PDA

View Full Version : Moderated:Въпроси към момичетата относно епилирането



Въпросчо
01-02-2006, 22:50
Найстина се надявам да се отнесете съвсем сериозно към въпросите ,защото прочетох доста теми и искам сериозен отговор!
Става дума за епилацията - на някои им е писнало вече да говорат ,но има и неразбрали както винаги - извинете!
Аз съм момче...значи момичета вие обичате ли момчето да има косми и при секс неприятно ли ви е да има около ануса?Въобще какво мислите за космите около ануса?Трябва ли да се махат ако са дълги и с какво?Защото на мен не ми пречат но се притеснявам на момичето при секс да не пречат!Това е единият въпрос
Другият - за епилацията около половата система...по принцип със самобръсначка става ,но съм пълен невеж и се интересувам за депилационните кремове...как става с тях точно и колко струват?И за лентичките?Колко струват и колко са големи?Ще стигнат ли достатъчно за половата система?
И за последно космите по краката...трябва ли да се махат и ако трябва с какво?Найстина вече е грозно момче с ужасно косми по краката ,но е и неприятно гладко избръснати като на гей...
А за гърдите трябва ли да се махат?Засега почти нямам ,но найстина как предпочитате момчето!Да има или да няма и с какво се махат!
Надявам се сериозни отговори!Благодаря ви!

Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

`Death`Whore`
01-02-2006, 22:56
Ще ти кажа напълно сериозно.
Не гледам ануса на мъжа. И ми е пределно ясно, че хората имат косми около ануса си. И аз имам и не ги махам. Няма нужда да ги махаш.
За кремовете се бъркаш лекинко. Отиди и попитай в някой магазин за козметика за крем депилатоар за интимни места. Трябва да е специален, защото обикновените са за краката, а там космите са по-тънки и малки. И тези кремове са предназначени за жени. Мъжките косми са по-големи и не знам дали ще подейства. Не са лентички, а е крем, който се намазва. После чакаш 10-тина минути и го махаш. Но ефектът е като при бръснене - на следващия ден космите са пак налице.
Космите на краката грам не ме интересуват. Даже би ми било гадно...аз да не правя секс с жена, че да има гладки крака?
На гърдите аз горещо предпочитам да няма.

Въпросчо
01-02-2006, 23:06
Благодаря!Очаквам още женски мнения ,съвети и препоръки!
За лентичките нищо не разбрах :roll:

`Death`Whore`
01-02-2006, 23:08
Лентичките са ленти с кола маска. МОля те, не опитвай да ги изполваш за интимните си части...от тях боли! Това колко струват зависи от марката.

01-03-2006, 00:48
ae man kvi sa teq perverzii be koq moma she trugne da ti gleda anusa :)
trqq da e mn pervezno momi4e
brasni si tashacite i mi6nicite anusa go ostai bradat

strange__
01-03-2006, 10:00
Vij sa...muj s brusnati ili epilirani kraka e se 1 jena s kosmati :wink: Po-dobre ne gi pipai,a puk ako tolko ti pre4at...of nz ti si re6ava6 dali 6e si gi maha6 teq kosmi bez zna4enie kude sa se pak tqloto si e tvoe :P
P.S. Sory za latinicata,no v momenta nqma kak da pi6a na kirilica :oops:

miloto_girl_4e
01-03-2006, 10:03
начи относно космите около ануса :arrow: не знам как на някое момиче ще му пречат там,да не ти бърка в задника?!мен лично грам не ми пречат :D
космите около половите органи(не половата система .. трудно ще имаш там косми :lol: :lol: ) :arrow: да,махай се ги,защото иначе е гадно :shock: с какво да ги махаш,еми най-лесно и удобно е със самобръсначка :wink: относно депилационните кремове,не си струва,те действат като бръсначките,само дето се мацаш като луд и става по-бавно,но ефекта е същия :!: за лентичките :arrow: мога само да кажа,че ще те боли :roll: поне в началото :!: за краката :arrow: аз лично си харесвам момчета с косми там :D и да няма косми не е проблем,ама като,че ли по ми допада да има :D там примерно си ги бръсни веднъж в седмицата и готово :D

Roxy
01-03-2006, 19:18
май не си наясно кво е полова система...
иначе косми на гърдите и косми на интимните части-НЕ!!!

01-03-2006, 19:26
mishnicite,krakata,gyrdite - pravish edin pyt kola maska i posle s epilator
gyza ako iskash veche kola maska az oshte ne sym probal tam
kureca s mashinka za podstrigvane e nai hubavo shtot sled brysnene moje pypki da ti izlqzat ili da ti bode,syrbi i t.n.

GoHardeR
01-04-2006, 09:37
az po princip sum protif mujete da se epilirat/jena sum!!!/ v smisul na niakfi otdelni mesta moje no kato cialo e gadno...
zna4i o/o polovite organi gi mahai za predpo4itane s kola maska shtoto ina4e e gadno s kremove ili samobrusna4ka,samo stavat po tvurdi
pod mishnicite sushto moje da gi mahash no pak s kola maska.....nai-dobre hodi na kozmetik ako ne te e sram est ama az mislia 4e niama za kfo :roll:
na krakata ne gi mahai spored men sa sexy :P

Black_Orchid
01-04-2006, 15:50
За космите около ануса - никой няма да тръгне там да гледа. Може да ги оставиш. Космите по краката според мен е хубаво да ги махаш. Със самобръсначка, епилатор или кола маска (лентички). По гърдите-и там ги махай! По въпроса за самите средства за обезкосмяване мисля, че вече ти отговориха доста изчерпателно. Сам си решаваш кой начин да избереш.