PDA

View Full Version : Postinor Duo strani4en efekt



alele
01-02-2006, 19:12
zna4i skusa ni se prezerativa i priqtelkata m ipi ot tiq hap4eta i sega sled 5,6 dena zapo4na da i te4e po malko kruv vse edno ie do6lo ma nqkvo po bludkavo i po mnogo malko tva normalen strani4en efekt l ie ot postinora ili i idva l ineznam i az

street_force
01-02-2006, 19:13
postinora ne znam da dava stranichnii efekti

Foxi_v6
01-02-2006, 19:15
bqxa pisali 4e e opasen ako se vzima 4esto

Ekita
01-02-2006, 19:17
Нормално е!И на мен ми се е случвало,дори се уплаших и отидох на лекар,но тя ме успокои и каза,че всичко е наред,минава след 3-4 дена някъде.

street_force
01-02-2006, 19:18
bqxa pisali 4e e opasen ako se vzima 4esto da de ma tva ne sa bonbonki ako na picha my se sluchva chest togava ne znam

street_force
01-02-2006, 19:23
da taka e i pak ne e preporachitelno

01-02-2006, 19:23
ne be hora gadjeto mi za purvi put go pie oba4e stana e taka i dneska g ovidq i az se pritesnih i za tova pitam i tuk vuv foruma

Ekita
01-02-2006, 19:25
bqxa pisali 4e e opasen ako se vzima 4esto

трябва да се пие максимум веднъж между две менструации...
Трябва да се пие максимум 2 пъти годишно!За да няма трайни странични ефекти...

Bleika
01-02-2006, 19:40
При постинора почти винаги има странични ефекти аз като го пих един път и не ми дойде 1 месец цикъла,мойта приятелка драйфаше от него 2 дни и й дойде 1 седмица по-рано...много е шит

01-02-2006, 22:09
shefe ne se plashi. Po princip kato e pila postinora trqbva da i doide sled 5-6 dni ako tova kurvebne ne spre trqbva oprosto da idete na genekolog tam shte i biqt edna injekciq i shte i spre. tova e normalen stranichen efekt na postinora ne se pritesnqvai no ne pribqgvaite cheto do tova lekarstvo to e samo za kraini sluchai no edin put nqma da navredi shtom se e nalagalo:). USPEH natatuk
p.s. ne se pritesnqvai nai loshtot koeto moje da e (no ne mi se vqrva da stane) e da hodite da i biqt edna injekciika za da spre

rowzz
01-02-2006, 22:19
П*тко нормално е. По принцип сички лекарства си имат странични ефекти :)

01-02-2006, 22:25
kvo iskate oshte ne moga da rezbera dadoh dostatuchno izcherpatelen otgovor na temeta ( nioi ne beshe otgovril pulno) i sa me zanimavate sus nqkfi gluposti . normalno e lekarstavata da imat stranichen efekt vsichko na zemqta ima stranichen efekt ne samo lekarstvata :)

`Death`Whore`
01-02-2006, 22:28
Това е убитата яйцеклетка с малко кръв. Абсолютно нормално е. След това ще И дойде и нормалният цикъл.

01-02-2006, 22:54
tova ozna4ava 4e nee bremena nali

a iskam da popitam kato e umrqla qicekletkata ima li 6ans da zabremenee pri nov gaf

`Death`Whore`
01-02-2006, 22:57
Всеки месец се отделя нова яйцеклетка. Винаги има шанс!

01-02-2006, 23:19
za6toto na neq to4no predi 2 dena i bee6 svur6il opredi da pie hap4eto i sega kato e umrqla qicekletkata za tav pitam

`Death`Whore`
01-02-2006, 23:21
Цикълът може да дойде по всяко време. Жената не е робот! Взимайте мерки! Пак ти казвам - Постинор се пие по веднъж на доста месеци.

thEClown
01-04-2006, 11:18
Цикълът може да дойде по всяко време. Жената не е робот! Взимайте мерки! Пак ти казвам - Постинор се пие по веднъж на доста месеци.
ПО веднъж на 4-6 месеца.Тея бонбони са голяма химия и ебават мамата на черния дроб ако се прекалява може и деца да нямате след време.

madi
01-04-2006, 12:50
ne be hora gadjeto mi za purvi put go pie oba4e stana e taka i dneska g ovidq i az se pritesnih i za tova pitam i tuk vuv foruma

normalno e ...bez panika! :)

bum`bum`f
01-04-2006, 16:38
macka,kato si e kupila tvoita priqtelka postinor4e...ima si listovka,4etete q pribirate si q i nqma da pitash kvi sa strani4nite efekti!a za tova koeto kazvash...ne e mn normalen strani4en efekt(spored men)!lekarstvoto se priema sled polov akt(do tri dni,nai sigurno do 12 4asa)...tova znam az..i se pie povtorno ako sled poemaneto mu se minat 3 4asa i povyrnesh,a ne ei taka...kato bonbonki!

THE_GANGSTA_GIRL
01-04-2006, 21:03
Какво става с менструацията след спешното дуо хапче?
В повечето случаи менструацията се появява навреме, но понякога с няколко дни закъснение или по-рано. Ако се появи аномалия в менструалния цикъл, не се безпокой. Обикновено в такива случаи е добре да се консултираш със своя гинеколог. Ако закъснението е повече от една седмица, е възможно да е настъпила бременност и трябва да се консултираш с лекар.

Какви са страничните ефекти на спешните таблетки?
Като при всеки медикамент, Постинор Дуо може да даде някои други рядко срещани странични ефекти. Рядко се появяват гадене и повръщане. По време на дните след приемането на таблетките може да се появи кръвотечение между двете менструации, но в повечето случаи то е слабо и краткотрайно. По-рядко се срещат главоболие, световъртеж, отпадналост, болезнени гърди. Тези оплаквания обикновено изчезват до 24 часа.
При всички случаи, тези малки оплаквания, ако възникнат, са нищо, в сравнение с най-големия възможен страничен ефект при секса: нежелана бременност.

НАДЯВАМ СЕ ВЕЧЕ ДА ТИ СТАНЕ СЪВСЕМ ЯСНО! :wink:

street_force
01-04-2006, 21:16
Какво става с менструацията след спешното дуо хапче?
В повечето случаи менструацията се появява навреме, но понякога с няколко дни закъснение или по-рано. Ако се появи аномалия в менструалния цикъл, не се безпокой. Обикновено в такива случаи е добре да се консултираш със своя гинеколог. Ако закъснението е повече от една седмица, е възможно да е настъпила бременност и трябва да се консултираш с лекар.

Какви са страничните ефекти на спешните таблетки?
Като при всеки медикамент, Постинор Дуо може да даде някои други рядко срещани странични ефекти. Рядко се появяват гадене и повръщане. По време на дните след приемането на таблетките може да се появи кръвотечение между двете менструации, но в повечето случаи то е слабо и краткотрайно. По-рядко се срещат главоболие, световъртеж, отпадналост, болезнени гърди. Тези оплаквания обикновено изчезват до 24 часа.
При всички случаи, тези малки оплаквания, ако възникнат, са нищо, в сравнение с най-големия възможен страничен ефект при секса: нежелана бременност.

НАДЯВАМ СЕ ВЕЧЕ ДА ТИ СТАНЕ СЪВСЕМ ЯСНО! :wink:

RESPECT