PDA

View Full Version : СПРЕЙОВЕ ЗА КОСА ?



teenkopele
01-02-2006, 21:48
Хора, кажете някакви ДОБРИ спрейове за коса и горе-долу колко струват, защото наскоро попаднах на едни ГОЛЕМИ БОКЛУЦИ.

Благодаря предварително. :lol: :lol: :lol:

mariella_17
01-03-2006, 07:24
Az polzvam na Schwarzkopf i mnogo mi haresva.Mislq, 4e struva okolo 6,50-7 lv

teenkopele
01-03-2006, 12:17
Az polzvam na Schwarzkopf i mnogo mi haresva.Mislq, 4e struva okolo 6,50-7 lv

Благодаря. :lol:

Lalaith
01-03-2006, 22:31
Зависи за какви спреиове питаш :)
Ако става дума за подхранване и такъв `без отмиване` GlissKur е един от най-добрите Но си го набавяи само от аптеки и гледай да е от па-големите така хем ще си сигурна, че е по-нов , а и че не е менте :) Също добър е и на Kerastase но е доста по-скъп и за мн увредена коса. Може да пробваш и спрея на Avon от серията Naturals (той е с розмарин и джинджифил) пробвай ще останеш доволна И последно не е толкова добра другата серия на Avon- Advance Technices не се залъгвай по опаковките ;)) Дано да съм била полезна

teenkopele
01-04-2006, 12:46
Зависи за какви спреиове питаш :)
Ако става дума за подхранване и такъв `без отмиване` GlissKur е един от най-добрите Но си го набавяи само от аптеки и гледай да е от па-големите така хем ще си сигурна, че е по-нов , а и че не е менте :) Също добър е и на Kerastase но е доста по-скъп и за мн увредена коса. Може да пробваш и спрея на Avon от серията Naturals (той е с розмарин и джинджифил) пробвай ще останеш доволна И последно не е толкова добра другата серия на Avon- Advance Technices не се залъгвай по опаковките ;)) Дано да съм била полезна

Първо да отбележа, че аз съм ТОЙ!
Благодаря и на теб за инфото.
:lol: Интересуват не подхранващи спрейове и т.н. , а за боядисване на коса и по възможност на водна основа- и да не са, не е фатално. :wink:

Lalaith
01-05-2006, 11:58
хаха извинявай :roll:
пробвай от колекциите на Schvarzkopf исля че серията се казваше малиция и е уни-секс :)
а за боядисването със спрейове не е мн добра идея, но ако си решил в магазин На тъмно има голямо разнообразие :wink:

honey91
01-06-2006, 13:21
Na Taft sa ka4estveni no ne znam kakva cena sa

mnluda
06-07-2009, 08:52
хей и аз се интересувам от тези спрейове за боядисване на косата и ако може още някой да каже от кои е най-доволен

happyfacex
06-07-2009, 20:05
Черния или зеления на тафт ... :lol: