PDA

View Full Version : 3Problema s Penisaaa Pls Pomosht



01-02-2006, 19:06
1-vo mnogo me shtipe kato go pipam s rucete.Mai ne sum obrqzvan i daje neznam dali moga da go miq s neshto osven voda.Primerno dush geli ili neshto ot sorta????
2-ro.Malko mi e kriv da znaete kak moga da go po izprava???
3-to.Zashto me shtipe i kak da se spravq s tova.plsss

dataworm
01-02-2006, 19:16
Карам накрактко!За това, че ти е крив няма лек.Всеки пенис е естесвено крив и ако се вид6 в цял ръст в огледалото, пениса ти трябва да е килнат леко наляво.
Колоkoто до паренето и 6типенето, може да си развил някаква алергия, поради лоша хигиена, алергия към латеха(на презервативите) и други фактори.Може и да развиваш генитален херпес.Възможно е да имаш хронично заболяване или просто габички.
Възможно решение на проблема-купи си "********"- това е мазило.Продават го във всяка аптека!Намазваш главичката(не прекалено) като преди това трябва да си се измил добре!Така по 2 пъти на ден.Докато сърбежа или както ти казваш "6типенето" отмине!Успех!
:wink:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 14 от правилника!
Благодаря!

street_force
01-02-2006, 20:32
тва с презервативите се случва често

DrSmurph
01-03-2006, 15:05
Карам накрактко!За това, че ти е крив няма лек.Всеки пенис е естесвено крив и ако се вид6 в цял ръст в огледалото, пениса ти трябва да е килнат леко наляво.
Колоkoто до паренето и 6типенето, може да си развил някаква алергия, поради лоша хигиена, алергия към латеха(на презервативите) и други фактори.Може и да развиваш генитален херпес.Възможно е да имаш хронично заболяване или просто габички.
Възможно решение на проблема-купи си "********"- това е мазило.Продават го във всяка аптека!Намазваш главичката(не прекалено) като преди това трябва да си се измил добре!Така по 2 пъти на ден.Докато сърбежа или както ти казваш "6типенето" отмине!Успех!
:wink:

Moderated by ^npocTo^a3^f^

ПРОСТО ВИ СЕ ЧУДЯ НА НАГЛОСТА И ЛЕКОТАТА С КОЯТО ПОСТАВЯТЕ ДИАГНОЗИ!!!!!!!!!!!!!
ХАЙДЕ ДА НЕ СЕ ГОВОРЯТ ГЛУПОСТИ МОЛЯ!!!!!!
АПЕЛИРАМ КЪМ МОДЕРАТОРИТЕ ДА ВЗЕМАТ ОТНОШЕНИЕ!

01-03-2006, 16:15
Карам накрактко!За това, че ти е крив няма лек.Всеки пенис е естесвено крив и ако се вид6 в цял ръст в огледалото, пениса ти трябва да е килнат леко наляво.
Колоkoто до паренето и 6типенето, може да си развил някаква алергия, поради лоша хигиена, алергия към латеха(на презервативите) и други фактори.Може и да развиваш генитален херпес.Възможно е да имаш хронично заболяване или просто габички.
Възможно решение на проблема-купи си "********"- това е мазило.Продават го във всяка аптека!Намазваш главичката(не прекалено) като преди това трябва да си се измил добре!Така по 2 пъти на ден.Докато сърбежа или както ти казваш "6типенето" отмине!Успех!
:wink:

Moderated by ^npocTo^a3^f^



ПРОСТО ВИ СЕ ЧУДЯ НА НАГЛОСТА И ЛЕКОТАТА С КОЯТО ПОСТАВЯТЕ ДИАГНОЗИ!!!!!!!!!!!!!
ХАЙДЕ ДА НЕ СЕ ГОВОРЯТ ГЛУПОСТИ МОЛЯ!!!!!!
АПЕЛИРАМ КЪМ МОДЕРАТОРИТЕ ДА ВЗЕМАТ ОТНОШЕНИЕ!Само не разбирам какво поражда възмущението ти?Аз не съм гадател.Не съм му поставил диагноза!Предавам известно количество опит и се опитвам да помогна на човека.Ти си този/тази който/която не му помага, а само спами темата с излишни коментари.И когато дори не си прочел/ напълно какво съм написал нямаш,(поне така си мисля, а може и да греша, нека модераторите кажат)правото да взимаш отншение!
Лек ден!

dataworm
01-03-2006, 16:16
Карам накрактко!За това, че ти е крив няма лек.Всеки пенис е естесвено крив и ако се вид6 в цял ръст в огледалото, пениса ти трябва да е килнат леко наляво.
Колоkoто до паренето и 6типенето, може да си развил някаква алергия, поради лоша хигиена, алергия към латеха(на презервативите) и други фактори.Може и да развиваш генитален херпес.Възможно е да имаш хронично заболяване или просто габички.
Възможно решение на проблема-купи си "********"- това е мазило.Продават го във всяка аптека!Намазваш главичката(не прекалено) като преди това трябва да си се измил добре!Така по 2 пъти на ден.Докато сърбежа или както ти казваш "6типенето" отмине!Успех!
:wink:



ПРОСТО ВИ СЕ ЧУДЯ НА НАГЛОСТА И ЛЕКОТАТА С КОЯТО ПОСТАВЯТЕ ДИАГНОЗИ!!!!!!!!!!!!!
ХАЙДЕ ДА НЕ СЕ ГОВОРЯТ ГЛУПОСТИ МОЛЯ!!!!!!
АПЕЛИРАМ КЪМ МОДЕРАТОРИТЕ ДА ВЗЕМАТ ОТНОШЕНИЕ!Само не разбирам какво поражда възмущението ти?Аз не съм гадател.Не съм му поставил диагноза!Предавам известно количество опит и се опитвам да помогна на човека.Ти си този/тази който/която не му помага, а само спами темата с излишни коментари.И когато дори не си прочел/ напълно какво съм написал нямаш,(поне така си мисля, а може и да греша, нека модераторите кажат)правото да взимаш отншение!
Лек ден!


PS.Ако не стана ясно, това бях аз, но не можах да се регна преди малко!

Moderated by ^npocTo^a3^f^

DrSmurph
01-03-2006, 18:12
Възможно решение на проблема-купи си "********"- това е мазило.Продават го във всяка аптека!Намазваш главичката(не прекалено) като преди това трябва да си се измил добре!Така по 2 пъти на ден.Докато сърбежа или както ти казваш "6типенето" отмине!Успех!
:wink:
Далеч съм от мисълта да се заяждам я теб, но коментари и лечение от горепосоченият вид се правят след поставена диагноза изискваща задълбочен преглед и снемане на анамнеза. Освен това подобно лечение се прави в комбинация с други препарати.
Това, което си препоръчал е лекарство, а не вазелин и ако лекува едно заболяване може да е противопоказно за друго. ....



И когато дори не си прочел/ напълно какво съм написал нямаш,(поне така си мисля, а може и да греша, нека модераторите кажат)правото да взимаш отншение!

Искам да добавя, че винаги и внимателно чета въпросите и коментарите за да разбера дали е нужно изобщо да взимам отношение.
Не за първи и вероятно не за последен път ще добавя, че целта на подобни форуми е да се изказват експертни мнения или такива базирани на личен опит, които РЕАЛНО МОГАТ ДА ПОМОГНАТ ЗА РЕШАВАНЕТО НА КОНКРЕТЕН ПРОБЛЕМ. НИСТАТИНА НЕ Е РЕШЕНИЕ В СЛУЧАЯ.

Коментара за спама ще го пропусна защото ставаш смешен.

А сега ще задам малко въпроси по темата:

1. На колко години си?
2. Къде щипе /по главичката или по кожичката която го покрива/?
3. Имал ли си полови контакти до сега?
4. Това, че не си обрязан означава ли, че не можеш да си заголваш главичката?
5. Само когато го пипаш ли щипе?

Moderated by ^npocTo^a3^f^

dataworm
01-03-2006, 19:39
Dr. Smurph, може и да си прав, но всичко по-горе написах въз основа на ли4ен опит, а не от желание да влоша нещата.Не смятам, че е по-добре да му дам някакво мнение от сорта:
"Пич, оправяй се" или "Отиди на лекар", защото според мен това не е никаква помощ!И след като казваш, че нямаме правото да даваме "консултации", тогава мисля, че е излишно изобщо да има раздел за здравето и венерическите болести!
Искам също така да кажа на ^npocTo^a3^f^, че беше излишно да модерира мнението ми.Нито бях правил реклама на лекарство, нито бях задължил момчето да го ползва!Защото ********-а не е лекарство!!!
Ps.Когато не сте особено осведомени относно някои неща, няма защо да
давате и вие самите напътствия!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
14. Да НЕ публикуват мнения или теми, в които се посочват лекарски диагнози или се преписват лекарства!
Изключение правят хранителни добавки, витамини и лекарствени препарати, които не могат да навредят на организма при приемане. (Пример: Аспирин, Ефералган, Аналгин, Нурофен и т.н.)
Подобни нарушения ще бъдат модерирани или изтривани по преценка на модераторите!
Благодаря!

П.С. Признавам, че нямам представа какво е това лекарство и какви може да са последствията, ако се взима без необходимост, но особено след мнениято на Доктора съм длъжна да модерирам!

DrSmurph
01-04-2006, 09:22
dataworm казах, че не желая да се заяждям по никакъв начин нито с теб нито с когото и да било в този форум. Мисля обаче, че си един от малкото тук, който не е разбрал, че съм лекар все пак и макар, че пиша във форум се стремя да съм максимално коректен в отговорите си!
Дълбоко ценя всяко Ваше мнение, което помага за рещаването на нечий проблем, оченявам и твоето желание да помагаш. Безкомпромисен ще бъда обаче към всички Ваши опити да ПРЕДПИСВАТЕ ЛЕКАРСТВА със съмнителен ефект и без обстоятелствата да са напълно изяснени. Както виждаш и аз се въздържам да правя това тук! Нещата изобщо не опират до реклама, а и не сме ние хората които ще решаваме това от името на собствениците на сайта. Става въпрос за физическото и психическо здраве на всеки който търси помощ тук. Нашата цел е да дадем насоки за реално решаване на проблемите като не експериментираме с тях.

06-13-2006, 13:03
Юздичката преяи ли при полов контакт ?