PDA

View Full Version : mnogo s1m samotna



Su{N}nY
01-02-2006, 21:01
imam ogromen problem.4uvstavam se adski samotna,izlizam ve4er oba4e ne se 4uvstavam dobre v kompaniqta na ''priqtelite'' mi.Az govorq ne6to te vse me prek1svat ili se pravqt na nedo4uli.Misleh da si namerq nova kompaniq ama ni6to ne izleze,sigurno za6toto s1m grozna i zadr1stena.Imam edna priqtelka kolko da se kaje 4e imam.V daskaloto vse 6te se nameri nqkoi koito da mi se podigrava na kilogramite.Ne znam ve4e kvo da praq,napravo otka4am v nas,pla4a na vsqka balada! :cry: PLSSSS pomognete mi!

01-02-2006, 21:11
tez ot foruma ne mogat da ti pomognat...i samotata nai veche sa useshta po praznicite nali?
sami trq si pomognesh za tui ne moe ti sa pomogne

01-02-2006, 21:12
da mersi mnogo ;)

feel me
01-02-2006, 22:13
Spoko be 4ove4e!ne se zduhvai!Ai ebi im maikata na drugite i glei na tebe da ti e got.Sq znam 4e e lesno da ti go kajat tova,ama si e taka.
Vij kvo 6a naprai6:
1.ti si qka i ako na nqkoi mu pre4i-da se spasqva-hi4 da ne ti puka
2.Jivei si na puk na drugite-za kvo 6e civri6?
Vqrno seki ima kofti momenti,ama da nqma da trugvame da umirame q.
Ai stegni se molq te,nedei taka
Dai 1 usmivka i se zemi v ruce :lol: :lol: :lol:

Sugar_metalka
01-03-2006, 12:06
I az poniakoi put se 4yvstvam taka kofti, ama 6tom si v taia kompatia vse 6te te haresvat,ina4e otdavna da sa te mahnali... Az vinagi predi da izliaza se ysmihvam i si povtariam 4e ne mi puka kakvoto i da stane, ako okolnite me vidiat sdyhata i v kofti nastroenie, 6te razberat 4e poniakoga sum slaba i 6te se vuzpolzvat ot tova, kakto e pri tebe v y4ili6te. Taka 4e ysmihvai se postoianno, dori napyk na ostanalite i znai 4e vseki 4e 4ystva samoten poniakoga, ama samo s rev ne promenia ne6tata :wink:

NSрi4
01-03-2006, 12:47
Вземи един нож и ходи да колиш мангали ще ти мине !!!Пък и да те хванат от МВР-то ще знаеш че си напраил/а едно добро дело за Света !!!А в затвора няма да ти гледат килограмите там на всичко налитат! :twisted: :twisted:

01-03-2006, 15:18
тая тема кво общо има с цигарите и другите зарибявки?
за да не си самотна си намери приятел(и) део да се кефят на същите неща на които и ти.

01-06-2006, 18:01
Пи4ка ти лелина! :wink:

Val4etoO
06-06-2007, 21:38
xax dan ta ibe ti trqa sama da si naprai6 veseloto trqa izglejda6 pred horata spr 6tastliva nz haha

06-07-2007, 08:24
щом си дебела както викаш отслабни се пак не е невъзможно! :roll: като станеш слаба си обличай по предизвикателно това ще компенсира ако си грозна в мутрата поне ще въртиш дупе и толкова прави се на отворена и се пак като те обиди някой най добре не му отговаряй че е не знам си къв а се направи че не ти пука за мнението му :P мене някой като ми каже нещо и викам оф кво говориш с мене бе като чели съм те питал нещо и като чели ме интересува такаче си затвори устата ако не искаш да те запълня анално ](*,) е може би не чак така да им кажеш.и още нещо се пак нали форума е за наркотици я друсай с амфети чувал съм че се отслабва :roll:

KiLLeR_InSTiNkT
06-07-2007, 09:21
Прави се, че не ти пука - това е едно от решенията. Обичай се, за да те обичат и другите - това е основното, пък другото винаги можеш да го промениш - с някоя диета плюс спорт. Можеш да се поглезиш като отидеш на козметик, фризьор и тем подобни, за да ти се вдигне самочувствието - повярвай ми действа. Излизай - винаги можеш да се запознаеш с нови хора. Най-важното бъди лъчезарна и не се сдухвай, защото другите го усещат и става по-лошо. Няма по-хубава гледка от лъчезарен човек, който е уверен в себе си. Айде и успех, мацка!