PDA

View Full Version : Kak da preudoleia pritesnenieto?



01-02-2006, 19:40
Vinagi kogato govoria s niakoe momche, koeto na men strashno mnogo mi dopada se pritesniavam i poniakoga(ne mnogo chesto)se izcherviavam. Kajete mi molia vi se kak da preudoleia tova moe pritesnenie.
Niakak si mi e mnogo gadno, shtoto si mislia che momcheto shte si kaji:"Abe taia e mnogo tupa" ili shte mu stane smeshno che se pritesniavam i niama da me haresa. Mnogo vi molia daite niakakuv suvet. Inache niamam problemi da govoria s momcheta koito sa mi bezrazlichni, samo s tezi koito sa mi malkko ili mnogo simpatichni.

DeSiTo0o
01-02-2006, 19:51
Ami...druj se vse edno mom4eto ti e bezrazli4no,govori si spokoino s nego,bazikai se i t.n.Prosto ne se sduhvai,mila :wink:
Estestveno ot purviq put nqma da e lesno,no postepenno 6te preudolee6 tova tvoe pritesnenie :wink:

Matt
01-02-2006, 19:55
Vinagi kogato govoria s niakoe momche, koeto na men strashno mnogo mi dopada se pritesniavam i poniakoga(ne mnogo chesto)se izcherviavam. Kajete mi molia vi se kak da preudoleia tova moe pritesnenie.
Niakak si mi e mnogo gadno, shtoto si mislia che momcheto shte si kaji:"Abe taia e mnogo tupa" ili shte mu stane smeshno che se pritesniavam i niama da me haresa. Mnogo vi molia daite niakakuv suvet. Inache niamam problemi da govoria s momcheta koito sa mi bezrazlichni, samo s tezi koito sa mi malkko ili mnogo simpatichni.
Ами просто не трябва да ти пука.Аз съм разбрал ,че притеснението само проблеми носи такаче няма място за него ! :)

Verliebt_Maedchen
01-02-2006, 20:03
а може би нямаш самочувствие :roll: погрижи се за това!бъди себе си и да не ти пука за мнението на другите!а ако си още малка(което явно е така)-90 % съм сигурна,че с възрастта ще го преодолееш :!:

МразяКурвии_20
01-03-2006, 00:53
МОМЧЕТАТА, ПОНЕ ТАКА СЕ НАДЯВАМ, ПОВЕЧЕТО НЕ ИДАТ ОТ ГОРАТА И ПРЕДПОЛАГАМ УСЕЩАТ ТВОЕТО ПРИТЕСНЕНИЕ, ТОВА НЕ БИВА ДА ТЕ ПРИТЕСНЯВА, ПРОСТО СЕ ОТПУСНИ И НЕЩАТА САМИ ЩЕ СИ ДОЙДАТ НА МЯСТОТО

CuNki pO MuCuNki
01-03-2006, 07:42
mila,kakto gi znam mom4etata(bez da iskam da ubidq nqkoi)te za vsi4ko i vinagi mogat da si kajat"taq kva e typa".no mom4eto koeto e za teb trqbva da te haresa takava kakvato si,a ne pritesnitelna.nali?a ti dokato govori6 s nego si tova koeto vsy6tnost ne si .togava kvo te interesuva govori si spokoino .vqrno 4e mnogo mom4eta moje i da ne te haresat,no pyk ot mnogoto ako ima samo edno koeto te e haresalo...e to e za teb :lol: :lol: uspeh! :wink:

korn___
01-03-2006, 09:12
da be 6te si pomisli 4e si tupa ... :shock: ako toq e tapak moje i taka dasi pomisli :!: :evil: ako men taka mi se slu4i bih se zaradval 4e nqkoi :oops: pri vida mi :) to v tva lo6o nqma spored men :) malko e sme6ni4ko ponqkoga no samo ponqkoga de :) ina4e kak da go preodolee6 li ... 100 grama wiski i si gotova :D

ZAZZZI
01-03-2006, 09:17
badi takava kakvato si a ne takava kakvato spored teb mom4eto koeto haresva6 iska da bade6.draj se estestveno i ne si misli s kakvo vpe4atlenie ostava toi ot teb -> ako te haresva-super, ako li ne-prati go da dyha sypata i tva e. a pretisnenieto si otiva s vremeto

sherry
01-03-2006, 13:37
Ne mislq,4e trqbva da se pritesnqva6 ot tova :wink: Ne e grozno,naprotiv!4arovno e :wink:
Ako nqkoi ne haresva tova v teb-prav mu pat :D
Svestnite mom4eta ne biha se otblasnali ot ne6to takova,vajnoto e kak se darji6,6to za 4ovek si,a ne dali se iz4ervqva6 ili ne!I pak ti kazvam-ne e grozno,a e sladko :wink:

PLAMENKO
01-04-2006, 16:37
с една ботилка ВОДКА!
препоръчвам ти
SobieSki Green Apple , верно 20кинта е ама нема те боли главата после :wink:

CuNki pO MuCuNki
01-04-2006, 16:53
PLAMENKO taka li da si re6i problema?!:)a kato se napie o6te po-golemi prostotii moje da govori i mom4eto ne samo da si pomisli 4e e typa;) a i tova e ...glupavo re6enie ,vseki pyt da se napiva...bahhh... :wink: