ! и незнам къв ти е проблема момчето е на 14 съвсем нормално е пич донт уъри би хепи.. o virtualen poboinik a da si ebe maika ta a si kazvam mnenieto na vie kato ste tupani i se vregate fack off

rowzz
01-02-2006, 19:32
f0r3v3r]

ami ne ti e malak ne slushai vsqko mnenie tuk...normalen ti e nqkoi sa po nadareni drugi ne.... da na drugi sam im malki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
аве смешник виж са първо ве ! и незнам къв ти е проблема момчето е на 14 съвсем нормално е пич донт уъри би хепи..



parvo moga da ti kaja 4e kikito e golqm pi4aga a foxi e prosto super i abe 4e ima sme6nik tuk ima amamai si se obarkal.....
dj_tigrica от това което съм видял като мнения foxi_v6 е катил ама тоя изрод с авиаторските очила като го видя и изтървам мишката по смешно НЕЩО от него до ся не бях виждал .. :)

street_force
01-02-2006, 19:35
a maika ti
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

rowzz
01-02-2006, 19:38
Смени си аватара ве глупак не мога да те гледам ти тъп ли си виж са в огледалото ве смешниииииик
Не са ли виждаш къв си ве тръгнал за майка ми да говори ахахаха смешно е чесно !
Лапай чурката животноо ..

Foxi_v6
01-02-2006, 19:41
f0r3v3r]Смени си аватара ве глупак не мога да те гледам ти тъп ли си виж са в огледалото ве смешниииииик
Не са ли виждаш къв си ве тръгнал за майка ми да говори ахахаха смешно е чесно !
Лапай чурката животноо ..\


xa xa xa koi go kazva s smeshniq avatar ....a se pogledni be bolkluk ..sho ne mi lijesh gaza a....putio.//// xa xa laino pone ne pikaeme varxu fenovete si be smeshnik ....grozen si pove4e ot smarta sigorno

dj_tigrica
01-02-2006, 19:42
f0r3v3r]Смени си аватара ве глупак не мога да те гледам ти тъп ли си виж са в огледалото ве смешниииииик
Не са ли виждаш къв си ве тръгнал за майка ми да говори ахахаха смешно е чесно !
Лапай чурката животноо ..


male ako go vidi6 na jivo 6e ti iztekat o4ite.golqm sladur e...i za6o da si maha avrrara mnogo si e gotin.ti mai javijda6..hahahaha..ti sa6o ne si s cvetu6 avrarar am toi ni6o ne ti kazva tai 4e ostavi strreeeet_FORCEEEE

street_force
01-02-2006, 19:42
az sam si slojil snimka pone drishi a to sigorno si tolkova grozen che i tva te e sram da napravish are nakarai me da si smenq avatara

Foxi_v6
01-02-2006, 19:45
az sam si slojil snimka pone drishi a to sigorno si tolkova grozen che i tva te e sram da napravish are nakarai me da si smenq avatara


etova e mnenieto na temata po spora koi e grozen ...duxai debelako vij kaf si vij koi ti e idola nekaf debel rapadjiq .. xa xa xa xaxa ...hip hop xa xa xa laina .....xa xa bg hip hop shamara axa xa xa xa laina lainaaa

dj_tigrica
01-02-2006, 19:45
az sam si slojil snimka pone drishi a to sigorno si tolkova grozen che i tva te e sram da napravish are nakarai me da si smenq avatara

tva e to4no taka....a ti nqma da si smenq6 avrara super si tuk..a toq da se nau4i da duha pak posle da se hvali....

rowzz
01-02-2006, 19:48
f0r3v3r]Смени си аватара ве глупак не мога да те гледам ти тъп ли си виж са в огледалото ве смешниииииик
Не са ли виждаш къв си ве тръгнал за майка ми да говори ахахаха смешно е чесно !
Лапай чурката животноо ..\


xa xa xa koi go kazva s smeshniq avatar ....a se pogledni be bolkluk ..sho ne mi lijesh gaza a....putio.//// xa xa laino pone ne pikaeme varxu fenovete si be smeshnik ....grozen si pove4e ot smarta sigorno
foxi_v6 толкова ли си зле че не можеш да познайш че тва на снимката не съм аз ве
а и не се фаля че съм хубав но поне не съм смешен като силата_на_улицата ахахах ше са спукам от смях а foxi_v6 на тебе да не ти знай мн устата щото против тебе нищо лошо ок ?
не съм педерунгел с очила от зрънчо дет са мноо фешан и с залепнал потник като на памела така че дей нарежда и не ми са прай на катил щото в софия сичките сте лайнари тфа е истината прекрити педалчета дет си бъркат в гъза с точилката ! стреет-а съкс

Napushen_Buhal
01-02-2006, 19:52
Fe NE sE PriTisKIskaI naLI ZNaeSh... Ne e VaJNo KoLKo e goLqmA vuLsheBnatA PriChKa, vaJnoTo e kolKO e VULSHeBna :lol:

dj_tigrica
01-02-2006, 19:52
f0r3v3r]

f0r3v3r]Смени си аватара ве глупак не мога да те гледам ти тъп ли си виж са в огледалото ве смешниииииик
Не са ли виждаш къв си ве тръгнал за майка ми да говори ахахаха смешно е чесно !
Лапай чурката животноо ..\


xa xa xa koi go kazva s smeshniq avatar ....a se pogledni be bolkluk ..sho ne mi lijesh gaza a....putio.//// xa xa laino pone ne pikaeme varxu fenovete si be smeshnik ....grozen si pove4e ot smarta sigorno
foxi_v6 толкова ли си зле че не можеш да познайш че тва на снимката не съм аз ве
а и не се фаля че съм хубав но поне не съм смешен като силата_на_улицата ахахах ше са спукам от смях а foxi_v6 на тебе да не ти знай мн устата щото против тебе нищо лошо ок ?
не съм педерунгел с очила от зрънчо дет са мноо фешан и с залепнал потник като на памела така че дей нарежда и не ми са прай на катил щото в софия сичките сте лайнари тфа е истината прекрити педалчета дет си бъркат в гъза с точилката ! стреет-а съкс




parvo na foxi ustata moje da znae mnogo no ti govori istinata a pak i ima pravi.negovite ustni kakto gledam na snimkata sa mnogo qki.....a za street_force sega razbrah.tebe te e qd za6oto ne si kato nego qd te e 4e ne moje6 da nosi6 takiva rizki kato nego za6oto 6e ti se vidqt tlastinite.....svah6am az....hahahha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Foxi_v6
01-02-2006, 19:52
f0r3v3r]

f0r3v3r]Смени си аватара ве глупак не мога да те гледам ти тъп ли си виж са в огледалото ве смешниииииик
Не са ли виждаш къв си ве тръгнал за майка ми да говори ахахаха смешно е чесно !
Лапай чурката животноо ..\


xa xa xa koi go kazva s smeshniq avatar ....a se pogledni be bolkluk ..sho ne mi lijesh gaza a....putio.//// xa xa laino pone ne pikaeme varxu fenovete si be smeshnik ....grozen si pove4e ot smarta sigorno
foxi_v6 толкова ли си зле че не можеш да познайш че тва на снимката не съм аз ве
а и не се фаля че съм хубав но поне не съм смешен като силата_на_улицата ахахах ше са спукам от смях а foxi_v6 на тебе да не ти знай мн устата щото против тебе нищо лошо ок ?
не съм педерунгел с очила от зрънчо дет са мноо фешан и с залепнал потник като на памела така че дей нарежда и не ми са прай на катил щото в софия сичките сте лайнари тфа е истината прекрити педалчета дет си бъркат в гъза с точилката ! стреет-а съкс

pich ok nqmash nishto protiv ama ne e redno taka sa...vseki si kazva mnenieto ako sam te zasegnal sorka bate ama ne si prav nqma nijda da komentirash mneniqta na drugite....neka si pishat kvoto iskat i ne zabelqzvai na svi4ko kazano ako znaesh kolko me ebavaxa i xranixa mene lele nemash si naideq ama kvo dreme mi ...sa sa se zaxvanali s tebe i tova e ....i gledam 4e anglinski rabirirash ..i se prevejda uli4na sila ....ane silata na ulicata....sajalqvam za pravoppsinite greshki

TheSoulOfDeath
01-02-2006, 19:53
stana mi interesno

street_force
01-02-2006, 19:54
ти пак ли се обади бе като разжален гарамофон си шшш еи геи кажи на майка ти че пих хапчета за одебеляване на пениса ми
сега ми е станал фи-50 , кажи че ще и разнищя бримката , кажи и че ще я блъскам като болно прасе
КАЖИ И ЧЕ ЩЕ ИЗПИТА ОГРОМНО УДОВОЛСТВИЕ ОТ ОНЯ ЛАКЪТ ДЕТО МИ Е В ГАЩИТЕ
аве ако искаш докаи цялото семеиство всичките ще ги наеба майка ти дето та е изкарала такъв дрипав селски педерас наи мнооо ще и скубя косата

Napushen_Buhal
01-02-2006, 19:59
aRe MlUkNetE Fe DeCa :evil: vSichKi sTE nqKVi POsErKOvCi osVen [CSKA]f0r3v3r. kVo sTe TrUGnaLI dA sE zaSHTitaVaTe... HoMo DrujiNkA kaLInKa :oops: aKO sHTe PisHeTE pisHETE po TeMAta sTIgA sAMo sTe raZPraVqLi koi biL pICh i KOi BIL nesHTasNIk... KOiTo kaKUvTo e shTe sI ProLicHi Ne sTE viE HOraTA KOiTo tRQq da GO KaZvaTe

dj_tigrica
01-02-2006, 20:02
aRe MlUkNetE Fe DeCa :evil: vSichKi sTE nqKVi POsErKOvCi osVen [CSKA]f0r3v3r. kVo sTe TrUGnaLI dA sE zaSHTitaVaTe... HoMo DrujiNkA kaLInKa :oops: aKO sHTe PisHeTE pisHETE po TeMAta sTIgA sAMo sTe raZPraVqLi koi biL pICh i KOi BIL nesHTasNIk... KOiTo kaKUvTo e shTe sI ProLicHi Ne sTE viE HOraTA KOiTo tRQq da GO KaZvaTe



o golemiq batko se obadi...hahahahahah q se skrii be..a pak ti ne si 4oveka koito 6e narejda to4no pak na men...razbrali....4atka6 li be tapako..... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Foxi_v6
01-02-2006, 20:02
are stiga sme se zaqjdali kvo pe4elim s tova samo se draznim i sled 2 - 3 dena s drug shte se zaqjdate...i kakvo edin kur sega nqkoi pishat kontra postove drugi mislqt oshte po kontra a treti se opitvat da si ukrotqt trigrice ko se obnadish ahte vednaj tuk v taq tema shte ima nakazanie ....shtew razberesh kakavo qsno li e....a srtetr_froorescee to stiga s prostotiii ako po4nem vsi4ki s laina kakvo shte stane edin golqm kenef...stiga tolokva please stoped boys .....please...sory za pravopisnite greshki

01-02-2006, 20:02
кажи ве пигмеи ти ли са обади ве лайнян бухал , да си пребираш майка ти с чорбаливата путка че хората казват че течала из селото само докато и се осмихнели да не би целивия ви лайнян род да сте номфомани ве
МАЙКА ТИ ОСРАН МИНДИЛ И МАЙКА ТИ С КЛИТУР КАТ БОДИЛ , САМО ТИ СИ ШИШ КАТЪК КАТО БАЩА СИ ГОЛЕМИЯ МАРСЪК , ЛЕЛЯ ОСРАНА ГАНА ИЗПРАЛИ Я В ГАЗА С ТИГАНА
тва добре ли въняра , да еба майка ти одъвкана
пишкамекошава

Napushen_Buhal
01-02-2006, 20:03
ти пак ли се обади бе като разжален гарамофон си шшш еи геи кажи на майка ти че пих хапчета за одебеляване на пениса ми
сега ми е станал фи-50 , кажи че ще и разнищя бримката , кажи и че ще я блъскам като болно прасе
КАЖИ И ЧЕ ЩЕ ИЗПИТА ОГРОМНО УДОВОЛСТВИЕ ОТ ОНЯ ЛАКЪТ ДЕТО МИ Е В ГАЩИТЕ
аве ако искаш докаи цялото семеиство всичките ще ги наеба майка ти дето та е изкарала такъв дрипав селски педерас наи мнооо ще и скубя косата

a Ti Purvo sI SvaLI sUtIENa i JensKiTe OchILa GosPdIN EBacHev. i vzEmI sE PsTriJi malKO cHE PriLIchASh nA NosHTNA LaMPa. MnOGo sTE Mi INtEResNi KVi sTE ebAChi pO IRC i pO RazNi ForUMi :roll:

Foxi_v6
01-02-2006, 20:03
aRe MlUkNetE Fe DeCa :evil: vSichKi sTE nqKVi POsErKOvCi osVen [CSKA]f0r3v3r. kVo sTe TrUGnaLI dA sE zaSHTitaVaTe... HoMo DrujiNkA kaLInKa :oops: aKO sHTe PisHeTE pisHETE po TeMAta sTIgA sAMo sTe raZPraVqLi koi biL pICh i KOi BIL nesHTasNIk... KOiTo kaKUvTo e shTe sI ProLicHi Ne sTE viE HOraTA KOiTo tRQq da GO KaZvaTe

uvajavam mnenieto ama xaide da ne ni slagash pod obsht znamenatal...

01-02-2006, 20:04
кажи ве пигмеи ти ли са обади ве лайнян бухал , да си пребираш майка ти с чорбаливата путка че хората казват че течала из селото само докато и се осмихнели да не би целивия ви лайнян род да сте номфомани ве
МАЙКА ТИ ОСРАН МИНДИЛ И МАЙКА ТИ С КЛИТУР КАТ БОДИЛ , САМО ТИ СИ ШИШ КАТЪК КАТО БАЩА СИ ГОЛЕМИЯ МАРСЪК , ЛЕЛЯ ОСРАНА ГАНА ИЗПРАЛИ Я В ГАЗА С ТИГАНА
тва добре ли въняра , да еба майка ти одъвкана
пишкамекошава

Foxi_v6
01-02-2006, 20:05
aRe MlUkNetE Fe DeCa :evil: vSichKi sTE nqKVi POsErKOvCi osVen [CSKA]f0r3v3r. kVo sTe TrUGnaLI dA sE zaSHTitaVaTe... HoMo DrujiNkA kaLInKa :oops: aKO sHTe PisHeTE pisHETE po TeMAta sTIgA sAMo sTe raZPraVqLi koi biL pICh i KOi BIL nesHTasNIk... KOiTo kaKUvTo e shTe sI ProLicHi Ne sTE viE HOraTA KOiTo tRQq da GO KaZvaTe

uvajavam mnenieto ama xaide da ne ni slagash pod obsht znamenatal...

rowzz
01-02-2006, 20:05
хахаха смешен още по смешен ставаш - за одебеляване ахахах така е баща ти като е с малка пишка ше пийш путко пий и се трови смешнииииик
foxi_v6 аре прегледай тфа xa xa xa koi go kazva s smeshniq avatar ....a se pogledni be bolkluk ..sho ne mi lijesh gaza a....putio.//// xa xa laino pone ne pikaeme varxu fenovete si be smeshnik ....grozen si pove4e ot smarta sigorno и тогава ми говори че съм дебел и грозен ся ко ми са мажеш сети са
а за dj_tigrica ей како да не се познаваме хмм сланините ще ми са влачат ти като се кефиш на азис с якото дупе и лилито готината ок
как разбра че като се кефя ja rule требе съм дебел как си прайш изводи от това кой какъв е по стила музика който слуша зак`во сички тука сте такива ве
аз съм тъп не се гордея с това но не се и срамувам тъп съм си и тфа е
а за бг рапа мога да кажа който каже че е ляйнян да му изсъхне лявото мъдо :lol:
Foxi_v6 ти пък и ти ся с тоз твоя превод може да съм тъп ама съм учил 4 езика и ти и аз много добре знаем че не винаги превода отговаря по обем рима и така нататък ...
уфф незнам требе да търся номер на психиатър ся ..

Foxi_v6
01-02-2006, 20:13
уфф незнам требе да търся номер на психиатър ся ..

za edno si prav....ako neshto navapreki imash men ....so so sory ama ne si struva da laesh po moi adres....pich mi se vijdash ama govorish gluposti....dushice shte ti kaja 4e e podobre da mal4ish po nokoi pat zashtoto e polezno za zdraveto

sory za pr.greshki

rowzz
01-02-2006, 20:19
aRe MlUkNetE Fe DeCa :evil: vSichKi sTE nqKVi POsErKOvCi osVen [CSKA]f0r3v3r. kVo sTe TrUGnaLI dA sE zaSHTitaVaTe... HoMo DrujiNkA kaLInKa :oops: aKO sHTe PisHeTE pisHETE po TeMAta sTIgA sAMo sTe raZPraVqLi koi biL pICh i KOi BIL nesHTasNIk... KOiTo kaKUvTo e shTe sI ProLicHi Ne sTE viE HOraTA KOiTo tRQq da GO KaZvaTe
напушен радвам се че поне един е от мойте и се бори АНТИ ПЕДЕРАСТИЯТА а за уличния - мерси че го махна страшна услуга ми напрай :)
тигрице мила успокой топката и се спри знам че се кефиш на болни от педерастията ама ..
айде не се обиждай и се стегни малко успокой мисленето и така :D

Napushen_Buhal
01-02-2006, 20:20
кажи ве пигмеи ти ли са обади ве лайнян бухал , да си пребираш майка ти с чорбаливата путка че хората казват че течала из селото само докато и се осмихнели да не би целивия ви лайнян род да сте номфомани ве
МАЙКА ТИ ОСРАН МИНДИЛ И МАЙКА ТИ С КЛИТУР КАТ БОДИЛ , САМО ТИ СИ ШИШ КАТЪК КАТО БАЩА СИ ГОЛЕМИЯ МАРСЪК , ЛЕЛЯ ОСРАНА ГАНА ИЗПРАЛИ Я В ГАЗА С ТИГАНА
тва добре ли въняра , да еба майка ти одъвкана
пишкамекошава

MuLchA MuLcHA i NisHTo NE kazA... Ti aKO sI GeYcHeTo sI VleZ s ProfiLA PurVo i POsLE PisHi. pUk aKO Ne Si GeYcHeTo sLABo Me InTEREsUvaSh

a TiGriCo... aZ 100% sUM TI baTKo i 100% moGa da TE naRejdAm sTIgA da isKAm tAka cHE NEdEi MnoGo dA zNAeSh

dj_tigrica
01-02-2006, 20:21
кажи ве пигмеи ти ли са обади ве лайнян бухал , да си пребираш майка ти с чорбаливата путка че хората казват че течала из селото само докато и се осмихнели да не би целивия ви лайнян род да сте номфомани ве
МАЙКА ТИ ОСРАН МИНДИЛ И МАЙКА ТИ С КЛИТУР КАТ БОДИЛ , САМО ТИ СИ ШИШ КАТЪК КАТО БАЩА СИ ГОЛЕМИЯ МАРСЪК , ЛЕЛЯ ОСРАНА ГАНА ИЗПРАЛИ Я В ГАЗА С ТИГАНА
тва добре ли въняра , да еба майка ти одъвкана
пишкамекошава

MuLchA MuLcHA i NisHTo NE kazA... Ti aKO sI GeYcHeTo sI VleZ s ProfiLA PurVo i POsLE PisHi. pUk aKO Ne Si GeYcHeTo sLABo Me InTEREsUvaSh

a TiGriCo... aZ 100% sUM TI baTKo i 100% moGa da TE naRejdAm sTIgA da isKAm tAka cHE NEdEi MnoGo dA zNAeSh


kvoto i da mi kaje6 ne me interesuva.o.k. doki.4atka6 li.....

street_force
01-02-2006, 20:22
аре да не спамваме темата на човека тва дали му е малак или голям тва трябва да го прецени гаджето му аз спрямо мене казах схе му е малакк а не че изкам да кажа нещо гадно пияния бухал е прав че си мериме пишките за глупосто кои какво е казал и кво му е мнението за некои дето се обаждат неподготвени и пишат само да имат с кои да общуват щото са задрастени са прави т цска общуваи на воля ти ме не ме излагаш ти сам се излагаш защото се вижда колко си ограничен и повтаряш едно и също като зацепил диск затова стига спам и (девиза ми е които не ме харесва може само да го лапа) аз си се харесвам жена ми ме харесва приятелите ми ме харесват а дали некои си там дето като се е ргистрирал е натиснал да под 13 год съм си е негов проблем защото ми е писнало от виртуални побоиници дето още учат 10тични уравнения си е техен проблем смятам че темата е изчерпана и нема повече кво да кажа помисли си ЦСКА и сметни дали е така :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

rowzz
01-02-2006, 20:26
фокси няма смисал да ми пишеш сори щото и него с пр.грешки го пишеш а и мене кфо ма е*е важното е че разбирам сичко :)

Bleika
01-02-2006, 20:26
абе не се ли научихте-не е важна толкова дължината колкото дебелината

dj_tigrica
01-02-2006, 20:27
абе не се ли научихте-не е важна толкова дължината колкото дебелината




da i tva e taka :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

street_force
01-02-2006, 20:28
абе не се ли научихте-не е важна толкова дължината колкото дебелината

resprct

rowzz
01-02-2006, 20:34
аре да не спамваме темата на човека тва дали му е малак или голям тва трябва да го прецени гаджето му аз спрямо мене казах схе му е малакк а не че изкам да кажа нещо гадно пияния бухал е прав че си мериме пишките за глупосто кои какво е казал и кво му е мнението за некои дето се обаждат неподготвени и пишат само да имат с кои да общуват щото са задрастени са прави т цска общуваи на воля ти ме не ме излагаш ти сам се излагаш защото се вижда колко си ограничен и повтаряш едно и също като зацепил диск затова стига спам и (девиза ми е които не ме харесва може само да го лапа) аз си се харесвам жена ми ме харесва приятелите ми ме харесват а дали некои си там дето като се е ргистрирал е натиснал да под 13 год съм си е негов проблем защото ми е писнало от виртуални побоиници дето още учат 10тични уравнения си е техен проблем смятам че темата е изчерпана и нема повече кво да кажа помисли си ЦСКА и сметни дали е така :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
знайш ли ко си мисля: че и с аватар и без си се същия смешник и тъпако аз за ко почнах да те заяждам - причината не беше снимката а дето са смейш на лапето надявам се да си го осъзнал
И ОТ МЕНЕ ДА ЗНАЙШ ПЪЛНЕНЕТО С ПРОСТОТИЙ НЕ СЕ КАЗВА СПАМ А ФЛУУД ама сигурно тфа със спама го знайш от твойте яките приятели, или не сигурно жена ти ахахаха а тъпако ко та ебе мойта възраст бе може и на 10 да съм и пак да ти протрия устата от свирки така че(пак ще повторя тъпите си лафове) ЛАПАЙ ЧУРКАТА ЖИВОТНООО(тфа е девиза ми за сички самозвани смешници като тебе дет от 3 метра не можеш да разбереш ф ли са м ли са.. така че помисли си по въпроса и се пак мерси че махна оня смешник отляво..

Napushen_Buhal
01-02-2006, 20:37
hAhahAha [CSKA]f0r3v3r KeFi ObaChe :lol:

TiGrICaTa ChaTkAM saMo cHE sI NqKVa UMrqLa :roll:

dj_tigrica
01-02-2006, 20:40
hAhahAha [CSKA]f0r3v3r KeFi ObaChe :lol:

TiGrICaTa ChaTkAM saMo cHE sI NqKVa UMrqLa :roll:






ne mi puka za dri6liovci koiyto ne me poznavat.mainata vi ne mi se zanimava s umrqli tapi bebeta

NSрi4
01-02-2006, 20:42
Отрежи го, за да не ти пречи !

rowzz
01-02-2006, 20:42
Да те карам да се занимаваш
Айде беги и смажи устните на стрей-та че голямо духане го чака ..

street_force
01-02-2006, 20:49
пичове тука ставасхе дума на писха за оная работа а вия се насрахте цска не се ояждаи прекратих с тебе то се виде кав тупан си

rowzz
01-02-2006, 20:53
ахахахахахах ей къцьо млъкни ти ве ахааха тупан много яки думи имате на село ахахахаха

Spox
01-02-2006, 20:55
На 14 съм и ми е 12-13см !Малък ли ми е???

Spoko pi4 i az sum taka.Ne e ot osobeno zna4enie razmera a kak izpolzva6 patoka.

street_force
01-02-2006, 20:55
аз сам о сф люлин 9 а ти от каде си а Отдавна хората говорят че ти миришеш на кенефа – заливаш теми във форума – нали си прост като матрос,понеже уекинко ми писна ши кажа тука аз на всички – педал си долен – недоклатен, какво да правиш-това съдба. Да вярвам форумно не искам – за мене ти си каналджия – лайната пускаш със усмивка, усираш здраво със замах. И още хората говорят че ти напомняш ибрикчия-изпразваш всички със замах – нали се цани за монах.Понежи дупето ти скъсах ми писна тук да те еба, ходи го заший като ти мине – ела пак

rowzz
01-02-2006, 20:59
ахаха смешен
София не е ли село ве село е
селянин на майка ти челото да го дам
аз съм от вн нещо повече путьо ?

street_force
01-02-2006, 21:02
добре бе газ и кжо като си от варна (варна е мн готин град)но си има истрески чувал ли си за тони келеша а бе момцхето от морето

Napushen_Buhal
01-02-2006, 21:11
hAhahAha [CSKA]f0r3v3r KeFi ObaChe :lol:

TiGrICaTa ChaTkAM saMo cHE sI NqKVa UMrqLa :roll:






ne mi puka za dri6liovci koiyto ne me poznavat.mainata vi ne mi se zanimava s umrqli tapi bebeta

Mi SkIF sEa... az i dA Te pzNAvAm i da NE TE pOznAVAm sI UMrqLA takA cHE nqmA goLQmo zNAcHENIe... koLKoTo dO TvA dALi sUM DrisLIo... aZ dOkaTo sUM dRisLIo Ti nQMA da SI GlaDna. pUK aZ aKO sUM Bebe Ti tRQq da SI sPERmaTozOid... i NisHTO Chudno dE... taKA kaTO GLedAM v TEbe MAi NQmA POvechE MOzUK oT koLKOTo v EdIN SPeRmaTozOId :oops:

rowzz
01-02-2006, 21:11
аре пиши малко по книжовно ве сопол не съм умен кат тебе да разбирам селски езици нали така ?

street_force
01-02-2006, 21:14
ми ядеш лаината бе бардук измизерел схто не ходисх да се одависх в некоя схахта с лаина тъкмо няма да умреш гладен бе

Nаpu6en_Buhal
01-02-2006, 21:14
Ne6taSnik! :D

street_force
01-02-2006, 21:16
Ne6taSnik! :D смисал на мене ли говориш :?:

rowzz
01-02-2006, 21:24
Ne6taSnik! :D смисал на мене ли говориш :?:
Ти за друг подобен да си чувал в тоя форум ?

Napushen_Buhal
01-02-2006, 21:30
Ne6taSnik! :D смисал на мене ли говориш :?:

Ne zNAM Toi za KOi GovORi aMA aZ zA TEbe GovoRQ :lol:

Foxi_v6
01-02-2006, 22:14
hAhahAha [CSKA]f0r3v3r KeFi ObaChe :lol:

TiGrICaTa ChaTkAM saMo cHE sI NqKVa UMrqLa :roll:






ne mi puka za dri6liovci koiyto ne me poznavat.mainata vi ne mi se zanimava s umrqli tapi bebeta

Mi SkIF sEa... az i dA Te pzNAvAm i da NE TE pOznAVAm sI UMrqLA takA cHE nqmA goLQmo zNAcHENIe... koLKoTo dO TvA dALi sUM DrisLIo... aZ dOkaTo sUM dRisLIo Ti nQMA da SI GlaDna. pUK aZ aKO sUM Bebe Ti tRQq da SI sPERmaTozOid... i NisHTO Chudno dE... taKA kaTO GLedAM v TEbe MAi NQmA POvechE MOzUK oT koLKOTo v EdIN SPeRmaTozOId :oops:

ox na mama umni4eto qvno dosta prosta te e israla a...kolko si umen krasiv i tarikat ...lele padnaxa mi bokserkite kato te vidqx auuu vulk znaesh li kvo e ...tva deto pishe raz4epateno i se misli za interesen ...umriii be neshtastnik moje da ti se isera naliceto i da mi se molish za oshte...tigricata e super momi4e i znae kakvo pravi i pishe a ti si edno lainence israno ot marshavata ti maika.....umri i ne se osmelqvai da pishesh po ne4i adres neshtasnik...umrel si ot gadel be muxall dreben

rowzz
01-02-2006, 22:21
hAhahAha [CSKA]f0r3v3r KeFi ObaChe :lol:

TiGrICaTa ChaTkAM saMo cHE sI NqKVa UMrqLa :roll:






ne mi puka za dri6liovci koiyto ne me poznavat.mainata vi ne mi se zanimava s umrqli tapi bebeta

Mi SkIF sEa... az i dA Te pzNAvAm i da NE TE pOznAVAm sI UMrqLA takA cHE nqmA goLQmo zNAcHENIe... koLKoTo dO TvA dALi sUM DrisLIo... aZ dOkaTo sUM dRisLIo Ti nQMA da SI GlaDna. pUK aZ aKO sUM Bebe Ti tRQq da SI sPERmaTozOid... i NisHTO Chudno dE... taKA kaTO GLedAM v TEbe MAi NQmA POvechE MOzUK oT koLKOTo v EdIN SPeRmaTozOId :oops:

ox na mama umni4eto qvno dosta prosta te e israla a...kolko si umen krasiv i tarikat ...lele padnaxa mi bokserkite kato te vidqx auuu vulk znaesh li kvo e ...tva deto pishe raz4epateno i se misli za interesen ...umriii be neshtastnik moje da ti se isera naliceto i da mi se molish za oshte...tigricata e super momi4e i znae kakvo pravi i pishe a ti si edno lainence israno ot marshavata ti maika.....umri i ne se osmelqvai da pishesh po ne4i adres neshtasnik...umrel si ot gadel be muxall dreben
Брех много страшен си бил бе :D

Foxi_v6
01-02-2006, 22:28
nishto ne si vidqlll...

01-02-2006, 22:34
варна не се обаждаи бе кенеф казах ли ти да с скриесх б диария кенеф изпростел лановоз :evil: :evil:

street_force
01-02-2006, 22:40
sorru mai te zbravih ne ti prochetoh prikazkata za golemiq varnenski razprobitlqk nestasten

01-02-2006, 22:45
SELQNITE SA NA IZ4EZVANE OLE SAMO SOFLA KOTO E OT VN E MIRIZLIV SHIBANQK I LILIPUT MAZEN TOVA E SAMO SOFIA I LEVSKI OLE OLE OLE CESEKA SA SVINE XA XA XA XA XA XA XA XA

01-03-2006, 00:05
stree_force CHALGIQ SLUSHASH LI ?

California
01-03-2006, 00:13
не е ли време някой да я махне тая тема?

WankaTa
01-03-2006, 00:38
mi pi4aga ne znam to4no ama ne se pritesnqvai shte porasne ako e malak oshte ne si se razvil !

01-03-2006, 00:40
Малък ти е... дърпай го по десет минути всеки ден...
на мен така от 15 ми стана 17 за 2 години

WankaTa
01-03-2006, 01:15
Stiga be kak shte si durpa pishkata be
ti ne si 4ovek

WankaTa
01-03-2006, 01:20
pi4ove stiga s teq prostoti be ne si durpaite pishkite be kakwito sa takiva lelele vie ne ste u red seriozno

WankaTa
01-03-2006, 01:24
pi4 ne znam kolko ti e golqm
ama znam 4e moq e dosta golqm za da ne go durpam sutrin kato tebe ebati mazohista

XaXo_oTBcuaKage
01-03-2006, 07:23
a we narode, syvsem izmenihte temata! A otnosno dyrpaneto, ne vi go prepory4vam, 4e s tova dyrpane i tiq tejesti da nqma impotentni devstvenici!!!! :shock:

korn___
01-03-2006, 08:02
f0r3v3r]

ami ne ti e malak ne slushai vsqko mnenie tuk...normalen ti e nqkoi sa po nadareni drugi ne.... da na drugi sam im malki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
аве смешник виж са първо ве ! и незнам къв ти е проблема момчето е на 14 съвсем нормално е пич донт уъри би хепи.. o virtualen poboinik a da si ebe maika ta a si kazvam mnenieto na vie kato ste tupani i se vregate fack off

iska6 li dat e vpregna as be keleme ? 6te ti ibu maikata smotana ! nqmav problem li ima6 sus forumcite be ?muhlio ? aide tva 4e se durvi6 na nqkav det slu6a 6amara e druga tema ... i 4e ne obi4am RnB e o6te po razli4na tema ama moje li da ne se fali6 pred si4ki i da se pravi6 na golqm muj a ?

ina4e po temata :arrow: spoko kakto kaza onzi fen na 6amara .. don't worry be happy :wink:

01-03-2006, 11:06
SELQNITE SA NA IZ4EZVANE OLE SAMO SOFLA KOTO E OT VN E MIRIZLIV SHIBANQK I LILIPUT MAZEN TOVA E SAMO SOFIA I LEVSKI OLE OLE OLE CESEKA SA SVINE XA XA XA XA XA XA XA XA има и още тука да хохят да ровят в боклука щот на мен за такива лаинояди не ми пука

01-03-2006, 11:13
f0r3v3r]

ami ne ti e malak ne slushai vsqko mnenie tuk...normalen ti e nqkoi sa po nadareni drugi ne.... da na drugi sam im malki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
аве смешник виж са първо ве ! и незнам къв ти е проблема момчето е на 14 съвсем нормално е пич донт уъри би хепи.. o virtualen poboinik a da si ebe maika ta a si kazvam mnenieto na vie kato ste tupani i se vregate fack off

iska6 li dat e vpregna as be keleme ? 6te ti ibu maikata smotana ! nqmav problem li ima6 sus forumcite be ?muhlio ? aide tva 4e se durvi6 na nqkav det slu6a 6amara e druga tema ... i 4e ne obi4am RnB e o6te po razli4na tema ama moje li da ne se fali6 pred si4ki i da se pravi6 na golqm muj a ?

ina4e po temata :arrow: spoko kakto kaza onzi fen na 6amara .. don't worry be happy :wink: ти па от каде се намери бе жмулию за кво се фала бе дрисх а ти ниекадето си мериме пишките ти що си слагаш гъза ме мога да разбера 1 не понасям R&B И НЕКВИ СМОТАНИ РАПЕРЧЕТА ДЕТО СЕ МИСЛЯТ ЗА МЪЖЕ
затова плс не се обайдаи за кво го саблуждавате момчето че мъ е норм нека са да предприеме мерки на като стане на 18 и вече почти е приключил половото си развтие :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

street_force
01-03-2006, 11:16
f0r3v3r]

ami ne ti e malak ne slushai vsqko mnenie tuk...normalen ti e nqkoi sa po nadareni drugi ne.... da na drugi sam im malki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
аве смешник виж са първо ве ! и незнам къв ти е проблема момчето е на 14 съвсем нормално е пич донт уъри би хепи.. o virtualen poboinik a da si ebe maika ta a si kazvam mnenieto na vie kato ste tupani i se vregate fack off

iska6 li dat e vpregna as be keleme ? 6te ti ibu maikata smotana ! nqmav problem li ima6 sus forumcite be ?muhlio ? aide tva 4e se durvi6 na nqkav det slu6a 6amara e druga tema ... i 4e ne obi4am RnB e o6te po razli4na tema ama moje li da ne se fali6 pred si4ki i da se pravi6 na golqm muj a ?

ina4e po temata :arrow: spoko kakto kaza onzi fen na 6amara .. don't worry be happy :wink: ти па от каде се намери бе жмулию за кво се фала бе дрисх а ти ниекадето си мериме пишките ти що си слагаш гъза ме мога да разбера 1 не понасям R&B И НЕКВИ СМОТАНИ РАПЕРЧЕТА ДЕТО СЕ МИСЛЯТ ЗА МЪЖЕ
затова плс не се обайдаи за кво го саблуждавате момчето че мъ е норм нека са да предприеме мерки на като стане на 18 и вече почти е приключил половото си развтие :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
така е

machoka
01-03-2006, 18:40
Спам, а темата се изчерпа преди доста страници и няма какво да се каже повече по нея.

Не ти е 'малък', спи спокойно.

Лека вечер.